FIFA 14 | Xbox 360

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
جالبه واسه من بجا کمک داور پرچم رو به علامت آفساید برد بالا ولی داور با دست اشاره به ادامه ی بازی داد که اونم گل شد، اولین گل خورده ای بود که بهم حال داد :d

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
عزیز اون ویدئویی که دیدی مربوط به نسل بعد هست نه این نسل و احتمال اینکه اون مدلی نباشه خیلی زیاده

عجب حرفی زدی :)) دوست عزیز منم همینو گفتم پس داشتم چی میگفتم درست یبار دیگه بخون . xbox one یعنی همون نسل بعد :d

Mani.Junior

کاربر سایت
May 21, 2013
43
نام
مانی
دفاع هنوز خیلی کار داره . امروز داشتم بازی میکردم ، هر توپی مینداختم پشت دفاع کناری جا میمونند .
ولی تکل زدن بهتر شده .

یه چیزی هم که خیلی رو اعصابمه اینه که موقع دفاع کردن وقتی یه نفر از کنار خط طولی حرکت میکنه و پاسکاری میکنه ، نمیتونی توپو ازش بگیری . پدر منو در آورده :d

با چه تیمی بازی میکنی ؟
من با دورتمند بازی میکنم ، تا حالا یه هد هم گل نخوردم .

با منچستر سیتی، میلان، بارسلونا با همه کلی هد گل میخورم، چطوری شما هد میزنی مگه؟

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
چرا دیریبل دوطرفه نمیشه زد!!
دوستان توجه کردید دکمه RB رو که نگه میدارید بجای اینکه کاد بده به توپ و بقولی تکنیکی بزنه محکمتر از موقعی که دکمه رو نگیری به توپ ضربه میزنه!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
با منچستر سیتی، میلان، بارسلونا با همه کلی هد گل میخورم، چطوری شما هد میزنی مگه؟

مهم جایگیری واسه سر زدن!
بازیکنتون بیار جلو بازیکن حریف،من هر وقت میخواهم هد بزنم RT رو هم میگیرم،به نظرم بهتر هد میزنن

1بار هم A رو موقع خوبی بزنی،بیشتر موقع ها سر رو خودت میزنی

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
بازی خوب شده و نکاتی که در مورد بازی باید گفته می شد دوستان گفتن فقط میمونه اینو بگم که عکس العمل یارا رو باید یکم سریعتر میذاشتن ، بعضی جاها خیلی رو مخه .

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
کاور جدید و تائید‌شده‌ی نسخه‌ی بریتانیا

71313919564703497138.jpg

جالبه کاور نسخه بریتانیایی و بازیکنایی از دو تیم باشگاهیی بزرگ اسپانیایی...

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
تنها مشکلی که من با دمو دارم این استپ کردن توپ هستش و فاصله گرفتن بیش از حد توپ از بازیکنها .
حالا شاید بخاطر اینه که کم بازی کردم ولی یکم جون بازی رو میگیره .

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
اینکه خواستن سرعت رفتار و عکس العم ها رو شبیه سازی کنن قابل تحسینه
اما دیگه یکم زیاده روی شده تو بعضی جاها
مثلا
تو بعضی پاس دادنا
تو بعضی چرخش ها اونم بازیکنایی که تو دنیای واقعی رفلکس و سرعت عملشون خوبه
این اورال ها تغییر نخواهد کرد؟
و اینکه ترکیب میلان یکم قدیمیه
بوا رفته و کاکا اومده
احساس میکنم تو دمو اورال ها همون 13 هست و تغیری نکرده مخصوصا میلان

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
ea معمولا تو دمو ها آخرین نقل و انتقالات رو انجام نمیده و معمولا یکم اپدیتاش برای نقل و انتقالات تو دمو ضعیفه. حتی شماره هارو هم درست نکرده مثلا پدرو شده شماره ی 7 و دنی آلوز شده 22 ولی همین مونده. ولی در کل این نسخه با اینکه دمو ئه ولی جای تحسین داره... امکان نداره فیفا باز باشی و این دمو به دلت نشینه با تموم باگاش... بازم یه اتفاقی اون وسطا میوفته که شروع می کنی به تحسین ea . واقعا حرکات و انیمیشن بازیکنا نرم و روون و شبیه واقعیت شده. این مشکلات هم طبیعیه به 2 دلیل:1- این نسخه ی دموئه 2- باید یک سری فاکتور هارو برای حجم 1.5 گیگ در نظر بگیرن و واقعا نمیشه از دمو انتظار کیفیت اصلی بازی رو داشت... چه از لحاظ گرافیکی چه گیم پلی .از نظر من این دمو در حد 1.5 گیگ خوب جمع شده و جای تقدیر داره...در کل مطمئن باشید که نسخه ی اصلی خیلی بشتر از اینها به دلتون خواهد نشست:d

m.farahani

کاربر سایت
Jul 18, 2009
6
درود

گیم پلی بازی به نظر خیلی طبیعی و بهتر شده. یه نکته ای که برای من اتفاق افتاده اینکه سیستمم خیلی راحت تر از فیفا 13 بازیرو بالا میاره شاید بخاطر ورژن دموش باشه اما مشکلایه عجیبه گرافیکی فیفا 13 رو نداره و خیلی روونتر اجرا میشه. (تو فیفا 13 انگار جوونه سیستمو داشتن میگرفتن)
امکانش هست تو ورژن اصلی دوباره اون مشکلا پیش بیاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر