FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
دوستان این عکسو ببینید.x360 چه کنسولیه؟؟
459557_10151304783219288_1005773947_o.jpg

آخرین ویرایش:

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
دوستان جواب بدین فورا!
تو نسخه ای که شماها بازی میکنین وقتی گل میزنین یا گل میخورین دوربین نزدیک بازیکنی که گل زده میشه!؟یعنی مثله فیفا12؟ماله من نمیشه ولی هر چی تو یوتیوب میبینم ماله بقیه میشه!
دوما نصب بازی روی هارد تاثیری روی کیفیت بازی داره یا نه؟؟

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
دوستان جواب بدین فورا!
تو نسخه ای که شماها بازی میکنین وقتی گل میزنین یا گل میخورین دوربین نزدیک بازیکنی که گل زده میشه!؟یعنی مثله فیفا12؟ماله من نمیشه ولی هر چی تو یوتیوب میبینم ماله بقیه میشه!
دوما نصب بازی روی هارد تاثیری روی کیفیت بازی داره یا نه؟؟
نه دوربین نزدیک نمی شه . گندی که فیفا زد . نه تاثیری نداره تو گرافیک

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
اين فيفا ١٣ تو انلاين اين روزا چرا لگ داره؟

داش تقصیر نت هست معلوم نیست باز نزدیک 9 دی شده بودیم سرعت رو کشونده بودن پایین یا نه باز کاره دیگه ای هست :D خلاصه همه سرعت اینترنتشون تو این 2 هفته مالیده بوده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان تو اولتيمت تيم اگه مربيهاي كنتركت دار رو بيشتر از 50% كنيم بازم به قراردادهاي بازيكنا اضافه ميشه يا خير؟
اخه يكي گفته بود بيشتراز 50% اضافه نميكنن:(

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
پاسخ : FIFA 13 | Xbox 360

دوستان روشی پیدا کردم که خودم انجام دادم.این روش برای رایت dvd هایی است که در حین رایت رو فلش با ارور مواجه میشد.برای من این مشکل پیش اومده بود ولی امروز این روشو که زد به فکرم رو اجرا کردم.اول قبل از رایت یک آهنگ رو play میکنید و بعد رایت روی هارد یا فلش رو شروع کنید.این روشو رو dvd فیفا 13 انجام دادم.امتحان کنید

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان.
نقل انتقالات زمستانی سیوش کی میاد معمولا؟ ساله پیش سیو اسکواد تونستم دانلود کنم و راحت بریزم تو سیو بازیم هم نقل انتقالات انجام شد هم اورالا تغییر کرده بود.
لطفا این اپدیت در دسترس قرار گرفت اینجا بزارید اخه متاسفانه من لایو ندارم.ممنون

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد
کسی کریر فیفا بازی می کنه؟؟؟
وقتی یه صحنه رو دیدم دقیقا این جمله رو ناخودآگاه گفتم : oh my God !!!
22.gif

الان دو فصله مربیه یوونتوس هستم و دنباله بالوتلی هستم.باشگاهش موافقت می کنه اما خوده بالوتلی نه!!! میدونید دلیله مخالفتی که میگه چیه ؟؟؟؟

میگه از شما متشکرم به خاطره پیشنهادت اما با توجه به مشکلاتی که در گذشته بینه ما و طرفدارانتون ایجاد شده ترجیح میدم واسه تیمتون بازی نکنم و نمی خوام توسط طرفداران اذیت بشم
worship.gif
worship.gif
خدایه من نمیدونم درمورده فیفا و این صحنه چی بگم.فوق العادست خدایی
rose.gif

Arch Enemy

کاربر سایت
Nov 8, 2011
52
نام
ShayaN AriyanA
کسی کریر فیفا بازی می کنه؟؟؟
وقتی یه صحنه رو دیدم دقیقا این جمله رو ناخودآگاه گفتم : oh my God !!!
22.gif

الان دو فصله مربیه یوونتوس هستم و دنباله بالوتلی هستم.باشگاهش موافقت می کنه اما خوده بالوتلی نه!!! میدونید دلیله مخالفتی که میگه چیه ؟؟؟؟

میگه از شما متشکرم به خاطره پیشنهادت اما با توجه به مشکلاتی که در گذشته بینه ما و طرفدارانتون ایجاد شده ترجیح میدم واسه تیمتون بازی نکنم و نمی خوام توسط طرفداران اذیت بشم
worship.gif
worship.gif
خدایه من نمیدونم درمورده فیفا و این صحنه چی بگم.فوق العادست خدایی
rose.gif

سلام دوست عزیز ، وقتی بازیکن قبول نکنه به دلیل تایین نشدن پستش در تیم هست :d آخرین گزینه توی قرار داد مربوط به Squad که تایین کنید بازیکن فیکس هست یا تعویضی.
راستی چقدر هوش مصنوعی بالا رفته تو Legendary !!! کافیه یک لحظه قافل شی ! چنان پاس عمقی پشت دفاع میندازن که .... :d

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد
سلام دوست عزیز ، وقتی بازیکن قبول نکنه به دلیل تایین نشدن پستش در تیم هست :d آخرین گزینه توی قرار داد مربوط به Squad که تایین کنید بازیکن فیکس هست یا تعویضی.
راستی چقدر هوش مصنوعی بالا رفته تو Legendary !!! کافیه یک لحظه قافل شی ! چنان پاس عمقی پشت دفاع میندازن که .... :d
خب اون رو هم امتحان کردم اما قبول نکرد.دلیلشو گفته بود.و منم گفتم چرا نیومد.
آره خیلی گل زدن سخت شده و گل خوردن آسون.پشته 18 قبلنا راحت گل میزدیم اما الان خیلی سخت تر شده .مجبوری پشته 18 حداقل 8.9تا پاس بدی تا شاید بتونی باز کنی دفاع رو.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان به نظر شما کریر مود بازی کنم یا التیمت تیم ؟
کدومش جذاب تره ؟

کریر مود

---------- نوشته در 07:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:58 PM ارسال شده بود ----------

دوستان بنده امروز بالاخره توانستم با همت بچه های تیم آلمان و بایرن مونیخ:D Division 1 رو با 24 امتیاز کامل کنم .>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر