FIFA 14 l PS3

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
:| شاید باور نکنی ولی یادم نیست چی میگرفتم!!ماشاالله حواس:|
اشتباه نمیکنی(یا شاید تنظیمات دکمه رو تغییر دادی)؟تو فیفا که R2 سرعته(مال من R2هست ) تو پی اسR1 بود.
فکر کنم دکمه R1 رو من میزنم واسه فنی!! گیج شدم
تنضیمات دستت رو تغییر دادی؟
در هر صورت ممنون

آره من تغییر دادم پس اگه واسه شما r2 سرعت باشه باید r1 روو نگه داری واسه فنی با l1 هم که میتونی تکنیک بزنی همراه با آنالوگ سمت راست(یا همون r3)

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
تو صحبت از بارسایی بودن نکن که جلو من رئال برداشتی:>
دوستان رئال پارتیش کلفته خودتونو خسته نکنین همینه که هست من خودم رئالی سرسختم ولی خوب سینا درست میگه یه چیزایی فضاییه
بدم بزارین این تیمارو کنار هند بردارین ببینین حالا فوتبال بلدین یا نه :d

تو فیفا14؟:-o
تو 13 جاهل بودم جلوی بعضی دوستان که رئال برمیداشتن رئال میشدم ، مثلا با محمود تو fifa13cups رئال برمیداشتم ولی امسال نه دیگه ....:>

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,527
نام
امین
راجب بحث هایی که دوستان کردن باید بگم ما بازی میکنیم که لذت ببریم و این باید یادمون باشه .. فوتبالم یسرش برده یسرش باخت حالا به هر نحوی.
بعضی موقع ها از روی باگ گل میزنیم و میخندیم ولی باید یادمون باشه ممکنه گل هم بخوریم بر اثر همین باگ های بازی پس نباید این موارد رو پافشاری کرد و به خاطرش عصبی شد.
با چند تا از دوستان رئالی من بازی کردم و خب وقتی که کریس یا بیل یا نیمار r3 میندازن و شبیه میگ میگ از کنار بازیکن من رد میشن ادم چون از فیفا توقع شبیه ساز داره برعکس pes یه نمه عصبی میشه.
دوستان رئالی من دقت کنید اگه تو واقعیت هم همین بود همه بازیهای رئال یا بارسا باید با اختلاف 15 تا گل برنده میشدن ... واقعن هوش مصنوعی دفاع ها به نسبت مهاجم ها کم کار شده.
الان وقتی من یار کناری رو دارم با حریف عقب میارم بقیه دفاع ها نباید شبیه ماست نیگاه کنن و باید اونام با سرعت عقب بیان ولی چون این اتفاق نمیوفته مجبوریم خودمون دستی یه یار دیگه رو بیاریم و بودوییم عقب!
الان اگه دقت کنید تو واقعیت چند بار پیش میاد که دفاع های حریف وقتی کنار یه بازیکن هر چند هم سرعتی باشه بودون و کم بیارن؟
الان یکی مثل دیمیکلیس تو سیتی یا تری با میانگین سرعتی که تو فیفا بهشون دادن حدوده 40 باید هر بار که مثلن جلوی کریس بازی کنن عیب اب خوردن هر بار جا بمونن در حالی که خودمون میدونیم اینطوری نمیشه.
مورد بعدی هم که باید اصلاح شه اینه که واقعن اگه کسی کل یه نیمه رو با یه بازیکن بازی میکنه استامینای طرف باید بیشتر خالی شه و مثل واقعیت طرف دیگه نای دودیدن نداشته باشه.
طرف 50 دقیقه با کریس فقط دویده و بعد هنوز طرف استامیناش نصف نشده!!!
اگه این مورد درست بشه بنظرم همه چی به روال خوبی پیش میره.

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
تو فیفا14؟:-o
تو 13 جاهل بودم جلوی بعضی دوستان که رئال برمیداشتن رئال میشدم ، مثلا با محمود تو fifa13cups رئال برمیداشتم ولی امسال نه دیگه ....:>
هر دوش جلوم برداشتی >:)
ولی خوب من همه جوره بازی میکنم
محمود که قرار بود بعد اون بازیه تاریخی با من فیفا رو بزاره کنار ولی هنوز گهگاهی پیداش میشه:d

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
هر دوش جلوم برداشتی >:)
ولی خوب من همه جوره بازی میکنم
محمود که قرار بود بعد اون بازیه تاریخی با من فیفا رو بزاره کنار ولی هنوز گهگاهی پیداش میشه:d
من و رئال؟:-o:((
حسن اشتباه میکنی:d خیلی بعیده این موضوع آخه :d

من که نتم پوکید دیگه با عبدالله هم نمیتونم بازی کنم:(
:d

KORP

کاربر سایت
Oct 6, 2013
178
همینی که گفتی رو بگم فقط:D
برای این باید L1 با مثلث بزنی
البته دو بار باید پشت سر هم مثلث رو بزنی٫ calm down و بقیه خوشحالی های بدرد بخورش رو باید با xp آزاد کنی یا یکی که لولش به آزاد کردن اون خوشحالی میرسه بهت هدیه بده
فک کنم لول calm down سی و یک باشه

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر