FIFA 14 | Xbox 360

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,091
نام
نـــــــویـــــــــد
اقا توي كرير قسمت ترنسفر وقتي پلير سرچ ميكني چرا به ترتيب حروف الفبا مياره ؟
توي فيفاي قبلي از بالاترين overall رديف ميكرد

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
اقا توي كرير قسمت ترنسفر وقتي پلير سرچ ميكني چرا به ترتيب حروف الفبا مياره ؟
توي فيفاي قبلي از بالاترين overall رديف ميكرد
داداش تاپیک های قبل رو میدیدی تو هر پیج این رو پر سیدن
ولی خب
ببین اومدن یک کاری کردن که باید یه نفر رو بفرستی تا یارو رو آنالیز کنی بعد چند روز اطلاعات یارو رو بهت میده

pinturichio

کاربر سایت
Jul 6, 2012
14
سلام
دوست عزیز منم همین کار را انجام دادم ولی هنگامیکه گزینه inject را میزنم میگه پروفایل را انتخاب کن اسکیپ میکنم میرم توی ایکس باکس ولی هیچی نشون نمیده بعد من اومدم یکی از پروفایلاما move کردم روی فلش و توی هریزون اونا انتخاب کردم ولی تا که میرم توی ایکس باکس بازم آپدیت کپی نشده لطفا کمک

آقا منم این مشکل داشتم،یکی از دوستان یه راهی گفت،انجام دادم مشکلم حل شد.یه امتحان کن ببین ردیف میشه

پروفایل خود را در فلش move کرده و به PC وصل کنید. برنامه Horizon را بیاورید. حالا فایل Squad را به وسط برنامه کشیده و رها کنید. در پایین سمت چپ پنجره جدید باز شده روی Manage کلیک کنید و پروفایل خود را انتخاب کنید؛ حالا Change را بزنید و بار دیگر پروفایل را انتخاب کنید.
بر روی Rehash & Risign کلیک کنید، سپس روی Save To Device رفته و فلش را انتخاب کنید. کمی صبر کنید تا پیغام کپی شدن نمایش داده شود. فلش را به Xbox وصل کنید! پروفایل خود را در کنسول move کرده وبعد Squad را کپی کنید

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
آقا منم این مشکل داشتم،یکی از دوستان یه راهی گفت،انجام دادم مشکلم حل شد.یه امتحان کن ببین ردیف میشه
من امتحان کردم نشد 2تا پروفایل درست میشه اسکواد هم وقتی میریزی تویه فلش میزنی ایکس باکس خبری ازش نیست انگار پاک شده

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
آقایون برای لیست شدن بازیکن ها به ترتیب Overall در Career Mode شما باید قسمت Search Player بزنید گزینه Overall رو از 0 تا 100 بکنید بعد Search رو انجام بدیدتا بترتیب Overall بیاد.

آخرین ویرایش:

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
بچه ها وقتی که پاس میدم و بازیکن با پشت پاش توپیو که بهش رسیده را میزنه با بعضی وقتا هنگام دویدن با توپ توپ خیلی از بازیکن فاصله میگیره و بعضی اوقاتم حریف توپو میگیره ایا تو تنظیمات میشه کاری کرد این مشکل برطرف شه ؟؟

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام
حالا از شانس بد ما این تاپیک داره هر یه هفته یه صفحه میره جلو هیشکی نیست جواب ما را درست درمون بده یکی میگه نمیشه squad را دستی و آفلاین ریخت یکی میگه میشه یکی میگه با برنامه هوریزون میشه یکی میگه نمیشه والا بخدا قاط زدیم یکی بیاد یه توضیح و آموزش کامل و دقیق بده تا ما هم اینقدر سوال نکنیم
ممنون
دوستان کمک کنید واسه ما که میخوایم آفلاین آپدیت کنیم ممنون از همه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
19 مگ آپدیت اومده.. یعنی دیگه هنگ نمیکنه؟!! :D خدا کنه..
خدا کنه همون آپدیت 24 مگی PS3 باشه که شوت ها رو درست کرده:|
با هر کی بازی می‌کنی رئال ور می‌داره می‌ره پشت محوطه با رونالدو زارت شوت می‌زنه:|:D
البته تو آنلاین این طوری گل نخوردم تا حالا ولی با پسرخالم زیاد:| :-" :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر