FIFA 15 | Xbox 360

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
سلام دوستان من وقتی فیفا ۸ اومد با این که از ساکر بهتر بود اون موقع ولی رفتم سراغ اون چون ساکر به چشمم نمیومد بگذریم امسال هم فیفا و هم ساکر رو بازی کردم و جالبه قضیه کامل برعکس شد و الان فیفا به چشمم نمیاد چون واقعا باگهاش غیر قابل تحمل شده من بحث رو ادمه نمیدم کلا گفتم تو پست های قبل کار تخصصی من انالیز فوتبال و الان جدا از گرافیک و لایسانس ها و دیگر چیزا گیم پلی ساکر رو بیشتر میپسندم این رو هم عرض کنم یه فن کامل فیفا بودم تو پست های چند سال قبل وجود داره که چند بار بخاطر همین مقایسه فیفا با ساکر اخراج شدم کلا امسال رو میرم ساکر

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان من وقتی فیفا ۸ اومد با این که ساکر بهتر بود اون موقع ولی رفتم سراغ اون چون ساکر به چشمم نمیومد بگذریم امسال هم فیفا و هم ساکر رو بازی کردم و جالبه قضیه کامل برعکس شد و الان فیفا به چشمم نمیاد چون واقعا باگهاش غیر قابل تحمل شده من بحث رو ادمه نمیدم . تو پست های قبل گفتم کار تخصصی من انالیز فوتبال و الان جدا از گرافیک و لایسانس ها و دیگر چیزا گیم پلی ساکر رو بیشتر میپسندم این رو هم عرض کنم یه فن کامل فیفا بودم تو پست های چند سال قبل وجود داره که چند بار بخاطر همین مقایسه فیفا با ساکر اخراج شدم کلا امسال رو میرم ساکر .ولی سلیقه همه ی دوستان محترم

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,983
نام
U-N-3-S
به معنای واقعی چرتتتتت ... چیه این ؟

با کرریس بیل و مسی بدویی تموم تک به تک کلان دفاع وجود نداره ..

خاک تو سرشون .. پاس قطری هم که نابود کردن ...

سیدیشو شکستم ... اعصاب نذاشت

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
شنیده شده EA واسه کاهش هزینه هاش Fifa و Need For Speed رو با هم ادغام کرده ! از این به بعد شاهد بوگاتی تو بازی خواهیم بود که تو 2 ثانیه طول زمینو طی میکنه !
رسما باگ ریلیز کردن ! حالت بالانس نمیشه بازی کرد کافیه طرفت Park the bus بزاره با رونالدو یا مسی کارت تمومه ! Auto Tackle رو برداشتن و کلا Team mate Contain که دیگه بدرد نمیخوره , Jockey هم باید به خدا توکل کنی که تکلت بگیره در عرض یه ثانیه باید فکر کنی ! وگرنه رونالدو یا مسی تک به تک !:)) :|
من که بعد از 70 80 تا بازی تو سیزن میرم سراغ آفلاین تا پج بدن .! چون آفلاینش واقعا خوبه .

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73
مشکلش چیه؟ من بازی نکردم :D
بازیکنا وزن ندارن.چیزی به نام دفاع وجود نداره.دریبلها به طرز شدیدی مضحک و آسون شده.یعنی با رونالدو یا مسی یا نیمار یا هر حمال دیگه ایی میشه کل زمین رو دریبل زد.هوش مصنوعی مدافعان در حد پشمک.امکان تنه به تنه شدن مثل شماره های قبل وجود نداره.یعنی یکی مثل یورنته یا حتی موراتا سرشو مثل اسب میندازه و حتی با یکی مثل پیکه هم نمیشه گرفتش.بازی به طرز شدیدی آسون شده.وقتی با بارسلون روی لجندری به رئال 5 تا میزنم خودت حساب کن دیگه.با یه پاس عمق دفاع مثل پنیر سوئیسی باز میشه.دروازه بانان احمق به تمام معنا.هرچی توپ میره سمتشون گل میشه.بازیکنای سرعتی هم که دیگه هزار برابر گذشته خفن شدن.یعنی کافیه بازیکنت سریع باشه.فرقی نمیکنه مسی باشه یا مونیر حدادی.مثل آب خوردن میری باهاش جلو.وقتی هم بیوفتی جلو عمرا هیچ مدافعی بهت نمیرسه.از اونور این روش جدید برای کرنرها فاجعه شده.خیلی راحت بازیکن بلند قدت رو تنظیم میکنی و تمام.هرچی بکشی گل میشه.از اونور CPU هم فقط بلده مستقیم بکشه تو دست دروازه بان.

عوض کردن تاکتیکها هم نهایت حماقت EA بود.یکی نیست بهشون بگه مگه میشه تو فوتبال شعاع حرکتی وجود نداشته باشه؟:))با این کاری که کردن تنوع تاکتیکی شدیدا پایین اومده.چون 2 حالت بیشتر نمیتونی به بازیکنت در حالت حمله بدی.درحالیکه در شماره های قبل که شعاع حرکتی وجود داشت تنوع تاکتیکی خیلی بالاتر بود.بیشعورها از اونور اومدن یارگیری رو حذف کردن8-|آخه یعنی چی؟من هر موقع بازی میکردم هر بازی باید یارگیری رو انجام میدادم و فوق العاده عالی بود و جواب میداد.چرا حذفش کردن؟مگه میشه تو فوتبال یارگیری نباشه؟

فیفا تا شماره 14 عالی بود و شدیدا با 14 حال میکردم.نزدیک 1000 دست آنلاین زدم.بیشتر از 10 تا کریر با تیمهای مختلف رفتم.ولی این شماره واقعا افتضاح به تمام معنا شده.

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
آقا این اسکوادهای فن مید کسی لینک میده همون 14 رو بازی کنیم، خیلی رو اعصابه این بازی :|

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
شدیدا باهات موافقم کیان.منم میخوام برم سراغ 14:|8-|
من که دو صفحه قبل گفتم بازی نمیکنم 15 رو، ولی بحثی که هست بعید میدونم با آپدیت چیزی حل بشه، چون مشخصه قضیه تغییر تفکر سازنده ـست و نمیشه این همه المان آرکید گونه باگ باشه، این همه در مقابل pes فیدبک و تحسین شده بازی، بعد اومدن کردنش مثل pes، فقط میشه تاسف خورد

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
هرسال که فیفا نسخه جدید میده بیرون این حرف ها همیشه هست.

بعد از 5 روز بازی کردن به این نتیجه رسیدم که این بازی شاهکاره... برای این نسل بهترین گرافیک و بهترین کارایی ممکن رو ساختن که ساپورت کنه.

تو بحث دفاع چند روز پیش یه انتقادی کردم ولی الان دستم راه افتاده اینو میگم که مشکل از من بود و نه از بازی و دفاع....

گَر صبر کنی ز غوره حلوا سازی:))

.
یکم بازی کنین دستتون راه بیوفته به خدا عاشقش میشین

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
هرسال که فیفا نسخه جدید میده بیرون این حرف ها همیشه هست.
والا اولین بار که 12 رو بازی کردم دوست داشتم، اولین بار که 13 رو بازی کردم کیف کردم، اولین بار که 14 رو بازی کردم رسما غش کردم از بس خوب بود
بازی خوب خودش با آدم حرف میزنه، این گیم پلی رو میخوام تا 100 سال دستم نیاد چجوریه

توپ عین بادکنک میمونه، شوت به ظاهر داره میره طبقه دوم ولی میبینی میره میچسبه زیر طاق!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر