FIFA 14 | Xbox 360

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
علی جون آخه تو فیفا ۱۳ Silver بودم آپدیت میکردم Match Day هم داشتم فقط آنلاین نمیتونستم بازی کنم. پس میگی باید گلد باشم.

ممنون

من چون خودم همیشه گلد دارم نمیدونم دقیقا با سیلور میشه آپدیت کرد یا نه. اما یادمه یکی از دوستان همین جا میگفت نمیشه ترکیبو آپدیت کنم ارور میده که بچه ها گفتن باید گلد داشته باشی .
کلا گلد بگیری خیلی بهتره تمام لذت فیفا به قسمت های آنلاینشه

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
638
نام
بهراد
من چون خودم همیشه گلد دارم نمیدونم دقیقا با سیلور میشه آپدیت کرد یا نه. اما یادمه یکی از دوستان همین جا میگفت نمیشه ترکیبو آپدیت کنم ارور میده که بچه ها گفتن باید گلد داشته باشی .

عزیز من هر سال گلد بودم پارسال نمیدونم یادت میاد سر Share کردن چی پی ان چه بدبختی داشتیم تا آنلاین پس بگیریم. آخرهاش گلد تموم شد. ولی دیگه خونه وقت نمیکنم. بیشتر مغازه هستم برای PC اورجینال خریدم. 360 هم امسال کارش تمومه ارزش ۱۳۰ تومن نداره گلد برای من تا one بیاد ببینم چه میکنم.

R3ZA360

کاربر سایت
Jun 27, 2013
38
اگه بگی چجوری و از کجا گلد بگیرم ممنون میشم

mamad7

کاربر سایت
Sep 25, 2012
68
نام
محمد
این متن ea:
fe07937b2201728508e74db5a14bfa3d.png

خودشونم فهمیدن مشکلات چی بوده

- - -ویرایش - - -

برای آپدیت نیازی به گلد نیست! فقط اتصال به لایو کافیه
داداش مشکل با آپدیت حل می شه یا باید با پچ رایت بشه؟آخه این سوال و پاسخ که صفحه قبل شده بود :
سلام
مثل اینکه نسخه پچ در لایو نیومده ،درسته؟
همینی که اومده بگیرم یا بصبرم؟

نسخه iNSOMNi باید کامل و با بچ باشه ولی از کسی که بازی رو میخری بپرسید که کدوم نسخه هست
منظور این دوستان همون پک و ریپک نسخه ی iNSOMNi هست یا کلا" بازی باید با یه پچ خاص رایت بشه؟

R3ZA360

کاربر سایت
Jun 27, 2013
38
داداش مشکل با آپدیت حل می شه یا باید با پچ رایت بشه؟آخه این سوال و پاسخ که صفحه قبل شده بود :

منظور این دوستان همون پک و ریپک نسخه ی iNSOMNi هست یا کلا" بازی باید با یه پچ خاص رایت بشه؟
آقا در جواب همه ک برای نسخه های مختلف سوال دارن میگم این بنده خدا که ما قراره بخریم ازش گفت پچ نیومده ولی من بهش گفتم INSOMNI Repack رو دان کنه درحاله دانلود هست قراره دانلود شد با abgx تست کنه و بگه برای لایو امن هستش یا نه من خبرشو میدم کسی خواست بگه

Last edited by a moderator:

mamad7

کاربر سایت
Sep 25, 2012
68
نام
محمد
آقا در جواب همه ک برای نسخه های مختلف سوال دارن میگم این بنده خدا که ما قراره بخریم ازش گفت پچ نیومده ولی من بهش گفتم INSOMNI Repack رو دان کنه درحاله دانلود هست قراره دانلود شد با abgx تست کنه و بگه برای لایو امن هستش یا نه من خبرشو میدم کسی خواست بگه

- - -ویرایش - - -

با 97 درصد بری لایو = بن شدن
آقا کلا" یکی بگه جریان این پچه چیه؟ واسه درست کردن شوت فنی و هد و این چیزاست؟ واسه فریزه؟ واسه لایوه؟ اصلا" این پچه جریانش از کجا شروع شده ؟ کی در موردش گفته که دوستان تو این تاپیک مطرحش کردن؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان هنوز پچی نیومده! ea گفته همین روزها پچ میاد تا مشکلاتی مثل اشتباه درگزارش که در مورد فلینی اتفاق میوفتی و شوتها رو حل میکنه...
اما اون مشکل نقل و انتقالات آپدیتش تو بازیه که همین الان هم هست!

R3ZA360

کاربر سایت
Jun 27, 2013
38
دوستان هنوز پچی نیومده! ea گفته همین روزها پچ میاد تا مشکلاتی مثل اشتباه درگزارش که در مورد فلینی اتفاق میوفتی و شوتها رو حل میکنه...
اما اون مشکل نقل و انتقالات آپدیتش تو بازیه که همین الان هم هست!
مرسی دوووست من دقیقا مشکلات چیا هستن؟؟ خیلی داغونه؟ پچ بیاد چجوری باید اعمال کرد باید دیسک جدید بگیریم یا با لایو یا هوریزون ردیف میشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر