FIFA 14 l PS3

AlexFera

کاربر سایت
Oct 24, 2013
11
نام
اشــــکـــــان
خوب ما دیگه اگه خدا بخواد بن دائم شدیم.................
این یوزر جدید بندس.............
آیدی PSN هم که دیگه همه میدونن :
AlexFera1889

جام هم اگه بچه ها باشن من حاضرم راه بندازم،اگه 8 نفر اعلام حضور کنن من کاراش رو میکنم...................
بعد تاپیکش رو میزنم،8 نفر اولی که بیان واسه ثبت نام وارد مسابقه میشن،هماهنگیاش هم با من..................

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
خوب ما دیگه اگه خدا بخواد بن دائم شدیم.................
این یوزر جدید بندس.............
آیدی PSN هم که دیگه همه میدونن :
AlexFera1889

جام هم اگه بچه ها باشن من حاضرم راه بندازم،اگه 8 نفر اعلام حضور کنن من کاراش رو میکنم...................
بعد تاپیکش رو میزنم،8 نفر اولی که بیان واسه ثبت نام وارد مسابقه میشن،هماهنگیاش هم با من..................
اول منو بزن :D
یه بار دیگه id مو میگم هم یادآوری بشه هم دوستان بدونن و addم کنن :D
id: king_mehran
راستی دیشب اینترنتم رفت توی شبانه لگ داد ... دیگه به بزرگی خودت ببخش

آخرین ویرایش:

AlexFera

کاربر سایت
Oct 24, 2013
11
نام
اشــــکـــــان
اول منو بزن :D
یه بار دیگه id مو میگم هم یادآوری بشه هم دوستان بدونن و addم کنن :D
id: king_mehran
راستی دیشب اینترنتم رفت توی شبانه لگ داد ... دیگه به بزرگی خودت ببخش

آره باو،انقد لــگ داشت میخواستم بیام شیراز بزمنت :D
امشبم شرمنده،دیگه رفتم Spec ops رو باز کردم اصلا جذبش شدم................

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
بعد یه مدتی بالاخره با یکی از بچه های قدیمی که خیلی دوس داشتم بزنم قسمت شد بزنم !:bighug:
قبلا چند باری خواستم با kiami بزنم connect نمیشد!!

کلا من درسته مثل قبل آنلاین نمیشم ولی وقتی هم که آنلاین میشم فقط به خاطر همین بچه های قدیمی هستش که خاطره داریم با هم..
خیلی دوس ندارم اسم بگم ممکنه یکی یادم بره ولی قسمت نشده فعلا با عبدالله بزنم امروز هم کار داشت نتونست سینا هم چند بازی آنلاین شدم ندیدمش فقط یه بار باهم بازی کردیم

امروز هم با kiami بازی میکردم بازی خیلی خوب بود هیچ لگی نداشت احساس میکردم داریم آفلاین میزنیم!! چقدر هم بارون مارو دوست داشت!! (البته یه کم تاثیر بارون کمتر شده توی بازی)
این پسر یه کم فضا بهش میدی غفلت کنی رحم نمیکنه:d یه کارش رو هم خیلی دوس داشتم این بود که خیلی شسته رفته حمله میکرد زیاد مقدمه چینی نمیکرد...finishing هاش خدایی خوب بود!!!;)

خلاصه خواستم بگم که اگه الان آنلاین میشم بیشتر به خاطر همون خاطرات قبل هستش دلم نمیاد کلا بذارم کنار...برام نتیجه هم مثل قبل معنی نداره همین که بتونم با بچه ها بازی کنم و یه چی یاد بگیریم ازشون و یادی بکنیم کافیه درضمن خدایی اکثر friend هایی که از قبل دارم اصلا باگ باز نیستن و اگه آدم ازشون 6 تا هم بخوره اصلا اعصابش به هم نمیریزه:bighug:

جا داره یه تعریف هم از ir7lv بکنم باهاش بازی کرده بودم این پسر هم بازیش محشره اونقدر کم آنلاین شدم که با بازیکردن با بچه ها تازه نکته های ظریف بازیو میبینم;) بچه ها گاهی اوقات از ما تعریف میکنن ولی خودشون نگیم استاد هستن باید بگیم خوب بلدن مارو ببرن:)) نمیدونم کم آنلاین شدم گاگول میزنم یا همه بچه ها بازیهاشون حرفه ای شده شل بگیری از شرمندگیتون خوب در میان

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بله منم با آقا کیانوش بازی کردم خیلی شسته روفته و خیلی شیکو مجلسی:d 8 تا بهم زد که با خوشحالی پس از گلاش ،گلی خندیدم:((.(این نتیجه بازی آخر بود).:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر