FIFA 13 | XBL

mehran.hdr

کاربر سایت
Mar 3, 2012
15
با سلام.
من قبلا fifa12 رو براحتی live بازی میکردم ولی برای fifa13 هر چقدر سعی میکنم online pass رو خریداری کنم توسط microsoft point نمیشه. error میده
ٍERROR : 80153410
ممنون میشم راهنمایی کنین

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
با سلام.
من قبلا fifa12 رو براحتی live بازی میکردم ولی برای fifa13 هر چقدر سعی میکنم online pass رو خریداری کنم توسط microsoft point نمیشه. error میده
ٍERROR : 80153410
ممنون میشم راهنمایی کنین
چون IP ایران رو تشخیص میده اجازه دسترسی برای خرید نمیده باید آی پی رو عوض کنی که بهترین کار استفاده از V-P-N هست

آخرین ویرایش:

mehran.hdr

کاربر سایت
Mar 3, 2012
15
چون IP ایران رو تشخیص میده اجازه دسترسی برای خرید نمیده باید آی پی رو عوض کنی که بهترین کار استفاده از V-P-N هست

الان چطوری میتونم درستش کنم؟ فقط واسه خرید باید استفاده کنم یا همیشه؟ بعد موقع بازی کند نمیشه؟
از چه طریقی باید از V-P-N تو XBOX استفاده کنم ؟؟!

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
الان چطوری میتونم درستش کنم؟ فقط واسه خرید باید استفاده کنم یا همیشه؟ بعد موقع بازی کند نمیشه؟
از چه طریقی باید از V-P-N تو XBOX استفاده کنم ؟؟!

نه فقط واسه خرید همین تو بخش اموزش های ایکس باکس برو اونجا اموزشش رو نوشته خواستی میتونم راهنماییتون کنم یا براتون بخرم هرکدوم صلاح دونستید

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
miladsaw
فقط آلتیمیت بازی میکنم

---------- نوشته در 07:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:32 PM ارسال شده بود ----------

چلنگ ها را انجام بده
خیلی خوب میبره بالا

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
دوستای گلم من یه سوال داشتم...
من میخوام فیفا 13 رو آنلاین بازی کنم تا حالا ام هیچ بازیو آنلاین بازی نکردم . البته قبلا به لایو وصل شدم ولی بازی نکردم...
اولا اینکه دیسک باید حتما Burner Max باشه دیگه؟
من فیفا رو خریدم ایمیج ازش گرفتم 8.13 بود حجمش این یعنی اینکه 100% ه ولی حلا از کجا بفهمم برنر مکس رایت شده یا نه؟ :-؟
بعد حالا فرض میگیریم که برنر کمس باشه منم به لایو بتونم وصل شم دیگه کاره خاصی که نباید بکنم برا آنلاین پلی کردن فیفا؟
پیشاپیش دمتون گرم برا پاسخش :X

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
دوستای گلم من یه سوال داشتم...
من میخوام فیفا 13 رو آنلاین بازی کنم تا حالا ام هیچ بازیو آنلاین بازی نکردم . البته قبلا به لایو وصل شدم ولی بازی نکردم...
اولا اینکه دیسک باید حتما Burner Max باشه دیگه؟
من فیفا رو خریدم ایمیج ازش گرفتم 8.13 بود حجمش این یعنی اینکه 100% ه ولی حلا از کجا بفهمم برنر مکس رایت شده یا نه؟ :-؟
بعد حالا فرض میگیریم که برنر کمس باشه منم به لایو بتونم وصل شم دیگه کاره خاصی که نباید بکنم برا آنلاین پلی کردن فیفا؟
پیشاپیش دمتون گرم برا پاسخش :X
برای آنلاین بازی کردن باید گلد بخری بعد هم باید پوینت بخری!
بعدشم باید چیز پی ان شیر کنی تا بتونی آنلاین پس بخری!
بازی برنر مکس هست هر بازی که حجمش 8.13 باشه برنر هست و به این روش رایت شده!

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
داداش اولا که دمت خیلی گرم , دوما اینکه اکه گلد بخرم پينت اجباريه؟ هزینش چجورياس ؟ چقد با پوينت میشه بازی کرد تا تموم شه؟؟

باو پچه ندیده خب مسخرش نكنين

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
آقا خواهشا یه نفر برای ما هم توضیح بده چیکار کنیم
من اکانت ا ماهه گلد رو که تو دستگاه های اسلیم گداشتن فعال کردم
پوینت رو هم تهیه کردم
لطف کنید بفرمایید از کجا و چطوری کد بخرم ؟!؟!؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر