FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
مگه اگه برنرمکس باشه مشکلی نداره تو کریر مود؟
یعنی اگه بازی برنرمکس باشه خیالمون راحت باشه که هیچ مشکلی نداره؟؟؟؟

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
مگه فلگ نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما باید با چیز پی ان بخری دوست عزیز

---------- نوشته در 02:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:12 PM ارسال شده بود ----------

یعنی 22 نفر آنلاین هستن که 1/3 شون بازیو دارن زورشون میاد جواب بدن:d

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
مگه فلگ نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما باید با چیز پی ان بخری دوست عزیز

---------- نوشته در 02:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:12 PM ارسال شده بود ----------

یعنی 22 نفر آنلاین هستن که 1/3 شون بازیو دارن زورشون میاد جواب بدن:d

این 22 نفر که میبینی همشون تازه از مدرسه و دانشگاه تعطیل شدن...چه برسه به اینکه بازی رو خریده باشن؟:d

نسخه برنر مکس بازی رو من امروز عصر میگیرم رو بعد از تست قسمت کریر مود بهتون میگم هنگ میکنه یا نه؟

اگر بقیه هم که زودتر بازی رو انجام دادن و اومدن اینو اعلام کردن که چه بهتر....

از بابت انلاین هم بهتره بزارید 5 شنبه جمعه آنلاین بزنید که دیگه تا اون زمان مطمئن باشیم که بازی کاملا پخش شده و سرورهای ea هم تا اون موقع استارت خورده...

برای online pass هم چیز پی ان میخواد که اگه بلد باشید انجام دادنش کاری نداره.

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
آهان از طریق همون آموزشی که یکی از دوستان گذاشته؟!من فیفا 12 هم 2 روز زودتر بازی کردم الانم آنلاین شدم هیچ مشکلی نیست تا زمانی که کنسول جدید مایکر نیاد بن ویوی در کار نیست سرورهای ea هم وصله به غیر از قسمت arena
اگه head to head مثل فیفا 12 بود خیلی بهتر میشد دوباره مثل سابق شده...

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
خوب شما که بازی گرفتید بی زحمت برید یه دور تو کریر مود بزنید ببیمید هنگ میکنه یا نه و خیال من و همه دوستان راحت کنید؟بازی برنر مکس گرفتی یا معمولی؟
اینم خبر فریز کردن در انجمن EA که نوشته در صورت رفتن در کریر مود و شروع یک کریر جدید بازی فریز میکنه:

دوست عزیز من قسمت کریر مود با ارسنال شروع کردم تا رسید به مرحله بازی بازیم کردم دوستان خیالتون راحت هیچ مشکلی نداره هنگ کردن کیلو چنده بابا

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
638
نام
بهراد
درود

من پارسال راحت Online Pass گرفتم. چی پی ان هم نمیخواست. امسال چی پی ان میخواد؟ اگه میخواد که روشش رو بگین.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
ما که نفهمیدیم یکی راحت بازی میکنه میگه مشکلی نیست یکی دیگه میگه مشکل داره ما باید چی کار کنیم؟

عزیزم شما برنرمکس 100% بگیر هیچ اتفاقی هم نمیوفته....رایت 100% از هر لحاظ مطمئن و بدون عیب و ایراد...پس دیگه اینقدر سوال نکنید که میشه یا نمیشه....

فرض کنید این بازی هم بازی dirt : showdown که حتما باید برنرمکس باشه اینم برنرمکس تهیه کنید و خودتون رو راحت کنید.

---------- نوشته در 03:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:59 PM ارسال شده بود ----------

درود

من پارسال راحت Online Pass گرفتم. چی پی ان هم نمیخواست. امسال چی پی ان میخواد؟ اگه میخواد که روشش رو بگین.

بله امسال v p n میخواد برای خرید online pass ....

اول از همه باید 800 پوینت از سایتهای فروش پوینت بگیرید که به صورت سریال چند عددی هست....

بعدش از طرق قسمت redeem code کدها رو به دستگاه شناسایی کنید که 800 پوینت شما رو شناسایی کنه....

حالا بوسیله اموزش زیر باید با استفاده از نرم افزاری که در اموزش گفته شده v p n را از کامپیوتر بر روی کنسول share کنید.....

forum.bazicenter.com/thread60466/

حالا وارد بازی بشید و در بخش آنلاین قسمتی رو که میتونید 800 پوینت رو به بازی شناسایی کنید انتخاب کنید....

یک فایل کم حجم چند کیلوبایتی رو ازتون میخواد که دانلود کنید که وقتی دانلود شروع میشه بر روی 1% میمونه....

حالا v p n را قطع کنید و از بازی خارج بشید و برگردین به قسمت download history کنسول و بر روی گزینه fifa online pass برید و از اونجا ادامه دانلود رو شروع کنید....

دانلود فایل که تموم شد online pass شما به بازی شناسایی شده و برای همیشه میتونید از سرورهای انلاین ea لذت ببرید.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستان سعی کنید برنر مکس بخرید به خدا این بازی ارزشش خیلی بالاست.

افرادی که بازی رو دارند لطفا به این سوال جواب بدند که آیا در بخش کریر مود آب و هوا قابل تنظیم هست؟ساعت بازی منظورمه ها

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
دوستان سعی کنید برنر مکس بخرید به خدا این بازی ارزشش خیلی بالاست.

افرادی که بازی رو دارند لطفا به این سوال جواب بدند که آیا در بخش کریر مود آب و هوا قابل تنظیم هست؟ساعت بازی منظورمه ها

دوستان کمتر از 30 دقیقه دیگه بازی میرسه ...خبرشو میدم بهتون;)

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
افرادی که بازی رو امروز تهیه می کنند حتما یه نیم نگاهی هم به ما داشته باشند که فعلا تو کف بازی هستیم:d من خودم احتمال زیاد تا فردا عصری بازی دستمه

این سوالات الان تو ذهنمه:

1 - بخش مربوط به Match day به صورت مجانی در بازی هست یا باید با پوینت آزاد بشه؟
2 - قابلیت جدید و بسیار عالی first touch که به نظر می رسید در دمو تا حدودی اغراق شده آیا بهتر شده است؟
3 - کریر مود رو چطور دیدید؟
4 - فیس بازیکنان در کل چطور شده؟مثلا کریس رونالدو _ دی ماریا و ... که بد ساخته شده بودند آیا در این شماره اصلاح شدند؟

1 این قسمت رایگان هستش match day استپ اصلاح شده و کاملا منطقی فیس رنالدو دیماریا عالی شده نکته جالب دیگه این level که تو fifa 12 بازی کردی مثلا منlevel66 بودم والانم از 66 شروع شده به من 2500 تا امیتیاز داده که میتونم پیراهن خوشحالی بعد از گل بخرم جالب یک خوشحالی بعد از گل 1500 قیمتش ولی برای اونایی که fifa 12 انلاین بازی نکردند براشون از level 67 ازاد میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر