FIFA 14 l PS3

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
سیزن بزن ..انقد بازی کن تا بری دیویژن یک .. سرورای فیفا که خیلی خوب شده نسبت به 13
بعد تو این مسیر سیزن که داری پیشرفت میکنی هر کیو دیدی که از بازیش خوشت اومد برو اددش کن .. تو دیویژن یک و دو بازیکنای خوب زیادن .

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
فک کنم حداقل بعد یک سال یا بیشتر بالاخره الان وقت شد با عبدالله بازی کنم ولی حیف که یه کاری پیش اومد بیشتر از دو دست نشد بزنیم!!:|
بازی اونقدر قشنگ و روون و بدون وابستگی به باگ بودش که دلت نمیخواست 90 دقیقه تموم بشه...اصلا دلم نمیومد که بعد دو دست از پای بازی بلندشم!!!

گرچه واس من از قبل روشن بود که بازی عبدالله اولا بدون باگه دوما شوخی بردار نیس!:d
میشه گفت که من 99% 4-3-3 بازی میکنم ولی این اواخر واس تنوع 4-2-4 کردم چون حوصله ی جدی بازی کردن رو نداشتم و با این ترکیب هم فضا به حریف میدادم و هم اگه ضد حمله ای میشد یه سودی میبردم:> (البته بیشتر با این ترکیب دهنت سرویس میشه تا اینکه به نفعت باشه!!)

چون میدونستم عبدالله شوخی بردارنیس دیگه همون 4-3-3 کلاسیک رو گذاشتم چون واقعا اگه باز بازیکنی یا فضا بدی بهش تنبیه میشی:">

اصولا نه زیاد تاکتیکی بازی رو شروع میکنم نه زیاد دنبال اینم که با تاکتیک پیش برم مگر جلو اینجور بچه ها....بازی رو با defence شروع کردم counter att بعد هی توی جریان بازی تغییراتی میدادم!!(البته این غلط ها به ما نیومدهl-))

بازی خیلی پا یا پای بود و هرچی جلو میرفت پیچیده تر هم میشد....

خلاصه اینکه خوشحالم توی فرندهام فیفا باز تراز اول زیاده و وقتی میخوای با یکیشون بازیکنی دستت بسته نیس! بیشتر هم به شخصه مایل هستم با دوستان بازیکنم تا خارجیهای روی مخ. (اگر از دوستان بهم بگه بیا بازی...بتونم نه نمیگم!!! اگه درحال بازی توی سیزن باشم میگم مثلا یه 10 min دیگه اگه آزاد باشم هم که درجا میزنیم:bighug: فقط وقتی با یه فرند بازی میکنم با ابراز شرمندگی میگیم نه:">)

پ.ن:جلو افرادی مثل عبدالله وقتی بازی میکنید پیشنهاد میکنم بیشتر از CPU مغزتون کار بکشید:d خودم اکثرا سر سری میگیرم چون همیشه گفتم که دیگه دنبال نتیجه نیستم و فقط دور همی میزنم ولی توی این دو دست به شخصه از 120% مغزم استفاده میکردم (اووردوز کردم:)))

ایشالا بعداها بیشتر فرصت بازی پیدا خواهیم کرد.... خوشم میاد بچه ها اکثرا درک بالایی هم دارن قبلا ها هم بی جنبه زیاد بود هم بی معرفت یکیش خودم8-|

وقت کنم با mhfifa هم بازی خواهم کرد یه بار که اومدیم بازی کنیم میپرید بیرون...

آخرین ویرایش:

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
وقت کنم با mhfifa هم بازی خواهم کرد یه بار که اومدیم بازی کنیم میپرید بیرون...
وقت کردی با منم بازی کن چون هرچی باهات بیشتر بازی میکنم بیشتر لذت میبرم
البته با اینکه خیلی کم ان میشم خوش موقعه ان میشم یا تو هستی یا عبدالله:)

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
سیزن بزن ..انقد بازی کن تا بری دیویژن یک .. سرورای فیفا که خیلی خوب شده نسبت به 13
بعد تو این مسیر سیزن که داری پیشرفت میکنی هر کیو دیدی که از بازیش خوشت اومد برو اددش کن .. تو دیویژن یک و دو بازیکنای خوب زیادن .
من زیاد اهل سیزن نیستم ان که میشم اگه دوستان ان نباشن سریع اف میشم ولی از این به بعد بازی میکنم داش عبدالله.:x

آخرین ویرایش:

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
من زیاد اهل سیزن نیستم ان که میشم اگه دوستان ان نباشن سریع اف میشم ولی از این به بعد بازی میکنم داش عبدالله.:x

فیفا کلا قسمت دیگه ای نداره که بازیت پیشرفت کنه،اگه میخوای خوب بشی باید سیزن بازی کنی....................

دیشب به خاطر یه امتیاز نرفتم دیویژن 5 :D
هی گفتم بذار از تو کاتالوگ اون یارو سیزن وین رو ریدیم کن و بعد بازی آخر رو انجام بدم،اما ندای درونم نذاشت و گفتم ولش کن،حتما میبرم بازی آخر رو،آخه 4 تا بازی پشت هم برده بودم و فقط یه مساوی میخواستم واسه صعود،طبق معمول با برزیل رفتم جلوی PSG...............
لا مصب خیلی خوب بازی کرد خداییش،تا دقیقه 89 فکر کنم 2-2 مساوی بودیم،بعد سر یه اشتباه بچه گانه گل خوردم و آرزوی دیویژن 5 رو فعلا گذاشتم کنار D:

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337

برای من که سیزن جذابیتش رو از دست داده متاسفانه.
همون هفته اول که فیفا 14 گرفتم 10 تا سیزن زدم و تو هر سیزن یه دیویژن صعود کردم و تو سیزن دهم تو دیویژن 1 داشتم راحت قهرمان میشدم که به خاطر 2-3 تا بازی دیسکانکت،نشدم. دیگه از اون به بعد سیزن نمیزنم معمولا بر عکس 13 که خیلی برام جذاب بود سیزنش. به نظرم خیلی رقیبا تو سیزن فیفا 14 راحت شدن،شایدم خوباشون به تور من نخوردن. کلا تو 13 ترجیح میدم با دوستای ایرانی که بازیشون خوبه ( و ماشاالله تعدادشون هم کم نیست) بازی کنم

پ.ن:راستی من توی 14 زیاد دیسکانکت میشم،کسی راه حلی داره؟ dns خاصی استفاده میکنین؟ یا تنظیمات خاصی؟ و یا...؟

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
پ.ن:راستی من توی 14 زیاد دیسکانکت میشم،کسی راه حلی داره؟ dns خاصی استفاده میکنین؟ یا تنظیمات خاصی؟ و یا...؟

کیفیت سرویس های اینترنتی ، بزنم به تخته روز به روز بهتر میشه وگرنه که سرورهای فیفا 14 به مراتب خیلی خیلی بهتر از فیفا 13 شده ..

در هر صورت اگه واقعا اوضاع سرویست بده، یه dns ست کن، بدک نیست، مثلا ماله گوگل

در ضمن من اعتقادم اینه که سیزنش مثل 13 هنوز خوبه و جذابیت داره.. به هر حال نظرات سلیقه ای و متفاوت هست

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
من تو 14 رفتم سمت سیزن...تنها انگیزه ای که برای فیفا بازی کردن دارم همین سیزن هست...چون بقیه مود ها حال نمیده چون برد و باخت تاثیر نداره آدم شل میگیره...
فقط هم 4شنبه 5شنبه و جمعه بازی میکنم...الان هم دیویژن 3 هستم...میخواستم بدونم به دیویژن1 برسم چی میشه...؟
رنک بالاتری هست عایا...؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
آقا این سیزن کیه ؟؟خیلی بازیش خوبه ؟؟بگید منم ادش کنم با هم یه 2 سه دست بازی کنیم ببینم در مقابل منه نوب چه جوری بازی میکنه:d

- - -ویرایش - - -

من تو 14 رفتم سمت سیزن...تنها انگیزه ای که برای فیفا بازی کردن دارم همین سیزن هست...چون بقیه مود ها حال نمیده چون برد و باخت تاثیر نداره آدم شل میگیره...
فقط هم 4شنبه 5شنبه و جمعه بازی میکنم...الان هم دیویژن 3 هستم...میخواستم بدونم به دیویژن1 برسم چی میشه...؟
رنک بالاتری هست عایا...؟
هه هه پس یه موده تویه بازی من فکر کردم...:d

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
آقا این سیزن کیه ؟؟خیلی بازیش خوبه ؟؟بگید منم ادش کنم با هم یه 2 سه دست بازی کنیم ببینم در مقابل منه نوب چه جوری بازی میکنه:d

- - -ویرایش - - -

هه هه پس یه موده تویه بازی من فکر کردم...:d
آقا احسان شکسته بندی میکنن...
نسبت به اینکه اولین سال فیفا بازی کردنته خیلی خوب بازی میکنی...دیگه هوش بالایی که تو TLOU داری و یه تنه 4 نفرو حریفی نشون میده که تو هر بازی دیگه ای میتونی به استاد اساتید تبدیل بشی...مطمئنا اگه بیشتر بازی کنی همه رو حریفی دیگه یکی دو روز نیست که میشناسمت ک...

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
کاپ سیزن قضیش چیه ؟ چه جوری برگذار میشه ؟

سیزن که خودش همیشگی بازه ولی کاپ سیزن معمولا هر 10 روز یا 11 برای مدت 3 روز باز میشه که بسته به دیویژنی که داری میتونی کاپ هایی رو انتخاب کنی(دیویژن بالاتر کاپ معتبر تر و حریف سختر!!)

اینجوری هم باز میشه جمعه شب تا دوشنبه....البته یه هفته در میان!!

برگذاریش هم خیلی سادست... توی هر مرحله ای که باشی وقتی سرچ کنی حریفی دقیقا هم مرحله ی تو با تو بازی خواهد کرد.همین روال تا خوده قهرمانی.....;;)

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
آقا یه چیزی میگم تو رو خدا نخندید :">من تا حالا تو عمرم لایو بازی نکردم:( جون باباهاتون یکی از همون اول یه آموزش بده چه جوری میشه لایو بازی کرد مثلا با خودتون وچه سرعت اینترنتی میخواد هیلتره یا نیست در ضمن من هم ps3 دارم همx360:> از گلدو psnو اینا هم هیچی سرم نمیشه:d خلاصه مهندسیم واسه خودم ;;)تو رو خدا راهنماییم کنید:(( در ضمن تو آفلاین فیفا باز شاخی هستما اینم گفته باشم نگید یارو دیگه کلا کلنگه:))

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
آقا یه چیزی میگم تو رو خدا نخندید :">من تا حالا تو عمرم لایو بازی نکردم:( جون باباهاتون یکی از همون اول یه آموزش بده چه جوری میشه لایو بازی کرد مثلا با خودتون وچه سرعت اینترنتی میخواد هیلتره یا نیست در ضمن من هم ps3 دارم همx360:> از گلدو psnو اینا هم هیچی سرم نمیشه:d خلاصه مهندسیم واسه خودم ;;)تو رو خدا راهنماییم کنید:(( در ضمن تو آفلاین فیفا باز شاخی هستما اینم گفته باشم نگید یارو دیگه کلا کلنگه:))
برای چی باید بخندیم !
مهم نیست هر کسی بالاخره از یه جایی شروع میکنه
اول این که لایو بازی کردن با psn مجانی پس با ps بازی کنید چون گلد پولیه
باید شما بری از توی منوی ps -> sign up کنید یه سری اطلاعاتو وارد کنید
***** هم نیست
راجع به سرعت هم اطلاعاتی ندارم
در ضمن سوالتون را هم باید در
[h=3]همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store[/h]بپرسید

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
گفتنی ها رو آقا رضا گفت ولی واسه سرعت از 512 به بالا برات مناسبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر