FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
مثکه بازم آپگرید میاد.برین کوستا اینفورم بخرین که اگر قویتر شد سود کنین
هیچ کارتی آپگرید نمیشه! بازی کن تو دنیای واقعی خوب بازی کنه کارت اینفورم براش میدن که کلا یه کارت دیگس! هیچ کارتی به کارت دیگه آپ نمیشه

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
اینم از تیم فعلی من
البته هنوز جای کار داره
84390881843025211556.jpg

دوستان چند تا سوال داشتم
9
1- چرا بازیکن انقدر بد فروش میره؟؟؟ (من یه سری بازیکن گلد دارم مثل سانتانا و خدیرا و مه یر و ....) 10 روزه هی میزارم کسی نمیخره قیمتم تقریبا مثل بقیه میزارم روش خاصی داره؟؟؟
زمان فروش رو چقدر بزارم ؟؟

یه چند تا نکته دلالی هم بگید بد نیست ممنون

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
باز هک شدم.250 هزار سکه پرید رفت.البته دیگه قصد بازیم نداشتم.(میدونم باز دو ماه دیگه پشیمون میشم)
1- چرا بازیکن انقدر بد فروش میره؟؟؟ (من یه سری بازیکن گلد دارم مثل سانتانا و خدیرا و مه یر و ....) 10 روزه هی میزارم کسی نمیخره قیمتم تقریبا مثل بقیه میزارم روش خاصی داره؟؟؟
زمان فروش رو چقدر بزارم ؟؟
بعضیا انقدر زیاد و بدن فقط قیمت پایه فروش میرن.مثلا گلد ریر رو باید بزاری 700/750 .زمانم یک ساعت مگر اینکه آخر شب باشه.
اگر میبینی بقیه گرونتر میزارن شاید دلیلش چمیستری استایل یا قرارداد بازیکنه باشه.بعضیا هم دنبال دلالی و این برنامه هان.انقدر گرون میزارن واسه فروش تا یکی بخره.
واسه دلالی هم من خودم از روش قرارداد بالا استفاده میکردم.بازکنایی که قرارداد بیشتر از 50 تا دارن رو ملت خوب buy now میکنن.تا 2ک تو بازیکنهای زیر 10ک سود داشت.مثلا استاریج یا الشعراوی با چمیستری هانتر رو میخریدم.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
باز هک شدم.250 هزار سکه پرید رفت.البته دیگه قصد بازیم نداشتم.(میدونم باز دو ماه دیگه پشیمون میشم)

بعضیا انقدر زیاد و بدن فقط قیمت پایه فروش میرن.مثلا گلد ریر رو باید بزاری 700/750 .زمانم یک ساعت مگر اینکه آخر شب باشه.
اگر میبینی بقیه گرونتر میزارن شاید دلیلش چمیستری استایل یا قرارداد بازیکنه باشه.بعضیا هم دنبال دلالی و این برنامه هان.انقدر گرون میزارن واسه فروش تا یکی بخره.
واسه دلالی هم من خودم از روش قرارداد بالا استفاده میکردم.بازکنایی که قرارداد بیشتر از 50 تا دارن رو ملت خوب buy now میکنن.تا 2ک تو بازیکنهای زیر 10ک سود داشت.مثلا استاریج یا الشعراوی با چمیستری هانتر رو میخریدم.
عزيز چجوري هك شدي ؟؟؟ من كه ديشب 3تا بازي با اختلاف جلو بودم يهو eaپرت كرد بيرون باخت زد برام خيلي مسخرس امشب هم بازي بردم تموم شده اخرش كه ميخواد پولو بده يهو يه ارور عجيب ميزنه باز باخت زد برام حالمون بهم خورد اين همه زحمت بكشي اخرش اينجوري.....

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین

250k هک شدی؟!
میشه مگه ؟

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,992
نام
مهدی
تا اطلاعات اکانتتون رو به کسی یا سایتی ندین هیچ مشکلی اعم از هک شدن براتون پیش نمیاد.خواستین میتونم به ادوایزر های EA هم بگم چی از دست دادین.فقط معلوم نیست کی بازیکناتون رو برگردونن.خیلی طول میکشه!

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
من می خواستم یک برنامه خوب پیدا کنم.گفتم من که فعلا بازی نمیکنم فوقش هک میشم دیگه.زودم پسمو عوض کردم ولی طرف درجا رفته بود تو اکانت من و تمام بازیکنامو زیر قیمت فروخت و فورا پول رو جابجا کرد.10 دقیقه هم نشد.
تا اطلاعات اکانتتون رو به کسی یا سایتی ندین هیچ مشکلی اعم از هک شدن براتون پیش نمیاد.خواستین میتونم به ادوایزر های EA هم بگم چی از دست دادین.فقط معلوم نیست کی بازیکناتون رو برگردونن.خیلی طول میکشه!

جدا میشه؟من فعلا چند ماهی وقت دارم.میتونی راهنماییم کنی.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
دیشب یه مسیج برام تو psn دادن که شما برنده یک بازیکن toty شدید بعد یه سایت داده بود که واردش بشم جایزرو بگیرم تو اون سایت رفتیم یوزر پسور اریجین میخواست من زدم که login بشه نمیشد دوبار از اول یوزر پسورز میخواست کار اون بوده احتمالا خدا لعنتش کنه هرکی که بوده

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
دیشب یه مسیج برام تو psn دادن که شما برنده یک بازیکن toty شدید بعد یه سایت داده بود که واردش بشم جایزرو بگیرم تو اون سایت رفتیم یوزر پسور اریجین میخواست من زدم که login بشه نمیشد دوبار از اول یوزر پسورز میخواست کار اون بوده احتمالا خدا لعنتش کنه هرکی که بوده

بله
دقیقا همون بوده

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
چجوری شماها اینقدر راحت گول میخورید؟:D
این روش خیلی قدیمیه! یه سایتی میسازن که شکل سایت ea هست! یوزر پس که بزنی یوزرتو سیو میکنه! بعد که مطمئن شد نیستی پای دستگاه همشونو میفروشه پولو میزنه به جیب!
به ea خبر بدین پولو برمیگردونه! ولی زود باشید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر