FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
با منچستر چطوری؟ من عادت داشتم بیشتر با وینگر ها حمله کنم ولی این نسخه دفاع ها به اون راحتی نمیزارند سانتر کنند
دقت کردین خود بازی چه پشت دفاع های دقیقی میندازه؟!!!!
دقیقا،وینگرها خیلی برام مهم هستن،باز خوشبختانه نانی رو خوب درست کردن.از ترکیب اسکولز+کلورلی یا اسکولز+کریک استفاده میکنم تو ترکیب 1-2-3-4
این ترکیب فعلا خوب جواب داده،چون رونی تو مهاجم کاذب فوق العاده هست.منتها جای خوب برای کاگاوا پیدا نکردم،تو همون پست رونی هم میشه ازش استفاده کرد منتها میخوام یه جوری سه تاشون رو جا کنم.باید ببینم خود رئیس با برگشتن رونی چیکار میکنه:d
توی کریر مود حتما یه هافبک دفاعی+دفاع راست واجبه:d

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
دوستان برای اپدیت sqouad کجا باید رفت؟
باید بری تو بخش customise fifa بعد edit team بعدش change squad بعد دانلود آخرین آپدیت نقل و انتقالات

---------- نوشته در 07:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:51 PM ارسال شده بود ----------

آقا قضیه چیه من بازیم که نصب میکنم باز DVD داره کار میکنه و انگار نه انگار که نصب کردم ! تازه نیم ساعت یه بار میزنه failed to authorize disc !!!! اعصابمو خورد کرده ! مشکل از DVD که من دارمه یا مال همه اینجوریه ؟! فقط این نکبت اینجوریه , بقیه ی بازیا از MW3 تا BL2 اینطوری نمیشن !
بازیتون برنرمکس نیست.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان راه حل قطعی برای رفع مشکل CM چیه؟!
من کلی بازی کردم ولی وقتی می‌رم تو Career Mode چند دقیقه بعدش از بازی میاد بیرون:|:(

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ولی تو هوا افتابی اصلا جالب نیست
مشکلی نداره! یعنی هیچ وقت نداشته...تو روز که همیشه نورپردازی عالی بوده!! شب مشکل داشت که برطرف شده.

دوستان راه حل قطعی برای رفع مشکل CM چیه؟!
من کلی بازی کردم ولی وقتی می‌رم تو Career Mode چند دقیقه بعدش از بازی میاد بیرون:|:(
چرا نسخه برنر مکسش رو نگرفتی؟! من هیچ مشکلی نداشتم تا حالا...از یکی از سایتهای فروش بازی هم خریدم.

-RAIDEN-

کاربر سایت
Jun 11, 2011
231
نام
MAHDI
چرا اینقدر بازی راحت شده :|
تو نسخه قبلی وقتی درجه سختی رو legendary می ذاشتی اشکت رو در میاورد تا یدونه بازی ببری
اما تو این همون بازی اولی که انجام میدی رو راحت می تونی ببری اصلا باختن خیلی خیلی سخت شده
ولی از حق نگذریم خیلی صفا میده:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
مشکلی نداره! یعنی هیچ وقت نداشته...تو روز که همیشه نورپردازی عالی بوده!! شب مشکل داشت که برطرف شده.

چرا نسخه برنر مکسش رو نگرفتی؟! من هیچ مشکلی نداشتم تا حالا...از یکی از سایتهای فروش بازی هم خریدم.
دیگه نخریدم دیگه:D
می‌گفتن باید Free Agent ها رو پاک کنی!
چجوری و از کجا باید پاکشون کرد؟!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin

دقیقا ، روز که عالی بوده . من با شبا مشکل دارم . هنوز 13 رو بازی نکردم ، اگه دیگه تاریک نباشه عالی میشه .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی

فیفا12 تو روز عالی بود ولی 13 نمیدونم چرا مصنوعیه

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
تنها چیزی که با بازی حال نمیکنم
نور پردازی روز و شبه مخصوصا شب که چشمو اذیت میکنه
. بقیه عالی و دیگر هیچ
و بعضی ها میگن خیلی اسون شده الان بارسا داره جلوم تیکی تاکا میکنه پدرمو دراورده خیلی باید دقت کنی تا توپشونو بگیری

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر