FIFA 14 | Xbox 360

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
اقا من اومدم همینو بگم بعد 2 ماه اولین پستم هست یه عمره فیفا بازی کردم . ولی این فیفا 14 به صراحت میگم همون فیفا 13 هست فقط منو و والپیپرش عوض شده . ea spoort این دفعه گند زد هر چی توان داشتن گذاشتن برا نسل بعد. واقعا متاسم .به شعور گیمر اینجوری توهین میکنن .یعنی برا نسل بعد پشت دستم داغ میکنم اگه فیفا بازی کنم.

یه عمره فیفا بازی کردی اونوقت میای میگی فقط منو عوض شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! :-o
اگه واقعا بازی کرده بودی میدیدی خیلی عوض شده....دیگه همه دوستان تغییراتو گفتن نیازی به گفتن دوباره نیست....
اگه اینجوری یه عمره فیفا بازی کردی پس حتما از فیفا 94 تا فیفا 13 تغییری ندیدی همینجوری بازی کن خوبه :d

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
یه عمره فیفا بازی کردی اونوقت میای میگی فقط منو عوض شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! :-o
اگه واقعا بازی کرده بودی میدیدی خیلی عوض شده....دیگه همه دوستان تغییراتو گفتن نیازی به گفتن دوباره نیست....
اگه اینجوری یه عمره فیفا بازی کردی پس حتما از فیفا 94 تا فیفا 13 تغییری ندیدی همینجوری بازی کن خوبه :d
چی میگی عمو:d شما به این میگی تقیر بازی کن حالشو ببر .:-&به خدا داشتم بازی میکردم یه لحضه خیال کردم اشتباهی فیفا 13 رو گذاشتم تو دستگاه.

فیفا شده pes ......... pes شده فیفا.=))

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
بچه ها من با سیو carrer mode به مشکل خوردم سیو کردم نشون میده بازی بعدیم با کیه ولی cantinue رو که میزنم دو تا بازی میاد عقب ، بدجور اعصاب ما رو خرد کرده ؟ چه auto save و چه دستی

از قسمت load career برو درست میشه .

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
نام
محسن
لطفا اگه کسی از بچه ها می دونه پاسخ منو بده edit playar به لطف اون دوستمون پیدا کردم ولی این تنظیمات روشنایی و کنتراست که تو سری های قبلی بود رو پیدا نمی کنم ؟ اخه بازی خیلی ماته اگه بشه از طریق این تنظیمات یه خورده بهترش کنیم ممنون
به قران ثواب داره بابا جواب بدین خو بار سومه دارم میپرسم

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
به نظر من هم بازی خیلی خوب شده فقط به قول دوستمون این نسل بازی خیلی فیزیکی شده.
کلا فکر کنم فیفا داره رو میاره به بازی فیزیکی
بعضی از دوستان هم گفتن که بازیسازی یا مثلا استارت زدن دریبل کردن سخت شده . درسته سخت شده ولی مطمئنا بعد مدتی فوت و فن بازی دستمون میاد و اون موقع بازی کردن خیلی لذت بخش تر میشه در ضمن دریبل زدن توی فیفا های قبلی واقعا آسون بود یعنی فقط با جهت زدن میشد چندین نفرو دریبل زد که یکم دور از واقعیته .
فیفا بیشتر تو این نسل رو آورده به دریبل های واقعی یعنی هر کسی میخواد زیاد دریبل بزنه باید فوت و فن دریبل زدن رو یاد بگیره .
در کل باید بگم که این نسل من رو راضی کرده:)

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
چی میگی عمو:d شما به این میگی تقیر بازی کن حالشو ببر .:-&به خدا داشتم بازی میکردم یه لحضه خیال کردم اشتباهی فیفا 13 رو گذاشتم تو دستگاه.

فیفا شده pes ......... pes شده فیفا.=))

البته کنامی خیلی دوست داره pes رو شبیه fifa در بیاره ولی خیلی مونده تا برسه

من فکر کنم همون 13 رو داری بازی می کنی و توهم زدی.

M-Gamer

کاربر سایت
Dec 2, 2011
25
نام
مجتبي
سلام . یه سوال دارم چرا در فیفا 14 بر خلاف fifa13 قسمت جستجوی بازیکن برای خریدش به جای میزان مهارت که عدد داره به جاش بر اساس سن بازیکن میاره؟ خیلی مهمه میشه راهنمایی کنید لطفا؟

30we

کاربر سایت
Sep 21, 2012
19
من فکر میکنم بهتره فیفا اینقدر تو نسخه های مختلف گیم پلی رو عوض نکنه
الان 14 بازی میکنی 13 یادت میره 13 بازی میکنی 12 یادت میره
بیشتر تمرکزش رو بزاره رو چیزایی مثل نوآوری های منو و کریر و لایو و اولتیمیت
پ.ن:اون PES هست که باید رو گیم پلی مضحکش تغییرات ایجاد کنه:d

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
سلام . یه سوال دارم چرا در فیفا 14 بر خلاف fifa13 قسمت جستجوی بازیکن برای خریدش به جای میزان مهارت که عدد داره به جاش بر اساس سن بازیکن میاره؟ خیلی مهمه میشه راهنمایی کنید لطفا؟
داداش این یکی از تغییرات بازی هستش و شما باید یک نفر رو بفرستید تا بعد چند روز اورال اون بازیکن رو بهتون بگه
به نظر چیز جالبیه

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
سلام
آقا میشه با این نسخه کامپلکس لایو رفت التیمیت زد.
لطفا پاسخ بدید دوستان کسی بازی کرده لایو با این نسخه؟
ممنونم دوستان من مبتدیم

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
سلام
آقا میشه با این نسخه کامپلکس لایو رفت التیمیت زد.
لطفا پاسخ بدید دوستان کسی بازی کرده لایو با این نسخه؟
ممنونم دوستان من مبتدیم
داداش این سوال 1000 بار پرسیده شده
بله با هر نسخه ای می شه و مشکلی نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر