FIFA 14 | Xbox 360

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
آقایون و خانومایی که این پست رو میبینید جان عزیزتون یه بار اینجا رو بخونید که 20 صفحه یه سوال رو تکرار نکنید.:|
بهترین نسخه برای شما نسخه ی complex برنر مکسه.توی بقیه نسخه ها ممکنه مشکل به وجود بیاد. نقل و انتقالات دد لاین توسط ea انجام نشده پس فقط باید وصل بشید به لایو و نقل و انتقالات جدید رو دانلود کنید نیازی به اکانت گلد هم نیست.
اینم آموزش skill moves های بازی
خواهشن دیگه بیشتر از این راجع به نسخه های مختلف و اسکیل مووز ها پست ندید اونایی که بازی کردن بیان یکم از تجربه هاشون از بازی بگن.
با تچکر:d

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
اقا این اپدیته رو از کجا بگیریم؟ نیومده هنوز نه؟ داستانی داریم بخدا با هوریزنم کار نکردم نمیدونم چجوریه اصلا!
اگه نشه برم بگردم لیست انتقاله دد لاید رو از گوگل پیدا کنم دستی درستش کنم
ناراحت نباش .منم با هورایزن بلد نبودم.ولی انقدر راحته که نگوووووو.
آپدیت بیاد واست میزاریم.ما هم منتظرشیم ;)

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
آقا بازی ریلیز جهانی شد ؟؟؟ وصل شیم به لایو یا خطر داره هنوز؟؟؟؟

نه EA گفته امسال ریلیز جهانی نمیشه.

یعنی اینقدر سخت هست براتون یکم سرچ کنید و دو تا سایت رو چک کتید.

تاپیک هم که مدیر نداره !!

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
نه باگ نیست:dببین مثلا یه بازیکنه ناشناخته ـست و تو برای اینکه بتونی از اورالش و قدرت هاش سر دربیاری باید یکی از افرادت رو مامور کنی تا اونو دنبال کنه:dبعد از چند روز وقتی تحقیقات ـش تموم شد میگه میتونه مثلا چقدر رشد کنه و الان وضعیت ـش چیه و اینا:d
ایول:dحال کردم با این موضوع;;)
دوستان محترم کلا هرچی تغییر و چیزای جالب از کریر مود کشف کردین مار هم در جریان بزارید:d;)

- - -ویرایش - - -

نه EA گفته امسال ریلیز جهانی نمیشه.

یعنی اینقدر سخت هست براتون یکم سرچ کنید و دو تا سایت رو چک کتید.

تاپیک هم که مدیر نداره !!
عزیز من تاپیک و گذاشتن واسه همین که هر کی هر سوالی داره بیاد بپرسه.همه که وقت نمیکنن برن این همه صحفه رو بخونن واسه جواب یه سوال ساده
شما هم نیاز نیست غصه بخوری...مشکل داری جواب سوال کسیو نده;)

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دیشب برای 2 ساعت این بازی رو که همه انتظار داشتن رو بازی کردم
واقعا باید بگم که خیلی تجربه خوبی بود از همه چیز بهتر منوی بازیه که خیلی کاربردی تر و پویا تر شده
کریر بازی مثل قبل دو بخش بازیکن و مربی داره که واقعا جدی کار شده این بار دیگه فقط تاریخ رو برای جلو رفتن تا به یک بازی برسین رد نمیکنین بلکه تمامی بخش های کریر کاربردی و قابل استفاده است و تو بازی تاثیر مشخص میزاره
مثلا یه قسمت دارین به اسم OFICCE که به منزله اتاق کار شماست قبل از یک بازی یکی از بازیکنان درجه دو تیم اومد پیشم و بهم گفت که اگه توی این بازی از من استفاده کنی من هم حتما سعی میکنم شما رو راضی کنم!!
باورتون نمیشه بازی بعد دقیقه 35 ده نفره شدیم من هم دقیقه 70 همین بازیکن که اومده بود رو تعویض کردم با بال چپ دیدم بابا این که داره خودش رو میکشه ظرف مدت 10 دقیقه اینقدر خوب بازی کرد که یه پنالتی گرفت بعد من هم نگاه نکردم کی داره میزنه نگو خود ناکسشه پنالتی رو هم گل کرد تازه بعد از بازی اومد از من تشکر هم کرد
کلا بازی خیلی نفس گیر تر و به عقیده من واقعی تر شده دریبل ها معقول تر و کاربردی تر هست و پاسگاری در بازی بسیار خوب مثل قبل
شوت های بازی هم دیگه مثل قبل به همین راحتی نیست و باید در نقطه مناسب شوت مناسب رو بزنید تا نتیجه درست بگیرید
هوش مصنوعی بازیکن ها در حد معقول و طبیعی هست
ولی در کل این بازی بازیه که میخواد شما رو در هر بازی به یه چالش بکشونه وواقعا شرایط هر بازی با بازی قبل فرق میکنه و من فکر نمیکنم تکراری بشه

اما این قسمتی که گفتی یه بازیکن میاد میگه بهم بازی بده . و بعدش اگر بهش بازی بدی بعد از بازی ازت تشکر میکنه تو فیفا 13 هم بود .معلومه کریر 13 اصلا بازی نکردی

rkoramtin

کاربر سایت
Jan 20, 2012
79
نام
رامتین
اساتید ارجمند یکی نیست جواب مارو بده چرا بازی مثل سالهای قبل تورنومنت نداره اگه هستش کجا باید برم من که دیشب کل منو و گشتم پیدا نکردم ؟
داره.یک بخش هست لود سیزن.اون جا rsرو چپ و راست کن پیداش میکنی

- - -ویرایش - - -

آخرین نقل و انتقالات.نمیدونم واسه غیر جیتگ هم میشه یا نه.ما که زدیم اومد..

تو این سایته چ شکلی میشه عضو شد.
اگه میشه طریقه ی ریختنشم رام بگو با هورایزون

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,322
نام
Amin
این کاریر Shoboolian گفتن که نسخه کامپلکس نقل و انتقالات کامله و ....

دوحالت داره یا ایشون از خودش درآورده یا شما نسخه کامپلکس رو دانلود نکردید ...

مهم نقل و اتقالات نیست ، مهم اینه که در ادامه بازی به مشکل نخوریم.

دوستان نسخه Complex رو بگیرید آپدیت هست کاملا و نقل و انتقالاتشم کامله. Fifa کلا برنامش اینه که تا آخر پنجره نقل و انتقالات بازیرو آپدیت میکنه اون نسخه های قبلی که لیک شدن مال کارایی که قبل از پایان پنجره نقل و انتقالات بوده که فیفا رو بازی کار میکرده اما نسخه Complex نسخه نهایی هست که کاملا آپدیت میباشد.

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
مرسی ......مورد دیگه ای نیست؟آخه جیتگ دارم نمیتونم به لایو وصل بشم دارم دستی نقل وانتقالات رو انجام میدم
زیاده عزیزم.من به اونایی که دقت کردم مثلا ساخو هم هنوز تو PSG بود.یا اتسو هنوز نیومده بود.بهتر اپدیت خود EA رو بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر