FIFA 14 l PS3

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
ذوستان برای شما هم موقع دانلود 2 تا خط میاد که در حال دانلودن!؟
و حجم استور امریکا 7134 مگ ـه!؟
و همچنین اجازه دانلود تو بکگراند رو نمیده!؟
یا فقط برای من اینطوریه!؟

آخرین ویرایش:

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
ذوستان برای شما هم موقع دانلود 2 تا خط میاد که در حال دانلودن!؟
و حجم استور امریکا 7134 مگه!؟
و همچنین اجازه دانلود تو بکگراند رو نمیده!؟
یا فقط برای من اینطوریه!؟
برای همه همین ۲خط میاد حجمشم همین قدر هست دانلود اول که پر شد رفت سر دانلود اصلی شما میتونی بیای رو یکگراند مشکلی نیست

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
برای همه همین ۲خط میاد حجمشم همین قدر هست دانلود اول که پر شد رفت سر دانلود اصلی شما میتونی بیای رو یکگراند مشکلی نیست

مرسی،یه مدت (3 روز:d) دست نزدیم به فیفا گفتیم تجدید قوای دوباره کنیم!!:d
فکر کنم تو این نسخه فرق کسانی که بزن در رو بازی میکردن با اونایی که منطقی بازی میکردن همون دو سه روز اول مشخص بشه!!:d
راستی دوستان Add کنید در کنار هم باشیم!!!!

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
دوستان میشه یکی لطف کنه بگه این نسخه ای که ما شنبه دان کردیمو همه تیمارو داره چیه ؟
اصن نسخه رسمی هست یا غیر رسمیه ؟
ممنون

دوست عزیز شما نسخه کپی استفاده میکنی باید سئوالتون رو تو این تاپیک بپرسید :

http://forum.bazicenter.com/thread81993/

لینک دانلود با PC رو اگه ممکنه یکی از دوستان بزاره ( همون که با PS3 Pro xy میگیریم )

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
این اطلاعات اضافی رو هارد ps3 رو چطوری میشه پاک کرد ؟ ps3 من قبلنا کپی خور بوده احتمالن یه سری بازی تو هاردش مونده ولی نمیدونم از کجا پاکشون کنم ! موقع دانلود بازی مینویسه there is no enogh storage space for your game فلان .. در حالی که تو اطلاعات ps3 م که میرم مینویسه 12 گیگ از 120 گیگ ت خالیه .. بازی هم که 7 گیگه .. ! اون 108 گیگ اطلاعات چی هست اصلن ؟ از کجا میشه پاکشون کرد ؟ تو Game Data Utility و جاهای دیگه اصلا اطلاعاتی نمیبینم که پاکشون کنم .. از فرمت کردن هم میترسم، فقط یه دونه بازی فیفا 13 رو دارم که اونم زیر 10 گیگه که اونم حیفم میاد پاکش کنم
آخه این 100 گیگ اطلاعات کجاست اصلا ؟ :-/

آخرین ویرایش:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
این اطلاعات اضافی رو هارد ps3 رو چطوری میشه پاک کرد ؟ ps3 من قبلنا کپی خور بوده احتمالن یه سری بازی تو هاردش مونده ولی نمیدونم از کجا پاکشون کنم ! موقع دانلود بازی مینویسه there is no enogh storage space for your game فلان .. در حالی که تو اطلاعات ps3 م که میرم مینویسه 12 گیگ از 120 گیگ ت خالیه .. بازی هم که 7 گیگه .. ! اون 108 گیگ اطلاعات چی هست اصلن ؟ از کجا میشه پاکشون کرد ؟

در مورد پاک کردن اطلاعات اضافی روی هاردت برو تو تاپیک جیلبریک سئوال کن

اما ارور کم بودن حافظه به این خاطر هست که حجم بازی 7 گیگه ... شما باید 14 گیگ فضای خالی داشته باشی روی هارد
چون اول 7 گیگ دانلود میکنه و بعد هم 7 گیگ برای نصب میخواد ... بعد از نصب بازی روی هارد فقط 7 گیگ اشغال شده و 7 گیگ فضای خالی دارید

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
من از امروز که بازی رو اجرا کردم یه مشکله عجیب برخوردم. وسط بازی (معمولا بین دقیقه 2 تا 10) بازی یه دفعه قطع میشه و این پیغام میاد: an error has occurred and you are no longer synced with the online match ! یکی دو تا دیگه از دوستان هم گفتن همچین مشکلی دارن! کسی میدونه قضیه چیه؟ چه جوری حل میشه!؟

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
این اطلاعات اضافی رو هارد ps3 رو چطوری میشه پاک کرد ؟ ps3 من قبلنا کپی خور بوده احتمالن یه سری بازی تو هاردش مونده ولی نمیدونم از کجا پاکشون کنم ! موقع دانلود بازی مینویسه there is no enogh storage space for your game فلان .. در حالی که تو اطلاعات ps3 م که میرم مینویسه 12 گیگ از 120 گیگ ت خالیه .. بازی هم که 7 گیگه .. ! اون 108 گیگ اطلاعات چی هست اصلن ؟ از کجا میشه پاکشون کرد ؟ تو Game Data Utility و جاهای دیگه اصلا اطلاعاتی نمیبینم که پاکشون کنم .. از فرمت کردن هم میترسم، فقط یه دونه بازی فیفا 13 رو دارم که اونم زیر 10 گیگه که اونم حیفم میاد پاکش کنم
آخه این 100 گیگ اطلاعات کجاست اصلا ؟ :-/

اگر دستگاهت قبلا کپی خور بوده حتما یک سری بازی روش مونده
چاره ای جز پاک کردن کامل هارد نداری

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
دوستان میشه یکی لطف کنه بگه این نسخه ای که ما شنبه دان کردیمو همه تیمارو داره چیه ؟
اصن نسخه رسمی هست یا غیر رسمیه ؟
ممنون
رسمی هست داداش شما اگر چند صفحه قبل رو میخوندی متوجه میشدی

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
راستی دوستانی که اکانت فیفا اروپا دارند صبر کنند نسخه اروپا بیاد چون اگر بازی رجین 1 بگیرند و اکانت اروپا باشه وارد فیفا استور نمیتونید بشید

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
من از امروز که بازی رو اجرا کردم یه مشکله عجیب برخوردم. وسط بازی (معمولا بین دقیقه 2 تا 10) بازی یه دفعه قطع میشه و این پیغام میاد: an error has occurred and you are no longer synced with the online match ! یکی دو تا دیگه از دوستان هم گفتن همچین مشکلی دارن! کسی میدونه قضیه چیه؟ چه جوری حل میشه!؟
کسی نیست کمک کنه!؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
سلام اقا دیروز دانلود این بازی تموم شد ولی من اجراش نکردم امروز که اجرا کردم دیدم یه اپدیت 21 مگی داره . سوالم اینه که این اپدیت برای چی هست ؟ یه سوال دیگه هم دارم اونم اینه که وقتی انلاین میشی مثل اینکه چند مگ دانلود میکنه تا squad ها فیکس بشن ایا این حالت توی افلاین هم باقی میمونه ؟ یعنی دانلود کردی بعد افلاین شدی بازم بازیکن ها سرجاشون هستن یا بر میگردن به حالت اول ؟

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
اگر دستگاهت قبلا کپی خور بوده حتما یک سری بازی روش مونده
چاره ای جز پاک کردن کامل هارد نداری
فرمت که نمیکنم .. همین فیفا 13 رو پاکش کنم فک کنم درست بشه .. مرسی .

I_LOVE_IRAN

کاربر سایت
Aug 26, 2013
93
نام
آرین
آقا پس من بزنم واسه دانلود؟
از استور آمریکا
چون هنوز تو قسمت coming soon ها هست میگم
آقا اینکه زده تو 2/2 یعنی چی موقع دانلودش؟
یعنی دیگه دوستم که باهاش شریکی خریدم نمیتونه دانلود کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر