FIFA 14 l PS3

Mani.Junior

کاربر سایت
May 21, 2013
43
نام
مانی
بعد از حدود 40 روز دوری از خونه و فیفا پریشب برگشتم، حدود 60 بازی آنلاین انجام دادم، برداشت من از فیفا 14 به صورت زیر( من اصلا فیفا 14 روز اول بدون آپدیت وبازی نکردم البته):

1- سرعت بازی در حد مناسبی ه
2- گیم پلی بازی بی نهایت جذاب و دوست داشتنی شده( بهترین فیفا تا به امروز از نظرمن)
3- نقش قطع توپ درفاز دفاع خیلی حیاتی تر از قبل شده
4- استفاده ازپاس لاب عمقی تو فاز حمله به مراتب لازم به نظرمیاد ودفاع کردنش سخت تر شده
5- سانترازنظر من مشکلی نداره، چون زیاد گل عجیب غریبی نخوردم
6- پاسکاری دقت وتمرکز بیشترلازم داره
7- از همه مهمتر اینکه در فیفا14 بهترین دفاع حمله کردنه
8- دروازه بان ها درمقابل شوت آسیب پذیرشدن

درمجموع خیلی راضی بودم ولذت بردم، متاسفانه چند روز دیگه بیشتر نیستم خونه، احتمال زیاد بتونم فصل بعد FIWC بتونم کامل شرکت کنم،
در پایان یه چیزی واسم همیشه سوال بوده، بااینکه سالهاست فوتبال بازی میکنم و چیزی ازاومدن فیفا 14 نمیگذره، چطوربعضی ها تو FIWC بی نظیربازی میکنن!!!کاملا بی دفاعم جلوشون، گلهای زیاد میخورم!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
الان اپدیت دانلود کردم و 2 دست توی UT بازی کردم .

بازی فرق خاصی نکرده هنوز همونه + اینکه نسبت به قبل روون تر و ارکید تر شده ... خسته نباشن .

اپدیت :
نکته جالب اینه وقتی توی UT به طرف چند تا گل میزنم و میخواد از بازی بره بیرون وقتی میره بیرون ارتباط من با سرور UT قطع میشه و برام باخت ثبت میشه :| 3 بار پیاپی این اتفاق برام افتاد و در حالی که راحت میتونستم با 18 امتیاز 1 سیزن برم بالا الان با 9 امتیاز هنوز توی منطقه سقوطم :|

نمیدونم مشکل از نت منه یا بازی مشکل پیدا کرده اما هر چی هست بعد از اپدیت اینطوری شده .
بازی اول که 3-0 برام باخت زد گفتم اتفاق بود بازی دوم گفتم شاید از نت من باشه اما برای بار سوم همین الان وقتی از یه نفر 4-0 جلو بودم و خواست بره بیرون من از UT افتادم بیرون :|

Last edited by a moderator:

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
الان اپدیت دانلود کردم و 2 دست توی UT بازی کردم .

بازی فرق خاصی نکرده هنوز همونه + اینکه نسبت به قبل روون تر و ارکید تر شده ... خسته نباشن .

اپدیت :
نکته جالب اینه وقتی توی UT به طرف چند تا گل میزنم و میخواد از بازی بره بیرون وقتی میره بیرون ارتباط من با سرور UT قطع میشه و برام باخت ثبت میشه :| 3 بار پیاپی این اتفاق برام افتاد و در حالی که راحت میتونستم با 18 امتیاز 1 سیزن برم بالا الان با 9 امتیاز هنوز توی منطقه سقوطم :|

نمیدونم مشکل از نت منه یا بازی مشکل پیدا کرده اما هر چی هست بعد از اپدیت اینطوری شده .
بازی اول که 3-0 برام باخت زد گفتم اتفاق بود بازی دوم گفتم شاید از نت من باشه اما برای بار سوم همین الان وقتی از یه نفر 4-0 جلو بودم و خواست بره بیرون من از UT افتادم بیرون :|
جل الخالق جل الخالق جل الخالق ماشاالله
منم تغیری توی بازی احساس نکردم فقط نمیدونم به نظرم شوت از راه دور یه ذره فرق کرده مخصوصا نحوه گرفتن دروازه بان (افلاین)

Last edited by a moderator:

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
ولی رونالدوش هم چنان باگه...
اصن رونالدو دو حالت بیشتر نداره...یا سانتر میکنن گل میزنه یا سانتر میکنه گل میزنن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر