FIFA 14 | Xbox 360

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
اول ازهمه تشکر فراوان از علی با نام کاربریalinice321 صفحه پیشهادیت برای دانلود دمو حرف نداشت:-*آقا من هم چند دست بازی کردم فقط اینو بگم نسبت به نسخه قبل صد در صد پیشرفت کرده ...آقایون مرده خور رئال بارسایی دیگه گل الکی ومفت تموم:d12 خیلی حال کردید شماها... 13 یکم کمتر شد حالتون..... مطمئن باشید تو 14 دیگه از این خبرا نیست ورداری بایکی بری زارتی بزنی تو گل :dخیلی خوشحالم چون این مرده خورا دهن من یکی رو بد جور ...:dحالا دیگه هر کس بازیش بهتره همون برندس:x

از لحاظ دویدن و ... اره سخت تر شده که خیلی خوبه
اما متاسفانه از 40 متری با پای غیر تخصصی اونم به صورت فنی به قول شما زارت توپها میره تو گل که باگ فیفا 12 بود امیدوارم درست بشه شدیدا رو مغز و اعصابه این مورد
جالبه تو این حالت (شوت فنی) سرعت و قدرت توپ از شوت محکم بیشتره وقتی میره تو گل تازه گلر میپره
روی توپ کار کردن که جای شکرش باقیه اما صداش زیاد جالب نیست ولی همین که تو ارنا تا اونور کوه ها نمیره ممنون از ea
روی کرنرها هم دیگه تخیلی کات نمیگیره توپ ولی من نظرم اینه هنوز وزن توپ کمه وزنشم درست کنن از اینی که هست بهتر میشه قطعا
در اخر هم امیدوارم کنترل بازیکنا و توپ از اینی که هست سخت تر و سخت تر بشه و بازیها واقعی تر بشه و انفرادی نباشه

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
وای نهههههههه
دوستان این که میگین شوت بقل پا و فنی زارت میره تو گل راسته؟؟یعنی کابوس فیفا 12 و 10 داره زنده میشهههههههه؟؟؟؟؟
اگه اینجور باشه من یکی تحریمش میکنم!

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
وای نهههههههه
دوستان این که میگین شوت بقل پا و فنی زارت میره تو گل راسته؟؟یعنی کابوس فیفا 12 و 10 داره زنده میشهههههههه؟؟؟؟؟
اگه اینجور باشه من یکی تحریمش میکنم!

نه بابا ماکه ندیدیم همچین چیزی رو ......احتمالاً اون دوستمون خیلی بازیش خوبه که از هر جا میزنه توپ میره توگل.....بعدشم شما زیاد جدی نگیر ما ایرانی ها کلاً تو همه چیز کارشناسیم:dولی بهترین بازی تاریخ کشورمون گرشاسبه:-&

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خب از کامنتها مشخصه که EA یه فیفای ناب رو برای سال اینده روانه بازار میکنه....سال اینده هم با این نسل سر میکنیم تا برسیم به قیمت واقعی کنسول های نسل بعد:bighug:

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
آره بچه ها حتما برید این ویدیو که خوشحالی بعد از گل هارو نشون میده ببینید خیلی خیلی جالبو خنده داره:)):xمن یکی که کلی حال کردم:bighug:هر ساعت میرم نگاش میکنم:d
با این که از وقتی رونالدو رفته تو رِئال دیگه ازش خوشم نمیاد ولی همیشه رو فیسش حساس بودم:dولی خداروشکر امسال خیلی رو فیس رونالدو کار شده :xکلا همه فیس ها عالی شدن:bighug:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
بعد از 20 ساعت با این اینترنت زپرتی تونستم دانلودش کنم . فیزیک توپ واقعا فوق العاده شده . به نسبت قبلی ها هم خیلی سخت تر شده . یه مشکل که دیدم افت فریم موقعی بود که بازیکنان میان توی زمین . ولی در کل همه چی اوکی بودش
کاشکی رئال هم داشتش

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,123
یه چیز جالبش اینه که فیزیک و برخورد بازیکنا با همدیگه خیلی طبیعی شده. وقتی یکی داره پرس ـت میکنه و بهت میچسبه، قشنگ درگیری دو تا بازیکن رو حس میکنی. حتی بعضی اوقات با دست هل میدن همدیگه رو:D خیلی خوب دراومده این فیزیک بازیکنا.
یه انیمیشن جدیدش هم مثلا وقتی مدافع خطا میکنه، ممکنه دستاش رو ببره بالا. مخصوصا اگه تو محوطه جریمه باشه. البته خطا نکرده باشه هم باز بعضی وقت ها دستاش رو میبره بالا:D
جا داره یک بار دیگه هم اضافه کنم که فیزیک توپ خعلی خوب شده:D حتی با RB هم شوت بزنی توپ سریعتر و خیلی طبیعی تر حرکت میکنه.
بابک جان دروازه بان ها مهم می‌شن تو این مواقع! تو اون موقع که توپ با سرعت بادکنک حرکت می‌کرد گل می‌خوردن بیشتر وقت ها؛ الان که سرعت RB بیشتر شده عکس العمل دروازه بان هم سریع تره یا نه؟!
دقیقا عکس العمل دروازه بان ها هم سریعتر شده بود و با RB نمیشه راحت گل زد.

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
30 مگ مونده مال منم تموم شه FIFA 13 با این که قدرتش 90 بود ولی عملا هیچ فرقی با بقیه نداشت و حتی سرعت پایینش باعث می‌شد نشه باهاش حفظ توپ کرد! پاس هاش هم که فرقی با بقیه نداشت :|
جا داره یک بار دیگه هم اضافه کنم که فیزیک توپ خعلی خوب شده
:biggrin1:
حتی با RB هم شوت بزنی توپ سریعتر و خیلی طبیعی تر حرکت میکنه.
بابک جان دروازه بان ها مهم می‌شن تو این مواقع! تو اون موقع که توپ با سرعت بادکنک حرکت می‌کرد گل می‌خوردن بیشتر وقت ها؛ الان که سرعت RB بیشتر شده عکس العمل دروازه بان هم سریع تره یا نه؟!

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
خب من هم این دموی بی نظیر رو بازی کردم و بعد از 7 دست بازی کردن این چیزهایی که میگم به چشمم اومد:
جو و گرافیک و طراحی عالی کمپ نو واقعا منو شگفت زده کرد ، استایل حرکت و شوت و همه چیز بازیکنا هم فرق کرده واقعا با نسخه قبل :) اولین چیزی که حس میشه توپ بازیه و سرعت متعادلش که واقعا جاداره یه خسته نباشید حسابی به ea گفت. مورد بعدی صورت های اسکن شدس که در حد خودش خوبه و کیفیت تکسچر های بازی هم بالاتر رفته و اما از همه ی اینا که رد شیم میرسیم به گیم پلی بازی که واقعا دستخوش تغییرات مثبت شده. من فقط با تیم بارسلونا بازی کردم پس به همین خاطر تو همه ی مثالام ازش استفاده می کنم:) برعکس خیلی از دوستان گیم پلی و تغییراتش به من چسبید... دیگه فقط سرعت حرف اولو نمیزنه بلکه قدرت بدنی هم هست و یکی از نکات جالبی که نظرمو جلب کرد بازیکن تکنیکی مثل نیمار دقیقا باید مثل فوتبال واقعی از تکنیک و سرعتش با هم استفاده کنه و فقط با یدونه کارش راه نمیوفته یا مثلا مسی عین واقعیت باید تو جاهایی که دورش چند تا بازیکن هست دستو از رو دکمه ی سرعت برداشت و آروم آروم با دریبل ریز بری جلو و وقتی یک روزنه باز شد یهو شروع کنی به سرعت گرفتن و استارت زدن. مشکل شوت با پای غیر تخصصی یکم کمرنگ تر شده و این شوت ها دیگه مثل قبل نیست... مثلا تو یه صحنه با یوردی آلبا سانتر کردم و فابرگاس دوید برای توپ ولی سرعت توپ زیاد بود و رو هوا یه ضربه با بقل پای چپ به توپ زد که اصلا توپ کات گرفت و از محوطه اومد بیرون یا برای مثال تو یک صحنه مسی پاشو تغییر داد و با پای چپش شوت زد در حالی که تو همون موقعیت تو فیفا 13 با پای راست و با همون قدرت پای چپ می زد. هوش بازیکنا هم بالا رفته چه تیم خودتون چه تیم حریف مدافعا دیگه حرفه ای تر دستتونو می خونن و ارتباو قطع می کنن یا مثلا حرکت بدون توپ بازیکنا هم خیلی پیشرفت کرده و کمک می کنه. یکی از اشکالات دمو اینه که تا میای سرعت بگیری توپ از پات جدا میشه البته تو واقعیت این برای یک سری از بازیکنا اتفاق میفته ولی نه برای مسی که توپ چسبیده به پاش و البته باید اینم در نظر گرفت که این نسخه ی دمو ئه و ea اینو داده بیرون تا نظر گیمر هارو بدونه و ازشون فید بک بگیره و تو نسخه ی اصلی استفاده کنه... در کل همین دمو خیلی به من چسبید و خوشحالم ea به اکثر وعده هایی که داده بود عمل کرد و تفاوتش با فیفا 13 واقعا حس میشه:)

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
چقدر خوبه:d
درگیری های بازی همونطور که بابک اشاره کرد خیلی خوبه.قشنگ حس درگیری و تلاش رو بهت القا میکنه.نکته ی مثبت دیگه اینه که الان واقعا گرت بیل با مثلا اسنچز فرق دارن.شوت های بیل کپی خودش شده که عالیه.کلا خیلی بازیکنان رو خوب ساختن.
درمورد شوت با rb هم دفاع حریف اولا اجازه ی شوت نمیده و دوما من چند تا شوت که با rb زدم اصلا مثلا فیفا 12 نبود.:dشوت هاش فعلا خیلی طبیعی ـه.
این فیزیک توپ هم خیلی خوبه.کرنر ها رو دیگه نمیشه مثل قبل با کات شدید زد و خیلی طبیعی صاف میاد.
کلا دست ea درد نکنه که هیچ وقت نا امید نمیکنه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر