FIFA 14 | Xbox 360

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یک سوال

فردا نسخه PC دموی فیفا 14 رو هم میشه دانلود کرد؟آیا نسخه PC مثل نسخه های X1 و PS4 خواهد بود؟
بله!
خیر تا راحت بگم 4-3 سال فکر نسل بعدی شدن PC نسخه FIFA رو از سرتون بیرون کنید!

- - -ویرایش - - -

مثل بوفون نه بوده ونه خواهد آمد :x دوستانی هم که از اورالا شکایت میکنند بدونن اونایی که اورال تعیین میکنند قطعاً از من و شما بیشتر حالیشونه خواهشاً مثل کار شناسان فوتبال ایران نباشید که از فوتبال روز دنیا تو تلویزیون ایراد میگیرن ولی فوتبال ایران روز به روز داره آشغال تر میشه وهمین آقایون دارن به آشغال تر شدنش کمک میکنن........درضمن حرفامو توهین تلقی نکنید;)موفق باشید:-*
بوفون فوق العاده دروازه بزرگیه و دروازه بان مورد علاقه من هم هست؛ از والدزی که تو تیم خودم ـه بیشتر دوستش دارم!
چیزی که همه داریم می‌بینیم دیگه نیازی به کارشناسی نداره؛ کاملا معلوم هست که حق نیمار و هازارد برای مثال فوق العاده بالاتر از اینی هست که اینجا می‌بینیم!

bulletproof

کاربر سایت
May 20, 2010
100
همش مردوم اومدن سر اورال بارسلونا بحث میکنن 8-|
مردوم ایران طرفدار پرچمن ! هرکی قهرمان بشه همه میشن همون!
من از 2010 که دیدم آلمان چه قشنگ بازی میکرد طرفداره بایرن مونیخ و آلمان شدم ولی هنوز میترسم بگم من طرفدار این تیم هستم!
برادر من این ژاوی و اینیستا باید با عصا بیان برا بازی! اینا اندازه پدر بزرگ من عمر کردنا! شما به سن هم نگاه کنید. تو بازی واقعی دقت کنید دارن جون میدن تو زمین.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
همش مردوم اومدن سر اورال بارسلونا بحث میکنن 8-|
مردوم ایران طرفدار پرچمن ! هرکی قهرمان بشه همه میشن همون!
من از 2010 که دیدم آلمان چه قشنگ بازی میکرد طرفداره بایرن مونیخ و آلمان شدم ولی هنوز میترسم بگم من طرفدار این تیم هستم!
برادر من این ژاوی و اینیستا باید با عصا بیان برا بازی! اینا اندازه پدر بزرگ من عمر کردنا! شما به سن هم نگاه کنید. تو بازی واقعی دقت کنید دارن جون میدن تو زمین.
تحلیل جالبی بود؛ کل مردم ایران رفتن زیر سوال:)
برای خالی نبودن عریضه ژاوی و اینیستا هم رفتن همون جا:)
با تشکر!

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
بابا رفتن رو اعصابم با این اورال های مزخرفشون . سوارز 86 مونده !!! تو رو خدا بگو آخی کدوم احمقی اومدی اورال این رو گذاشته 86 ؟؟؟!!! حداقل 88 باید باشه . از اون ور هی دارن میگن جرارد کم هست و اگر و استوریج کم هست اورالشون . دارم دیوونه میشم . اورال دروازه بان ها هم مزخرفه دوباره . مینوله دروازه بان جدید لیورپول دیگه باید 84 یا 85 باشه که کلا بین این دروازه بان ها نیست !!! بزرگترین نقطه ضعفی که داره دقیقا همین اورال هاست که خیلی رو مخه امسال .
منم چند پست قبل گفتم که در حق لیورپول خیلی خیلی کوتاهی کردن!
البته با 85 شدن مینوله مخالفم(چون 7 تا یه جا اضافه نمیکنن!) هر چند مطمئنم لیاقتش رو داره ولی با توجه به سال قبل که 76 و در اپدیت زمستانی 78 شد امسال هم باید 82 یا 83 میکردنش چون خیلی عالی کار کرده ولی متاسفانه فقط 80 دادن!!!
ولی در حق استیون،استوریج،هندرسون(75x_x)،اگر،گلن جانسون همین مینوله و... خیلی نامردی کردن،دادا راهی پیدا کن برو بچ رو جمع کنیم و بریم واسه اعتراض!:d
از اون طرف تو بارسا هم در حق سسک فابرگاس و نیمار و سانچز کوتاهی کردن!
کلا امسال خواستن بایرن رو غول کنن!(البته باید داور رو طرفش میکردن تا شبیه واقعیت بشه ولی اومدن عوض داور امثال دانته و شواینی رو غول کردن!):-?

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
تیم شاختار دونتسک اکراین رسما از طرف Ea لایسنس شد.موارد لایسنس لوگوی باشگاه و پرچم، صورت و لباس بازیکنان و استادیوم می باشد.

d37_1232984_101518548243.jpg

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دوستان مشخص شده تو دموی بازی چه تیمهایی حضور دارند؟
بله.
منچسترسیتی-تاتنهام-بارسلونا-ردبول-بوکا جونیورز-میلان-دورتموند-پاریس سن ژرمن
ورزشگاه هم نیوکمپ و تایم بازی 3 دقیقه ـست.
دمو هم از قابلیت match day مثل پارسال برخورداره.
--
لیست ورزشگاه های بازی هم اومد و چون زیاده فقط ورزشگاه هایی که جدید اضافه شدن رو میزارم.
Camp Nou
Donbass Arena
Goodison Park
La Bombonera

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
نمیدونم چرا همیشه تو تاپیک Fifa ملت دارن واسه اورالها بحث میکنن

اورال در فیفا بسیار مهمه ملت برای همین دارن راجع بهش بحث میکنند شما تیم متوسط بردار برو با بارسا و رئال بازی کن میفهمی اورال چرا مهمه

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
دوستان عزیز ببخشیدا که میپرسم ولی خب ذهنم درگیره:d:-$
میخواستم بدونم این تغییرات فیفا واسه xbox360 هم هست یا مال xbox one؟:-$
مثلا همین عکسه که بالاست!!!
اینا مال 360 دیگه؟:|

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
نمیدونم چرا همیشه تو تاپیک Fifa ملت دارن واسه اورالها بحث میکنن

شما برات مهم نیست چون که تیمت رو حتی اگر ضعیف شده باشه اورال هاش بالای 84 هست . رونالدو هم که یکم میدو تمام زمین رو رد میکنه و گل میزنه ، اینا برای شما خوب هست ولی برای ما نه که اورال تیمی مثل لیورپول حداکثر اورال یاری که بشه پیدا کرد سوارز هست که اونم هنوز تو 86 !!!! مونده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
انتظار ندارم تغییرات چشمگیری داشته باشه ولی به خاطر نقل و انتقالات هم که شده باید بخریمش .

فیفای نسل بعدی رو عشقه .

تا حالا از فیفای نسل بعدی گیم پلی منتشر شده ؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
منم چند پست قبل گفتم که در حق لیورپول خیلی خیلی کوتاهی کردن!
البته با 85 شدن مینوله مخالفم(چون 7 تا یه جا اضافه نمیکنن!) هر چند مطمئنم لیاقتش رو داره ولی با توجه به سال قبل که 76 و در اپدیت زمستانی 78 شد امسال هم باید 82 یا 83 میکردنش چون خیلی عالی کار کرده ولی متاسفانه فقط 80 دادن!!!
ولی در حق استیون،استوریج،هندرسون(75x_x)،اگر،گلن جانسون همین مینوله و... خیلی نامردی کردن،دادا راهی پیدا کن برو بچ رو جمع کنیم و بریم واسه اعتراض!:d
از اون طرف تو بارسا هم در حق سسک فابرگاس و نیمار و سانچز کوتاهی کردن!
کلا امسال خواستن بایرن رو غول کنن!(البته باید داور رو طرفش میکردن تا شبیه واقعیت بشه ولی اومدن عوض داور امثال دانته و شواینی رو غول کردن!):-?

دوست عزیز متاسفانه نمیشه کاری کرد من تا حالا حتی برای EA هم پیام فرستادم !!! اما کاری نمیکنن . فقط میشه افسوس خورد . کاشکی با آپدیت درستش کنن . اگر لیورپول نیم فصل اول رو با موفقیت پشت سر بزاره شاید این EA یه تکونی به خودش بده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر