FIFA 14 | Xbox 360

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,322
نام
Amin
فکر کنم این تاپیک رو دیگه باید تو قسمت Xbox one مزخرف ادامه داد . ری*م به مایکروسافت :| :D

بله مثل اینکه کم کم باید کوچ کنیم.آقای هادسون هم تایید کردن که ایگنایت انجین فقط برای بازیهای جدید ea بروی دو دستگاه ایکس وان و پلی 4 عرضه میشه و احتمالا شاهد عرضه 2 نسخه از فیفا هستیم.

PC faithful were hoping to hear.

Clarification for the PC related questions earlier – EA SPORTS IGNITE will power FIFA 14 on Xbox One and PS4, not PC bit.ly/192nrNz

— Rob Hodson (@RobHodson_) May 21, 2013

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,322
نام
Amin
ولي تريلر نسل بعد عجب چيزي بود به طرز دويدن مسي نگاه كنيد از زمين تا اورانوس فرق داره منكه دارم ديونه ميشم:-o

این تریلری که EA از بازیهای ورزشی که با موتور جدیدش ساخته نشون داد ، از پیش رندر شده هستن.
اینو آقای ویلسون در مورد سوالی که سایت POLYGON در این خصوص ازش پرسیده بود گفت.اینم گفت که ما میخوایم همه این خصوصیات مثبت رو با توجه به ابزار و دارایی های کنسول های جدید در بازی بگنجونیم.همه چیز رو هم پاس داد به E3

توی این تریلر میشد به انیمیشن های طبیعی و جدید - فیزیک مناسب - گرافیک دینامیک - حالت بسیار طبیعی کیت ها - چهره بازیکنا اشاره کرد.
واقعا من دیگه هیچ بهونه ایی رو نمیپذیرم.همه چیز در اختیار سازندگان بازیهاست هیچ بهونه ایی از فضای کم و اینا نباید داشته باشن.حداقل استارتش باید در فیفا 14 زده بشه و شاهد دگرگونی بازی باشیم.
فکر کنم بهتر باشه بحث در مورد فیفا 14 ایکس وان رو در تاپیکش دنبال کنیم.دوباره شروع شد تا ما بیایم بگیم فیفا نکست با این فیفا ها فرق میکنه یه دوسال طول میکشه تا همه عادت کنن:d
راستی از کونامی خبری نیست؟ من نگرانشم:d

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
خاک بر سر ماکرو که ديگه نمیخاد از 360 پشتیبانی کنه یا کمرنگ ساپورت کنه
آخه چرااااا نباید فیفا 14 رو در دو نسخه ریلیز کنن؟
این یعنی کنسول جدید مارو باید بخرید، قبلی هم بندازید سطل اشغال

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یعنی چی که 14 قرار نیست برای 360 بیاد؟! مگه اینا نگفتن که کریسمس اینده کنسول جدیدشون وارد بازار میشه؟! تا جایی که من میدونم قرار بود فیفا 14 برای 360 پی اس 3 و...

Last edited by a moderator:

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,322
نام
Amin
یعنی چی که 14 قرار نیست برای 360 بیاد؟! مگه اینا نگفتن که کریسمس اینده کنسول جدیدشون وارد بازار میشه؟! تا جایی که من میدونم قرار بود فیفا 14 برای 360 پی اس 3 و...

نه بابا مگه میشه نیاد؟:d این ناکسا بعد از نشون دادن یه تریلر و چندتا ویژگی جزیی اومدن بازی رو پیش فروش کردن.احتمال زیاد همون سپتامبر واسه پی سی ایکس باس 360 پلی 3 میاد.
ولی این نسخه نکست جن کلا فرق داره و احتمالا لانچ تایتل ایکس وان و پلی فور میشه.و واسه کنسول های نسل حاضر عرضه نمیشه.
+
در خبرها اومده که تا فیفا 18 برای پی سی و کنسول های کورنت جنریشن عرضه خواهد شد.ولی دیگه با موتور جدید یعنی ایگنایت انجین ساخته نخواهد شد.

Last edited by a moderator:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
نه بابا مگه میشه نیاد؟:d این ناکسا بعد از نشون دادن یه تریلر و چندتا ویژگی جزیی اومدن بازی رو پیش فروش کردن.احتمال زیاد همون سپتامبر واسه پی سی ایکس باس 360 پلی 3 میاد.
ولی این نسخه نکست جن کلا فرق داره و احتمالا لانچ تایتل ایکس وان و پلی فور میشه.و واسه کنسول های نسل حاضر عرضه نمیشه.
+
در خبرها اومده که تا فیفا 18 برای پی سی و کنسول های کورنت جنریشن عرضه خواهد شد.ولی دیگه با موتور جدید یعنی ایگنایت انجین ساخته نخواهد شد.

خب پس...من فکر کردم کلا بیخیال نسخه های کارنت جنریشن شدن:d

پ.ن:کامنت من چرا نصفش نیست؟! چی گفته بودم اصلا؟!:d فکر نکنم اف تاپیک بوده باشه...

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یه عکس جدید از فیس های فیفا آنلاین 3. (فقط میخوام اینا تو فیفا 14 نباشن... :d)

یعنی ستاره هایی که ویدال رو سرش نقاشی کرده رو هم دراوردن؟! خدائیش بازیکنهای جلفی مثل ویدال قدرت فیفا رو با ظاهر عجیب غریبشون به چالش میکشن:d انصافا تکنولوژی جدید طراحی صورت EA در یک کلام Fantastic ــه در یک کلام awesome اقا awesome :d

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خیلی از عکسها خوشم امد گوارین را چقدر خوب درست کردن توی 13 هیچ ربطی به شخصیت اصلی نداشت امیدوارم روی چهره ها هم بیشتر کار کنند و توی تیمهای مهم حداقل بیشتر بازیکنانشون را کاملا روشون کار کرده باشند

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
امروز اولین تریلر از گیم پلی 360 میاد.باید ببینیم چجوریاست.:d
ایکاش طرفدارا و ورزشگاه هم توی این نسخه بهبود بدن.

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,322
نام
Amin
امروز اولین تریلر از گیم پلی 360 میاد.باید ببینیم چجوریاست.:d
ایکاش طرفدارا و ورزشگاه هم توی این نسخه بهبود بدن.

نباید منتظر تغییرات اساسی باشیم.این تریلری که sampler گذاشت جدید بود؟
فیفا 14 با چندتا تغییر جزیی برای کنسول های نسل حاضر عرضه میشه.من که منتظر نمایش فیفا در e3 برای ایکس وان هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر