FIFA 14 l PS3

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
دیشب یه 2 راند با آقا عبدالله بازی کردم جا داره بگم خدایا شکرت.^:)^
بازی اول رو که مثل کلاس اولی ها باهام بازی کرد خیلی نرم بدون اتک.کم کم احساس کردم حوصله خودش داره سر میره (1-1 شد).خلاصه pm دادم آقا خوابمون گرفت به خودت بیا بزن تا جان در بدن داری تا 10 تا جا دارم:d .خلاصه ما به شوخی گفتم که یهو شوخی شوخی خودمو گوشه رینگ دیدم :boxing:که از چپ و راست داره ضربه میاد نه مشت ،توپ میومد خلاصه دست دوم 8-2 باختم که فکر کنم با همون 8 تا گیم اوور شدم.:surrender ولی نتیجه مهم نبود مهم این بود که کلی لذت بردم چون خوشحالی آخرین گلش حرف نداشت کلی خندیدم=)):))
ای بابا چقدر لوسش میکنین اخه عبدالله هم شد بازیکن :p>:)

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
عین گاو حمله میکردم حواسم نبود حریفم توئی ! :d اینا یادم میمونه تا سری بعد یکم آروم تر بازی کنم جلوت :d
ولی عجب بازیایی شدن ! خیلی خوب بود ..
وای چه حالی میده این موضوع برای شخصی که میبره و برعکس واسه بازنده

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
یادش بخیر تو 13 میشد از این حرکات از پیش تعیین شده واسه کرنر ها انجام داد ! چقد گل مفت زدم اون شکلی :d تو 14 نمیشه !
این کلیپ رو دیروز پیداکردم از یه گوشه هاردم ! یه گل برگردون از فردی گوارین تو FUT فیفا 13

https://www.mediafire.com/?5en6kc9vlbdac6y

امشب هم شب فوتبالی خوبی بود کلا ! سه دست برای اولین بار با حسین ولف ( آی دیش یادم رفته ) زدم و غافلگیر شدم :d دو دست اول رو باختم و دست سوم بردم
بعدش هم حسن اومد و دو دست هم با اون زدم که یکیش رو فجیع باختم با بارسلون و دومیش مساوی شد .. کلا باخت های شیرینی داشتم امشب :d یعنی میبردم هم انقد حال نمیداد :d
بعدش هم که نشستم بازی اتلتیکو مادرید و والنسیا رو دیدم .

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
ای بابا چقدر لوسش میکنین اخه عبدالله هم شد بازیکن :p>:)

اختیار دارین .ایشون و بقیه رفقایی که باهاشون آشنایی دارم بازیشون در سطح خیلی خوبیه .من کلا سعی میکنم با دوستانی که بازی خوبی دارن بازی کنم و از سبکشون یاد بگیرم که متاسفانه افتخار نمیدن(بازی با من حوصلشون رو سر میبره#:-s)
حالا اگه شما افتخار میدی بازی کنیم:d
آقا سینا که هنوز منو ادد نکرده :((خدایا شکرت

- - -ویرایش - - -

وای چه حالی میده این موضوع برای شخصی که میبره و برعکس واسه بازنده

نمونش همین آرین جون خودم:-* میاد 5 تا گل میزنه و میره میگه خوب واسه 5 روزت گل خوردی:d

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان دوتا سوال ممنون میشم اگه میدونید جواب بدید
1- یه قسمت تو فیفا13 بود که میشد آفلاین جام ساخت {به صورت لیگ یا حذفی و....} اینو من تو فیفا 14 هرچه میگردم پیدا نمیکنم کلا نیست یا من نمیبینمش:-/
2- این آبدیت هایی که هر هفته میاد اگه آنلاین نباشی دیگه حذف میشه و کار نمیکنه مثه فیفا13 یا نه ذخیره میمونه و وقتی نت نداشتی آخرین آبدیت روش ذخیره میمونه
فعلا همین دوتا رو جواب بدید بعدا سوالی بود بازم مزاحمتون میشم

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
دوستان دوتا سوال ممنون میشم اگه میدونید جواب بدید
1- یه قسمت تو فیفا13 بود که میشد آفلاین جام ساخت {به صورت لیگ یا حذفی و....} اینو من تو فیفا 14 هرچه میگردم پیدا نمیکنم کلا نیست یا من نمیبینمش:-/
2- این آبدیت هایی که هر هفته میاد اگه آنلاین نباشی دیگه حذف میشه و کار نمیکنه مثه فیفا13 یا نه ذخیره میمونه و وقتی نت نداشتی آخرین آبدیت روش ذخیره میمونه
فعلا همین دوتا رو جواب بدید بعدا سوالی بود بازم مزاحمتون میشم

واسه جام یا همون تورنومنت باید تو تب play وارد تایل more بشی و اونجا بالا سمت راست تایل load tournament هست که وقتی بری روش با آنالوگ راست سمت راست و چپ که بری میتونی یه جام جدید تو کاستوم تورنومنت بسازی یا از جام های حاضر تو تب new tournament استفاده کنی هم وقتی آنلاین هستی میشه و هم وقتی که آفلاین هستی

و در مورد آپدیت های هفتگی هم اگر از تو edit team و download updates دستی دانلود کرده باشی اون 100 درصد میمونه وگرنه اون squad download های هفتگی من دیدم که بعضی وقت ها میمونه و بعضی وقت ها هم نمیمونه و تو آفلاین میره به همون آپدیت دستی که از قسمت edit team دانلود کردم حالا من اشتباه میکنم یا درست دقت نکردم و نمیدونم چون 99.9درصد اوقات آنلاین میام بالا

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
واسه جام یا همون تورنومنت باید تو تب play وارد تایل more بشی و اونجا بالا سمت راست تایل load tournament هست که وقتی بری روش با آنالوگ راست سمت راست و چپ که بری میتونی یه جام جدید تو کاستوم تورنومنت بسازی یا از جام های حاضر تو تب new tournament استفاده کنی هم وقتی آنلاین هستی میشه و هم وقتی که آفلاین هستی
ممنون بابت جوابتون دوست گرامی
اما من میرم تو قسمت load tournament ولی خب چیزی نیست که لود کنه=(( من که هنوز نتونستم جام یا لیگی بسازم خوب طبیعتا نیست چیزی
شاید حتما باید آنلاین بود تا اون قسمت کار کنه ؟
ممنون میشم یه تست بکنید و خبرشو بدید
خیلی حیاتی هست

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
ممنون بابت جوابتون دوست گرامی
اما من میرم تو قسمت load tournament ولی خب چیزی نیست که لود کنه=(( من که هنوز نتونستم جام یا لیگی بسازم خوب طبیعتا نیست چیزی
شاید حتما باید آنلاین بود تا اون قسمت کار کنه ؟
ممنون میشم یه تست بکنید و خبرشو بدید
خیلی حیاتی هست
خواهش میکنم
دوست عزیز من باز کاملا آفلاین با یه آی دی که اولین بار باهاش وارد فیفا 14 میشدم هم امتحان کردم باز شدنی بود فقط نکته ای که من اینجا احتمال میدم شما باید توجه کنید اینه که وقتی میرید روی load tournament نباید واردش بشید بلکه با آنالوگ راست یه گزینه های سمت راست و چپ برید یعنی اینکه اون تایل load tpurnament خودش 3تا تایل هست که وقتی روش میری علامت R هم با 3 تا دایره ظاهر میشه که یعنی این تایل 3صفحه هستش که یه صفحه اش load tournament هست و یکی custom tournament و یکی دیگه هم new tournament

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
چه قدر با دوران اوج خودم فاصله گرفتم
کاملا حس میکنم این موضوع رو ...تبدیل به نوب شدم از بس کریر بازی کردم
دوستان بهترین تنظیم دسته چیه ؟

نمونش همین آرین جون خودم:-* میاد 5 تا گل میزنه و میره میگه خوب واسه 5 روزت گل خوردی:d
5 تا که نبود گردش نکن:>
واثق باش اگه الان تو با من بازی کنی منو 6 تایی میکنی

Last edited by a moderator:

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
یادش بخیر تو 13 میشد از این حرکات از پیش تعیین شده واسه کرنر ها انجام داد ! چقد گل مفت زدم اون شکلی :d تو 14 نمیشه !
این کلیپ رو دیروز پیداکردم از یه گوشه هاردم ! یه گل برگردون از فردی گوارین تو FUT فیفا 13

https://www.mediafire.com/?5en6kc9vlbdac6y

امشب هم شب فوتبالی خوبی بود کلا ! سه دست برای اولین بار با حسین ولف ( آی دیش یادم رفته ) زدم و غافلگیر شدم :d دو دست اول رو باختم و دست سوم بردم
بعدش هم حسن اومد و دو دست هم با اون زدم که یکیش رو فجیع باختم با بارسلون و دومیش مساوی شد .. کلا باخت های شیرینی داشتم امشب :d یعنی میبردم هم انقد حال نمیداد :d
بعدش هم که نشستم بازی اتلتیکو مادرید و والنسیا رو دیدم .

تعجب کردم که شما میگید نمیشه تو 14 حرکات از پیش تعیین شده تو کرنرها و ضربات ایستگاهی انجام داد چون میشه من خودم اونقدر از همین گل های مفت خوردم که خودمم بعضی وقت ها که حوصله داشته باشم انجامش میدم

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
خب امروز بعد از ظهر یه بازی دوستانه رو با آقا حسن داشتیم اوه اوه نگو اصلا بی خیال شین:d
دوستانه بود من گل اولو همین جوری شوخی کردم که عصبانیت زد بالا 5 تا خوردم سیر شدم:dزیاد دوستانه نبود:d
بازی بعدی هم باز گل اولو زدم ولی 3 تا پس فرستاد واسم :dخلاصه جاتون خالی چه حالی داد گل خوردن:d
این آقا حسن آواتارش دست به سینه است ،خوشحالی پس از گلاشم دست به سینه است خیلی موءادب و خیلی شیکو مجلسی:d

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
خواهش میکنم
دوست عزیز من باز کاملا آفلاین با یه آی دی که اولین بار باهاش وارد فیفا 14 میشدم هم امتحان کردم باز شدنی بود فقط نکته ای که من اینجا احتمال میدم شما باید توجه کنید اینه که وقتی میرید روی load tournament نباید واردش بشید بلکه با آنالوگ راست یه گزینه های سمت راست و چپ برید یعنی اینکه اون تایل load tpurnament خودش 3تا تایل هست که وقتی روش میری علامت R هم با 3 تا دایره ظاهر میشه که یعنی این تایل 3صفحه هستش که یه صفحه اش load tournament هست و یکی custom tournament و یکی دیگه هم new tournament
اوکی عزیز حل شد
همون احتمالی که دادید درست بود اصلا دقت نکردم;):d
خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر