FIFA 14 l PS3

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
کدومش دقیقا..???یه لینک بده ببینیم:d البته تریلر های ea زیاد جالب نیستن:d منطورم اینه معیار قضاوت نیستن:d

این الان دانلود کردم دیدم دقیق نمیدونم برای کدوم نسخه هستش اما احتمالا برای نسخه نسل بعدشه ... خیلی منو یاد PES انداخت :D

FIFA 14 - Lyon vs Lille 2nd Half - YouTube

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
نه تمام این ویدیو هارو این بابا رو 360 گرفته:| نمی کنن یه دست، به دوربین بازی بزنن همونجوری فابریک بازی می کنن بایدم حس پس دست بده به آدم:(( حالا جدا از شوخی فیفا 14 نبایدم خیلی فرقی با 13 داشته باشه به جز تکمیل شدنش یعنی خیلی نباید چشم انتظار یه تغییر بزرگ باشیم مثل فیفا 12. Ea از الان چسبیده به نسل بعد ... باید دید اونجا چه می کنه؟؟ یه فیفا 08 دیگه خلق میشه یا نه???

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
نه تمام این ویدیو هارو این بابا رو 360 گرفته:| نمی کنن یه دست، به دوربین بازی بزنن همونجوری فابریک بازی می کنن بایدم حس پس دست بده به آدم:(( حالا جدا از شوخی فیفا 14 نبایدم خیلی فرقی با 13 داشته باشه به جز تکمیل شدنش یعنی خیلی نباید چشم انتظار یه تغییر بزرگ باشیم مثل فیفا 12. Ea از الان چسبیده به نسل بعد ... باید دید اونجا چه می کنه؟؟ یه فیفا 08 دیگه خلق میشه یا نه???

ببین جدا از اینکه این تریلری که دیدم معتبره یا نه اگر فرض بر معتبر بودنش بزاریم زمین تا اسمون بازیش با فیفا 13 فرق داشت !

مثلا 2 دقیقه اول تریلر ببینی سیستم پاسکاری از فیفا 13 و حالت نرم و ارکیدش فاصله گرفته بود

نوع دویدن بازیکن ها طبیعی تر شده و گرافیک بازی هم یه مقدار بهتر شده

فیزیک توپ بازی هم بطور کامل عوض شده و اصلا شبیه نسخه های قبلی فیفا نیست

این تریلری که من دیدم اگر واقعی باشه نسبت به فیفا 13 خیلی تفاوت داره اما برای اینکه بگیم این تغییرات مثبت بوده یا منفی باید تا عرضه بازی صبر کرد

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
به نظرم تو داد اورال ها در حقه لیگ ایتالیا کم لطفی شده .. راجب تفاوت تو گیم پلی هم بنظرم نباید توقع زیادی تو ورژن نسل فعلی داشته باشیم و بیشتر یه جور با کامل کننده شماره 13 طرف بشیم.
به شخصه امیدوارم مشکل پاس های چیپ حل بشه و دفاع ها عکس العمل بهتری نشون بدن و داوری هم بهتر بشه و با نوسان داوری نکنه!

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
در مورد اوورالا اگه فیفا 12 بود کلی بحث میکردم ولی EA تو فیفا 13 نشون داد که رفته رفته با آپدیتهاش اوورالا رو درست میکنه. مثلا الان بونوچی سال به سال بهتر میشه ولی به جای اینکه اوورالش نسبت به قبل افزایش داشته باشه 2 تا هم کاهش داشته.

کم کم که بازیها بگذره و بازیکن ها خودشونو دوباره اثبات کنن اوورالا درست میشه. همین واران اوله فیفا 13 اوورالش 70 بود. یا پوگبا 72 بود.

امیدوارم که مثل فیفا 13 تغییرات اعمال بشه و شاهد درست شدن اوورالا باشیم.

فقط یه چیزی نگم سر دلم میمونه. اگه بالوتلی ، همشیک ، ویدال، کیه لینی، پوگبا نصفه این کیفیتو تو بارسا و رئال ارائه میدادن چندین نسخه بود که اوورالشون از 88 90 پایین تر نمیومد.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
کمال بدیش اینه کسایی fut بازی میکنن با همین قدرتها باید سر کنن مگر اینکه یارو رژن اینفورم ازش بیاد که اونم گرونه!مثلا من که می خواستم تیم سری آ با آرژانتین بندم الان میبینم شدنی نیست.باید برم بوندس لیگا.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دموی بازی فردا میاد:
BTtSHIOIYAA4mLy.jpg

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
ببین جدا از اینکه این تریلری که دیدم معتبره یا نه اگر فرض بر معتبر بودنش بزاریم زمین تا اسمون بازیش با فیفا 13 فرق داشت !

مثلا 2 دقیقه اول تریلر ببینی سیستم پاسکاری از فیفا 13 و حالت نرم و ارکیدش فاصله گرفته بود

نوع دویدن بازیکن ها طبیعی تر شده و گرافیک بازی هم یه مقدار بهتر شده

فیزیک توپ بازی هم بطور کامل عوض شده و اصلا شبیه نسخه های قبلی فیفا نیست

این تریلری که من دیدم اگر واقعی باشه نسبت به فیفا 13 خیلی تفاوت داره اما برای اینکه بگیم این تغییرات مثبت بوده یا منفی باید تا عرضه بازی صبر کرد
چی شد سینا !؟ :D اول اومدی نسخه نسل بعد رو ترول کنی تیرت خورد به سنگ حالا که دیدی ماله همین نسله اومدی تعریف می کنی ؟ :D سینا نسخه نسل بعد خیلی با این فرق داره حالا تو هی زور بگو :D

اینجور که از اورال ها مشخصه سال بعد هم می شه تیم ملی محبوبم رو وردارم :D از جووینکو کسی اطلاعاتی داره بذاره .

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
دوستان من تا حالا با psn کار نکردم:d اکانت دارم ولی تا حالا سمتش نرفتم:d کنسولم روش cfw 4.46 rogero نصبه می تونم از psn دمو رو دانلود کنم؟؟:d یا باید با pc دانلود کنم؟؟؟ سرعت دانلود psn چطوره؟؟
تو این ویدیو هایی که از نسخه ی بتا دیدم این موارد خیلی به چشم میاد: طراحی جدید استادیوم ها و چمن ، سنگینی بازی ، فیس های 3 بعدی اسکن شده و طبیعی تر شدن استایل شوت و سانتر و حرکت بازیکنان:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر