FIFA 14 | Xbox 360

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
آقا تو كرير مود چرا اورال يه عده اي علامته سواله !؟ كسي ميدونه ، باگه آيا :| !?

Sent from Tapatalk 2
نه باگ نیست:dببین مثلا یه بازیکنه ناشناخته ـست و تو برای اینکه بتونی از اورالش و قدرت هاش سر دربیاری باید یکی از افرادت رو مامور کنی تا اونو دنبال کنه:dبعد از چند روز وقتی تحقیقات ـش تموم شد میگه میتونه مثلا چقدر رشد کنه و الان وضعیت ـش چیه و اینا:d

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
نه باگ نیست:dببین مثلا یه بازیکنه ناشناخته ـست و تو برای اینکه بتونی از اورالش و قدرت هاش سر دربیاری باید یکی از افرادت رو مامور کنی تا اونو دنبال کنه:dبعد از چند روز وقتی تحقیقات ـش تموم شد میگه میتونه مثلا چقدر رشد کنه و الان وضعیت ـش چیه و اینا:d

اين رو رو نكرده بودن قبلاً :d

Sent from Tapatalk 2

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان ...
من امروز با فیفا 14 بدون پچ ، لایو شدم(برنر مکس ولی از کدوم مدل خدا میدونه) ولی بعد از وارد کردن ایمیل و پسورد ارور 831188FE میداد(somthing wrong یا یه همچین چیزی میداد) و میگفت برای حلش به https://account.live.com برم...مشکل چیه لطفا" راهنمایی کنید ...در ضمن قبلا" با فیفا 13 به راحتی لایو می شدم...در ضمن اجازه دانلود آپدیت 4 مگی و آپدیت خود لایو رو داد ولی بعد از ورود به بازی دیگه اجازه نداد...
http://support.xbox.com/en-US/error-code-lookup
اين لينك بالاي راه حل رفع اين ارور رو داده ، اگه مشكلي بود پي ام بده شايد بتونم كمك كنم .

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا من دستگاهمو مثل یک دختر ازش محافظت کردم نزاشتم رنگ لایو ببینه اما با پروفایلم رفته بودم با یک دستگاه دیگه توی لایو حالا نه اکانت دارم نه گلد چیکار کنم وصل بشم این اپدیته اذیت میکنه
در ضمن از یک جا خریدم به عنوان برنر اما معمولی است تا 49 % میره میاد بیرون ازش گرون هم خریدم حالا با این تفاصیر متخصصین بگید چی کار کنم برم تو لایو یا نه بن میشم ؟

R3ZA360

کاربر سایت
Jun 27, 2013
38
انر نقل و اتقالاتتون درستهپس بازیتون complex است اما اگر نیست پس کامپلکس نیست

دوستان خواهشا جواب بدید:این باید حتما برنرمکس باشه مثل فیفا13 یا نه؟
اطلاعات غلط ب مردم ندین اونم ک گفته نقل و انتقالات درسته یا اطلااع نداشته از dead line یا اتومات آپدیت شده نفهمیده من complex دارم نقل و انتقالات نداره من بازی کردم چند دست همه چی خیلی بهتر وعالی شده نسبت به 13 به جز ی مورد خیییلییی آزار دهنده ک وقتی ازیکنی چاس میکگیره وقتی حرکت میکنه یا میچرخه خیلی دیر پاس میده دو سه ثانیه بعد از زدن دکمه پاس استپ ضعیفه خیلی توپ جدا میشه

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
من نسخه FIFA 14 XBOX360 PAL RF- FAIZY هیچ مشکلی نداره انقدر سخت نگیرید وقتی به لایو وصل بشید یه اپدیت 4 mg داره و sauad که دان کنید دیگه همه چی حله اگه کسی به لایو دسترسی نداره که تو نت میتونه تایتل اپدیت بگیره با فلش به روش هاریزون بریزه انقد شلوغ کردن نداره:d موفق باشید

این تایتل اپدیت کی میاد؟

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
دوستان کسی Skill Move که به درد بخور باشه بلده ؟؟
من که هر چی با بیل و رونالدو خواستم حداقل یک نفر رو دریبل کنم بیشتر خودم رو دریبل کردم تا طرف !!!! :D
چه حرکتهایی میشه زد مثلا ؟؟؟ اگر بگید ممنون میشم
سرعتم که میگیریم طرف انگار سگ دنبالش کرده توپ رو چنان میندازه جلو تا بدووه که راحت دفاع حریف میگیره ...

milad.salvator

کاربر سایت
Sep 15, 2013
30
دوستان کسی Skill Move که به درد بخور باشه بلده ؟؟
من که هر چی با بیل و رونالدو خواستم حداقل یک نفر رو دریبل کنم بیشتر خودم رو دریبل کردم تا طرف !!!! :D
چه حرکتهایی میشه زد مثلا ؟؟؟ اگر بگید ممنون میشم
سرعتم که میگیریم طرف انگار سگ دنبالش کرده توپ رو چنان میندازه جلو تا بدووه که راحت دفاع حریف میگیره ...

میخوای نتیجه بگیری 3-4-3
بزار حالت دیاموند راموس چپ وسط په په راست اربلوا هافبک دفاعی رو الونسو بزاردو تا پیستون راست و چب رو راست مودریچ چپ خدیرا وسط جلوشون ایسکو 3 نفر حمله هم راست بیل وسط داش کریم چپم CR7 خودمونو بزار
من با این ترکیب بدون تعویض از 15 16 دستی که 6 ستاره بازی کردم 2 3 دست باختم کله دوستان رو هم که بردم شما این سیستمو بچین نتیجه میگیری بیل و رونالدو هم که عالی بودن عالیتر شدن

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
میخوای نتیجه بگیری 3-4-3
بزار حالت دیاموند راموس چپ وسط په په راست اربلوا هافبک دفاعی رو الونسو بزاردو تا پیستون راست و چب رو راست مودریچ چپ خدیرا وسط جلوشون ایسکو 3 نفر حمله هم راست بیل وسط داش کریم چپم CR7 خودمونو بزار
من با این ترکیب بدون تعویض از 15 16 دستی که 6 ستاره بازی کردم 2 3 دست باختم کله دوستان رو هم که بردم شما این سیستمو بچین نتیجه میگیری بیل و رونالدو هم که عالی بودن عالیتر شدن

اما سوال من راجب Skill Move بود ها (دریبل و اینا ...)
در ضمن این ترکیبی که شما میگی جلوی یه خوب رو به بالا بازی کنی عین خود کشیه !!!
آربلوا که تو دفاع هویجی بیش نیست راحت میشه جاش گذاشت
بعد خدیرا قراره پیستون چپ چه غلطی بکنه وقتی حالت بازیش بیشتر تخریبیه ؟؟ هی از اونجا توپ بگیره که باید برسونه آدم به ایسکو

milad.salvator

کاربر سایت
Sep 15, 2013
30
اما سوال من راجب Skill Move بود ها (دریبل و اینا ...)

تو این سیستم بزاری دربیل هم لازمه ولی با همین تو سر زدن سریعو توپو جلو انداختن بازیکن حریفو رد میکنی
اخ جالبش اینه که خوده من میرم 1 ساعت رو دریبل ها وقت میزارم سر بازی به ذهنت نمیرسه که از کدوم حرکت استفاده کنی مگر این که از انواع مختلف دریبل ها 4 5 تاشو انقد تو حالت پرکتیس مود تمرین کنی تا وسط بازی مشکلی نباشه
در ضمن یه دوستی گفته بود خوشحالی مخصوص CR7 نیست در حالی که بعد هر گل این دست که به پایین اشاره میکنه رو راحت میزنم

R3ZA360

کاربر سایت
Jun 27, 2013
38
کسی راهی دکمه ای تکنیکی چیزی واسه این مشکل بلده ک وقتی بازی کنی ک توپ بهش میرسه اگه تک ضرب پاس ندی و باش حرکت کنی یا بچرخی دیر پاس میده بلده؟؟ درضمن با سرعت ک میرم جلو میرسم به یار حریف میخوام کامل برگردم نمیشه کسی چیزی بلده؟ فیفا بازای حرفه ای کوشن؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازیکنای سرعتی ، مثلا reus تو دورتمند و.. خیلی سنگین میدون ، عملا دویدن تو بازی بدون کاربرد شده دیگه . انگار کندن .. به نظرم این غیر واقعی کندن.

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
اقا این اپدیته رو از کجا بگیریم؟ نیومده هنوز نه؟ داستانی داریم بخدا با هوریزنم کار نکردم نمیدونم چجوریه اصلا!
اگه نشه برم بگردم لیست انتقاله دد لاید رو از گوگل پیدا کنم دستی درستش کنم

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,599
نام
محمد
من از کسی که بازی رو ازش خریداری کردم بهم گفت با 97 نری که بن میشی حالا شما یا شانست اومده یا تو ایام نزدیک ممکنه اذیت شی

والا تو این حدود 4 سالی که تو لایو هستم ، هنوز ندیدم کسی به خاطر 97% بودن بن بشه!!!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دیشب برای 2 ساعت این بازی رو که همه انتظار داشتن رو بازی کردم
واقعا باید بگم که خیلی تجربه خوبی بود از همه چیز بهتر منوی بازیه که خیلی کاربردی تر و پویا تر شده
کریر بازی مثل قبل دو بخش بازیکن و مربی داره که واقعا جدی کار شده این بار دیگه فقط تاریخ رو برای جلو رفتن تا به یک بازی برسین رد نمیکنین بلکه تمامی بخش های کریر کاربردی و قابل استفاده است و تو بازی تاثیر مشخص میزاره
مثلا یه قسمت دارین به اسم OFICCE که به منزله اتاق کار شماست قبل از یک بازی یکی از بازیکنان درجه دو تیم اومد پیشم و بهم گفت که اگه توی این بازی از من استفاده کنی من هم حتما سعی میکنم شما رو راضی کنم!!
باورتون نمیشه بازی بعد دقیقه 35 ده نفره شدیم من هم دقیقه 70 همین بازیکن که اومده بود رو تعویض کردم با بال چپ دیدم بابا این که داره خودش رو میکشه ظرف مدت 10 دقیقه اینقدر خوب بازی کرد که یه پنالتی گرفت بعد من هم نگاه نکردم کی داره میزنه نگو خود ناکسشه پنالتی رو هم گل کرد تازه بعد از بازی اومد از من تشکر هم کرد
کلا بازی خیلی نفس گیر تر و به عقیده من واقعی تر شده دریبل ها معقول تر و کاربردی تر هست و پاسگاری در بازی بسیار خوب مثل قبل
شوت های بازی هم دیگه مثل قبل به همین راحتی نیست و باید در نقطه مناسب شوت مناسب رو بزنید تا نتیجه درست بگیرید
هوش مصنوعی بازیکن ها در حد معقول و طبیعی هست
ولی در کل این بازی بازیه که میخواد شما رو در هر بازی به یه چالش بکشونه وواقعا شرایط هر بازی با بازی قبل فرق میکنه و من فکر نمیکنم تکراری بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر