FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
تو پروفایلت مفرستم سایتشو ولی رو وان قیمتاش بالاست.مثلا اگه رو ps4 پنج میلیون بشه 100 تومن تو x1 سه میلیون 450 تومن میشه:d
دستت درد نکنه ، آره دیدم قیمتاش خیلی بالا بود ! به درد ما فقیر بیچاره ها نمیخوره :))

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
دو هفته است بدون باخت تو سیزن سه هستم :| از هر سه بازی دوتاش قطع میشه!نتیجه هم هرچی باشه سه بر هیچ میزنه!! ایکاش تو افغانستان بودیم اخ چه وضع اینترنت هست تورو خدا :(((((((((((((( از ده بازی هم شش تاش قطع میشه آخه :| اینهمه هزینه کن ماهی هم 50 60 بریز تو جیب مخابرات آخرش هم این بشه :(

- - -ویرایش - - -

راستی کسانی که به مسی دست رسی ندارن پست رویس رو به مهاجم تغییر بدن ،میشه مسی :)))))

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
دو هفته است بدون باخت تو سیزن سه هستم :| از هر سه بازی دوتاش قطع میشه!نتیجه هم هرچی باشه سه بر هیچ میزنه!! ایکاش تو افغانستان بودیم اخ چه وضع اینترنت هست تورو خدا :(((((((((((((( از ده بازی هم شش تاش قطع میشه آخه :| اینهمه هزینه کن ماهی هم 50 60 بریز تو جیب مخابرات آخرش هم این بشه :(

- - -ویرایش - - -

راستی کسانی که به مسی دست رسی ندارن پست رویس رو به مهاجم تغییر بدن ،میشه مسی :)))))
حاجی نت شما دیگه خیلی داغونه!عوض کن خب!
من الان شاتل دارم خوب که نیست ولی دیگه این مشکلات هم نداره!یه پینگ هم از نتت بگیر ببین اگر timeout داره که کلا سرویسو عوض کن اگر نداشت که ببین پینگت اگر زیر 200 هست که هیچی اگر نیست و بالاتره برو ازین کاهش دهنده های پینگ بگیر!

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
مسخره تر از این اتفاق داریم؟
رودریگز و مودریچو از بازار خریدم هی گیر میکرد اخرم انداخت بیرون دوباره که رفتم داخلش پولم که کم شد سر خرید بازیکنارو نداد بهم اصلا:|20 30 هزارتام مفتی پرید مرده شورشونو ببره:|

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
رودریگز و مودریچو از بازار خریدم هی گیر میکرد اخرم انداخت بیرون دوباره که رفتم داخلش پولم که کم شد سر خرید بازیکنارو نداد بهم اصلا:|20 30 هزارتام مفتی پرید مرده شورشونو ببره:|
واسه منم قدیما یه بار اینطوری شد بعد اومدم بیرون دوباره رفتم تو بازی،بازم نیومد ولی شب که دوباره رفتم تو بازی دیدم تو قسمت unassigned نوتیفیکیشن دارم رفتم دیدم بازیکن برگشته اونجا!
ماله شمام احتمالا برمیگرده بعدا!

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
اره ممنون بیل خریدم راضیم! منم داشتم هر دورو اما گاهی خوب بود کارتشون گاهی نه. اما الان با بیل 4 بازی 12 گل زدم دویژن 1!
الان تیمتو از کجا بستی؟

یه چیزی میگم عجیبه اما برای من کار میکنه . من وقتی‌ یه کارت گرون مهاجم مثل bale می‌خوام بخرم نگاه می‌کنم آمارش از نظر گلزنی چجوری بود قبلش و چه تعداد owner داشته بعد از بین کارتها اونی که کمترین owner و بهترین goal ratio داشته می‌خرم اینجوری بازیکنه خیلی‌ بهتره تاحالا شده بر عکسشو خریدم به اشتباه چنتا بازی کردم دیدم خیلی‌ بد بازی می‌کنه بعد نگاه کردم آمار goal دیدم افتضاحه
تا حالا کسی همچین حسی داشته؟

یعنی منظورتون اینه کارت آگوئرو ممکنه با یه کارت دیگه آگوئرو که همون قیمت و همون اورال هم هست فرق کنه ، به خاطر آمارش ؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
یعنی منظورتون اینه کارت آگوئرو ممکنه با یه کارت دیگه آگوئرو که همون قیمت و همون اورال هم هست فرق کنه ، به خاطر آمارش ؟
منظورشون همینه ولی خب ملاک نیست به نظر من. شاید کسی که بازیکنو داشته نتونسته خوب استفاده کنه ازش

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325

سلام ایلیا خوبی خبری ازت نیست؟! کم پیدایی PSN :d

________

اقا خریدمش. بالاخره بعد از 3-4 روز جست و جو در این بازار داغون که حتی راموس و هازارد معمولی هم نمیشه گیر اورد یا به زور گیر میومد , بالاخره بهترین بازیکن FIFA 15 رو خریدم:((خوشحالی زاید الوصفی کردم بعد از خریدنش:d ببر بنگاله. هیچ دفاعی نمی تونه بندازش قشنگ دکمه R2 رو بگیر یا علی=))

آخرین ویرایش:

bahadorfifa15

کاربر سایت
Jan 17, 2015
24

________

اقا خریدمش. بالاخره بعد از 3-4 روز جست و جو در این بازار داغون که حتی راموس و هازارد معمولی هم نمیشه گیر اورد یا به زور گیر میومد , بالاخره بهترین بازیکن FIFA 15 رو خریدم:((خوشحالی زاید الوصفی کردم بعد از خریدنش:d ببر بنگاله. هیچ دفاعی نمی تونه بندازش قشنگ دکمه R2 رو بگیر یا علی=))

اقا چجوری این قدر پولدار شدی؟!!!!!

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا

________

دهنت سرویس:d
اول البا بدبختو جاش فیلیپه لوییز بزاری سنگین تری کمیستریش ترکیده فک کنم:d

BigWolf

Kings Never Die
کاربر سایت
Jun 19, 2014
240
نام
علیرضا

________

واقعا مظلوم تیمی که بخواد جلوی تیمت بازی کنه :d

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
پک مجانی که EA داده رو وا کردم هری کین بنفش دراومد :-& Bendtner درمیومد بیشتر خوش حال میشدم . قحطی بازیکن بود اینو داد :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر