FIFA 14 | Xbox 360

rohinio

کاربر سایت
Aug 19, 2011
3
نام
روح الله
سلام.ببخشید برای بازی انلاین تو 360 به اون 800MSP نیازی نیست یعنی؟فقط گلد؟؟؟؟؟با گلد به همه بخش های لایو فیفا دسترسی هست؟

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
سلام.ببخشید برای بازی انلاین تو 360 به اون 800MSP نیازی نیست یعنی؟فقط گلد؟؟؟؟؟با گلد به همه بخش های لایو فیفا دسترسی هست؟

بله دیگه نیازی ب خرید آنلاین پس نی فقط اکانت باید گلد باشه

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
یه سوال پیش پا افتاده بنده برای اولین بار به لایو وصل شدم( به خاطر پاک شدن سیوهای فیفا) حالا نکته اینجاست بنده به لایو وصل شدم(game trg ساختم و...)

ولی نمیتونم به سرور ea وصل بشم هی خطای پسورد میده در صورتی که من درست میزنم(درقسمتی که ایمیل ادرس شما رو خودش اتومات بالا زده و در قسمت زیرش از شما پسورد
میخواد)

آخرین ویرایش:

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
یه سوال پیش پا افتاده بنده برای اولین بار به لایو وصل شدم( به خاطر پاک شدن سیوهای فیفا) حالا نکته اینجاست بنده به لایو وصل شدم(game trg ساختم و...)

ولی نمیتونم به سرور ea وصل بشم هی خطای پسورد میده در صورتی که من درست میزنم(درقسمتی که ایمیل ادرس شما رو خودش اتومات بالا زده و در قسمت زیرش از شما پسورد
میخواد)
پسوردت باید حتما حداقل یک حرف بزرگ + یک حرف کوچک + یک عدد داشته باشه

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
یعنی فقط به خاطر پسورد دوباره باید یه اکانت دیگه بسازم تکلیف اون گلدم که با اکانت قبلی بهم داده چی مشه؟
اگه اولین بار هست که میخوای آنلاین فیفا (یا بازی های EA) رو بازی کنی حتما باید یک اکانت Origin بسازی(یا از قبل داشته باشی) ، برای اولین بار هم بازی از شما ایمیل و پسورد اکانت origin شما رو میخواد که ربطی به اکانت xboxlive شما نداره و اون پسورد هم شرایطی که بالا گفتم رو باید داشته باشه......
از چیزی که من از حرفات فهمید مشکلت باید حل بشه اگه باز هم احیانا مشکلت حل نشد بیشتر توضیح بده تا راهنماییت کنم.

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
یک سوال!! ۱ ساعت لایو بازی کنیم؟‌چقد حجم میخوره؟‌:؟
جای این سوال تو تاپیک xbox live هِ .....
بستگی به این داره که شما هاست باشی مثلا یا نه و یا این که توی پارتی باشی یا نه و یه مقداری هم به نوع بازی بستگی داره ولی در کل حداقل 120 مگ تا حداکثر 300 مگ متغیره.(منظور از یک ساعت هم بازی مداوم هست دیگه)

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
جای این سوال تو تاپیک xbox live هِ .....
بستگی به این داره که شما هاست باشی مثلا یا نه و یا این که توی پارتی باشی یا نه و یه مقداری هم به نوع بازی بستگی داره ولی در کل حداقل 120 مگ تا حداکثر 300 مگ متغیره.(منظور از یک ساعت هم بازی مداوم هست دیگه)

دوست عزیز مگه مجبوری در چیزی که اطلاعات دقیق نداری نظر بدی؟!120 مگ حداقل؟؟؟!!!!یه سرچی چیزی تو اینترنت بکن اگه خودت اندازه نگرفتی؟والا من اینترنتم رو یه گیگ یه گیگ شارژ می کنم خیلی شبا هم سه چهارتا بازی لایو انجام میدم تازه دانلود از کامپیوتر هم بماند پس باید ایکی ثانیه حجمم تموم بشه!!!!خیلی بخواد مصرف بشه بین 20 یا 30 مگابایت
اینجا رو هم یه نگاه بنداز:
How much internet usage does xbox live use

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوست عزیز مگه مجبوری در چیزی که اطلاعات دقیق نداری نظر بدی؟!120 مگ حداقل؟؟؟!!!!یه سرچی چیزی تو اینترنت بکن اگه خودت اندازه نگرفتی؟والا من اینترنتم رو یه گیگ یه گیگ شارژ می کنم خیلی شبا هم سه چهارتا بازی لایو انجام میدم تازه دانلود از کامپیوتر هم بماند پس باید ایکی ثانیه حجمم تموم بشه!!!!خیلی بخواد مصرف بشه بین 20 یا 30 مگابایت
اینجا رو هم یه نگاه بنداز:
How much internet usage does xbox live use

داداش میشه یه اندازه بگیرید دقیق بگید؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
نمیدونم چی بگم به شما ولی اگه درست بخونی من نوشتم 1 ساعت گیم پلی و نه 1 ساعت آنلاین بودن ..... ممکنه شما 2 ساعت انلاین باشی ولی 20 دقیقه هم بازی نکنی .
زمانی که MW3 بازی میکردم تقریبا ماهی 30-40 ساعت بازی میکردم (گیم پلی) و با توجه به 6 گیگ حجمم و اینکه استفاده دیگه ای نمیکردم حجمی که برام میموند تقریبا 1 گیگ بود اگه حساب کنی تقریبا همونی میشه که من گفتم ....
البته من دقیق اندازه گیری نکردم ولی از روی state بازی این طور به نظرم میرسه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر