FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اصلا دیگه فیفا 14 حال نمیده فقط بحث ut نی
بازی به دل ادم نمیچسبه
خوب منم میدونستم شیپیش گیرم نمیاد می خواستم کوینزها رو بدم بره گفتم یه هیجانی بدم:d
خب ميداديشون من واست نگه ميداشتم;;)
بهرحال چه دير چه زود دوباره برميگردي خيالت راحت:d

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
دوستان اگه میخواین ریسک کنین پک بخرین وقتی که تیم هفته میاد بخرین احتمال اینکه ی بازیکن از تیم هفته در بیاد خیلی زیاده

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
بچه ها من فوق نوبم، این یولتیمیت تیم چی هست؟ بعد من با فیفا هیچ وقت نتونستم ارتباط برقرار کنم و الانم دکمه های فیفا 14 رو کردم عین فوتبال 98 (مربع = شوت، مثلث = پاس بلند، ضربدر = پاس کوتاه، دایره = سانتر و ...:)) ) که راحت تر بازی کنم (البته اونقدرم نوب نیستم و تو فیفاهای قبلی نصف بازیا رو تو آنلاین می بردم و رو درجه آخر سختی هم 1-0 می تونستم ببرم لاقل)
تاپیک آموزشی چیزی نیست برای ما؟:D
راستی فیفا14 ویس چت تو بازی داره؟ اگه آره هدست رو راه بندازم با یه استاد تمرین کنم و هی نکات رو یادم بده:D

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام به همه
نظرتون چیه برو بچ؟!
EA SPORTS Football Club - FIFA Ultimate Team

البته زیاد بازی نکردم هنوزا!!!!
و با توجه به علاقهی ذاتی و خانوادگی به سری آ فعلا فقط سری آ تیم میبندیم..............

داداش این چه تیمیه بستی؟
فقط محاجم های خوبی داری همین
اخه پسر خوب کی کامبیاسو که cdm هست رو میزاره تو پست cam؟
cam ارزون میخوام ؟>امانیلسوون میلان رو بگیر
دفاع هم کیسر یونتوس و دفاع برزیلیه اینتر رو بگیر رو هم 3ک مایشون نیست

بچه ها من فوق نوبم، این یولتیمیت تیم چی هست؟ بعد من با فیفا هیچ وقت نتونستم ارتباط برقرار کنم و الانم دکمه های فیفا 14 رو کردم عین فوتبال 98 (مربع = شوت، مثلث = پاس بلند، ضربدر = پاس کوتاه، دایره = سانتر و ...:)) ) که راحت تر بازی کنم (البته اونقدرم نوب نیستم و تو فیفاهای قبلی نصف بازیا رو تو آنلاین می بردم و رو درجه آخر سختی هم 1-0 می تونستم ببرم لاقل)
تاپیک آموزشی چیزی نیست برای ما؟:D
راستی فیفا14 ویس چت تو بازی داره؟ اگه آره هدست رو راه بندازم با یه استاد تمرین کنم و هی نکات رو یادم بده:D

یوتی یعنی فیفا :D اینم خلاصه مفید

هر بازیکنی تو هر پستی خواستی میتونی بخری البته باید با بازی کردن پول جمع کنی برای خرید بازیکن های مورد علاقت

- - -ویرایش - - -

من هفته ی پیش پیانیچ اینفورم در اوردم که 11ک فروختم 2 ساعت پیش هم بناتیا اینفورم که ارین خان هم در جریانن;(:D

مهدی عجب شانسی داری تو پسر!
میگم بیا با هم یه کار شرکتی بزنیم با شانسی که تو داری چوبله (2برابر دوبله :D) سود میکنیم

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
سلام به همه

داداش این چه تیمیه بستی؟
فقط محاجم های خوبی داری همین
اخه پسر خوب کی کامبیاسو که cdm هست رو میزاره تو پست cam؟
cam ارزون میخوام ؟>امانیلسوون میلان رو بگیر
دفاع هم کیسر یونتوس و دفاع برزیلیه اینتر رو بگیر رو هم 3ک مایشون نیست

سلام ممد باحال جان :D
آقا در مورد کامبیاسو خوب چمیستری تیم که 100 هستش،از اون طرف هم من به بازی خودم نگاه میکنم میبینم که توی اون پست کامبیاسو به دردم میخوره.................
هم خوب توپ پخش میکنه،هم شوت زنیش بد نیست................

در مورد کاسرس هم به نکته خوبی اشاره کردی،میرم امتحانش میکنم..............

راستی دیشب این جام Movember رو بردم،یه گلد پک بهم داد،طبق معمول هیچی از توش درنیومد،گفتم که اطلاع داده باشم................

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
سلام به همه

مهدی عجب شانسی داری تو پسر!
میگم بیا با هم یه کار شرکتی بزنیم با شانسی که تو داری چوبله (2برابر دوبله :D) سود میکنیم
خدا رو شکر چیزای خوبی از پک گیرم اومده
الانم لواندوفسکی رو خریدم 70ک تقریبا تیمم کامله کامله فقط ی رویس کم داره که اونم دارم جمع میکنم بخرم
اینم تیمم تا الان:
EA SPORTS Football Club - FIFA Ultimate Team

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان چرا قیمت های لیگ ایتالیا اینقدر زود افت میکنه ؟

یه زمانی ایباربو 5k بود من اونموقع 4k خریدمش که خیلی عالی بود اما الان با گذشت 2 هفته قیمتش شده 1k !

هر بازیکنی الان بفروشم حداقل 1k ضرر کردم ... دلیلش چیه ؟ تمام لیگ ها اینقدر قیمتشون نوسان داره یا فقط ایتالیا اینطوریه ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان چرا قیمت های لیگ ایتالیا اینقدر زود افت میکنه ؟

یه زمانی ایباربو 5k بود من اونموقع 4k خریدمش که خیلی عالی بود اما الان با گذشت 2 هفته قیمتش شده 1k !

هر بازیکنی الان بفروشم حداقل 1k ضرر کردم ... دلیلش چیه ؟ تمام لیگ ها اینقدر قیمتشون نوسان داره یا فقط ایتالیا اینطوریه ؟
واسه دلالها جذابيتي نداره(سري آ)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر