FIFA 15 | Xbox 360

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام
این مشکلاتی که ما تو گیمپلی این بازی داریم تجربه میکنیم تو نسخه نسل بعد هم هست؟ یا گیمپلی ورژن نسل بعد به کل متفاوته؟

اين طور كه دوستان تو تاپيك ps4 گفتن و انتقادات گيمرهاي خارجي، ظاهرا اين بازيكن هايي با سرعتي در سطح جت تو نسل بعدي هم هست و ظاهرا تو نسل بعدي بدتره. چون دروازه بان ها گاهي اوقات سوتي هاي بدي ميدن و از زاويه بسته گاهي وقت ها خيلي راحت ميشه گل زد

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام دوستان من نمیدونم EA داره چکار میکنه نمیدونم رونالدینیو کجاست!!!! تو تیم Queretaro اصلا نیست. تازه کلی بازیکنای دیگه هم هستن مثل نیکو کرانچار که تو تیمشون نیستن . باز به پارسال ترکیب تیم ها آپدیت میشد همه میومدن الان نزدیک 3 هفته است بازی اومده اما هنوز ترکیب تیم ها ناقصه. جالبه این مشکل توی xbox one هم هستش ..
در مورد گیم پلی هم اولش سخت بود اما الان اگه دقت کنی میتونی جلوی باگ مسخره ای که جلوت پیاده میکننو با سرعتو جهت دادن مانور میدنو بگیری . اما بازم بعضی جاهاش رو مخیه .کلا بعضی موقع ها هرچی دقت کنی دفاع ها هیچ کاری نمیتونن بکنن. سال قبل یک هفته بعد اومدن بازی باگ فاجعه سر زدن که از پشت محوطه جریمه هم سر میزدی گل میشدو با آپدیت کمی درست کردن امیدوارم یه آپدیت هم بدن این مشکلاتو رفع کنن اما بعیده

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
اين طور كه دوستان تو تاپيك ps4 گفتن و انتقادات گيمرهاي خارجي، ظاهرا اين بازيكن هايي با سرعتي در سطح جت تو نسل بعدي هم هست و ظاهرا تو نسل بعدي بدتره. چون دروازه بان ها گاهي اوقات سوتي هاي بدي ميدن و از زاويه بسته گاهي وقت ها خيلي راحت ميشه گل زد

دقيقا. شما تو يو*توب سرچ كنيد : Fifa 15 fails
اون ويديو ها رو تماشا كنيد مثلا دروازه بانه فرو ميره تو زمين :|. ولي اگر pes هم بياد من بازهم هم نميخرم pes رو.

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دیشب باز با داداشم روی اکس باکس وان بازی کردم میتونم به جرات بگم تا دستگاه را نخرم اصلا کارم نمیشه همش باختم اما روی ۳۶۰ اصلا داداشم نمیتونه ببره چون بازیشون کلا فرق داره

نکته خنده دار این بود دیشب من مثل همیشه چلسی بودم تو‍پ اوت شد کورتوا رفت توپ را برداره از گوشه زمین خودش برنداشت رفت سمت دروازه حریف یک توپو برداشت و از وسط زمین امد تو دروازه خودش توپو کاشت و بعد شوت کرد یعنی مردم از خنده مثل این بود که دیگه توپی وجود نداره که این همه راه رفت از دروازه حریف توپ را برداشت

arsenal1886

کاربر سایت
Apr 1, 2010
16
نام
آرمان
یه چیز جالب ... هرکای کردیم آدبایور از تاتنهم نیومد تا آرسنال هرچقدر پول پیشنهاد دادم میگفت : به خاطره پیشینه ای که با هواداران آرسنال داره نمیاد :)) باحال بود

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
490
نام
پیمان
بسیار عالی منو خیلی امیدوار کردی نکاتی که مو به مو توضیح دادی خیلی منو امیدوار کرد:bighug: و اون حرفت که در مورد شبیساز بودن جرکات بازیکنان معروف با واقعیتشون :

فکر کنم player id باشه که کونامی خیلی روش مانور داده امسال من فکر میکردم مختصه نسل جدید که خدا رو شکر رو نسل هفت هم پیاده کردن و یه چیز دیگه

در مورد گرافیک چیزی نگفتی به نظرت پیشرفت داشته یا حداقل از این فیفا 15 بهتره؟ نمیدونم EA پیش خودش چی فکر کرد که علاوه بر پوکوندنه گیم پلی رو 15 به گرافیک بازی هم

یه رنگ لعاب مسخره داد:| بازی تو غروبش که اصلا غیر قابله تحمله!!!!!

سلام دوست عزیز من هم مثل همه عاشق فیفا بودم اما با این فوتبال مسخرش رفتم سراغ ساکر واقعا محشر شده یه صحنه هایی دیدم که تو فوتبال واقعی زیاد میبینم ولی تو این شش سالی که فیفا زدم یک بار هم ندیدم.اینو هم بگم دمو ساکر رو رو هر دو نسل بازی کردم و تو هر دو نسل عالی عالی چه 360 و چه پلی4 واقعا واسه هر دو نسل گل کاشتن

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
همیشه هر وقت فیفا یه نسخه جدید ازش امده همه انتقاد کردن و سال بعد نسخه سال قبلو ازش تمجید کردن

آخرین ویرایش:

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
تیم منتخب جهان چقدر مسخرس نصف ترکیبش بارسلوناست از رونالدو هم خبری نیست بده اون کوچولو رو هم گذاشتن کاپیتان, خخ

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دیشب بازی رو گرفتم و نیم ساعتی بازی کردم .
من خیلی فیفا بازی نمیکنم ولی این بازی به نظرم نسبت به نسخه قبلی خیلی بهتر شده و خیلی طبیعی شده .
ولی یه مسئله ایی که دیدم اینه که هر کاری کردم چه از پشت محوطه و چه داخل محوطه جریمه شوت میزنم توپ خیلی از زمین بلند نمیشه و حداکثر نیم متر میاد بالا . نمیدونم من نمیتونستم شوت بزنم یا این اشکال بازی هستش ؟

arsenal1886

کاربر سایت
Apr 1, 2010
16
نام
آرمان
همیشه هر وقت فیفا یه نسخه جدید ازش امده همه انتقاد کردن و سال بعد نسخه سال قبلو ازش تمجید کردن

:)) این دقیقا یعنی هر سال بدتر از پارسال !!!

- - -ویرایش - - -

دیشب بازی رو گرفتم و نیم ساعتی بازی کردم .
من خیلی فیفا بازی نمیکنم ولی این بازی به نظرم نسبت به نسخه قبلی خیلی بهتر شده و خیلی طبیعی شده .
ولی یه مسئله ایی که دیدم اینه که هر کاری کردم چه از پشت محوطه و چه داخل محوطه جریمه شوت میزنم توپ خیلی از زمین بلند نمیشه و حداکثر نیم متر میاد بالا . نمیدونم من نمیتونستم شوت بزنم یا این اشکال بازی هستش ؟

شما RT رو بگیر بشوت ! نیمچه کادی هم بر میداره و تشریف میبره داخل سولاخی ( گل )

- - -ویرایش - - -

فصل سوم بازی هم تموم شد ! دیشب .....
اقا منچستر سیتی ، ابراهیم تهامی رو 100 میلیون دلار بالاش پول میده :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر