FIFA 14 l PS3

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
شاید راضی نباشه که بگم;)
الان هر کی ندونه فکر میکنه که 7 8 تا خوردم
انصافا نمیخوام بهونه بیارم اما بازی اول که زدیم من جلو بودم بازی هم حسابی دست من بود که نمیدونم چرا نت محسن جون قطع شد
بازی بعد هم 2-1 عقب بودم بر خلاف جریان بازی ( البته خب این سبکه و هر کسی یه سبکی داره دیگه و قابل احترامه ) که داداشم اومد اتاقم کار داشت باهام که منم گل سوم رو تقدیمت کردم ( با یه سوتی که بعدش رسید با آگوئرو) ...
خلاصه از بازیت خوشم اومده محسن جون
پایه بودی بیا بازم بزنیم حال کنیم

تازگیا هم یه سیستم واسه ی جلوگیری از ضد حمله های مرگبارت در نظر دارم:d

آخرین ویرایش:

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
الان هر کی ندونه فکر میکنه که 7 8 تا خوردم
انصافا نمیخوام بهونه بیارم اما بازی اول که زدیم من جلو بودم بازی هم حسابی دست من بود که نمیدونم چرا نت محسن جون قطع شد
بازی بعد هم 2-1 عقب بودم بر خلاف جریان بازی ( البته خب این سبکه و هر کسی یه سبکی داره دیگه و قابل احترامه ) که داداشم اومد اتاقم کار داشت باهام که منم گل سوم رو تقدیمت کردم ( با یه سوتی که بعدش رسید با آگوئرو) ...
خلاصه از بازیت خوشم اومده محسن جون
پایه بودی بیا بازم بزنیم حال کنیم

تازگیا هم یه سیستم واسه ی جلوگیری از ضد حمله های مرگبارت در نظر دارم:d
اولا حسن نه محسن:d
دوما نمیخوام بحث کنم ولی ما 4 تا بازی کردیم که همینطور که تو گفتی 1 بازیش 1-0 جلو بودی که دقیقه 30 بازی مارو پرت کرد بیرون نت منم قطع نشد خوبه بلافاصله اینوایت دادی و زدیم;)
3تا بازیه دیگه هم 2 تا 3-1 و یکیرم 4-1 باختی البته قابلی نداشت:d
خوبه همه میدونن سبک بازیه من زد حمله نی با سیستم تهاجمی بازی میکنم;)

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
اولا حسن نه محسن:d
دوما نمیخوام بحث کنم ولی ما 4 تا بازی کردیم که همینطور که تو گفتی 1 بازیش 1-0 جلو بودی که دقیقه 30 بازی مارو پرت کرد بیرون نت منم قطع نشد خوبه بلافاصله اینوایت دادی و زدیم;)
3تا بازیه دیگه هم 2 تا 3-1 و یکیرم 4-1 باختی البته قابلی نداشت:d
خوبه همه میدونن سبک بازیه من زد حمله نی با سیستم تهاجمی بازی میکنم;)

آخه داداش حسن :d ....
بیخیال ....:-*
بیا الان بزنیم هستی؟

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
واقعا بازی با دوستای خوب ایرانی 3 4 برابر بازی با خارجی ها هیجان داره،دو سه شب پیش 7 8 تا بازی با حسن و عبدالله داشتم واقعا لذت بخش بود

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
واقعا بازی با دوستای خوب ایرانی 3 4 برابر بازی با خارجی ها هیجان داره،دو سه شب پیش 7 8 تا بازی با حسن و عبدالله داشتم واقعا لذت بخش بود

دادا بازی باخودت کلش هیجان یعنی با تنها کسی که تا الان باهاش بازی کردم و دیدم اینقدر با رئال خوب بازی میکنه وبازیش لذت بخشه شمایی یعنی تا حالا اینقدر رئال-رئال بهم حال نداده بود دمت گرم هیجان بازیت خیلی بالاست.
درضمن اقا بیشتر ان شو:d

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
بازگشت شکوه مندانه خودمو تبریک میگم:D
بچه ها اکانت جدید ساختم. مایل بودید ادد کنید. دیگه اکثر دوستان میشناسن
amin_milan

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
کم کم داره جذابیت این سری برام کم میشه .. دقیق نمیدونم چرا .. اما بیشتر این بازی های فرندلی حال میده .. اونم فقط با بعضیا !
التمیت و سیزن و غیره دیگه حال نمیده زیاد .. یا نمیدونم . شاید یه حس موقته . شایدم به خاطر اینه که حرکات خیلی زودتر از اونچه که فکرش رو میکردم تکراری شده !
اون شب با حسن داشتم بازی میکردم تو یکی از بازیامون هر کدوممون هر حرکتی میزدیم نمی تونسیتم گل بزنیم به همدیگه ! زود فکر هم رو میخوندیم .

تا فیفا 15 بیاد چه خاکی به سرم بریزم الان ؟! :|
شیطونه میگه ول کنم برم ps4 بگیرم بچسبم به بازی های دیگه ولی اونم الان گرونه !

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا
کم کم داره جذابیت این سری برام کم میشه .. دقیق نمیدونم چرا .. اما بیشتر این بازی های فرندلی حال میده .. اونم فقط با بعضیا !
التمیت و سیزن و غیره دیگه حال نمیده زیاد .. یا نمیدونم . شاید یه حس موقته . شایدم به خاطر اینه که حرکات خیلی زودتر از اونچه که فکرش رو میکردم تکراری شده !
اون شب با حسن داشتم بازی میکردم تو یکی از بازیامون هر کدوممون هر حرکتی میزدیم نمی تونسیتم گل بزنیم به همدیگه ! زود فکر هم رو میخوندیم .

عبدالله خسته نشو تورو خدا تازه میخوایم بریم co'op season ابکش بشیم بره !:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372

آقا عبدالله بیا با خودم بازی کن اینقدر گل میخورمو میشینیم خوشحالی پس از گلهای خودتو میبینیم دور هم میخندیم یه حالی میده :d;;)

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,245
نام
فراز

داداش بخر ps4 فرندلی بزنیم دلمون تنگ شده برای فرندلی با شماها

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
سلام دوستان

من دیگه از سیسزن دست کشیدم رفتم به اولتیمیت چه حالی هم میده

لطفا دوستانی که اولتیمیت بازند اددم کنند الان DIVISION 5 هستم تیمم بدک نیسته لطفا دوستان ادد کنید فرنلی اولتیمیت بزنیم

آیدیم اینه : KING_OF_IRI_FIFA

قربان شما

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
امروز اومدم بشینم بعد مدتها فیفا بازی کنم. بازی رو که شروع کردم اصلا شوکه شدم. زمین تا اسمون فرق کرده بود. بازیکنا خیلی سرعتی شدن. بازی رو هم 5-1 باختم:|اصلا نمیتونم تینجوری بازی کنم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر