FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
????
بچه ها دوتا سوال دارم
1:چطور میشه فهمید بازی نسخه کامپلکس هست یا نه (اگه تو قسمت کریر نپره یا یه چیز دیگه هست که معلوم میکنه)
2:خوشحالی بعد از گل بالوتلی (که تو ملت های اروپا زد)رو چطوری باید زد.ممنون

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
سلام

بالاخره شد الان 100% رایت و ویرفای شد مث اینکه حتما باید برنر مکس باشه تا بشه من دیروز رفتم یه liteon ihas 524-t32 b گرفتم و فلشش هم به لطف بچه های همین سایت و سایت How To Update and Use Liteon iHAS*24-B DVD to iXtreme Burner Max FW *Official Guide* - Team Xecuter انجام دادم البته بازم چند تا dvd خام سوزوندم تا شد ولی بالاخره الان تو بازی ام دارم تنظیمات تورنمنت رو انجام میدم

اره باید با سرعت 4 opc تیکش رو بر داشتم و لی حالا شک کردم چون الان ایمیج برن رو باز کردم تیکش هست ولی کار دیگه ای کردم user spicified رو گذاشتم رو

2133520
سرعت رایتم رو 4 و تو smat burn رو برداشتم تیکشو وای onlineو force رو تیکش رو گذاشتم تو option بعد راستی قبلش clear opc history هم کردم و ریستارت کامپیوتر رو

EEPROM_Utility

بالاخره اولین بازی 100% رو fifa 13 رو LT2 کاشکی زودتر lite on گرفته بودم و 7 تا mz نمیسوزوندم .

واسه من اینا جواب داد حالا اگه واسه شما جواب نداد دوباره باید تحقیق کنید یکمم ریسک بزنین قاطیش تا ok رو ازش بگیرین راستی lite on 524 b گرفتم 55 تومان

به امید روزی که هیشکی dvd خام نسوزونه

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
بچه ها دوتا سوال دارم
1:چطور میشه فهمید بازی نسخه کامپلکس هست یا نه (اگه تو قسمت کریر نپره یا یه چیز دیگه هست که معلوم میکنه)
2:خوشحالی بعد از گل بالوتلی (که تو ملت های اروپا زد)رو چطوری باید زد.ممنون

دکمه rb میگیری شک سمت راستو یکبار بالا یکبار پایین خوشحالی بالوتلی وبعد rb میگیری شک سمت راستو یکبار به راست یکبار به چپ بازیکنت روی یک دست شنا میره همین کارو دوباره ولی این بار از چپ به راست رقص مایکلی lt+b بازیکنها میشینن روی زمین وبازیکنت براشون توضیح میده rb شوک سمت راست بالا پایین رقص افریقایی

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
شایان این مشکل تیکی تاکای حریف تا حدود زیادی برطرف شده و حریف تحت فشار توپ رو لو میده تو رو چه حسابی هنوز داری ازش مینالی؟:d
معراج من کریر بازی نکردم فقط دوستانه بازی کردم رو لجندری تا این لحظه هنوز نتونستم آرسنال رو ببرم :D نمیدونم هنوز عادت نکردم به بازی یا تیکی تاکاشون هنوز قویه ! :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,147
نام
حسین
معراج من کریر بازی نکردم فقط دوستانه بازی کردم رو لجندری تا این لحظه هنوز نتونستم آرسنال رو ببرم :D نمیدونم هنوز عادت نکردم به بازی یا تیکی تاکاشون هنوز قویه ! :D
آرسنال رو ولش کن شایان:dخیلی مزخرف ساختنش:|وحشتناک قویه.من تو اروپا خوردم بهش.خودمو جر دادم تا ازش کمتر گل بخورم،ولی بازم نشد.بازی رفت 5-4 بردمش.بازی برگشت هم 5-4.در مجموع 10-8.ولی واقعا حالم بهم خورده بود.لامصبا تیکی تاکا میکنن در حد بارسای پپ:|
ولی به جز همین آرسنال،باقیه تیمها مشکلی ندارن.اکثر تیمهای بزرگ هم تقریبا شبیه به واقعیتشون بازی میکنن.بیخیال آرسنال بشو،برو کریر حالشو ببر.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
حسین یعنی اشکم رو دراوردن ! :D هر گلی که میخوردم فحش رو میکشیدم به بازی ! :D
دوستان کسی که ULTIMATE باز هستش بیاد یه توضیحی راجع به این بخض بده . یکم بیش از حد گستردس چیز زیادی ازش سر در نیاوردم ! :D

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
حسین و شایان دقت داشته باشید که ارسنال تیم قدرتمندیه و از وقتی ژاوی ثانی(کازورلا) رو گرفتیم قوی تر هم شدیم:d

پ.ن: من امروز با RB دیوار دفاعی رو اوردم جلو و داور به بازیکنم کارت زرد داد!:d

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
حسین یعنی اشکم رو دراوردن ! :D هر گلی که میخوردم فحش رو میکشیدم به بازی ! :D
دوستان کسی که ULTIMATE باز هستش بیاد یه توضیحی راجع به این بخض بده . یکم بیش از حد گستردس چیز زیادی ازش سر در نیاوردم ! :D
اول سینگلاشو بازی کن ÷ول دربیار بعد بازیکن میخری و کارت و ازشون استفاده میکنی و میری انلاین و با بقیه بازی میکنی و جامهایه انلاینشو میگری و باز ÷ول درمیاری و هی تیمتو قوی کینی و تو جامهایه معتبرتر و خاصترو حرفهای تری میتونی شرکت کنی البته هر لیگی که توش بری یه قوانینی داره تا اجازه بده شرکت کنی مثلا تو یه لیگ 5 تا بازیکن طلایی میتونی داشته باشی یه جا همه باید ارژانتینی باشن و یه جا همه طلایی یا همه نقرهای و.... کارت ها هم استفاده هایه مختلفی داره کلان همه کاراتو با کارتا انجام میدی مثله تمرین دادن به بازیکنا و ارتقایه قابلیتاشون تمدید قرار داد رنگ لباسا استادیوم مربی بالا بردن روحیه برگردوندن انرژی و خیلی کارایه دیگه.بازیکنا هم که معلومه دیگه استفادشون چیه باهاشون بازی میکنی فقط دقت کن چهار دسته ان برنزی نقره ای طلایی و مشکیا که تو هر رنگ هم یه سری بازیکنایه درخشان وجود داره که برق میزنن

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
یعنی انقدر که مهاجم های خودم جلوی شوت هامو میگیرن دفاع حریف نمیتونه بگیره.یه بار دو بار هم نیست تو یه بازی 5 بار خودشنو پرت کردن جلوی توپ )x
باگ های انلاینشم که دیگه نوبره پشت 18 با کوبا گل زدم نوشتش به اسم مدافع حریف.دو بار هم بدون اینکه توپ به کسی برخورد کنه واسم کرنر گرفت >:)

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
یعنی خدایی با اینکه از 98 تا حالا فیفا میزنم تا حالا همچین فاجعه ای ندیدم ! لیاقت نمره ی 8 GS رو هم نداره ! باو این چیه ؟! انگار 3 ماه زودتر ریلیز شده ! پر از باگه ! دروازه بانا شرم آورن از نظر هوش مصنوعی ! توی توپای دوم که میخوابن کلا , روی ضربه سر که کلا براشون شیرجه تعریف نشده , توی زمین بارونیم نمیتونن توپو استپ کنن ! توی قسمت آنلاینم که شرم آوره ! هر بازی رو 2 تا حساب میکنه ! این باگ خجالت آوره و خیلیا این مشکلو دارن ! واقعا میگم بعد 100 دست بازی کردن و زیر و رو کردن بخش آنلاین , این فیفا ضعیفترین فیفای 3 سال اخیر هست و لیاقت نمره ی بالای 7 رو نداره ...

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
در مورده داوری ها باید خیلی توجه کنین به اینکه داوره بازی کیهمثلا یه دارور سختگیره و همه خطاهارو کارت میده ولی یکی دیگه نمیده یا یه داور راحت ÷نالتی میگیره و یکی نه مثلا این داور عربستانی خیلی سخت ÷نالتی میگیره
کلا من که خیلی حال کردم نسبت به 12 همه چیز بهتر شده و به فوتباله واقعی نزدیکتر فیزیک بازیکنا فیزیک تو÷ و داوریا و به یه سری جزییات هم توجه شده مثلا اوت انداختن ها یا ضربه ایتگاهی های سریع که یه مرحله جلو رفتن همچینین نیمکتها و بازیکنیی که گرم میکنن و فیلم بردارا که حالا دیگه متحرک شدن و من از fifa2000 که اینجوری بودن و بعد ثابت شدن واسم سوال بود که چرا اینارو ثابت میسازن در حالی که 2000 متحرک بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر