FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
من این مشکلو آخر فصل دارم.به هیچ وجه تمدید نمیکنن و وقتی بازیکن آزاد میشن دیگه تا آخر نمیشه اون بازیکن رو خرید و بلاک میشه!!!چی کار کنم؟همه این مشکلو دارن؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
باید دستمزدشونو ببری بالا

آقا هرجوری که میخوان عمل میکنی
بالاترین دستمزد
هر مدتی که خودشون بگن
ترکیب اصلی قرارشون میدی
ازشون تمجید میکنی تو گفت و گوها

اما بازم میرن ... !

اعصاب برام نذاشتن !!!

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
برای تمدید قرار داد باید به این نکته توجه کنید که مجموع مدت قرارداد باقی مانده با مدت پیشنهادی نباید از 5 سال بیشتر بشه
منم این مشکل رو داشتم و خیلی رو اعصابم بودش
تاکه این نکته رو فهمیدم
مثلا اگه قرارداده الانش 1 سال و 3 ماهه شما نباید قراردادی بیشتر از 3 سال بهش پیشنهاد بدی
چون اگه 4 سال بدی میشه 5 سال و 3 ماه که بیشتر از 5 ساله و تمدید نمی کنه
( جدای این داستان هم که حقوقشون رو باید بالا ببری )

البته من بازیکنی داشتم که 7 ساله تمدید کرده ولی از وقتی که آپدیت هایه جدید اومده دیگه نمیشه بیشتر از 5 سال تمدید کرد

مسعود اث میلان

کاربر سایت
Dec 16, 2012
1
سلام
برای اولین بار دارم کامنت میدم
تنها مشکل فیفا 13 اینکه کریر مودش برات تکراری میشه چون دیگه جذابیتی نداره باید مثل فیفا منیجر 13 بشه که هم رنکینگ تیم داشته باشه هم انتخاب بهترین بازیکن جهان هم بهترین گلزنان لیگ هم ساخت ورزشگاه و اکانات واقعی فوتبال و هم فروش پیراهن تیم و غیره چون من بازیکنای جونو میگیرم و پیشرفتشون میدم و باهاشون پول به دست میارم و دیگه انقدر پولم زیاد میشه ک نمیدونم باهاش چیکار کنم باید فیفا 14 بیشتر رو این قضیه کار بشه و جشن قهرمانی تیمها واقعا خیلی مسخر.
و اخر اینکه تو کریر باید مل پی اس و قتی بازیکنا پیر میشن و باز نشسته دوباره همونا با سن کم برگردن خیلی خوب میشه.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
برای تمدید قرار داد باید به این نکته توجه کنید که مجموع مدت قرارداد باقی مانده با مدت پیشنهادی نباید از 5 سال بیشتر بشه
منم این مشکل رو داشتم و خیلی رو اعصابم بودش
تاکه این نکته رو فهمیدم
مثلا اگه قرارداده الانش 1 سال و 3 ماهه شما نباید قراردادی بیشتر از 3 سال بهش پیشنهاد بدی
چون اگه 4 سال بدی میشه 5 سال و 3 ماه که بیشتر از 5 ساله و تمدید نمی کنه
( جدای این داستان هم که حقوقشون رو باید بالا ببری )

البته من بازیکنی داشتم که 7 ساله تمدید کرده ولی از وقتی که آپدیت هایه جدید اومده دیگه نمیشه بیشتر از 5 سال تمدید کرد

دوست من این فصل قرارداد رونی تموم میشه
شما هر جوری بگی بنده سعی کردم باهاش تمدید کنم !
از یک ساله تا پنج ساله با هرچقدر پول که بگی ولی زیر بار نمیره که نمیره !!!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
نقل و انتقالات در بازی های فوتبال تا قبل از این بازی خیلی بی روح و بددون هیچگونه استرس یا حتی هیجانی انجام میشد در حالی که همه ما هم میدانیم که یکی از مهمترین کار هایی که هر تیمی باید در ابتدای فصل و میان فصل انجام دهد همانا جذب بازیکن های بهتر که بدرد تیم میخورند است و فروختن بازیکن هایی که برای شما مشکل ساز هستند و فیفا در این سری از بازی خیلیخوب توانسته اون هیجان دوران نقل و انتقالات رو با تصمیماتی که بازیکن ها یا باشگاه ها میگیرند درست کنه و به نظر من باز هم جای پیشرفت داره

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
دوست من این فصل قرارداد رونی تموم میشه
شما هر جوری بگی بنده سعی کردم باهاش تمدید کنم !
از یک ساله تا پنج ساله با هرچقدر پول که بگی ولی زیر بار نمیره که نمیره !!!

اگه یک ساله با یه حقوق نجومی مثل 270.000 تا بازم تمدید نمی کنه که یه مشکل عجیبیه
شاید نتایج باشگاه خوب نیست
تاحالا این مشکل رو نداشتم من
برا منم رونی زمزمه رفتن کرد ولی قراردادش رو با حقوق 250 تا تمدید کردم و قبول کرد
کاپیتانی تیم رو هم بهش بده یک ساله 300.000 تا هم بهش حقوق پیشنهاد بده اگه قبول نمی کنه که یا باگ بهت خورده یا ....

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اگه یک ساله با یه حقوق نجومی مثل 270.000 تا بازم تمدید نمی کنه که یه مشکل عجیبیه
شاید نتایج باشگاه خوب نیست
تاحالا این مشکل رو نداشتم من
برا منم رونی زمزمه رفتن کرد ولی قراردادش رو با حقوق 250 تا تمدید کردم و قبول کرد
کاپیتانی تیم رو هم بهش بده یک ساله 300.000 تا هم بهش حقوق پیشنهاد بده اگه قبول نمی کنه که یا باگ بهت خورده یا ....

بهش پیشنهاد یک ساله با ۳۰۰ هزار تا حقوق دادم اما بازم رفت !!!
آخه چع باگی میتونست باشه
هر دفعه از طرف ایجنتش پیغام میومد که رونی قطعا یونایتد رو ترک خواهد کرد.
آخرشم تو نیم فصل خودش گفت که بهتره منو تو نیم فصل بفروشی آخه تا پایان فصل قرارداد تموم میشه و هیچ سودی واسه باشگاه نداره رفتنم.
بعدش همون موقع بارسلونا ۱۲۰ میلیون دلار پیشنهاد داد منم دادم رفت !!!

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
بهش پیشنهاد یک ساله با ۳۰۰ هزار تا حقوق دادم اما بازم رفت !!!
آخه چع باگی میتونست باشه
هر دفعه از طرف ایجنتش پیغام میومد که رونی قطعا یونایتد رو ترک خواهد کرد.
آخرشم تو نیم فصل خودش گفت که بهتره منو تو نیم فصل بفروشی آخه تا پایان فصل قرارداد تموم میشه و هیچ سودی واسه باشگاه نداره رفتنم.
بعدش همون موقع بارسلونا ۱۲۰ میلیون دلار پیشنهاد داد منم دادم رفت !!!

تاحالا همچین چیزی بهم نخورده
تازه من کلی بازکن با اورال بالای 85 دارم که نیمکت نشینن و بازشون نمی دم ولی بازم می تونم قراردادشون رو تمدید کنم
حالا اشکال نداره با پولش برو کوتزه و نیمار و هوملز و دانیلو رو بخر خوب جواب میدن ( نیمار که شاهکاره )

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
این آپدیت جدید روی گیمپلی اثر گذاشته ، انگار یه فوتبال دیگه شده و بازیکن ها کند تر شدن ، نمیتونم راحت مثل قبل مانور بدم و دریبل بزنم و حرکت کنم ، کسی متوجه شده ؟

ahmad6970

کاربر سایت
Oct 3, 2012
33
اقا این دیگه اخرررررشه خداییش بخونین
هفته اخر لیگ انگلستان با ارسنال با 93امتیاز صدر بودم منچستر 90بوذ هفته اخر
بامنچستر بازی داشتم تفاضلم 7تا بیشتراز منچستربود بازی رو 2بریک باختم
مطما بودم قهرمانم یه هو بعداز بازی دیدم منچستریها دارن خوشحالی میکنن
و جام رو دادن به منچستر ولی جالب ترین نکته ی بازی اینحا بود که رفتم جدول و
دیدم دیدم منو زده اول پول قهرمان شدنم بهم داد فصل بعد هم سوپرجام رو بازی کردم
من موندم حالا چرا جام رو دادن به منچستر !!!!!!!!!!!!!!!
خداییش اخرش بود این بعد برای شما تاحالا شده تو دوروزه پشت سره هم بازی داشته باشید؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر