FIFA 14 l PS3

Tripleamir

کاربر سایت
May 31, 2012
72
نام
Amir
سلام هر كى خوب بازى ميكنه ادد كنه خوب بازى كردن به برد وباخت ربطى نداره فوتبال بازى كردن مهمه نه بزن زيرش اينم ايدى tripleamir
اقا من دو تا تروفى مونده تا بازيو platt كنم يكى chemistry item تو fut كه نميدونم از كجا يا كدوم pack ميشه باز كرد
يكى هم 15% pro club skills كه يكى وقت بذاره دوتايي بريم ميشه
كسى بود خبر بده

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
تو که عزیز دلمی:bighug:
حتی شما دوست عزیز:d

چرا عصبانی میشی من بارسا رو بر میدارم :d
راستشو بخوای کلا تویه گیم پلی مشکلات زیادی دارم و به نظر خودم چون بارسا پاس کاری خوبی داره اول دارم رویه پاسکاری با این تیم کار میکنم تا شاید یه مقدار لم بازی دستم بیاد

- - -ویرایش - - -

سلام هر كى خوب بازى ميكنه ادد كنه خوب بازى كردن به برد وباخت ربطى نداره فوتبال بازى كردن مهمه نه بزن زيرش اينم ايدى tripleamir
اقا من دو تا تروفى مونده تا بازيو platt كنم يكى chemistry item تو fut كه نميدونم از كجا يا كدوم pack ميشه باز كرد
يكى هم 15% pro club skills كه يكى وقت بذاره دوتايي بريم ميشه
كسى بود خبر بده

خودم چیپ خوردتم:d

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
ای بگم خدا چکار نکنه کسی که گفت رئال باگه:d
دیگه بعضی از دوستان دارن افراطی با مسئله برخورد می کنن خدا وکیلی بعضی تو بازی با رئال خوب بازی می کنن مثلا من دیروز تو سیزن با یکی داشتم بازی می کردم کلا از اول تا اخر بازی 2-3تا سانتر بیشتر نکرد اونا هم گل نشدن ولی روی زمین بازیش عالی بود کار تیمیش خیلی خوب بود و روی 1بازیکن خاص تمرکز نداشت از تمام پتانسیل این تیم استفاده می کرد و من خیلی خوشم امد
از این به بعد هر کی جلو من تو بازی های دوستانه رئال برداره ، دیلیتش میکنم:d

اقا ارین گل شما بارسایین درسته اگر الان سیزن شروع کنین 95% کسایی که باید باهاشون بازی کنین رئالین و خیلیاشون از همین مشکلات تیمای دیگه در برابر رئال استفاده می کنن(نگفتم باگ:d) پس کلا بیخیال سیزن بشید چون باید همه از توی سرور ea پاک کنین که فکر نکنم بتونی(میتونی؟:d)
درضمن ما بارسایی ها لذتمون بردن رئال حال به هر نحو شرایطی مخصوصا با 5تا انگشت:d . در کل هر جور پایه هستین کار کنین بارسایی جماعت عشقه:d:x (حالا رای کمیته استینافی چیزی بزن قضیه ماست مالی کن:-") راستی دادا اواتارت نابودم کرد
دوستان منم 1کم زیادی تو حرفام در مورد رئال اغراق و حماسه سرایی کردم:d پس منم منعی در بازی با رئال نمی بینم هر کی هر چی دوست داره برداره
پاورقی:منو اقا عبدالله چند تا از دوستان ناشناس با لباس شخصی عضو "اتحادیه تنظیم بازار ترافیک تیم ها" هستیم(همون جبهه باد:d) دوستان تا ظرفیت تکمیل نشده ثبت نام کنید:dتا بعد دلخوری پیش نیاد ستاد........بنده هم سرباز صفرم:d
حالا تیم بعدی بهتون نمی گم تا تو خماری بمونین(اگه گفتین؟:d)

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
ای بگم خدا چکار نکنه کسی که گفت رئال باگه:d
دیگه بعضی از دوستان دارن افراطی با مسئله برخورد می کنن خدا وکیلی بعضی تو بازی با رئال خوب بازی می کنن مثلا من دیروز تو سیزن با یکی داشتم بازی می کردم کلا از اول تا اخر بازی 2-3تا سانتر بیشتر نکرد اونا هم گل نشدن ولی روی زمین بازیش عالی بود کار تیمیش خیلی خوب بود و روی 1بازیکن خاص تمرکز نداشت از تمام پتانسیل این تیم استفاده می کرد و من خیلی خوشم امد

اقا ارین گل شما بارسایین درسته اگر الان سیزن شروع کنین 95% کسایی که باید باهاشون بازی کنین رئالین و خیلیاشون از همین مشکلات تیمای دیگه در برابر رئال استفاده می کنن(نگفتم باگ:d) پس کلا بیخیال سیزن بشید چون باید همه از توی سرور ea پاک کنین که فکر نکنم بتونی(میتونی؟:d)
درضمن ما بارسایی ها لذتمون بردن رئال حال به هر نحو شرایطی مخصوصا با 5تا انگشت:d . در کل هر جور پایه هستین کار کنین بارسایی جماعت عشقه:d:x (حالا رای کمیته استینافی چیزی بزن قضیه ماست مالی کن:-") راستی دادا اواتارت نابودم کرد
دوستان منم 1کم زیادی تو حرفام در مورد رئال اغراق و حماسه سرایی کردم:d پس منم منعی در بازی با رئال نمی بینم هر کی هر چی دوست داره برداره
پاورقی:منو اقا عبدالله چند تا از دوستان ناشناس با لباس شخصی عضو "اتحادیه تنظیم بازار ترافیک تیم ها" هستیم(همون جبهه باد:d) دوستان تا ظرفیت تکمیل نشده ثبت نام کنید:dتا بعد دلخوری پیش نیاد ستاد........بنده هم سرباز صفرم:d
حالا تیم بعدی بهتون نمی گم تا تو خماری بمونین(اگه گفتین؟:d)
رفتم سیزن اینقدر ملت رئال میشن کلا فیفا رو گزاشتم کنار:d
راستی من عاشق حرکت های روبن هستم تو فیفا نمیخوام این بایرن رو بزارم کنار(با اینکه از ریبری ...:-& بدم میاد ولی به خاطر روبن تحملش میکنم ، سرمربی این تیمم که گواردویلاست(عبدالله:-b))
مانژو هم که کلش کار میکنه واقعا ، دفاع هم که همه تخریب گر ، شوانی هم که خودش یه تیمه
حالا با این تفاصیل بازم جلو رئال بازی میکنیم و یارو از وسط زمین L1+ مثلث میزنه توپ به رونالدو و گل:|
منم اون موقعست که با حال استیصال دستگاه رو خاموش میکنم و میرم درس میخونم ...

باید بگم که جان مادرتون اگه رئالی نیستین رئال بر ندارین آدرستون رو میگیرم تا خونتون میام:d
اصلا به من چه ... هر تیمی بشین
منم یه اسپویلر یاد گرفتما:d

آخرین ویرایش:

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,435
دوستان یه سوال
ای برداشتن تیم ضعیف هم در سرچ کردن یه گیمر هم تاثیر داره؟و بعد تیم ضعیف هم میاره ؟ یا نه؟
مثلا" من امروز دینامو کیف اوردم دکمه سرچ رو زدم تا یکی بیاد بازی کنه بعد 6 بار که نوشت دوباره دکمه سرچ بزن یکی اومد تازه با یک امریکای جنوبی

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان یه سوال
ای برداشتن تیم ضعیف هم در سرچ کردن یه گیمر هم تاثیر داره؟و بعد تیم ضعیف هم میاره ؟ یا نه؟
مثلا" من امروز دینامو کیف اوردم دکمه سرچ رو زدم تا یکی بیاد بازی کنه بعد 6 بار که نوشت دوباره دکمه سرچ بزن یکی اومد تازه با یک امریکای جنوبی

دقیقا.
توی سیزن که اگر دقت کرده باشید خودش می نویسه که بر اساس لول شما و تیم بازیکن مقابل رو سرچ می کنه و پیدا.
طبیعتا تیم های 5 ستاره پرطرفدار هستند و تعداد افراد بیشتر رو شامل می شه و تیم حریف رو سریعتر پیدا می کنه.
بیشتر هم 5 ستاره رو مقابل 5 ها قرار می ده اما 4.5 هم مقابل 5 ستاره ها میزاره گاهی اوقات.
دیگه از 4.5 ستاره به پایین مقابل تیم مقابلتون توی رده های تیم شماست ( روی لول شما تو بازی اعتماد بالایی نیست ، خیلی اتفاق می افته لول 30 با لول 70 هم حتی بازی کنه و یا عکس این موارد و یا هم تراز لول شما! بیشتر روی همون تیم متمرکز هست ولی )
امسال تنظیمات سیزن رو ندیدم اما فکر می کنم هنوز هم بشه بر اساس وضعیت فایروال ( Moderate ... ) و یا تنظیمات کنترل هم سیستم سرچ رو تنظیم کرد البته به ضرر ماست همه ی اینها مخصوصا حالت های moderate اینا.
سیستم پیدا کردن هم علاوه بر تیم ها و لول اون ها خیلی وابسته به به وضعیت کانکشن و فایروال و باز بودن اون هست ، هر چی شما کیفیت کانکشنتون دامنش بیشتر باشه،راحت ترو شما رو با یک کانکشن هم تراز ست می کنه و زودی پیدا می کنه ( توی تیم های دست پایین هم سریع اتفاق می افته حتی) ، اگر این طور نباشه باید دنبال نزدیکی یک هاست با شما باشه که بتونه بهتر با وضعیت مثلا بد ما تنظیم بشه ( اینجا Nat Type هم در سازگاری برای Join شدن به طرف مقابل موثر هست ، حتی دوستان خودمون و ایرانی ها )
کلا سرچ های سریع با کانکشن های خوب و تیم های متوسط رو به بالا اتفاق می افته غیر از این دیگه وقت بیشتری رو می بره....
( توی بخش H2H Match این موارد کم تر رعایت می شه و گاهی بدترین و بهترین رو می زاره کنار هم )

آخرین ویرایش:

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,435
دقیقا.
توی سیزن که اگر دقت کرده باشید خودش می نویسه که بر اساس لول شما و تیم بازیکن مقابل رو سرچ می کنه و پیدا.
طبیعتا تیم های 5 ستاره پرطرفدار هستند و تعداد افراد بیشتر رو شامل می شه و تیم حریف رو سریعتر پیدا می کنه.
بیشتر هم 5 ستاره رو مقابل 5 ها قرار می ده اما 4.5 هم مقابل 5 ستاره ها میزاره گاهی اوقات.
دیگه از 4.5 ستاره به پایین مقابل تیم مقابلتون توی رده های تیم شماست ( روی لول شما تو بازی اعتماد بالایی نیست ، خیلی اتفاق می افته لول 30 با لول 70 هم حتی بازی کنه و یا عکس این موارد و یا هم تراز لول شما! بیشتر روی همون تیم متمرکز هست ولی )
امسال تنظیمات سیزن رو ندیدم اما فکر می کنم هنوز هم بشه بر اساس وضعیت فایروال ( Moderate ... ) و یا تنظیمات کنترل هم سیستم سرچ رو تنظیم کرد البته به ضرر ماست همه ی اینها مخصوصا حالت های moderate اینا.
سیستم پیدا کردن هم علاوه بر تیم ها و لول اون ها خیلی وابسته به به وضعیت کانکشن و فایروال و باز بودن اون هست ، هر چی شما کیفیت کانکشنتون دامنش بیشتر باشه،راحت ترو شما رو با یک کانکشن هم تراز ست می کنه و زودی پیدا می کنه ( توی تیم های دست پایین هم سریع اتفاق می افته حتی) ، اگر این طور نباشه باید دنبال نزدیکی یک هاست با شما باشه که بتونه بهتر با وضعیت مثلا بد ما تنظیم بشه ( اینجا Nat Type هم در سازگاری برای Join شدن به طرف مقابل موثر هست ، حتی دوستان خودمون و ایرانی ها )
کلا سرچ های سریع با کانکشن های خوب و تیم های متوسط رو به بالا اتفاق می افته غیر از این دیگه وقت بیشتری رو می بره....
( توی بخش H2H Match این موارد کم تر رعایت می شه و گاهی بدترین و بهترین رو می زاره کنار هم )
ممنون بابت راهنمای کاملتون
ولی عجب قانون مسخره ای داره
گفتم یکم تیم های متنوع بازی کنم که نشد
ولی این دینامو هم تیم نسبتا خوبیه:d
مخصوصا کوین کورانی داره که به خاطر این بازیکن این تیم رو اوردم

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
ممنون بابت راهنمای کاملتون
ولی عجب قانون مسخره ای داره
گفتم یکم تیم های متنوع بازی کنم که نشد
ولی این دینامو هم تیم نسبتا خوبیه:d
مخصوصا کوین کورانی داره که به خاطر این بازیکن این تیم رو اوردم

خواهش می کنم.
آره واقعا .خیلی هم خوب نیست که همش تیم ها رو بیشتر بر اساس ستاره فقط مقابل هم می زاره . خارج از بحث کانکشن اگر فقط لول بود و به طور مثال یک تیم 4 ستاره رو مقابل 5 می ذاشت و غیره ، خیلی بهتر می شد از هر نظر ، هم از نظر هیجان کار ، هم جستجوی سریع تر هم اینکه یکنواختی ایجاد نمی شد.
این جوری دیگه یک تیم مثل بایرن 90 درصد حریفش مادرید نمی شد و عکسش و خیلی چیزا کلا بهتر می شد. ( یک مورد مسخره هم اینه تیم های کشوری رو مقابل باشگاهی می زاره ! اصلا خیلی رو مخ هست این مورد ، باید حذف بشه! مثلا آلمان برداری با بارسا یا چلسی بازی کنی خیلی لوسه :D

تا حالا نگرفتمش اونو:d من توی تیم های باشگاهی زیر 5 ستاره بیشتر با اودینزه و شالکه و تاتنهام و استون ویلا و بیشتر تیم های بندسلیگا بازی می کنم:d
اینترنت خوبی داشته باشی بازی با تیم های زیر 5 ستاره گاهی واقعا هیجان انگیز می شه ، اغلب حریف هاشم بازیکن های خوبی هستن و کلیشه ای بازی نمی کنن.

Tripleamir

کاربر سایت
May 31, 2012
72
نام
Amir
خدا رو شكر من از اون وقنى كه فوتبال بازى كردن و شروع كردم fifa 98
تا امروز كسى نديده رئال و بارسا بردارم اون وقتى كه اوج رئال بود تو ps1 همه رونالدو و كارلوس ميذاشتن فوروارد من رئال برنداشتم
كلا از رئال و بارسا متنفرم هرقدر خوبن بسازنشون من بر نميدارم و رئال و بارسا نه bag نه خيلى قوى خيلى راحت ميشه با يه تيم 4.5 star بردشون خيلى راحت
هر كسى هر تيمى دوست داره بايد بر داره از نظر من مهم فوتبال بازى كردنه

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
خدا رو شكر من از اون وقنى كه فوتبال بازى كردن و شروع كردم fifa 98
تا امروز كسى نديده رئال و بارسا بردارم اون وقتى كه اوج رئال بود تو ps1 همه رونالدو و كارلوس ميذاشتن فوروارد من رئال برنداشتم
كلا از رئال و بارسا متنفرم هرقدر خوبن بسازنشون من بر نميدارم و رئال و بارسا نه bag نه خيلى قوى خيلى راحت ميشه با يه تيم 4.5 star بردشون خيلى راحت
هر كسى هر تيمى دوست داره بايد بر داره از نظر من مهم فوتبال بازى كردنه

البته امیرجان توی 14 بایرن هم کم باگ نیستا :D اوایل قبل از اپدیت ها حتی بایرن بهتر از رئال بود

البته نمیگم حق بایرن نیست اینقدر قوی باشه به هر حال سال قبل قهرمان CL شد و امسالم تا الان فوق العاده بوده ...

Tripleamir

کاربر سایت
May 31, 2012
72
نام
Amir
البته امیرجان توی 14 بایرن هم کم باگ نیستا :D اوایل قبل از اپدیت ها حتی بایرن بهتر از رئال بود

البته نمیگم حق بایرن نیست اینقدر قوی باشه به هر حال سال قبل قهرمان CL شد و امسالم تا الان فوق العاده بوده ...
سينا اره بايرن خوبه ولى هركسى ندونه تو كه ميدونى من با اين كه بايرنى هستم ولى زيادم بايرن برنميدارم psbaz جام سال قبل يادته همه رئال و بارسا بودن همه رو با تيم تو italyبردم
بايرن خيلى خوبه واقعا از رئال و بارسا قويتر ولى در كل بايد ببينى طرف روبروت كيه مثلا عبدالله ميره تيم 4 star برميداره منم ميرم تيم 4star برميدارم
تازه جلو خيلى ها كه رئال برميدارن هم ميشه تيم 4,4.5ستاره برداشت

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
میفهمم چی میگی همش مربوطه به اورال کم مهاجم های تیممون تو تموم کردن یا همون فینیشینگ پایین که جز توز کسی نیست که حدوده 85 باشه و جووینکو واقعن پیرم کرده اینتقدر بد ضربه اخر رو میزنه )x بهترین کار اینه پاس بقل بدی و گل خالی بزنی تو :d
بشخصه اصلن با یورنته نمیتونم بازی کنم اونم جلو بارسا یا رئال .. فرزیش 65 ه و تا بخای یه دور بزنی تو پو گرفتن!
3 مهاجمه راست جووینکو وسط میرکو و چپ توز بنظرم بهترین ها باشن.
تو دفاع 3 نفره اوگبونا بارزاگلی و چیلینی رو ترجیح میدم.
چهر دفاعه هم لیشت راست اوگبونا و بارزاگلی وسط و چیینی هم چپ.
هافبک تخریبی هم فقط پوگبا.
در کل یووه بیشتر اتکاش به نیمه خودیه تا حمله و باید یه مقدار تاخیری باهاش بازی کرد.
من همه جوره با یووه کنار میام :d من زمانی که پالادینو مهاجممون بود هم راحت با یووه بازی میکردم :d حالا که توز هست همه کاره تیممه. مشکل من دقیقا همین هول شدنمه. جلو دروازه خیلی بد هول میشم. همیشه هم تصمیم اشتباه رو میگیرم.

به نظرم بهترین ترکیب برای یووه 4-3-3 هست. مارکیزیو هر جایی بازی کنه بد بازی میکنه ولی تو پست CF فوق العاده است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر