FIFA 15 | PS3

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
خب خوشحالم هنوز 4نفر روی ps3 موندن:|:d
دانلود منم تموم شد همه چی خاضره
وعده ما فردا 10:30 صبح :d
اقا قبل از اینکه بیایم سرقرار 1توصیه بکنم:d شما به نظر میاد هم ps3 و ps4 باهم داری به نظرم بری روی ps4 بازیش کنی بهتر باشه ها:whistling: چون کلا ps4 داشته باشی بعد فیفا روی نسل7 بازی کنی کلا حرام است دادا:dخلاصه غفلت نکنی 1دفعه از راه راست دور بشی:-"
/
ایدی منم AIN1EST8 ادد کنید تا از فردا بهم دسته دسته گل بدیم:d

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
بچه ها من فعلا رو 14 ام . چون اوریج بازی میکنم خواستم بپرسم 15 ارزشش رو داره اومد بخرم ؟
شنیدم گلرا خیلی بوق بودن تو دمو ! کلا اگه میشه پیشرفت هایی که 15 داشته روی ps3 رو بگید ممنون میشم.

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
کسائی که گرفتن، تو اون قسمت download latest squad، فایل دانلودی رو سرور هست ؟ که ترکیبا رو آپدیت کنیم واسه بخش افلاین هم اوکی بشه ..

تقریبا 2-3 روز آخر ترانسفرها اوکی نیست

قطعا تو بخش آنلاین که مچ اسکواد و ... اوکی میشه.. فقط میخواستم بدونم واسه آفلاین هم فایل هست یا نه.. که تو بخش های کریک و سیزن کار کرد..

آخرین ویرایش:

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
اقا یکی جلوی این رضا رو بگیره,ترمزشو بکشین دیگه :d
من که هر کاری کردم نتونستم الان 2-3 روزه داره ما رو ابکش میکنه
البته خودشو میشه گرفت ولی تیمشو نه,لامصب مهاجماش نه نمیگن:d
یه بازی هر چی زد رفت تو دروازه فقط یکی دوتا رو گلرم گرفت که ازش عذرخواهی کردم خدا شاهده اگه دست من بود میگفتم اون دوتا رو هم بخوره اصلا واسه مهاجمای بارسا افت داره توپشون گل نشه فکر کنم اگه گل نشه جزو باگه که با اپدیت حل میشه ناراحت نشین:d
اومدن فوتبال واقعی بسازن معلوم نی چیکار کردن,بارسا رو از گلر بگیر تا .....انقدر قوی کردن مثلا نشون بدن مثل واقعی بردنش سخته
من با هازارد شوت میزنم کنج دروازه بعد گلر بارسا خیلی ریلکس توپو در میاره حالا نیمار توپو میزنه وسط کورتوا میکشه کنار میگه بفرما:d
کلا ea تعادل بازی رو از بین برد دیگه نمیشه با ارامش بازی کرد توپو تو زمین چرخوند اگه دقت کنین میبینین توپ یا تو محوطه خودته یا محوطه حریفت یعنی میخوام بگم کاری کرده با دو سه تا پاس میتونی موقعیت بسازی و این اصلا شبیه واقعیت نیست
انقدر بازی سرعت پیدا میکنه که بعد 2_3 دست خسته میشید
البته رضا بازیش خیلی خیلی خوبه,خیلی با بارسا ردیف بازی میکنه اینو میگم چون دیدم.بقیه چطور با بارسا بازی میکنن ولی اون واقعا سبک بارسا رو پیاده میکنه تو ۱۴ میتونستم حالشو بگیرم ولی اینجا با این وضعیت بعید میدونم هر چند همیشه واسه من یه راهی هست
واسه همینه که بهم میگن خوزه
:d

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
اقا یکی جلوی این رضا رو بگیره,ترمزشو بکشین دیگه :d
من که هر کاری کردم نتونستم الان 2-3 روزه داره ما رو ابکش میکنه
البته خودشو میشه گرفت ولی تیمشو نه,لامصب مهاجماش نه نمیگن:d
یه بازی هر چی زد رفت تو دروازه فقط یکی دوتا رو گلرم گرفت که ازش عذرخواهی کردم خدا شاهده اگه دست من بود میگفتم اون دوتا رو هم بخوره اصلا واسه مهاجمای بارسا افت داره توپشون گل نشه فکر کنم اگه گل نشه جزو باگه که با اپدیت حل میشه ناراحت نشین:d
اومدن فوتبال واقعی بسازن معلوم نی چیکار کردن,بارسا رو از گلر بگیر تا .....انقدر قوی کردن مثلا نشون بدن مثل واقعی بردنش سخته
من با هازارد شوت میزنم کنج دروازه بعد گلر بارسا خیلی ریلکس توپو در میاره حالا نیمار توپو میزنه وسط کورتوا میکشه کنار میگه بفرما:d
کلا ea تعادل بازی رو از بین برد دیگه نمیشه با ارامش بازی کرد توپو تو زمین چرخوند اگه دقت کنین میبینین توپ یا تو محوطه خودته یا محوطه حریفت یعنی میخوام بگم کاری کرده با دو سه تا پاس میتونی موقعیت بسازی و این اصلا شبیه واقعیت نیست
انقدر بازی سرعت پیدا میکنه که بعد 2_3 دست خسته میشید
البته رضا بازیش خیلی خیلی خوبه,خیلی با بارسا ردیف بازی میکنه اینو میگم چون دیدم.بقیه چطور با بارسا بازی میکنن ولی اون واقعا سبک بارسا رو پیاده میکنه تو ۱۴ میتونستم حالشو بگیرم ولی اینجا با این وضعیت بعید میدونم هر چند همیشه واسه من یه راهی هست
واسه همینه که بهم میگن خوزه
:d

رضا ؟ :-/
مشکلی ندارم باهاش :-"
پسر خوبیه گوگولیه :d

امروز باهام بازی کردیم ولی بازی هایی میکنیم رو حساب نمیکنه EA خاک تو لنگ :|
2باز من بردم 2 بار رضا 1 مساوی :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
الان تو کل این فروم فقط من که دارم با این نسخه حال میکنم ؟ :D

بنظرم کیفیت بازی رو PS3 10ساله عالی هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر