FIFA 14 l PS3

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
آدم بعضی موقع یه چیزایی تو psn میبینه شاخ در میاره:(یه بچه بازیهایی که اصلا فکرشو نمیکنی،آخه متناسب با سنت دستگاه بخر مجبوری؟؟؟؟
یادمه یه سال قبل عبدالله بهم یه توصیه ای کرد که گوش نکردم حالا تو این چند وقته به این نتیجه رسیدم درست میگفته...
طرف میاد رئال ور میداره برات کوری هم میخونه اونم با سیستم 5 دفاع!!!!!!
یعنی خجالت نمیکشی من با سه دفاع جلوت بازی میکنم
از فوتبال فقط یه ∆ + L1 رو یاد گرفته بعد کامنتشو میخونی ادعاش.........با این روش مثلا میاد یه بازی رو میبره بازی بعدی میگه آدم هایی که با رئال میتونن بازی کنن خیلی کم اند:dمیگه رئال بردار اگه بردی منم افتادم تو دام شیطون جهنم به پا شد 5 تا خورد آخه تو چی میگی؟؟ یا یکی دیگه خودشو مسخره کرده بعد چند دست بازی کردن با CR7. حالا اونه میشونه رو نیمکت میگه بخاطر CR7 رئال نمیگیرم:-o بعد 6 تا میخوره آخه نمیتونی مجبوری.
اونایی که باهام بازی کردن میدونن نه یکبار به کسی اعتراض کردم نه به سیستمشون شاید سر شانسم غر بزنم و سوتی هام
مثلا همین دیشب با rezi دوتا بازی دقیقه 90 سوتی وحشتناک دادم ایشون هم رحم نکرد نوش جانش:d
باهاش حتما بازی کنید با فکر بازی میکنه
کلا هر کسی مختاره با هر تیمی که حال میکنه ورداره ولی خدایی بعضی ها از رو نمیرن،ازش میپرسی زیر 5* بریم pm میده okkkkkkk بعد میری روی یه تیم 3* میبینی در کمال ناباوری باز رئال ور میداره،این یعنی چییییییی:-/:-/
کلا تو بچه ها فقط عبدالله و دوسه تا دیگه پیدا میشن که با هرتیمی پایه اند و بردو و باخت براشون مهم نی
دست آخر cup ،طرف میاد پیراهنشو از عمد همرنگ تو ورمیداره که بکشی بیرون بعد مثلا بهش یه cup برسه،اگه چیزی میدن به ما هم بگید
،من و عبدالله خیلی وقت ها با تیم های 1* بازی کردیم درسته آدم خوابش میگیره ولی خیلی حال میده
اینا رو نگفتم از این جهت که دوست نداشته باشم با رئالی ها بازی کنم برعکس بازی با اینا بیشتر بهم حال میده چون عاشق بازی سرعتی ام نه حفظ توپ،مثل بازی با mhfifa که سریع و روون بازی میکنه
و در آخر اینو به اونایی میگم با یکی دو برد جو گیر میشن و کلی pm و جنگ روانی به پا میکنن حیف به سفارش یکی از دوستان از این کار توبه کردم وگرنه من استاد این بازیم اگه دوست داشته باشید کتابش رو براتون میدم بیرون:dمن مثل بعضی از شما بچه بازی بلد نیستم وگرنه پروفایل fifa13 رو با آیدی بن شده ام رو براتون میزاشتم تا دیگه روتون نشه وارد سایت بشید
*****مگه شما نبودی از 21 بازی فقط 2 برد گرفتی.......حالا..
من بعد 7-8 ماه تازه دو سه هفته میشه دسته دست گرفتم حالا حالا باید بچرخیم
به عنوان داداش کوچیکتون ازتون خواهش میکنم کسی این حرف ها رو بخودش نگیره شماها خیلی خیلی خوبید فقط اونایی که باید بفهمن اینو خودشون چندبار میخونن مطمئن باشید

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دوستان کسی پایه بود به ما بپیونده :
http://forum.bazicenter.com/thread87008/

- - -ویرایش - - -

آدم بعضی موقع یه چیزایی تو psn میبینه شاخ در میاره:(یه بچه بازیهایی که اصلا فکرشو نمیکنی،آخه متناسب با سنت دستگاه بخر مجبوری؟؟؟؟
یادمه یه سال قبل عبدالله بهم یه توصیه ای کرد که گوش نکردم حالا تو این چند وقته به این نتیجه رسیدم درست میگفته...
طرف میاد رئال ور میداره برات کوری هم میخونه اونم با سیستم 5 دفاع!!!!!!
یعنی خجالت نمیکشی من با سه دفاع جلوت بازی میکنم
از فوتبال فقط یه ∆ + L1 رو یاد گرفته بعد کامنتشو میخونی ادعاش.........با این روش مثلا میاد یه بازی رو میبره بازی بعدی میگه آدم هایی که با رئال میتونن بازی کنن خیلی کم اند:dمیگه رئال بردار اگه بردی منم افتادم تو دام شیطون جهنم به پا شد 5 تا خورد آخه تو چی میگی؟؟ یا یکی دیگه خودشو مسخره کرده بعد چند دست بازی کردن با CR7. حالا اونه میشونه رو نیمکت میگه بخاطر CR7 رئال نمیگیرم:-o بعد 6 تا میخوره آخه نمیتونی مجبوری.
اونایی که باهام بازی کردن میدونن نه یکبار به کسی اعتراض کردم نه به سیستمشون شاید سر شانسم غر بزنم و سوتی هام
مثلا همین دیشب با rezi دوتا بازی دقیقه 90 سوتی وحشتناک دادم ایشون هم رحم نکرد نوش جانش:d
باهاش حتما بازی کنید با فکر بازی میکنه
کلا هر کسی مختاره با هر تیمی که حال میکنه ورداره ولی خدایی بعضی ها از رو نمیرن،ازش میپرسی زیر 5* بریم pm میده okkkkkkk بعد میری روی یه تیم 3* میبینی در کمال ناباوری باز رئال ور میداره،این یعنی چییییییی:-/:-/
کلا تو بچه ها فقط عبدالله و دوسه تا دیگه پیدا میشن که با هرتیمی پایه اند و بردو و باخت براشون مهم نی
دست آخر cup ،طرف میاد پیراهنشو از عمد همرنگ تو ورمیداره که بکشی بیرون بعد مثلا بهش یه cup برسه،اگه چیزی میدن به ما هم بگید
،من و عبدالله خیلی وقت ها با تیم های 1* بازی کردیم درسته آدم خوابش میگیره ولی خیلی حال میده
اینا رو نگفتم از این جهت که دوست نداشته باشم با رئالی ها بازی کنم برعکس بازی با اینا بیشتر بهم حال میده چون عاشق بازی سرعتی ام نه حفظ توپ،مثل بازی با mhfifa که سریع و روون بازی میکنه
و در آخر اینو به اونایی میگم با یکی دو برد جو گیر میشن و کلی pm و جنگ روانی به پا میکنن حیف به سفارش یکی از دوستان از این کار توبه کردم وگرنه من استاد این بازیم اگه دوست داشته باشید کتابش رو براتون میدم بیرون:dمن مثل بعضی از شما بچه بازی بلد نیستم وگرنه پروفایل fifa13 رو با آیدی بن شده ام رو براتون میزاشتم تا دیگه روتون نشه وارد سایت بشید
*****مگه شما نبودی از 21 بازی فقط 2 برد گرفتی.......حالا..
من بعد 7-8 ماه تازه دو سه هفته میشه دسته دست گرفتم حالا حالا باید بچرخیم
به عنوان داداش کوچیکتون ازتون خواهش میکنم کسی این حرف ها رو بخودش نگیره شماها خیلی خیلی خوبید فقط اونایی که باید بفهمن اینو خودشون چندبار میخونن مطمئن باشید

سلام عزیزم :d
نمیدونم این نوشته رو با کی بود اما سه نکته که در مورد خودم صادقه و باهاش تویه حرفهات موافق نیستم رو واست مینویسم(قرمزشون کردم)
  1. من هم سیستمی که انتخب میکنم 5 دفاعست: به چند دلیل این سیستم رو انتخاب میکنم و بزرگترین دلیلش ضعف توو دفاع کردنم هست و نمیتونم خیلی خوب دفاع کنم و مجبورم با تراکم بازیکن تویه هر قسمت این ضعفم رو پووشش بدم، اینکه کسی به سیستم 5 دفاعه اعتراض میکنه( آخه با داداشم هم fifa بازی میکنم میگه برو با این سیستم 5 دفاعت :d ) این جواب رو به داداشم میدم : که الان یه ایمیل واسه EA میزنم که سیستم 5 دفاعه رو حذف کنه از Formation و بعدش به Fifa نامه میزنیم که هر تیمی که 5 تا دفاع گذاشت خره :d اما خارج از شوخی حتما یه ضعف یا دلیل خاصی هست که طرف سیستم 5 دفاعه میزاره و کسی شما یا داداشم رو مجبور نکرده که سه دفاعه یا 4 دفاعه بازی کنید (آخه اونم افتخار میکنه که 4 دفاعه بازی میکنه) :d تمام حرفم این بود خوووو به سیستم 5 دفاعه من احترامم بزاریددددد:">:x
  2. مردونه این L1 + مثلث هم یکی از خصوصیات بازی منه( نکنه این متن منظورت من بودم :d ) اما جدی این یکی از سیستم های گل زنیه، به نظرت چند سیستم واسه گل زدن هست؟ L1مثلث میزنی همه میگن فقط اینو بلدی میری سانتر میکنی میگن داری از باگ بازی استفاده میکنی و هی سانتر سانتر سانتر ، پاس کاری می کنی تا به گل حریفت برسی میگن بازی کثیف :d خووووو چه باید کرد
  3. انتخاب کردن رئال 70% بازی رو به صورت ناخود آگاه میبره رویه سرعت رونالدو، این رو خودمم نمیدونستم و یکی از بچه ها تویه فیفا 13 گفت دقت کردی که همش میخوای با رونالدو بری جلو؟! دیدم به صورت ناخود آگاه همش دارم همین کار رو میکنم و حرفش درسته! بعد از اون اومدم ایتالیا رو گذاشتم تیم اصلی خودم و همش با ایتالیا و سبک بازیم کامل تغییر کرد! کسی که رئال رو انتخاب میکنه سخت بتونه از رونالدوش خیلی استفاده نکنه

با این حرف ها داره باورم میشه پستت در مورد من بوده :d :)))
اما خیلی از موارد پستت رو قبول دارم :x

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
آقا دیشب داشتم با یه بنده خدایی مال آلمان بود بازی میکردم تو محوطه جریمه من نمیدونم چیکار کرد بازیکنش خودشو انداخت داور رو فریب داد واسش پنالتی گرفت! کسی از بچه ها نمیدونه چه دکمه هایی رو واسه فریب داور باید زد؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
آقا دیشب داشتم با یه بنده خدایی مال آلمان بود بازی میکردم تو محوطه جریمه من نمیدونم چیکار کرد بازیکنش خودشو انداخت داور رو فریب داد واسش پنالتی گرفت! کسی از بچه ها نمیدونه چه دکمه هایی رو واسه فریب داور باید زد؟

فکر کنم آپانتیس بازیکنش گرفته و داور اشتباهی خطا گرفته:p:d

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
هرکی هر سیستمی رو دوست داره میتونه بزاره ! کاستوم یا دیفالت 532 - 5212 - 352 .. 550 ! و ..
هرکی با هرتیمی که دوست داره میتونه ورداره بازی کنه .. خوشش میاد طرفدار رئاله فن رونالدوئه فقط رئال مگیره و فقط هم با رونالدو میره جلو .. اصلا اشکالی نداره ! میره کنار فقط سانتر میکنه یا L1 مثلث فلان ! بعد گل میره توپو نگه میداره تو زمین خودش یا صحنه آهسته ها رو میشینه میبینه همه رو ووو .. مهم نیست اصلا !
برای من به شخصه دیگه مهم نیست هرکدوم از حرکات فوق رو بازیکن جلوئیم انجام بده .. تا وقتی که با بازی طرف حال بکنم باهاش بازی میکنم ... شما با طرف بازی میکنید که از بازی لذت ببرید وقتی میبینید این داستانا با یکی پیش میاد و تحملش رو ندارید .. خیلی راحت ... دیگه باهاش بازی نمیکنید . دیگه بحث و جدل و دعوا و .. نداره که

یادم میاد سال پیش یکی از دوستان که تازه فیفا13 آنلاین رو شروع کرده بود رفته بودیم خونه شون .. یعنی قبلا آفلاین میزد .. چندتا آی دی بهش داده بودم که باهاشون بازی کنه .. یه سری که با یکیشون داشت بازی میکرد علنا بعد گل زدن اومد زمین خودش شروع کرد به پاسکاری ! :d چون دور هم بودیم میخواست یکم فضا رو فان کنه مثلا ! و خرس وسط بازی میکرد :d یکم خندیدیم بعد بهش گفتم "الاغ !"
این پسر بازیش خوبه .. بچه خوبیه ! هنوز نیومده آنلاین نزده از دستش دادی رفت .. الانم میاد یه چیزی بهت میگه !... اینم نیشش باز تا بناگوش .. اومد و فحش و فحش کاری و .. :d میخواستم بگم اینشکلیش هم پیش میاد .. شاید اگه خودش تنها بود یکم عین آدم بازیشو میکرد .

حالا من این چندتا خط رو نوشتم ..میدونم که این داستانا عینا میاد سال دیگه تو تاپیک فیفا 15 هم تکرار میشه .. تو 16 هم .. و و :d کلا کل کل جزئی از فوتباله .. مورینیو هم میاد میره رو مخ حریفا و داورا
.. این اسمش روشه .. بازی فیفا .. بازیه همش ! سخت نگیریم زیاد .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
بعضی چیزا خیلی رو اعصابه.مثلا واسه من نوع شادی و دیدن گلها میتونه باعث بشه طرف رو در جا از تو فرندام پاک کنم ولی نوع سیستمش و بازیش(مگر اینکه بخواد وقت طلف کنه یا مسخره بازی در بیاره) اصلا برام مهم نیست.هر کسی یکجوری فیفا رو یاد گرفته.اصلا رفته 40 ساعت فقط رو باگ تمرین کرده و یاد گرفته اش.این دیگه مقصرش سازنده اس نه کسی که استفاده میکنه.البته هر چیزی زیادیش باگ میشه برای حریف.زیادی تو عمق کار کنی یکجوره،سر بزنی یکجوری و نمیدونم پاس بدی یکجور دیگه است.

یادش بخیر فیفا 08 و 09.اگر بگم 95% منچستر برمیداشتن شوخی نکردم.دو سه سال پیشم یادمه همه بارسا و چلسی برمیداشتن!الانم رئال مد شده.

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
فکر کنم آپانتیس بازیکنش گرفته و داور اشتباهی خطا گرفته:p:d
یادش بخیر fifa world cup 98 این قابلیت رو داشت واسه یه لحظه گقتم شاید این قابلیت رو دوباره گذاشتن. یه چیز بگم شاید باور نکنین تو fifa98 کتک کاری هم میکردن. آخی چه گذارشگر نازی داشت. اسم بازیکنای ایران رو مثل مهدوی کیا تیموریان جمشیدیان با یه شوری میگفت! یه بازیکنی اگه مصدوم میشد تعویضش نمیکردی کفری میشد یه اداهای بامزه ای در میاورد. تیم های کلاسیکش ارنج هاشون دوتا دفاع داشتن شیش تا فوروارد! موزیک اول منوی بازی اصلا یه چیز تاپی بود. اوایل یه بازی که میساختن روش خیلی کار میکردن با عشق اون بازی رو میساختن. الان دیگه بازی سازها اون شور و اشتیاق رو ندارن فقط واسه پول در آوردنه. مرثی از نظرت کلی خندیدم. حتما همین طور بوده..

آخرین ویرایش:

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
هرکی هر سیستمی رو دوست داره میتونه بزاره ! کاستوم یا دیفالت 532 - 5212 - 352 .. 550 ! و ..
هرکی با هرتیمی که دوست داره میتونه ورداره بازی کنه .. خوشش میاد طرفدار رئاله فن رونالدوئه فقط رئال مگیره و فقط هم با رونالدو میره جلو .. اصلا اشکالی نداره ! میره کنار فقط سانتر میکنه یا L1 مثلث فلان ! بعد گل میره توپو نگه میداره تو زمین خودش یا صحنه آهسته ها رو میشینه میبینه همه رو ووو .. مهم نیست اصلا !
برای من به شخصه دیگه مهم نیست هرکدوم از حرکات فوق رو بازیکن جلوئیم انجام بده .. تا وقتی که با بازی طرف حال بکنم باهاش بازی میکنم ... شما با طرف بازی میکنید که از بازی لذت ببرید وقتی میبینید این داستانا با یکی پیش میاد و تحملش رو ندارید .. خیلی راحت ... دیگه باهاش بازی نمیکنید . دیگه بحث و جدل و دعوا و .. نداره که

یادم میاد سال پیش یکی از دوستان که تازه فیفا13 آنلاین رو شروع کرده بود رفته بودیم خونه شون .. یعنی قبلا آفلاین میزد .. چندتا آی دی بهش داده بودم که باهاشون بازی کنه .. یه سری که با یکیشون داشت بازی میکرد علنا بعد گل زدن اومد زمین خودش شروع کرد به پاسکاری ! :d چون دور هم بودیم میخواست یکم فضا رو فان کنه مثلا ! و خرس وسط بازی میکرد :d یکم خندیدیم بعد بهش گفتم "الاغ !"
این پسر بازیش خوبه .. بچه خوبیه ! هنوز نیومده آنلاین نزده از دستش دادی رفت .. الانم میاد یه چیزی بهت میگه !... اینم نیشش باز تا بناگوش .. اومد و فحش و فحش کاری و .. :d میخواستم بگم اینشکلیش هم پیش میاد .. شاید اگه خودش تنها بود یکم عین آدم بازیشو میکرد .

حالا من این چندتا خط رو نوشتم ..میدونم که این داستانا عینا میاد سال دیگه تو تاپیک فیفا 15 هم تکرار میشه .. تو 16 هم .. و و :d کلا کل کل جزئی از فوتباله .. مورینیو هم میاد میره رو مخ حریفا و داورا

دقیقا با حرفت موافقم
میریم بازی میکنیم که دور هم حال کنیم و لذت ببریم
بارا شده مثه همین 5 دقیقه پیش چند دست با احسان بازی کردم اما بازی باهاش لذت داره و از بازی هم انرژی مثبت میگیریم
من فقط دیدن تکرار صحنه گل رو اعصابمه :d اما باعث نمیشه از فرندهام پاکش کنم :d باعث میشه وحشی بشم و بهش گل بزنم تا تلافی کنم و منم تکرار صحنه نگاه کنم :)))

Mani.Junior

کاربر سایت
May 21, 2013
43
نام
مانی
بچه ها نمیدونم اسم قانون مورفی به گوشتون خورده یانه؟!! کل بازی فیفا در همه شماره ها صادق بودن این قانون و ثابت میکنه ها!!! وقتی تو موقعیت گل زنی قرار میگیری وشوت میکنی از این فضا ودروازه بزرگ توپ دقیقا میخوره به یه مدافع روی خط یا میخوره به دیرک دروازه. وقتی تک به تک میشه بازدوباره توپ به جای اینکه بره تو گل میخوره به دیرک، وقتی سانتر میکنی توپ به جای اینکه بره تو دروازه میخوره به مدافع روی خط، وقتی میخوای پشت محوطه شوت کنی دقیقا میخوره به بازیکن خودت. اصلا این فیفا با قوانین مورفی برنامه نویسی شده. :) بیچاره کردن قوانین مورفی من و. تو دفاع هم بعضی وقتا هرچی میخوای توپ ودفع کنی نمیشه، توپ به جای دورشدن میخوره به مهاجم حریف

آخرین ویرایش:

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین

یه سری ها هم مثل من میبینن بازیه طرف از خودشون بهتره عصبانی میشن شروع میکنن به چرت گفتن:d
از این نوع افراد هم داریم:))

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دقیقا با حرفت موافقم
میریم بازی میکنیم که دور هم حال کنیم و لذت ببریم
بارا شده مثه همین 5 دقیقه پیش چند دست با احسان بازی کردم اما بازی باهاش لذت داره و از بازی هم انرژی مثبت میگیریم
من فقط دیدن تکرار صحنه گل رو اعصابمه :d اما باعث نمیشه از فرندهام پاکش کنم :d باعث میشه وحشی بشم و بهش گل بزنم تا تلافی کنم و منم تکرار صحنه نگاه کنم :)))

دلت میاد منو پاک کنی روله جون:d
اون صحنه ی گل رو من نمیدیدم داشتم pm میدادم
تا 10 تا هم جا داشتم:p
ولی خدایش من با تعداد گل مشکلی ندارم فقط بازی لگ نداشته باشه حالا نتیجه 100 هیچ به نفع من:d

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
با خدا چه نسبتی داری ؟ :d
//
سینا دو دست منو برد من یک دست سینا رو بردم سینا سرش درد میکرد منم خسته بودم سینا اینتر ورداشت من رم بودم کیم کالستروم هم بود .. تو رمی که ورداشته بودم ..سینا خسته بود من سرم درد میکرد من چلسی شدم سینا دورتموند ویلارئال شدم سینا فاینورد.. دست آخر بود ..گفتم هر کی برد برد.. سینا سرش درد میکرد منم خسته بودم من سرم درد میکرد سینا خسته بود :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر