FIFA 14 | Xbox 360

pourya1369

کاربر سایت
Oct 29, 2011
19
دوستان با سلام
من یک سوال داشتم:
وقتی من تایتل آپدیت 4 رو می خوام دانلود کنم توش تمامی تغییرات تایتل آپدیتای قبلی هم هست یا نه باید اونا رو هم جدا دانلود کنم؟
آخه مثلاً تو آپدیت 2 مشکل سانتر و اینا برطرف شده و می خوام بدونم تو 4 هم این مشکلا برطرف شده یا نه؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دوستان با سلام
من یک سوال داشتم:
وقتی من تایتل آپدیت 4 رو می خوام دانلود کنم توش تمامی تغییرات تایتل آپدیتای قبلی هم هست یا نه باید اونا رو هم جدا دانلود کنم؟
آخه مثلاً تو آپدیت 2 مشکل سانتر و اینا برطرف شده و می خوام بدونم تو 4 هم این مشکلا برطرف شده یا نه؟

بله توی هر اپدیت موارد برطرف شده‌ی قبلی هم هستن...

PESGOD

کاربر سایت
Nov 7, 2013
103
سلام به همه ی دوستان
من الآن دارم بخش کریر رو بازی میکنم، من میخواستم بالوتلی رو بخرم از میلان وقتی رفتم که اونو بخرم یه گزینه اضافی به غیر از بای و لون و این چیزا بود که اولین کلمش ساین بود منم همین طوری نخوندمش و روش زدم و بعدش دیگه نمیخواست که پولی به تیم میلان بدم و فقط باید حقوقو مشخص کنم ، میخواستم ببینم اصلا جریان چی بوده چون بقیه بازیکنا همچین گزینه ای نداشتند؟ممنون میشم پاسخ بدین:-/(در ضمن من الآن سرمربی منچستر یونایتد و تیم ملی ایتالیا هستم)

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
سلام به همه ی دوستان
من الآن دارم بخش کریر رو بازی میکنم، من میخواستم بالوتلی رو بخرم از میلان وقتی رفتم که اونو بخرم یه گزینه اضافی به غیر از بای و لون و این چیزا بود که اولین کلمش ساین بود منم همین طوری نخوندمش و روش زدم و بعدش دیگه نمیخواست که پولی به تیم میلان بدم و فقط باید حقوقو مشخص کنم ، میخواستم ببینم اصلا جریان چی بوده چون بقیه بازیکنا همچین گزینه ای نداشتند؟ممنون میشم پاسخ بدین:-/(در ضمن من الآن سرمربی منچستر یونایتد و تیم ملی ایتالیا هستم)

یعنی این بازیکن فقط 6 ماه دیگه از قراردادش باقی مونده و اگه با میلان تمدید نکنه میتونه به صورت بازیکن آزاد به تیم دیگه ای منتقل بشه (فقط دستمزد هفته ای رو پرداخت میکنی شما)

mehdi_ah

کاربر سایت
Dec 8, 2010
16
اقایون اساتید سلام عرض شد من یه مشکل خیلی اساسی با گیم پلی فیفا ۱۴ پیدا کردم کسی هست مشکل مشابه داشته باشه، راستی لول من ۵۵ هست.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
سلام یه سوال دارم دوستان . من الان فصل دوم مربی گری توی کریر مد هستم ! بعضی وقتها تو قسمت پیام ها یه سری پیام از بازیکنهای تیمم میاد که توش نوشته Wage منو تغییر بدید ؟!!
یعنی الان باید دقیقا چکار کنم ؟ وقتی هم میرم برا تمدید قراردادش میگه Not Been Met !!! یه همچین چیزایی !!! :D

PESGOD

کاربر سایت
Nov 7, 2013
103
یعنی این بازیکن فقط 6 ماه دیگه از قراردادش باقی مونده و اگه با میلان تمدید نکنه میتونه به صورت بازیکن آزاد به تیم دیگه ای منتقل بشه (فقط دستمزد هفته ای رو پرداخت میکنی شما)
خیلی ممنون از پاسختون :xدو تا سوال دیگه: چطوری میشه توی سرچ مشخص کرد که بازیکنای اینطوری رو نشون بده؟و آیا کاری میشه کرد که توی سرچ قدرت بازیکنا رو مشخص کنیم تا همون قدرت هایی که میخوایم پیدا بشن؟

- - -ویرایش - - -

سلام یه سوال دارم دوستان . من الان فصل دوم مربی گری توی کریر مد هستم ! بعضی وقتها تو قسمت پیام ها یه سری پیام از بازیکنهای تیمم میاد که توش نوشته Wage منو تغییر بدید ؟!!
یعنی الان باید دقیقا چکار کنم ؟ وقتی هم میرم برا تمدید قراردادش میگه Not Been Met !!! یه همچین چیزایی !!! :D
سلام یعنی باید حقوقشو بیشتر کنید که برای این کار باید به تب Office بعد هم قسمت Contract برید و اون بازیکن رو پیدا کنید روش بزنید تا حقوقشو بیشتر کنید که خودش نشون داده چقدر خوب هست برای این بازیکن و برای چند سال تمدید بشه(وقتی روش میزنید) وقتی هم میگه
Not Been Met یعنی به این حقوق راضی نیست و براش کمه.

HD1225

کاربر سایت
Jan 13, 2014
34
نام
HaDi
یعنی باید دستمزدشو بالا ببری. از تو همون قسمت Contract که میخوای قرار دادشو تمدید کنی یه چیزی نوشته که یادمه معنیش میشه " مورد نظر بازیکن" یا یه همچین چیزی...! یعنی قراردادی که بازیکن مد نظرشه. که تو این موارد معمولا افزایش مدت قرار داد رو حداقل ئه یعنی یک سال و حقوق مورد نظر بازیکنم که نوشته همونجا

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
آقا این سرورای ea که دوباره رفته تو باقالیا :d هر بازی وسطش ارور lost connection میده و میپره بیرون .دقیقه شم زیاد معلوم نیست بعضی وقتا نیمه اول اتفاق میفته بعضی وقتا

نیمه دوم . حالا نکته ی جالبش اینه که از صبح که من دیویژن یک رو شروع کردم جدود 20 تا بازی کردم 18 تاش به نفع من تموم شده 2 تاش به نفع طرف مقابل :d به این شکل (:d)

که بازیایی که من عقبم کلا حساب نمیشه اونایی هم که مساویه یا من جلوام برد به نفع من حساب میشه یعنی خیلی تر و تمیز و شیک دوبار تایتل دیویژن یک رو بردم :bighug: گویا

امروز رو شانسیم عجیب :d

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
آقا این سرورای ea که دوباره رفته تو باقالیا :d هر بازی وسطش ارور lost connection میده و میپره بیرون .دقیقه شم زیاد معلوم نیست بعضی وقتا نیمه اول اتفاق میفته بعضی وقتا

نیمه دوم . حالا نکته ی جالبش اینه که از صبح که من دیویژن یک رو شروع کردم جدود 20 تا بازی کردم 18 تاش به نفع من تموم شده 2 تاش به نفع طرف مقابل :d به این شکل (:d)

که بازیایی که من عقبم کلا حساب نمیشه اونایی هم که مساویه یا من جلوام برد به نفع من حساب میشه یعنی خیلی تر و تمیز و شیک دوبار تایتل دیویژن یک رو بردم :bighug: گویا

امروز رو شانسیم عجیب :d
آره منم فک میکردم به خاطر چیتراس آخه یه چند نفر دیگه هم اینجا گفته بودن ولی مثل اینکه مشکل از نت ایران باشه چون کانکشن خیلی سریع قطع و وصل میشه آدم فک میکنه طرف Rage Quit کرده .

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
که بازیایی که من عقبم کلا حساب نمیشه اونایی هم که مساویه یا من جلوام برد به نفع من حساب میشه یعنی خیلی تر و تمیز و شیک دوبار تایتل دیویژن یک رو بردم :bighug:
اعصاب منو خورد کرده! اون بازیایی که من جلو هستم رو که اصلا حساب نمیکنه! مساوی هم که میزنه برد برای طرف! همش میزنه که اینترنت من قطع میشه! از صبح 8 تا بازی کردم 7 تاش رو که جلو بودم پرید بیرون حساب نشد یدونه هم مساوی رو زد باخت:|

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
اعصاب منو خورد کرده! اون بازیایی که من جلو هستم رو که اصلا حساب نمیکنه! مساوی هم که میزنه برد برای طرف! همش میزنه که اینترنت من قطع میشه! از صبح 8 تا بازی کردم 7 تاش رو که جلو بودم پرید بیرون حساب نشد یدونه هم مساوی رو زد باخت:|
البته اون 18 تا بازی که به نفع من تموم شد فقط سه چهار تاش مساوی بود بقیش بدون استثنا جلو بودم . ولی در کل خیلی چسبید :d حالا یه نیم ساعت دیگه دوباره میرم ببینم وضعیت چه جوریه :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر