FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
490
نام
پیمان
به شدت منتطرم تو کریرمد مربی لهستان شم و تو جام های مختلف شرکت کنم در ضمن بچه ها وقتی مربی کشور میشی هنوز هم مربی باشگاه هستی یا نه؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
بازيكنا چقدر احمقن !!!! ميدونين چرا ؟؟؟

چون هزار بار برام دروازه خالى شده همشم زدن اوت حتى يكيشون هم به زور ميشه گل كرد

استپ ها هم ميخوام بدونم كجاش طبيعيه ؟؟؟ از اونور زمين سانت ميكنم بازيكنم راحت استپ ميكنه اما بهش يه پاس راحت ميدم توپ رو گم ميكنه :d :|

دروازه بان ها هم خوبن اما خنگ هم هستن :d از فاصله ى 40 مترى يه ضربه آزادى به abbiati زدم توپ راحت رفت تو گل . تو پنالتيات هم كه ميخوره به دروازه بان ميره تو گل .

ميخوام ببينم اين گيمرهايى كه مشكلات فيفا رو گرفتن واقعا چيزى از فيفا ميدونستن .

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین

استپ ها هم ميخوام بدونم كجاش طبيعيه ؟؟؟ از اونور زمين سانت ميكنم بازيكنم راحت استپ ميكنه اما بهش يه پاس راحت ميدم توپ رو گم ميكنه :d :|

دروازه بان ها هم خوبن اما خنگ هم هستن :d از فاصله ى 40 مترى يه ضربه آزادى به abbiati زدم توپ راحت رفت تو گل . تو پنالتيات هم كه ميخوره به دروازه بان ميره تو گل .

بازی رو که ترکوندی . فکر کنم از منتقدین یکی از سایت ها بودی یه نمره 3 یا 2 بیشتر بهش نمیدادی ..........

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
بازی رو که ترکوندی . فکر کنم از منتقدین یکی از سایت ها بودی یه نمره 3 یا 2 بیشتر بهش نمیدادی ..........

وقتی واقعا این ضعف ها رو داره ، باید گفت دیگه

تا الان هم ضعف هاش بیشتر از فیفا 12 هست ، البته نسخه ی دمو هست .

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین

دیگه داری از ل بازی بد میگی و این با ایراد خیلی فرق داره و کوبیدن بازی هست.نمیدونم مجبور که نیستی بازی کنی و اگه مشکل داره بازی های دیگه ای هم هست.
مثلا گفتی دروازه بان ولی دروازه بان هاش خیلی فوق العاده ـند و به شدت طبیعی.
استپ ها هم روشش رو بلد نیستی و دائما ایراد میگیری.این مشکل بازی نیست بلکه مشکل شماست.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
میاین کامنتای چرت و پرت میذارین و میخواین خودتون رو منتقد جلوه بدین در عوض اون کسایی که میخوان با بازی آشنایی کامل داشته باشن دچار اشتباه میشن.

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
یکی از بچه ها خیلی حرف قشنگی زد تو این تاپیک . گفت بازی یه بی نظمی خوبی داره . واقعا هم همینطوره . یه بی نظمی خیلی منطقی که بازی رو شدیدا جذابتر کرده . دیگه ازون بازی روباتیک تیم حریف خبری نیست که نشه توپ رو گرفت ازشون یا اصلا سوتی ندن
قشنگ وقتی زیر فشار هستن توپ رو به شکل جالبی از دست میدن . کلا خیلی خوبه :d

موافقم.بخاطر همینم هست که میگن یک گام تا واقعیت.
واقعا باید به کارمندای EA خسته نباشید گفت حتی به آبدارچیشون!:d

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
دیگه داری از ل بازی بد میگی و این با ایراد خیلی فرق داره و کوبیدن بازی هست.نمیدونم مجبور که نیستی بازی کنی و اگه مشکل داره بازی های دیگه ای هم هست.
استپ ها هم روشش رو بلد نیستی و دائما ایراد میگیری.این مشکل بازی نیست بلکه مشکل شماست.

دروازه بان ها که هنوز یه کم اسکلند ولی این که تو پنالتی می خوره به دست دروازه بان گل میشه کاملا طبیعیه
استپ ها هم طبیعی شده.نمونه واقعی رو هم بازی امشب دیدیم که تو نیمه اول اگه هیگواین بهتر استپ می کرد می تونست گل بزنه

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
وقتی واقعا این ضعف ها رو داره ، باید گفت دیگه تا الان هم ضعف هاش بیشتر از فیفا 12 هست ، البته نسخه ی دمو هست .
دوستان بیخیال نمیشه که همه بیان تعریف کنن.از نظر ایشون این بازی از دیدشون ضعیف کار کرده خب نظرشون محترم. اما من با این توپ خراب کردنا به قول شما سخت گل زدن حال میکنم. همین بازی امشب رئال منسیتی دیدید چند تا توپ خراب شد حتی تو 6 قدم خدیرا و هیگویان هردوشون از دو قدمی زدن بیرون. به هر حال شما دوسته عزیز اگر باه هسته کلی این فیفا مشکل پیدا کردی اصلا نمیتونی با بازیه اصلی ارتباط برقرار کنی پیشنهاد میکنم امسال بیخیال فیفا بشی.چون نسخه اصلی معجزه نمیکنه برایه شما که اینقدر از بازی ایراد میگیرین و مورد توجه شما واقع نشده.البته شما تنها هم نیستی مثلا بین دوستان و اشنایانمون من پسر عمم واقعا با فیفا13 حال کردیم پسر عموم به قدری بدش امد که امسال کلا از بازی کردن با فیفا انصراف داد چون اصلا نتونست باهاش ارتباط برقرار کنه از نظر اون بازی باید فان باشه و اینقدر هم سخت تخصصی نباشه حتی 12 رو هم حاظر نبود تاکتیکال بازی کنه. به هر حال تظرات متفاوته

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین

شما نظرت رو گفتی و قابل احترام و اصلا درباره صحبت های شما حرفی ندارم چون نه منطقی توش هست و نه چیز دیگه ای دوستانی که اینجا هستن و دمو رو بازی کردن مطمئنم 90 درصدشون با نطرات شما مخالفن . یک نگاه اجمالی به نظر شما بکنیم دروازه خالی رو اوت میکنن و استپ ها مشکل داره دروازه بان ها احمقن گیم پلیش از فیفا 12 ضعیف تره .این هم نظر من :-o

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
بابا بخدا من که مرض ندارم اما این ایراداتش خیلی رو مخم هست

---------- نوشته در 01:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:43 AM ارسال شده بود ----------

درضمن من طریقه ی استپ رو هم بلدم و الکی ایراد نمیگیرم

---------- نوشته در 01:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:45 AM ارسال شده بود ----------

شما نظرت رو گفتی و قابل احترام و اصلا درباره صحبت های شما حرفی ندارم چون نه منطقی توش هست و نه چیز دیگه ای دوستانی که اینجا هستن و دمو رو بازی کردن مطمئنم 90 درصدشون با نطرات شما مخالفن . یک نگاه اجمالی به نظر شما بکنیم دروازه خالی رو اوت میکنن و استپ ها مشکل داره دروازه بان ها احمقن گیم پلیش از فیفا 12 ضعیف تره .این هم نظر من :-o

بله ضعیف تره اما نسخه ی دمو هست نمیشه زیاد توقع داشت

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir

ببین داداش اینکه توپ تو پنالتیا به دروازبان برخورد میکنه ولی بازم گل میشه که بارها و بارها توی فوتبال اتفاق میفته و نمیشه اسمش رو مشکل گذاشت .
استپ توپم از نظر اکثریت باعث هر چه طبیعی تر شدن و البته تا حدودی مشکل تر شدن بازی شده حتی این موضوع که بعضی وقتا بازیکنا توپ های نسبتا ساده رو هم نمیتونن کنترل کنن طبیعیه و اتفاق می افته و ازمصنوعی و ماشینی بودن بازی جلوگیری میکنه . در ضمن اینکه شما نمیتونی دروازه خالی رو گل کنی هم به ضعف بازی مربوط میشه ؟؟؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان بیخیال نمیشه که همه بیان تعریف کنن.از نظر ایشون این بازی از دیدشون ضعیف کار کرده خب نظرشون محترم. اما من با این توپ خراب کردنا به قول شما سخت گل زدن حال میکنم. همین بازی امشب رئال منسیتی دیدید چند تا توپ خراب شد حتی تو 6 قدم خدیرا و هیگویان هردوشون از دو قدمی زدن بیرون. به هر حال شما دوسته عزیز اگر باه هسته کلی این فیفا مشکل پیدا کردی اصلا نمیتونی با بازیه اصلی ارتباط برقرار کنی پیشنهاد میکنم امسال بیخیال فیفا بشی.چون نسخه اصلی معجزه نمیکنه برایه شما که اینقدر از بازی ایراد میگیرین و مورد توجه شما واقع نشده.البته شما تنها هم نیستی مثلا بین دوستان و اشنایانمون من پسر عمم واقعا با فیفا13 حال کردیم پسر عموم به قدری بدش امد که امسال کلا از بازی کردن با فیفا انصراف داد چون اصلا نتونست باهاش ارتباط برقرار کنه از نظر اون بازی باید فان باشه و اینقدر هم سخت تخصصی نباشه حتی 12 رو هم حاظر نبود تاکتیکال بازی کنه. به هر حال تظرات متفاوته

حرف شما درست اما خوب من تعجب میکنم چرا امسال با این بازی حال نکردم من فیفا رو حتی پارسال که موتور بازی عوض شد خیلی دوست داشتم اما امسال مشکلات زیاد داره تو دمو اما خوب بازم بازی میکنم چون فیفا رو هرجوری باشه بازی میکنم .

به نظرم یه مشکلی که داره اینه که قدرت بدنیش خوبه اما بعضی جاهاش از نظر قدرت بدنی مشکل داره یا مثلا نمیدونم باور کنی یا نه دقیقا جلوی برادرم داشتم باهاش بازی میکردم رو به روی دروازه giovinco به صورت قیچی توپ رو به مدل چیپ زد بالای دروازه اونم طوری که باید بگم فاصلش با دروازه یک مترم نبود اما خب با وجود تموم اینا من فیفا رو دوست دارم و بازم بازی میکنم و با این ایراداتی که میگیرم نمیخوام کسی رو ناراحت کنم . اگر اذتتون کردم ببخشید. اما خوب این نظرات همان طور که گفتم ماله خودمه نمیدونم حالا کسی موافق باشه یا نه ؟؟؟

---------- نوشته در 02:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:13 AM ارسال شده بود ----------

ببین داداش اینکه توپ تو پنالتیا به دروازبان برخورد میکنه ولی بازم گل میشه که بارها و بارها توی فوتبال اتفاق میفته و نمیشه اسمش رو مشکل گذاشت .
استپ توپم از نظر اکثریت باعث هر چه طبیعی تر شدن و البته تا حدودی مشکل تر شدن بازی شده حتی این موضوع که بعضی وقتا بازیکنا توپ های نسبتا ساده رو هم نمیتونن کنترل کنن طبیعیه و اتفاق می افته و ازمصنوعی و ماشینی بودن بازی جلوگیری میکنه . در ضمن اینکه شما نمیتونی دروازه خالی رو گل کنی هم به ضعف بازی مربوط میشه ؟؟؟

دروازه خالی رو تو فیفا 12 میتونستی گل کنی و بعضی از جاها خیر . اما تو این نسخه دروازه خالی گل زدن سخت شده . مثلا پاس میدم به یار پایینیم که دروازه خالی بزنه توگل اما میزنه بیرون . البته گل هم میشه نه اینکه نمیشه اما سخته و درضمن بله به ضعف بازی مربوط میشه

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
حرف شما درست اما خوب من تعجب میکنم چرا امسال با این بازی حال نکردم من فیفا رو حتی پارسال که موتور بازی عوض شد خیلی دوست داشتم اما امسال مشکلات زیاد داره تو دمو اما خوب بازم بازی میکنم چون فیفا رو هرجوری باشه بازی میکنم . به نظرم یه مشکلی که داره اینه که قدرت بدنیش خوبه اما بعضی جاهاش از نظر قدرت بدنی مشکل داره یا مثلا نمیدونم باور کنی یا نه دقیقا جلوی برادرم داشتم باهاش بازی میکردم رو به روی دروازه giovinco به صورت قیچی توپ رو به مدل چیپ زد بالای دروازه اونم طوری که باید بگم فاصلش با دروازه یک مترم نبود اما خب با وجود تموم اینا من فیفا رو دوست دارم و بازم بازی میکنم و با این ایراداتی که میگیرم نمیخوام کسی رو ناراحت کنم . اگر اذتتون کردم ببخشید. اما خوب این نظرات همان طور که گفتم ماله خودمه نمیدونم حالا کسی موافق باشه یا نه ؟؟؟ ---------- نوشته در 02:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:13 AM ارسال شده بود ---------- دروازه خای رو تو فیفا 12 میتونستی گل کنی و بعضی از جاها خیر . اما تو این نسخه دروازه خالی گل زدن سخت شده . مثلا پاس میدم به یار پایینیم که دروازه خالی بزنه توگل اما میزنه بیرون . البته گل هم میشه نه اینکه نمیشه اما سخته
بقیه دوستان نمیدونم اما بنده کاملا به نظر شما احترام میزارم وقتی که میگین این ایرادات داره من میگم درسته حق باشماست منم همین مشکلات دیدم اما تفاوت من با شما میدونید چیه من از این ایراداتی که به چشم شما میاد باعث ازارتون میشه من ازش لذت میبرم تفاوت در دیدگاه . ببین دوسته عزیز فیفا 12 اینقدر تو دستم بود که بازی زیر 5تا یا 6تا نمیشد(البته ما زمانه طولانی بازی میکنیم ممکنه یک دست یا دو دست بزنیم اما زمانش طولانی میزدیم) یه جورایی اخراش هس میکردم فوتسال تا فوتبال از هر 10 نوقعیت 8 موقعیت گل کار خاصیم نمیخواست بکنی rb+X=goal . اما الان بازی میکنیم نتایجمون نزدیکتره به واقعیت میدوند دیگه rb+x جواب نمیده باید موقعیت سازی کرد بعد شانس بیاری گل بشه. گفتم فاکتورهایه تاثیر گزار تو 13 اینا هستن=درک درست از سیستم بازی +استفاده نفرات درست در مکانهایی که بیشترین کارایی داشته باشن +دید کلی به تمام مناطق زمین + استفاده از رادار بازی + استفاده از فضاهایه خالی + استپ کردن+ درست پاس دادن + موقعیت سازی + در نحایت شانس داشتن و درست شوت زدن احتمالا شما همه گزینه هایه بالارو داری الا شانس پس به تلاشت ادامه بده -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ویرایش. ببخشید یک نکته دیگه رو هم یادم رفت بگم حتمی شما هم میدونید اما گفتم بگم. میتونید قسمت setting قسمت user اون کادرهایه که 50 هستن از هر کدومش که خوشتون نمیاد زیاد کم کنید مثلا اگر بخواین شوتاتون درصد خطاش کمتر باشه اون shot error کمتر از 50 بکنید (البته من دستشون نزدم اما باید قاعدتا کمتر بشن تا شوتا بهتر زده بشن به 4 چوب) اما خدایش قبول دارید فیفا با این گزینه ها و حتی قرار دادن انتخابی لگیسی و تاکتیکال چقدر دست بازیباز با هر سلیقه ای باز گذاشته واقعا این یک احترام به هر نوع سلیقه هست واقعا افتخار میکنم که یک فن فیفا هستم چون به هر سلیقه ای احترام میزاره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر