FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
يه جام برگزار كرديم اينقدر كدورت پيش اومد،شرطى رو كه ديگه حرفشو نزن!!

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
امید خان اگه موافق اون تاپیک که قبل تر بحث شد هستید لطفا تاپیکش رو بزنید چون همه گفتن شما بزنید

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام به همه

امروز با بدبختی لیگ یک افلاین رو تموم کردم
اصلا معلوم نیست این کامپیوتر چجوری بازی میکنه انقدر روون بازی میکنه و پاسهایی میده بدون خطا که ادم شاخ در میاره
یه جامبو گلد پک داد که بازم شانس نداشتیم چیزی گیرمون نیومد
کلا امسال من تو پک بد شانس بودم
امید خان اگه موافق اون تاپیک که قبل تر بحث شد هستید لطفا تاپیکش رو بزنید چون همه گفتن شما بزنید
امید مهدی راست میگه مدیریت صندوق قرض الحسنه به عهده بگیر :D
راستی تاپیک نمیخواد
همینجا راش بنداز اینطور شور هیجان تاپیک هم میره بالا

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام به تمام دوستان fut باز............

منم بعد از یه غیبت دوباره برگشتم..........منم 2 تا تیم بستم یکی از لیگ ایتالیا.....که محمد جان زحمت کشیده بازیکن معرفی کرده منم خریدم ....با 20 کوین یه تیم نسبتا خوب بستم.........یه تیم هم از لیگ انگلیس دارم که تقریبا همون تیم فیفا 13 هست با این تفاوت که هازاد ...توره....ماتا....رو به دلیل بالا بودن قیمت ندارم........الا یه LWخوب و قیمت مناسب واسه لیگ انگلیس میخوام در حال حاضر sterling رو دارم......هر کی سراغ داره یه آمار به من بده....ممنون..................

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا

منم بعد از یه غیبت دوباره برگشتم..........منم 2 تا تیم بستم یکی از لیگ ایتالیا.....که محمد جان زحمت کشیده بازیکن معرفی کرده منم خریدم ....با 20 کوین یه تیم نسبتا خوب بستم.........یه تیم هم از لیگ انگلیس دارم که تقریبا همون تیم فیفا 13 هست با این تفاوت که هازاد ...توره....ماتا....رو به دلیل بالا بودن قیمت ندارم........الا یه LWخوب و قیمت مناسب واسه لیگ انگلیس میخوام در حال حاضر sterling رو دارم......هر کی سراغ داره یه آمار به من بده....ممنون..................
pablo hernandez

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi

شرله رو بگیر خیلی خوبه

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
شرله رو بگیر خیلی خوبه
خودم هم همین فکرو داشتم ...ولی شک داشتم ....ممنون دوست عزیز......

- - -ویرایش - - -

اینم از تیم های من...........................

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=irA9gW2zbjeN:360

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=gvuC37PcbjeQ:360

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
جانسون رو گزاشتی دفاع وسط؟؟؟؟/:-o
خب اگه میخواستی سرعتی بزاری ریچارد رو میزاشتی
دفاع وسط من kabul هست یه تورنومنت رفتم باید 5 تا از بازیکنات انگلیسی باشن منم ناچار جانسون رو گذاشته بودم....همونم ترکیبم اینجا گذاشتم اشتباه شده دیگه......:))

- - -ویرایش - - -

اين تيم امير كلوپ هست لينكش هاپر لينك نبود درست كردم واسش:d
EA SPORTS Football Club - FIFA Ultimate Team
خیلی ممنون

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
من دیگه حاله بازیرو نداشتم تیممو فروختم از همون پک ها که دوستان گفتن باز کردم ولی بازم شیپیش گیرم نیومد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من دیگه حاله بازیرو نداشتم تیممو فروختم از همون پک ها که دوستان گفتن باز کردم ولی بازم شیپیش گیرم نیومد

تو كه فقط با يوتي حال ميكردي چي شد پس؟
بابا اين پكها شانسي هستن بعضيا شانس دارن
من و تو كه تو 13 فهميديم چقد خوش شانسيم

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
تو كه فقط با يوتي حال ميكردي چي شد پس؟
بابا اين پكها شانسي هستن بعضيا شانس دارن
من و تو كه تو 13 فهميديم چقد خوش شانسيم
اصلا دیگه فیفا 14 حال نمیده فقط بحث ut نی
بازی به دل ادم نمیچسبه
خوب منم میدونستم شیپیش گیرم نمیاد می خواستم کوینزها رو بدم بره گفتم یه هیجانی بدم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر