FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
میگم بچها شما دارید به لایو وصل میشید دیسکتون چیه؟؟برنر هست ....معمولیه .... ارجیناله ؟؟
من الان میترسم وصل بشم لایو این دستگاهم هم جدید میترسم از بن شدن البته با دستگاه قبلیم مشکلی نبود
کلا این برنر مکسها مطمئن هستن واسه لایو؟؟

---------- نوشته 13-10-2012 در 12:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 12-10-2012 در 11:54 PM ارسال شده بود ----------

100% باید به لایو وصل بشی.چیز خاصی هم نیست.تا رفتی توی فیفا یا همون اول یه آپدیت میده یا خود به خود آپدیت میشه.
مگه این اپدیت برا ایکس باکس منتشر شده؟؟چون قرار بوده تازه دیروز برا pc بیاد و بعدش برا ایکس باکس

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
آقایون چرا اطلاعات غلط میدید این آپدیتی که باگ ها رو رفع میکنه پری روز برای pc آمده و ea گفته برای ایکس باکس و ps3 آخر هفته میاد یعنی امروز یا فردا شایدم پس فردا پس فعلا صبر پیشه کنید :d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
والا رامین من همیشه به لایو وصلم...ولی پیغامی مبنی بر اینکه باید اپدیت انجام بشه به من نداده تا الان!
مثل اینه آخر هفته ی اونا میاد.امروز فردا میتونی دانلودش کنی.
اگه لایوی بیا با هم بازی کنیم:d

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
چجوری میتونم مدافعامو سر جای خودشون بنشونم ؟ :d منظورم اینه که pressing رو کم کردم دفاع هر کدوم از مدافعا رو بالا بردم ولی بازم بیخودی تو میدون متفرق میشن وقتی حمله میکنم همشون سرجاشونن ولی وقتی صحبت دفاع میشه همشون جا میمونن چیکار کنم؟

کسی نیست؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
مدیا ای دیو باید با برنامه abgx یا xbox backup creator پیدا کنی.
پچ رو هم باید با برنامه horizon بریزی

داداش یه توضیح میدی چطور مدیا ایدی بازیم دربیارم از اون برنامه هایی که گفتی چطور استفاده کنم؟

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
این آموزش تو قسمت آموزش های بخش x360 سایت بازیسنتر هست.لازم به دی وی دی هم نیست چون یه پچ هست واسه اصلاح باگ های بازی.فقط به usb نیاز دارید با همین چند تا برنامه که گفتم.تو قسمت log برنامه xbc مینویسه.فقط کافیه بازی رو درون درایو کامپیوتر بزارید تا اطلاعات بازی تو قسمته log برنامه بیاد.البته قبلش xbc رو اجرا کنید.من خودم با abgx360 پیدا میکنم ولی پیدا کردنش سخته با xbc راحت تره.

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
من یه پیشنهاد از تیم ملی برام اومد قبول کردم حالا باید هم تیم باشگاهای رو اداره کنم و هم تیم ملی و نیمشه فقط تیم ملی رو بازی کرد؟

13712000

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,787
نام
محمد
این آموزش تو قسمت آموزش های بخش x360 سایت بازیسنتر هست.لازم به دی وی دی هم نیست چون یه پچ هست واسه اصلاح باگ های بازی.فقط به usb نیاز دارید با همین چند تا برنامه که گفتم.تو قسمت log برنامه xbc مینویسه.فقط کافیه بازی رو درون درایو کامپیوتر بزارید تا اطلاعات بازی تو قسمته log برنامه بیاد.البته قبلش xbc رو اجرا کنید.من خودم با abgx360 پیدا میکنم ولی پیدا کردنش سخته با xbc راحت تره.
منظور چه باگی هست ؟ من برنر مکس دارم . هیچ مشکلی هم ندارم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر