FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
اقا این اول کریر حواسم نبوده مثل این که قرار داد چند ساله بستم ( ؟!؟! ) 4 ساله با رئالم کسی پیشنهاد نمیده ، فصل تموم میشه خودش میره فصل بعد ... ! میشه همچین چیزی ؟

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
اقا این اول کریر حواسم نبوده مثل این که قرار داد چند ساله بستم ( ؟!؟! ) 4 ساله با رئالم کسی پیشنهاد نمیده ، فصل تموم میشه خودش میره فصل بعد ... ! میشه همچین چیزی ؟

دوست عزیز دیگه خبری از پیشنهاد نیست من الان فصل 2017 هستم
تو طول بازیم فقط یه بار یه تیم بهم پینهاد داد
شما برو تو گزینه مربی گیر اون جایی که نوشته بروز جاب یا همون جستو جوی کار رو بزن ببین پیشنهادی داری یا نه
بعد اگه داشتی انتخواب میکنی و اگه اون باشگاه بخوادت بهت پیش میده اوکی؟

---------- نوشته در 11:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:14 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یکی هست که دقیقا بگه این فایل 3مگی آپدیت فیفا رو کجای فلش کانفیگور شده بریزیم ؟:">

شما بازی تو بزار و مدیا آی دی تو با abgx درار
و بعد آپدیت مطابق با اونو دان کن سپس
یا برنامه هاریزون و فلشی که کانفیگور شده توی گزینه ی تیتل آپدیت میریزی
امیدوارم گرفته باشی
بعد میری مووش میکنی رو هرد دستگات
و من اللاه توفیق پایدار>:d

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان یکی هست که دقیقا بگه این فایل 3مگی آپدیت فیفا رو کجای فلش کانفیگور شده بریزیم ؟:">
داداش ببین بعد اینکه دانلود کردی با برنامه هاریزون این فایل اینجکت کن تویه قسمت title update بعدم move کن تو سیو بازیه فیفات

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

میتونی توی بخش my pro هم لیست کار های قابل اجرا برای خود رو پیدا کنی و درخواست کنی تا تو را بصورت قرضی به جای دیگه بفرستن

من همین کار رو کردم اول با هامبورگ قرار داد دارم بعد که دیدم همیشه بازی نمیده منم رفتم لیگ دسته دو آلمان VFV AALN

ahmad6970

کاربر سایت
Oct 3, 2012
33
اقا امسال انقد تبلیغ فیفا رو کردن سه تا بعده خرید سه تا سی دی بالاخره موفق به بازی شدم من یه pes بازم امسال اومدم سراغ فیفا یه نیم فصلم کریر رو رفتم ولی نتونستم با گیم پلیش ارتباط برقرار کنم از لحاظ ساختاری نه گیم پلی فیفا خیلی سرتره و pesاصلا قابل رقابت نیست و گیم پلی فیفا خیلی ایرادات زیادی داره اول از همه داوریشه که وحشتناکه دوما اصلا چیزی به اسم ضربه سر چه رو کرنر چه سانتر معنی نداره تو این بازی خوشحالی بعد ازگلش که فاجعست کلی حال گیریه بعد تنوع گل زنی تو فیفا خیلی کمتره نسبت pes به نظره من دلیل این همه طرفداراه فیفا فقط ساختار قویشه که انقد طرفدار داره بعد فیفا درسته مثلا دسته 3المانم داره ولی خداییش چهره ی بازیکنارو یه مقایسه کنید pes خیلی سرتره ارسنال و گند زدن با اون قیافه درست کردنشون خواستم فیفایی بشم ولی نشد به دلیل ایرادات زیاد تو گیم پلی

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
638
نام
بهراد
اقا امسال انقد تبلیغ فیفا رو کردن سه تا بعده خرید سه تا سی دی بالاخره موفق به بازی شدم من یه pes بازم امسال اومدم سراغ فیفا یه نیم فصلم کریر رو رفتم ولی نتونستم با گیم پلیش ارتباط برقرار کنم از لحاظ ساختاری نه گیم پلی فیفا خیلی سرتره و pesاصلا قابل رقابت نیست و گیم پلی فیفا خیلی ایرادات زیادی داره اول از همه داوریشه که وحشتناکه دوما اصلا چیزی به اسم ضربه سر چه رو کرنر چه سانتر معنی نداره تو این بازی خوشحالی بعد ازگلش که فاجعست کلی حال گیریه بعد تنوع گل زنی تو فیفا خیلی کمتره نسبت pes به نظره من دلیل این همه طرفداراه فیفا فقط ساختار قویشه که انقد طرفدار داره بعد فیفا درسته مثلا دسته 3المانم داره ولی خداییش چهره ی بازیکنارو یه مقایسه کنید pes خیلی سرتره ارسنال و گند زدن با اون قیافه درست کردنشون خواستم فیفایی بشم ولی نشد به دلیل ایرادات زیاد تو گیم پلی

حیف شد احمد جان بچه های فیفا باز، و خود EA واقعا از این تصمیم شما اندوهگین شدند. و EA حس تنهایی عجیبی بهش دست داد و احتمال داره که دیگه فیفا 14 در کار نباشه... مخصوصاً وقتی EA به فرموده شما فهمید که (ضربه سر چه رو کرنر چه سانتر معنی نداره) [-(

شما برو همون PES بازی کن و وقت خودت رو با فیفا تلف نکن.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی

دوست عزیز اونی که تو بازی کردی اصلا فیفا نبوده اینایی که گفتی هیچ کدومش در مورد فیفا صدق نمیکنه.
1-نتونستم با گیم پلیش ارتباط برقرار کنم از لحاظ ساختاری نه گیم پلی فیفا خیلی سرتره و pesاصلا قابل رقابت نیست و گیم پلی فیفا خیلی ایرادات زیادی داره , خوب معلومه کسی که یه عمر خودش با گیم پلی مسخره pes سر کار گذاشته نمیتونه با گیم پلی حرفه ای fifa ارتباط برقرار کنه.
2- اول از همه داوریشه که وحشتناکه , در مورد داوری کمی مشکل داره اما نه وحشتناک حتی امسال اگه رو ضربه ایستگاهی دیواره دفاعی جلو بیاد داور به اون بازیکن کارت زرد میده .و به جز تو بعضی برخورد ها اصلا داوری اونجور که میگی وحشتناک نیست.اما تو pes هر کاری میخوای بکن داور نقش شلغمو اون وسط بازی میکنه
3-اصلا چیزی به اسم ضربه سر چه رو کرنر چه سانتر معنی نداره. واقعا این حرفت خنده دارترین حرفی بود که زدی =)).من اکثر گل هامو از روی ضربه سر میزنم .حالا مطمئن شدم تو فقط قصد تخریب فیفارو داری با این حرفا چون ما که در همه جا چه دفاع چه حمله و چه هافبک راحت ضربه سر میزنیم . ولی در مورد pes از هر جای زمین که سانتر کنی با کوتاه ترین بازیکنت میتونی رو سر یه بازیکن قد بلند ضربه سر بزنی و هرچی سانتر کنی به مسخره ترین شکل ممکن میتونی با ضربه سر گل بزنی درست مثل کارتون تخیلی فوتبالیست ها.
4-تو این بازی خوشحالی بعد ازگلش که فاجعست , در مورد خوشحالی بعد از گل چیزی که تو fifa تمومی نداره تنوع و جالب بودن خوشحالی بعد از گله حتی میتونی از بخش eas fc catalogue بصورت آنلاین خوشحالی بعد از گل های جدید را اضافه کنی و حتی بعضی بازیکن ها مثل رنالدو و بالوتلی و... خوشحالی بعد از گل مخصوص به خودشونو دارن فقط تنها ایرادش حذف دوربین نزدیک موقع خوشحالیه که اونم زیاد مهم نیست. pes تنوع خوشحالی بعد از گلش بیشتر از fifa هستش ؟ واقعا از اون طرفدارایی هستی که یدفعه جو میگیردشون.:))
5-تنوع گل زنی تو فیفا خیلی کمتره نسبت pes . یکی دیگه از خنده دارترین حرفات بود. چیزی که تو fifa زیاده تنوع گلزنیه اگه بلد باشی به هر شکلی فکر کنی میشه گل زد اینقدر تنوع گلزنی توش زیاده که نمیشه کلشو گفت.گل های هم که میزنی واقعی تر از pes هستش. اما تو pes از وسط زمینم خیلی تخیلی میتونی گل بزنی و چیزه که تو pes نیست تنوع گلزنیه:))
6-مثلا دسته 3المانم داره , اینجا یه سوتی دیگه دادی که کاملا معلوم شد حتی تو بازی هم نرفتی چه برسه به بازی کردن. آخه کجا فیفا لیگ دسته 3 آلمانو داره ؟!!!!!!!!!:-o ما تا اونجایی که چندین ساله داریم بازی میکنیم فقط دیدیم که bundesliga و bundesliga 2 داره :)). کاش قبلش یکم تحقیق میکردی که اینجوری ضایع نشی. pes هنوز تو درست کردن لایسنس دو سه تا تیم مونده چه برسه بخواد لایسنسه یه لیگو کامل درست کنه.
7-ولی خداییش چهره ی بازیکنارو یه مقایسه کنید pes خیلی سرتره .از لحاظ چهره هم pes ورداشته عکس یارو روی بدن متحرک گذاشته به حدی مصنوعیه که آدم رغبت نمیکنه نگاش کنه . انگار کلش مجسمه است . اما fifa هر سال داره رو چهره ها بیشتر کار میکنه و واقعا طبیعی تر شده و بعضی بازیکن هارو هم چهرشونو اسکن کرده و واقعا شبیه شدن حتی استایل بدن و ضربه زدن به توپ و.... بعضی از بازیکن ها همان طوری که در یکی از تریلرها نشون میداد با استفاده از تکنولوژی های جدید کاملا مثل واقعیت بازیکن ها درست و کاملا شبیه سازی شدن.
کلا اگه میخوای نظری راجع به pes بذاری بهتره بری تو تاپیک خودتون و بیخودی نیای اینجا جو بدی و بخوای با دروغ های مسخره و تابلو فیفارو تخریب کنی.
FIFA 13 تو بعضی قسمت ها کمی مشکل داره ولی مشکلاتش زیاد محسوس نیست و در حال حاضر بهترین شبیه ساز فوتباله و داره هر سال به فوتبال واقعی نزدیک تر میشه. ولی pes هرگز به پای fifa نخواهد رسید و توان رقابت با فیفارو نداره همه چیز گویای این واقعیته.

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
داداش الان دیره که بخوای فیفایی بشی ببین فیفا از اول این نسل که جامجهانیه 2006 بود که قول میدم 99 درصد بازیش نکردن شروع شد رسید به فیفا07 اگر تاپیکش بگردی میتونی پیدا کنی نوشته هاش بخونی دستت میاد اون موقعه اصلا کسی طرفش نمیرفت ما میومدیم با قسم ایه بابا این بازی کاملا تفاوت داره با چیزی که تو یه ps2 یا pc بازی میکنید بازیرم هنوز دارم هرز گاهی همه رو یک دست بازی میکنم میام جلو تا به اینجا قشنگ میشه تحولش احساس کرد بازی کلی ایراد داشت اما کمکم رفعشون کرد و شمارو به سمت خودش و اهدافش کشوند اینجوری شد که ماها فیفا باز شدیم الان شمایی که یک دفعه امدی فیفا بازی کنی میدونی چقدر عقبی میدونی فیفا07و08و09و10و11و12و13 چقدر باهم تفاوت دارن مثله مدرسه میمونه اگر میخای 13 درک کنی باید حتمی 12 11 10 همینجور رو به پایین برو باید بازیشون کرده باشی الان دیگه واقعا دیر شده که بخواین فیفا باز بشین.هیچوقتم نمیشید مگر اینکه بری تمامه سری هارو بازی کنی بیای رو به بالا.
به هر حال موفق باشی

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
6-از لحاظ چهره هم pes ورداشته عکس یارو رو بدن متحرک گذاشته به حدی مصنوعیه که آدم رغبت نمیکنه نگاش کنه . انگار کلش مجسمه است . اما fifa هر سال داره رو چهره ها بیشتر کار میکنه و واقعا طبیعی تر شده و بعضی بازیکناهارو هم چهرشونو اسکن کرده و واقعا شبیه شدن حتی استایل بدن و ضربه زدن به توپ و.... بعضی از بازیکن ها همان طوری که در یکی از تریلرها نشون میداد با استفاده از تکنولوژی های جدید کاملا مثل واقعیت بازیکن ها درست کردن.

آی گفتی! هی میان میگن Pes همه بازیکن ها رو ساخته fifa نساخته!
خوب اون پیس ورمیداره skin میندازه رو کلله یارو! ولی فیفا یکی رو میسازه واقعآ میسازه!
فقط نمیدون بر اساس چه قاعده ای میسازه؟
پدرو رو ساخته ژاوی رو نساخته!

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
آی گفتی! هی میان میگن Pes همه بازیکن ها رو ساخته fifa نساخته!
خوب اون پیس ورمیداره skin میندازه رو کلله یارو! ولی فیفا یکی رو میسازه واقعآ میسازه!
فقط نمیدون بر اساس چه قاعده ای میسازه؟
پدرو رو ساخته ژاوی رو نساخته!
اتفاقا ژاوی رو که چند ساله ساختن و امسال خیلی خوب و شبیه شده.مثلا کریس رونالدو امسال عالی ساختن ولی سال قبل اصلا خوب نبود.خوب کار شبیه سازی چهره واقعا زمان بره و ساخت چهره همه بازیکن ها طول میکشه مثلا توی یه ویدئو دیدم که از خود بازیکن دعوت میکنن که چهرشو اسکن کنن و چهرشو با تمام جزئیات شبیه سازی کنن. اما مطمئنم سال بعد چهره بازیکنان اکثر تیم های بزرگ بطور کامل شبیه سازی میشن

ahmad6970

کاربر سایت
Oct 3, 2012
33
دوست عزیز اونی که تو بازی کردی اصلا فیفا نبوده اینایی که گفتی هیچ کدومش در مورد فیفا صدق نمیکنه.
1-نتونستم با گیم پلیش ارتباط برقرار کنم از لحاظ ساختاری نه گیم پلی فیفا خیلی سرتره و pesاصلا قابل رقابت نیست و گیم پلی فیفا خیلی ایرادات زیادی داره , خوب معلومه کسی که یه عمر خودش با گیم پلی مسخره pes سر کار گذاشته نمیتونه با گیم پلی حرفه ای fifa ارتباط برقرار کنه.
2- اول از همه داوریشه که وحشتناکه , در مورد داوری کمی مشکل داره اما نه وحشتناک حتی امسال اگه رو ضربه ایستگاهی دیواره دفاعی جلو بیاد داور به اون بازیکن کارت زرد میده .و به جز تو بعضی برخورد ها اصلا داوری اونجور که میگی وحشتناک نیست.اما تو pes هر کاری میخوای بکن داور نقش شلغمو اون وسط بازی میکنه
3-این که میگی توی fifa اصلا چیزی به اسم ضربه سر چه رو کرنر چه سانتر معنی نداره. واقعا این حرفت خنده دارترین حرفی بود که زدی =)).من اکثر گل هامو از روی ضربه سر میزنم .حالا مطمئن شدم تو فقط قصد تخریب فیفارو داری با این حرفا چون ما که در همه جا چه دفاع چه حمله و چه هافبک راحت ضربه سر میزنیم . ولی در مورد pes از هر جای زمین که سانتر کنی با کوتاه ترین بازیکنت میتونی رو سر یه بازیکن قد بلند ضربه سر بزنی و هرچی سانتر کنی به مسخره ترین شکل ممکن میتونی با ضربه سر گل بزنی درست مثل کارتون تخیلی فوتبالیست ها.
4-تو این بازی خوشحالی بعد ازگلش که فاجعست در مورد خوشحالی بعد از گل چیزی که تو fifa تمومی نداره تنوع و جالب بودن خوشحالی بعد از گله حتی میتونی از بخش eas fc catalogue بصورت آنلاین خوشحالی بعد از گل های جدید را اضافه کنی و حتی بعضی بازیکن ها مثل رنالدو و بالوتلی و... خوشحالی بعد از گل مخصوص به خودشونو دارن فقط تنها ایرادش حذف دوربین نزدیک موقع خوشحالیه که اونم زیاد مهم نیست. pes تنوع خوشحالی بعد از گلش بیشتر از fifa هستش ؟ واقعا از اون طرفدارایی هستی که یدفعه جو میگیردشون.:))
5- این که میگی تنوع گل زنی تو فیفا خیلی کمتره نسبت pes . یکی دیگه از خنده دارترین حرفات بود. چیزی که تو fifa زیاده تنوع گلزنیه اگه بلد باشی به هر شکلی فکر کنی میشه گل زد اینقدر تنوع گلزنی توش زیاده که نمیشه کلشو گفت.گل های هم که میزنی واقعی تر از pes هستش. اما تو pes از وسط زمینم خیلی تخیلی میتونی گل بزنی و چیزه که تو pes نیست تنوع گلزنیه:))
6-اینجا یه سوتی دیگه دادی که کاملا معلوم شد حتی تو بازی هم نرفتی چه برسه به بازی کردن. آخه کجا فیفا لیگ دسته 3 آلمانو داره ؟!!!!!!!!!:-o ما تا اونجایی که چندین ساله داریم بازی میکنیم فقط دیدیم که bundesliga و bundesliga 2 داره :)). کاش قبلش یکم تحقیق میکردی که اینجوری ضایع نشی. pes هنوز تو درست کردن لایسنس دو سه تا تیم مونده چه برسه بخواد لایسنسه یه لیگو کامل درست کنه.
7-ولی خداییش چهره ی بازیکنارو یه مقایسه کنید pes خیلی سرتره .از لحاظ چهره هم pes ورداشته عکس یارو روی بدن متحرک گذاشته به حدی مصنوعیه که آدم رغبت نمیکنه نگاش کنه . انگار کلش مجسمه است . اما fifa هر سال داره رو چهره ها بیشتر کار میکنه و واقعا طبیعی تر شده و بعضی بازیکن هارو هم چهرشونو اسکن کرده و واقعا شبیه شدن حتی استایل بدن و ضربه زدن به توپ و.... بعضی از بازیکن ها همان طوری که در یکی از تریلرها نشون میداد با استفاده از تکنولوژی های جدید کاملا مثل واقعیت بازیکن ها درست و کاملا شبیه سازی شدن.
کلا اگه میخوای نظری راجع به pes بذاری بهتره بری تو تاپیک خودتون و بیخودی نیای اینجا جو بدی و بخوای با دروغ های مسخره و تابلو فیفارو تخریب کنی.
FIFA 13 تو بعضی قسمت ها کمی مشکل داره و مشکلاتش زیاد محسوس نیست و در حال حاضر بهترین شبیه ساز فوتباله .و داره هر سال به فوتبال واقعی نزدیک تر میشه. و pes هرگز به پای fifa نخواهد رسید و توان رقابت با فیفارو نداره همه چیز گویای این واقعیته.
علی جان ممنون که وقت گذاشتی برای اینکه پاسخ بدی من خودم میدونم فیفا پر طرفدار تره ولی هرکسی یه سلیقه ای داره در مورد اینکه گفتم دسته سه المان خودم میدونم نداره این یه مثال بود خواستم بگم که همه تیمهارو میسازه ولی به چهره ها اهمیت نمیده ببینید فیفا درسته بهترین شبیه سازه فوتباله و به فوتبال واقعی شاید نزدیکتر باشه ولی اگه میخواستیم فوتبال واقعی بازی کنیم که میرفتیم تو خیابون بازی فوتبال بازی میکردیم خیلی خیلی هم جذابه در مورده شادی بعداز گل هم منظورم همون دوربین بودکه از نزدیک نشون نمیده خیلی ضده حاله قبول کن اتفاقا خیلی دوست دارم بتونم با فیفا کناربیام چون قسمت کریرش فوق العادست شاید حق با نوید باشه ادم باید پله هارو یکی یکی طی کنه تا بتونه با فیفا کنار بیاد من تو کریر باارسنال رفتم گذاشتم روبه word class به راحتی توپ از دفاع میگذشت و راحت گل میخوردم فیفا مثل pes اینطوری نیست که دسته تو بذاری روی یه دکمه و بازیکن خودش بره دنبال بازیکنه دنبال توپ و توپ ازش بگیره واسه همین توپ خیلی راحت از دفاع میگذشت ببینم یه منبعی معرفی کنید برم این گلهایی که تو فیفا به ثمر میرسرو ببینیم

---------- نوشته در 01:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:38 PM ارسال شده بود ----------

علی جان ممنون که وقت گذاشتی برای اینکه پاسخ بدی من خودم میدونم فیفا پر طرفدار تره ولی هرکسی یه سلیقه ای داره در مورد اینکه گفتم دسته سه المان خودم میدونم نداره این یه مثال بود خواستم بگم که همه تیمهارو میسازه ولی به چهره ها اهمیت نمیده ببینید فیفا درسته بهترین شبیه سازه فوتباله و به فوتبال واقعی شاید نزدیکتر باشه ولی اگه میخواستیم فوتبال واقعی بازی کنیم که میرفتیم تو خیابون بازی فوتبال بازی میکردیم خیلی خیلی هم جذابه در مورده شادی بعداز گل هم منظورم همون دوربین بودکه از نزدیک نشون نمیده خیلی ضده حاله قبول کن اتفاقا خیلی دوست دارم بتونم با فیفا کناربیام چون قسمت کریرش فوق العادست شاید حق با نوید باشه ادم باید پله هارو یکی یکی طی کنه تا بتونه با فیفا کنار بیاد من تو کریر باارسنال رفتم گذاشتم روبه word class به راحتی توپ از دفاع میگذشت و راحت گل میخوردم فیفا مثل pes اینطوری نیست که دسته تو بذاری روی یه دکمه و بازیکن خودش بره دنبال بازیکنه دنبال توپ و توپ ازش بگیره واسه همین توپ خیلی راحت از دفاع میگذشت ببینم یه منبعی معرفی کنید برم این گلهایی که تو فیفا به ثمر میرسرو ببینیم
درضمن فکرنکنیکه فکر بازیم ضعیفه نه من تو pes تو دوستاو اشناها اصلا رقیب ندارم

---------- نوشته در 02:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:41 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 01:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:38 PM ارسال شده بود ----------

درضمن فکرنکنیکه فکر بازیم ضعیفه نه من تو pes تو دوستاو اشناها اصلا رقیب ندارم
راستی یکی از بزرگترین ایراد های فیفا که باید همه قبول کنن تو تصویر اهسته نشون دادن گلها و مخصوصا موقعیت های خطرناکه یه توپی میبینی از بقل تیرک میره بیرون نشون نمیده یه توپ از 10متری میره بیرون نشون میده اینوکه دیگه قبول داری؟؟؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
حالا هدفت چیه از مطرح کردنش اینجا همه جفتشو دیدن شما pes بازی کن؟؟؟؟؟؟
در ضمن دوستان باور کنید این مشکلات انلاین 80% از اینترنتمون هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر