FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
Join our live broadcast this Thursday, August 2, 2012 at 1:00 p.m. PT (8:00 p.m. UTC) and experience EA’s annual Summer Showcase firsthand. This year’s event will include presentations, announcements, and live demos from titles including *********** 3: Armored Kill, Medal of Honor Warfighter, FIFA 13, Madden NFL 13, The Sims 3, EA Mobile and Social, and other fan-favorite franchises. Don’t miss this opportunity to get the latest games news live!

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,322
نام
Amin
چند وقتی بود که میخواستم در مورد اعضا سازنده سری فیفا اطلاعاتی کسب کنم و ببینم کارشون چجوریه که به این برخوردم ...
باید بگم که فوق العادست حتما ببینید البته این واسه فیفا 12 هستش ولی با این حال من 2 بار کامل دیدمش و واقعا لذت بردم

این مستند از برنامه معروف National Geographic هستش که مراحل ساخت فیفا 12 رو نشون میده ..

e77fbc37fdc947ef8f43cf80daf32991.jpeg

زمان: 44 دقیقه
حجم: 300 مگ

لینک مستقیم

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
چند وقتی بود که میخواستم در مورد اعضا سازنده سری فیفا اطلاعاتی کسب کنم و ببینم کارشون چجوریه که به این برخوردم ...
باید بگم که فوق العادست حتما ببینید البته این واسه فیفا 12 هستش ولی با این حال من 2 بار کامل دیدمش و واقعا لذت بردم

این مستند از برنامه معروف National Geographic هستش که مراحل ساخت فیفا 12 رو نشون میده ..

e77fbc37fdc947ef8f43cf80daf32991.jpeg

زمان: 44 دقیقه
حجم: 300 مگ

لینک مستقیم
اینو من چند وقت پیش دیدم واقعا حرف نداره فقط ببینین چه تیم بزرگ و چه امکانات وحشتناکی دارن . البته از این که برای دوستان گذاشتی تا ببینن دستت درد نکنه و خیلی خیلی ممنون......

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن

سلام
دوست عزیز هر کاری میکنم باز نمیکنه ارور میده فقط صفحه اصلی باز میشه...
دوستاان میتونن از لینک زیر دانلود کنن:
نباید روش کلیک میکردین باید لینکو تو دانلود منیجر یا مرور گر کپی میکردین

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,655
یه جمله ای تو پیشنمایش این بازی تو مجله ب.ر اومده که گفته این دفاع تاکتیکال به کلی حذف شده از بازی این تایید شده یا فقط در حده شایعه است ؟

اگه حذف بشه به کل سری فیفا و فوتبالو میزارم کنار بی رودربایسی

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
یه جمله ای تو پیشنمایش این بازی تو مجله ب.ر اومده که گفته این دفاع تاکتیکال به کلی حذف شده از بازی این تایید شده یا فقط در حده شایعه است ؟

اگه حذف بشه به کل سری فیفا و فوتبالو میزارم کنار بی رودربایسی

قبلآ هم این بحث شد! دیوونه نیستن حذف کنن که! بخوان حذف کنن اون یکی رو حذف میکنن! تاکتیکال معرکست!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان اون حذف Tactical رو من نمی‌دونم چجوری نویسنده به ذهنش رسیده:D
ولی به هر حال هیچ خبر و حتی شایعه ای هم نیست و خیلی ها درخواست همچین چیزی رو هم دارند:
EA Forums
حرف این طرف هم این ـه:
من قبلا از Tactical Defending بدم میومد ولی الان تازه یاد گرفتم و می‌فههم چرا EA می‌گفت با این حالت باید از مغزتوناستفاده کنید.
واقعااز Legacy بدم میاد مخصوصا موقعی که تو حالت Online من با Tactical بازی می‌کنم و رقیبم با Legacy!
اون فقط داره پاس میده و شوت میزنه و توپ گیری توسط CPU انجام میشه ولی من خودم همه کار ها رو می‌کنم!
بنابراین از EA خواهش می‌کنم Legacy defending را حذف کرده و فقط Tactical رو قرار بده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر