FIFA 14 | Xbox 360

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
چقدر توپ راحت لو ميره آخه
خيلي ديگه اومدت طبيعيش كنن از اونورش زده بيرون
پاس تكضرب و فرار ها رو كه ديگه بايد گذتشت دم كوزه
يعني واقعا يه بازيكن خوب اروپايي نميتونه يه بار يه استوپ درست بكنه؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
بعد از بازی کردن اولین بازی این نسل که فیفا۰۸ بود بر روی کنسول ۳۶۰ واقعا از فوتبال لذت بردم. برای اولین بار نوآوری های بود که ادم رو ساعت ها پای کنسول میخکوب میکرد. از پاس بیرون پا و پشت پا. از پاسهای زیاد و حرکات تو عمق٬ از شوت وفلان و فلان٬ خلاصه ۰۸ در مقایسه با پس و فیفای کامپیوتر چیز دیگری بود.
بازی روان٬ حرکات زیبا٬ انمیشن های جالب٬ گیم پلی چشم نواز همه و همه فیفا رو به بهترین بازی ورزشی تبدیل کردند.
از فیفا۰۸ که در کنار افلاین و کریر انلاین هم بازی کردم تا فیفا۱۴.
خوب برسیم سر اینکه چه بلایی سر فیفا۱۴ اومده. بعد از ۶ فیفای عالی و خوب بلاخره شاهد بازی هستیم که به قول دوستمون فقط باید از گوشه ها حمله کرد و فقط سانتر کرد. یک و دو کرد و تا یکی فرار کرد پاس پشت دفاع انداخت.
نکات منفی:
۱: به شدت کند شدن بازی که به روان بودن اون صدمه زده و از مزه بازی کاسته است.
۲: سرعت پاسها که حتی اگر بار قدرت رو هم تا اخر پر کنی باز جوری پاس میده که انگار عمه بنده پاس رو داده. قدرت پاس به حدی نیست که حتی تا وسط زمین برسه.
۳: بازی به شدت درگیرانه و درهم برهم شده. میخواستن بیان مشکل فرارهای تخیلی رو درست کنن بازی رو به گند کشیدن.
۴: در بازی صحنه های تخیلی به شدت زیاد شده. مثلا توی ۱۵ بازی که من انجام دادم چندین بار با دروازه بان به بازیکنم با دست پاس دادم توپ که به بازیکن خورد مثل اینکه به دیوار خورده ازش دور شد و به حریف رسید.
۵: دور زدن بازیکن ها دقیق مثل پس شده. انگار تریلی میخواد دور بزنه٬ به شدت رو مخه.
۶: توپ بیش از حد سنگین هستش. انگار یه عده کودک بازی میکنن که نه پاسشون قدرت کافی داره نه شوت.

بدون شک پیشرفت های هم نموده که باید بکنه. روند صنعت بازی این هست که باید نقص ها کمتر و کمتر بشه. اما بدون رقیب موندن فیفا باعث شده گند بزنه به همه چی
باز هم میگم از ۱۵ بازی که کردم جز ۲ شکست همه رو بردم. اما دریغ از اینکه از بردن و گل زدن و بازی کردن لذت ببرم. انگار چیزی راه گلومو بسته و نفس نمیتونم بکشم از بس بازی کند و بسته و بی حاله.
اینجور که معلومه نسل بعد هم چندان تفاوتی نداره٬ انگار باید منتظر ۱۵ ایکس باکس وان موند. خاک تو سر کونامی که جربزه ساخت یه فوتبال قابل قبول رو هم نداره.

دقيقا با مو به مو حرفهاي دوستمون موافقم

Sent from my iPhone using Tapatalk

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
خب دوستان من هم بازی رو( نسخه ی ps3 ) گرفتم و بنا به دلایلی تو این تاپیک پست میدم:
اکثر ایراداتدمو برطرف شده و خب این چیزی بود که باید انتظارو داشته باشیم.
سرعت بازی خیلی معقول تر و به واقعیت نزدیک شدهو اونجوری که دوستان می گن کند نیست بازی:)
وقتی که یه نگاهیی به نسخه ی قبل و این نسخه می ندازید میبینید فیفا 13 در مقابل این بازی یه شوخیه بزرگ بود... تو هر زمینه ای از کاور مسی با استادیوم el libertador تا سرعت و کارای تخیلی بازی.
الانم روی صحبتم با اون دوستانیه که میگن تنوع نداره و لذت نمی بریم از گل زدن و ... خب برادر من هرکی از گوشه حمله کنه و گل بزنه واسش لذتی نداره.. من برای مثال تیم بارسلونا رو مثال می زنم(عجب جمله ای شد:d)... برای تک تک حرکاتت مقابل حریف باید فکر کنی ، انتخابای پاس دادنتو بررسی کنی.. وقتی به بازیکنی مثل نیمار که قدرت بدنی کمی داره پاس میدی واسه جذاب تر شدن بازی و فرار از مدافعی که گرفتت باید به skill moves پناه ببری... وقتی بازیکن رو دریبل زدی هم فضا برای حرکت پیش میاد هم فضا برای بازی سازی یا مسی وقتی توپ به دست میرسه برای کامپیوتر جوری تعریف شده که 5 نفر دورشو بگیرن شما راهی جز precion dribling نداری دقیقا عین واقعیت توپ به پاش می چسبه و بعد از جا گذاشتن 2 نفر با یه استارت می تونید به حرکت ادامه بدید... اتفاقا تو فیفا باید با خیلی تنظیمات ور برید که بهتون بچسبه ، تو قسمت custom tactics باید یکم دستکاری کنید تیمتونو تا مثل واقعیت بشه... من که مثل شما واقعن انقدر حرفه ای نیستم که برم آنلاینو اینا بزنم ولی در حد خودم حال می کنم با گلایی که میزنم...دیشب یه ال کلاسیکو تو سانتیگو برنابئو زدم تا دقیقه 88 بازی 0-0 بود دقیقا با دریبل های نیمار و حرکات مسی یه گل زدم که خیلی بم چسبید... به هر حال این نسخه با بقیه نسخه ها فرق داره و میشه با یه دید مثبت تر بهش نگاه کرد و ازش لذت برد.... راستی من دیشب اون آپدیت 20 مگی رو انجام دادم و دیدم کنار اورال بازیکنا یه فلش سبز یا قرمز میاد که اورالشونو باز هم دستکاری کردن مثلا فابرگاس شده 87 یا ژاوی و اینیستا هر 2 شدن 88 باز و مسی شده 95 ....

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
مثل اینکه نسخه insomni دزدی بوده! میترسم نسخه فاینال نبوده باشه!
خودشون گفتن فقط complex رو دانلود کنید! نکنه اینی که ما خریدیم نسخه بتا باشه:(

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
اگه نسخه ی بتا باشه باید یه لوگوی سفید بتا سمت راست بالای تصویرت باشه... والله مال ps3 این دردسرارو نداشت تمام مشکلاتشم با 2 تا آپدیت( یه 21 مگی و 3 مگی squad ) درست شد. با آپدیت 20 مگی اورال ها بازم تغییر کرد

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اگه نسخه ی بتا باشه باید یه لوگوی سفید بتا سمت راست بالای تصویرت باشه... والله مال ps3 این دردسرارو نداشت تمام مشکلاتشم با 2 تا آپدیت( یه 21 مگی و 3 مگی squad ) درست شد. با آپدیت 20 مگی اورال ها بازم تغییر کرد
برای منم آپدیت بازی اومد که 4 مگ بود! اما حس بدی داشتم نسبت به بازی! آدم احساس میکرد بازی از لحاظ گرافیک با دمو فرق داره! البته من دمو رو روی pc بازی کردم امیدوارم که دلیل تفاوت همون باشه

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
برای منم آپدیت بازی اومد که 4 مگ بود! اما حس بدی داشتم نسبت به بازی! آدم احساس میکرد بازی از لحاظ گرافیک با دمو فرق داره! البته من دمو رو روی pc بازی کردم امیدوارم که دلیل تفاوت همون باشه
احتمالا همونه چون اگه pc یکم قوی باشه فیفا رو از لحاظ بصری بهتر اجرا میکنه چه از لحاظ کیفیت بافت چه aa چه رنگ و نورپردازی.... منم سر فیفا 13 همینجوری شدم دیگه یه مدت رو pc میزدم ولی بعدش که اومدم رو ps3 دیدم واقعا تفاوت گرافیکی دارن.
حجم نسخه ی 360 چقدره؟؟ چون حجم نسخه ی ps3 حدود 7.2 گیگه

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر

بله دوست عزیز دزدی بود ، دیروز که من یه متنی رو گذاشتم فکر کنم شما نخوندی !!!

[Update]: Okay guys, I’m back with yet another update
icon_razz.gif
Group COMPLEX just pre’d a PROPER release because group iNSOMNi has been a naughty group and stole their release from peer2peer. As always, COMPLEX’ rip includes English language and comes with a proof picture. Enjoy the real deal.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بله دوست عزیز دزدی بود ، دیروز که من یه متنی رو گذاشتم فکر کنم شما نخوندی !!!

[Update]: Okay guys, I’m back with yet another update
icon_razz.gif
Group COMPLEX just pre’d a PROPER release because group iNSOMNi has been a naughty group and stole their release from peer2peer. As always, COMPLEX’ rip includes English language and comes with a proof picture. Enjoy the real deal.

خوب پس یعنی همون نسخه complexـه فقط دزدی؟ من هر سال complex میگرفتم و مشکلی نداشت اگه اینم مثل همون باشه خیالم راحته

R3ZA360

کاربر سایت
Jun 27, 2013
38
نسخه اصلی نسخه complex هستش ک حتی نقل و انتقالات هم کامل انجام شده و نیازی به آپدیت نیست فیفا کامل complex هست ک هنوز پچ لایو برا هیچ نسخه ای نیومده ولی complex کاملا کامله insomni مال قبل از روز آخر ترنسفر هستش ک فیفا روش کار میکرده و کامل نیس دوبارم آپلودش کردن دو بارم نوک شد

- - -ویرایش - - -

دوستان این نسخه ی Faizy چطوره؟ سالمه؟
سالمه ولی کامل نیست ناشناخته هم هست چ کاریه خب وقتی complex هست چرا بری faizy بگیری

- - -ویرایش - - -

احتمالا همونه چون اگه pc یکم قوی باشه فیفا رو از لحاظ بصری بهتر اجرا میکنه چه از لحاظ کیفیت بافت چه aa چه رنگ و نورپردازی.... منم سر فیفا 13 همینجوری شدم دیگه یه مدت رو pc میزدم ولی بعدش که اومدم رو ps3 دیدم واقعا تفاوت گرافیکی دارن.
حجم نسخه ی 360 چقدره؟؟ چون حجم نسخه ی ps3 حدود 7.2 گیگه
pc هرچقدرم ک قوی باشه گرافیک و گیم پلی فیفا بر روی کنسول ها خیلی بالاتر و بهتر از pc هستش اینو سایت خود فیفا اعلام کرده تفاوت زیادی بین نسخه pc کنسول هستش حرفه ای ها ک زیاد بازی کردن میدونن مال pc افتضاحه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نسخه اصلی نسخه complex هستش ک حتی نقل و انتقالات هم کامل انجام شده و نیازی به آپدیت نیست فیفا کامل complex هست ک هنوز پچ لایو برا هیچ نسخه ای نیومده ولی complex کاملا کامله insomni مال قبل از روز آخر ترنسفر هستش ک فیفا روش کار میکرده و کامل نیس دوبارم آپلودش کردن دو بارم نوک شد

- - -ویرایش - - -

سالمه ولی کامل نیست ناشناخته هم هست چ کاریه خب وقتی complex هست چرا بری faizy بگیری

- - -ویرایش - - -

pc هرچقدرم ک قوی باشه گرافیک و گیم پلی فیفا بر روی کنسول ها خیلی بالاتر و بهتر از pc هستش اینو سایت خود فیفا اعلام کرده تفاوت زیادی بین نسخه pc کنسول هستش حرفه ای ها ک زیاد بازی کردن میدونن مال pc افتضاحه
این حرفارو از کجا میارید؟ رو pc گرافیک بسیار بالاتره! اون چیزی که ea گفته راجب به نسخه نسل بعده! گفتن رو pc با موتور ignite نمیاد! این نسل که نسخه pc خیلی تمیزتر دراومده

حرفه ای ها ک زیاد بازی کردن میدونن مال pc افتضاحه
خود من از اون دسته حرفه ای های فیفا هستم! pc بهتر اجرا میشه

R3ZA360

کاربر سایت
Jun 27, 2013
38
این حرفارو از کجا میارید؟ رو pc گرافیک بسیار بالاتره! اون چیزی که ea گفته راجب به نسخه نسل بعده! گفتن رو pc با موتور ignite نمیاد! این نسل که نسخه pc خیلی تمیزتر دراومده

خود من از اون دسته حرفه ای های فیفا هستم! pc بهتر اجرا میشه
دوست من اگه حرفه ای هستی با این حرف خودتو زیر سوال نبر من الان با یه سیستم میلیونی با گرافیک 780 GTX و 32 گیگ رم و سی پی یو آی وی بریج i7 دارم بازی میکنم به پای xbox پیزوری نمیرسه من ک بدم نمیاد بگم رو pc خوبه خب خوب نیست دیگه

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
برادر من چیزیه که من تست کردم ، گیم پلیش چه ربطی به قدرت pc داره؟؟ من بحثم گرافیکشه... رو pc هم هرچقدر قدرت cpu و کارت گرافیکت قوی تر باشه بازی بهتر اجرا میشه... من نسخه ی 14 رو رو pc تست نکردم ولی نسخه ی 13 رو کامل تست کردم چون نزدیک 6 ماه فقط رو pc بازی می کردم... این از بحث گرافیکش حالا اگه گیم پلیش افتضاحه اون یه بحث دیگس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر