FIFA 14 | Xbox 360

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من نمیدونم کجای حرکت و دویدن بازیکنان طبیعی شده که دوستان دارن خودشون رو گول میزنن !!!؟

درضمن وقتی توپ میرسه زیر پای بازیکن اینقدر یارو بد با توپ ور میره که ممکنه توپ رو از دست بده(لغمه دارن) - این حرکاتشون موقع صاحب توپ شدن منو یاد ک.رونالدو میندازه - یجورایی همه شدن رونالدو.

یکی مثل مسی و نیمار که دیگه بدتر ! اصلاً نمیشه باهاشون کاری کرد:(

توپهای هوایی هم که قربونش برم اکثراً هیچکس نمیپره هد بزنه

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
عزیزم ربطی به بازی نداره با مسی با پای راست از 35 متری من زدم یکی دو بار هم نبوده
اصلا نمیخواد برید توی بازی شما اگه سختته برسی به دروازه حریف همون توی ارنا تمرین شوت کن
ببین باگ هست یا نه ... نه تنها با توی پا بلکه با بیرون پا هم این مشکل وجود داره
ببخشید استاد...سال دیگه قول میدم فوتبالی که شما ساختی رو بازی کنم...امسالم چاره ای نیست مجبورم با این باگ ها سر کنم...شما هم یه قرار بزار یاد ما هم بده چجوری برسیم به دروازه حریف....با تشکر

- - -ویرایش - - -

یکی از اساتید این جریان اولتیمات تیم رو بگه بفهمیم اصلاً چی هست؟

matinsb

کاربر سایت
Aug 6, 2013
4

نسخه ی جدید بازی بسیار محبوب فیفا تحتعنوان fifa 14 رونمایی شد، عنوانی که با پیشرفت و اضافه کردن ویژگی های تحسین برانگیز آمده تا این بار واقعیترا برایتان معنا دهد ! پس خودتان را آماده کنید زیرا انقلاب فوتبالی به معنای واقعیکلمه با FIFA 14 در راه است. ویژگی های ‘Pro Shot’, ‘TeammateIntelligence’ و ‘Variable Dribble Touches’ جزو ویژگی های جدیدی هستندکه امسال EA در بازاریابیخود برای این عنوان مانور بسیاری بر روی آن داده است. کلید موفقیت FIFA در امسال احساسنشاط و هیجان از به ثمر رساندن گل های عالی است ، شما دیگر با بازیکنانتان فقط یک شوتساده برای به ثمر رساندن گل نخواهید زد ، بلکه خودتان را در هنگام شوت زدن به جای بازیکنفرض خواهید کرد که باید فرصت مناسب و یک شوت مطمئن برای تبدیل شدن به گل را خودتانبسازید.

در بازی های قبلی و در هنگام دویدن مدافعانفضای زیادی بین آن ها ایجاد می شد که چنین اتفاقی منجر به این می شد که مهاجمان باحرکت های کاملا تکراری به راحتی از بین فضاهای ایجاد شده عبور کرده و زدن گل ها نیزراحت شود. این چیزی است که تیم سازنده ان را در این نسخه سروسامان داده است. امسالFIFA 14 تمرکز بسیاریبر روی سرعت بازیکنان گذاشته است. سال گذشته بود که برای اولین بار شاهد استفده ازقابلیت First Touch Control در قسمت ۱۳ بودیم و حال امسال در یک پیشرفت خوب توانایی دریبل فوتبالیست هابسیار گسترش یافته است.
http://www.game craft.com

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا ببخشید شاید نا مربوط باشه.....من دمو رو هر جا گشتم تو شیراز نداشتن که بخرم.
دانلود کنم چجوری؟؟ میشه یه لینک راهنمایی چیزی بدین بهم؟؟
میخوام بریزم رو فلش.لایوم هم بن شده!

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
خیلی ممنون ولی اینو میدونم.اما بعد از دانلود این چیکار کنم؟اصل کار اینجاس!
این 4 تا فایل رو چجوری ببرم به ایکس باکس؟

Last edited by a moderator:

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
خیلی ممنون ولی اینو میدونم.اما بعد از دانلود این چیکار کنم؟اصل کار اینجاس!
این 4 تا فایل رو چجوری ببرم به ایکس باکس؟

این چهار تا فایل زیپ هستن .. با کامپیوتر از زیپ درمیادری .. برنامه Horizon رو میگیری .. فلشت رو میزنی به کامپیوتر .. برنامه فلشت رو شناسایی میکنه .. رو قسمت Demos کلیک میکنی و اگه اشتباه نکنم Inject file رو میزنی و فایل فیفا رو انتخاب میکنی .. به همین راحتی ، به همین خوشمزگی ... :d
---
بعد چند دست دیگه بازی کردن واقعا دارم از بازی خیلی لذت میبرم .. خیلی از 13 لذتبخش‌تر شده ... :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,093
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی خیلی خیلی عالی شده و کاملا پیشرفت کرده در تمام زمینه ها . جزئیات رو بچه ها گفتن . فیزیک بازی فوق العاده شده واقعا !
همین دیگه برید بازی کنید لذتشو ببرید تا بازی کامل بیاد

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
اقا رامین از شما بعیده دیگه ...
شوتهای فنی از فیفا 12 هم ضایع تره ( از این لحاظ که 99.9 درصد گل میشه از فواصل دور) از لحاظ بصری بله زیباس
اینکه از بازی مورد علاقمون دفاع کنیم خوبه اما دلیل نمیشه ایرادی که هست رو نگیم
من خودم هر سال به توپ معترض بودم امسال دیدیم که بهتر شد و چقدرم استقبال کردن همه
انتقاد باعث پیشرفت میشه همیشه
من راستش هنوز از خیلی دور امتحان نکردم و فردا یه تستی میزنم ولی فواصل نزدیک اصلا مثل فیفا 12 نیست.شخصا توی فیفا 12 بیشتر بغل پاهام گل بود ولی اینجا خیلی سخت تره نسبت به اون.هم دروازه بان واکنش بهتری نشون میده و هم دفاع مزاحم ـه.
البته منکر این هم نمیشم نسبت به 13 آسون تر شده بغل پا که یکم قابل انتظار بود چون توی 13 اصلا نمیشد که توی فوتبال واقعی اینطور نیست.فعلا به نظرم نرمال بوده و حالا برم ببینم خدای ناکرده باگ جدید پیدا نشه:d
--
چقدر شکل استپ کردن توپ خوب شده:dواقعا پیشرفت قابل توجهی داشته و من شخصا خیلی لذت میبرم هربار که استپ میکنن.شوت زدن هم خیلی بهتر شده.مثلا هنگامی که تحت فشاره با هنگامی که ناگهانی توپ بهش رسیده خیلی متفاوت و همچنین خیلی طبیعی ـه.
دروازه بان ها هم پیشرفت خوبی داشتن و کمتر سوتی ضایعی میدن.
--
چقدر بیل رو خوب اسکن کردن:d(فیس رو نه:d).نوع دویدن و دریبل و ضربه آزاد عالیه.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
توضیحات رو دوستان دادن ولی گفتن این موارد حیاتی ـه:D:
دفاع و دروازه بان فوق العاده بهتر و باهوش تر شدن! تو بازی که با پسرخالم داشتیم یه تیکه پویول به طرز فوق العاده زیبایی یه توپ رو تکل کرد و نذاشت به لواندوفسکی برسه و از اون طرف یکی از مدافعان دورتموند، توپی که من برای نیمار سانتر کرده بودم رو به صورت استثنایی برگردون زد و دور کرد!
تو یه بازی هم والدز خورده بود زمین و کاوانی ضربه سر زد؛ پیکه با یه تکل عالی توپ رو از روی خط کشید بیرون!
تو بازی با میلان هم که عکس العمل های آبیاتی فوق العاده بود!
اگر با سرعت برید سمت این تبلیغات دور زمین؛ دیگه مثل قبل از توش رد نمی‌شه و دستش رو می‌ذاره اون رو و خم می‌شه:D
انیمیشن رو هم که دوستان اشاره کرده بودند ولی نمی‌تونم جلوی خودم رو بگیرم و از انیمیشن های جدید پاس و استپ تعریف نکنم:x
مسی و ژاوی و اینیستا می‌دوئن فکر می‌کنم بازی واقعی ـه! در این حد خوب اسکن شدن اینا:x
درگیری های تن به تن فوق العاده زیباست و شلوغی محیط و غیر قابل پیشبینی شدن بازی هم که دیگه آخرش ـه:x
بازی مثل قبل منظم دنبال نمی‌شه! قبلا می‌دونستیم این طوری حرکت کنیم، پاس بدیم، شوت بزنیم، حرکت کنیم و... فلان اتفاق میافته یا توپ رو سانتر کنیم می‌دونیم کجا میوفته و چی می‌شه ولی الان کاملا غیر قابل پیش بینی شده!
در کل فعلا بازی رو بخورید تا GTA V بیاد:x :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر