FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اونم جووینکو :d
راستی ضربه کاشته جووینکو تو حلقت :D این پسر زیر دست الکس دل پیرو بزرگ شده ! بعد 4 نفر مثل تو :D میان به نوع ساختش تو فیفا ایراد می گیرن ! حقیقت ماجرا وقتی مشخص می شه که بنده طرفدار یوونتوس نیستم و این حرف رو می زنم :D

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
5,003
نام
U-N-3-S
سلام دوستان گلم ...

بچه ها من 8 ساله pes میزنم تازه اومدم fifa 13

خیلی خیلی نوووب هستم کسی میتونه کمکم کنه ؟ اگه اره خو عالیه چون اصلا بلد نیستم ...

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
راستی ضربه کاشته جووینکو تو حلقت :D این پسر زیر دست الکس دل پیرو بزرگ شده ! بعد 4 نفر مثل تو :D میان به نوع ساختش تو فیفا ایراد می گیرن ! حقیقت ماجرا وقتی مشخص می شه که بنده طرفدار یوونتوس نیستم و این حرف رو می زنم :D
تو چی میگی این وسط :d
چند وقته نبردمت :d
کلا شانس داری
هروقت انلاین میشم میبینم 5 دقیقه قبل افلاین شدی :d
از شوخی گذشته جووینکو بازیکن خیلی خوبیه
کلا سبک بازی فیفا طوریه که با بازیکنای سرعتی راحت تر میشه کار کرد
در حالی که توی فوتبال واقعی اصلا اینطور نیست
راستی نمیدونم فقط بره من اینطوریه یا واقعا یه کاری کردن
این اواخر خیلی فیفا بهم حال میده بازیش روون تر شده...

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
تو چی میگی این وسط :d
چند وقته نبردمت :d
کلا شانس داری
هروقت انلاین میشم میبینم 5 دقیقه قبل افلاین شدی :d
از شوخی گذشته جووینکو بازیکن خیلی خوبیه
کلا سبک بازی فیفا طوریه که با بازیکنای سرعتی راحت تر میشه کار کرد
در حالی که توی فوتبال واقعی اصلا اینطور نیست
راستی نمیدونم فقط بره من اینطوریه یا واقعا یه کاری کردن
این اواخر خیلی فیفا بهم حال میده بازیش روون تر شده...
با من که از نا توانی بیش از حد می ری دست به دامن رئال مادرید می شی که :D کیو بردی توهم زدی ؟ :D در مورد جووینکو هم پس خدارو شکر به این نتیجه رسیدی که هیچ اغراقی در ساختش نیست :D در اخر اینکه امشب ساعت 10 انلاین شو تا روونی فیفا رو از سرت بپرونم :D

موفق باشی

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
سينا پس هندينگ واسه چيه؟
kick ميشه شوت زدن كه

هندلینگ ربطی به پرتاب دست نداره..
هندلینگ بالا این دو کار رو انجام میده:
1. توپ هایی که میتونه یک ضرب بگیره رو یک ضرب به راحتی میگیره
2. توپ هایی که نمیشه یک ضرب گرفت رو به خوبی دفع میکنه که ایجاد خطر نکنه (که البته اینو یه کمی شک دارم)

اما در مورد کیکینگ خودم شک دارم اما چند تا احتمال میدم:
1. موقعی که ایستاده و توپ رو تو دست گرفته با پا شوت کنه
2. گرفتن توپ های زمینی با پا! مثل خیلی از تک به تک ها
3. مشت کردن توپ
4. شوت زدن (حالا هر جوریش!)

اما یه راهی هست که میشه مطمئن شد.. اینم این که یک بازیکن بسازی بزاری دروازه.. همه اسکیل ها رو بزاری 1 باهاش بازی کنی. بار دیگه همون بازیکن با همون اسکیل های یک، قدرت کیکینگش رو بگذاری 99 و ببینی چه پیشرفتی کرده!

خودم تست میکنم جواب گرفتم میگم.

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
تو آپدیت امروز نقل و انتقالات هم انجام شد ، پلوسو اومد یووه ، دمبابا رفت چلسی.

خیلی عالی شد ، قبلا باید تا 23 فوریه صبر میکردیم ولی الان فقط کافیه یک هفته صبر کنیم تا خرید تیممون اضافه بشه :x

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
تو آپدیت امروز نقل و انتقالات هم انجام شد ، پلوسو اومد یووه ، دمبابا رفت چلسی.

خیلی عالی شد ، قبلا باید تا 23 فوریه صبر میکردیم ولی الان فقط کافیه یک هفته صبر کنیم تا خرید تیممون اضافه بشه :x
تومازو روکی 35 ساله هم توی اپدیت به اینتر پیوست :d
ولی بازیکن خوبیه یه 5 دقیقه اوردمش توی زمین خوب کار کرد!
الان بشدت افسرده شدم :d
تا چند روز دیگه با یه اپدیت جواهر تیمم اسنایدر از تیمم میره موندم کیو جاش بزارم
خدا کنه لودی یا پائولینیو بخریم وگرنه نیم فصل دوم هیچ بازیسازیو ندارم ...

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
kick قدرت مشت کردن توپ توسط گلر هست .
هندلینگ هم همون قضیه چسبناکی دست گلر هست که تا چه حد توپ رو بی نقص جمع و جور کنه !

خب چون رو این قضیه زیاد تحقیق کردم، پرسیدم و الآن به نتیجه درست رسیدم اینجا این پست رو مینویسم که دوستانی که اطلاع ندارن مطلع بشن :D

برعکس اون چیزی که خیلی ها تصور میکنند دروازه بان های فیفا 6 قدرت اصلی دارن. به ترتیب از مهمترین مینویسم:
1. GK Diving
2. GK Reflexes
3. GK Positions
4. GK Handling
5. Reactions
6. GK Kicking

اینو همه میدونیم که نهایت قدرت بازیکنان توی فیفا 99 هست. حالا تاثر گذاری و سهم کامل هر قدرت از 99تایی که به اورال تعلق میگیره::

24 = GK Diving
22 = GK Reflexes
22 = GK Positions
22 = GK Handling
6 = Reactions
4 = GK Kicking
Overall = 99
(اینها بدین معناست که وقتی قدرت دایوینگ دروازه بان 99 باشه 24 تا به اورال اضافه میشه و ...)

حتما" میپرسین از کجا فهمیدم.. خب میتونید امتحان کنید. یک بازیکن بسازید با قدرت 1. بعد به ترتیب هر کدوم از قدرت های بالا رو روی 99 قرار بدید و ببینید چقدر به اورال بازیکن اضافه میشه.

حالا علاوه بر این.. من با تک تک قدرت ها دروازه بان رو سنجیدم و دقیقا" کارایی هر قدرت رو میتونم بگم:

GK Diving:
قدرت شیرجه دروازه بان: رو بعضی از توپ های نزدیک و تقریبا" همه ی توپ های از راه دور که نیاز به شیرجه دارن کارایی داره. پس وقتی توپی داره به گوشه بالا یا پایین دروازه میره علاوه بر قد، شیرجه زدن مهمترین فاکتور هست.

GK Reflexes:
سرعت واکنش دروازه بان: این ویژگی بیشترین تاثیر رو روی ضربه های از راه نزدیک داره، بخصوص ضربات سر. وقتی مهاجم از فاصله 5متری توپ رو به سمت دروازه میزنه ریفلکس مهمترین فاکتور برای دروازه بان هست. دروازه بانی که ریفلکس ضعیفی داره دیرتر واکنش نشون میده.

GK Positions:
جایگیری دروازه بان: این چیزی نیست که بشه براش یک مثال زد، تقریبا" همیشه کارایی داره و مهم هست. خروج صحیح از دروازه و نداشتن خروج اشتباه از ویژگی های این قدرت هست.

GK Handling:
قدرت دست: این قدرت دست هیچ تاثیری روی پرتاب توپ نداره برعکس اون چیزی که خیلی ها تصور میکنن. در حقیقت کارایی این قدرت همون چیزی هست که دوستمون گفت. چسبناکی دست دروازه بان و یک ضرب گرفتن توپ ها. دروازه بانی که هندلینگ ضعیفی داره شوت های محکم رو نمیتونه یک ضرب بگیره، توپ هایی که گرفتنشون ساده هست رو به کرنر میفرسته و گاها" توپ پس از برخورد با دستش داخل دروازه میره!

Reactions:
واکنش مجدد: این قدرت برای وقتی هست که دروازه بان یک توپ رو دفع کرده و نیاز داره به اینکه سریع از روی زمین بلند بشه.. همچنین وقتی توپ رو توی دست داره و روی زمین افتاده چقدر سریع از روی زمین بلند بشه.

GK Kicking:
شوت دروازه بان: دقت شوت دروازه بان وقتی توپ رو در دست گرفته یا ضربه کاشته کنار دروازه رو میخواد بزنه. در ضمن این قدرت هیچ ربطی به مشت کردن و پرتاب توپ با دست نداره.

اگه جایی رو کم توضیح دادم ببخشید اما مطمئنم اشتباهی تو چیزهایی که نوشتم نیست :)

آخرین ویرایش:

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
^^^^
Kicking بوفون پایینه ، برای همین تا آخر هم که پر میکنم تا وسطه زمین میاد ولی یادم نیست دقیقا چه تیمی شدم ولی دروازبانش خیلی بلند شوت میکرد ، ضرباته دروازش تا محوطه جریمه حریف میومد ، وقتی هم توپ ها رو میگرفت ، خوراکه ضد حمله بود :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
توجه کردین این تاپیک دست بر و بکس سری آست;;)

حالا یه مصطفی اون اول صفحه زیادیه:D

ضرباته دروازش تا محوطه جریمه حریف میومد ، وقتی هم توپ ها رو میگرفت ، خوراکه ضد حمله بود
yahoo_4.gif
تو همین فیفا :-o یه همچین موجودی ندیم تا حالا:-o

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب چون رو این قضیه زیاد تحقیق کردم، پرسیدم و الآن به نتیجه درست رسیدم اینجا این پست رو مینویسم که دوستانی که اطلاع ندارن مطلع بشن :D

برعکس اون چیزی که خیلی ها تصور میکنند دروازه بان های فیفا 6 قدرت اصلی دارن. به ترتیب از مهمترین مینویسم:
1. GK Diving
2. GK Reflexes
3. GK Positions
4. GK Handling
5. Reactions
6. GK Kicking

اینو همه میدونیم که نهایت قدرت بازیکنان توی فیفا 99 هست. حالا تاثر گذاری و سهم کامل هر قدرت از 99تایی که به اورال تعلق میگیره::

24 = GK Diving
22 = GK Reflexes
22 = GK Positions
22 = GK Handling
6 = Reactions
4 = GK Kicking
Overall = 99
(اینها بدین معناست که وقتی قدرت دایوینگ دروازه بان 99 باشه 24 تا به اورال اضافه میشه و ...)

حتما" میپرسین از کجا فهمیدم.. خب میتونید امتحان کنید. یک بازیکن بسازید با قدرت 1. بعد به ترتیب هر کدوم از قدرت های بالا رو روی 99 قرار بدید و ببینید چقدر به اورال بازیکن اضافه میشه.

حالا علاوه بر این.. من با تک تک قدرت ها دروازه بان رو سنجیدم و دقیقا" کارایی هر قدرت رو میتونم بگم:

GK Diving:
قدرت شیرجه دروازه بان: رو بعضی از توپ های نزدیک و تقریبا" همه ی توپ های از راه دور که نیاز به شیرجه دارن کارایی داره. پس وقتی توپی داره به گوشه بالا یا پایین دروازه میره علاوه بر قد، شیرجه زدن مهمترین فاکتور هست.

GK Reflexes:
سرعت واکنش دروازه بان: این ویژگی بیشترین تاثیر رو روی ضربه های از راه نزدیک داره، بخصوص ضربات سر. وقتی مهاجم از فاصله 5متری توپ رو به سمت دروازه میزنه ریفلکس مهمترین فاکتور برای دروازه بان هست. دروازه بانی که ریفلکس ضعیفی داره دیرتر واکنش نشون میده.

GK Positions:
جایگیری دروازه بان: این چیزی نیست که بشه براش یک مثال زد، تقریبا" همیشه کارایی داره و مهم هست. خروج صحیح از دروازه و نداشتن خروج اشتباه از ویژگی های این قدرت هست.

GK Handling:
قدرت دست: این قدرت دست هیچ تاثیری روی پرتاب توپ نداره برعکس اون چیزی که خیلی ها تصور میکنن. در حقیقت کارایی این قدرت همون چیزی هست که دوستمون گفت. چسبناکی دست دروازه بان و یک ضرب گرفتن توپ ها. دروازه بانی که هندلینگ ضعیفی داره شوت های محکم رو نمیتونه یک ضرب بگیره، توپ هایی که گرفتنشون ساده هست رو به کرنر میفرسته و گاها" توپ پس از برخورد با دستش داخل دروازه میره!

Reactions:
واکنش مجدد: این قدرت برای وقتی هست که دروازه بان یک توپ رو دفع کرده و نیاز داره به اینکه سریع از روی زمین بلند بشه.. همچنین وقتی توپ رو توی دست داره و روی زمین افتاده چقدر سریع از روی زمین بلند بشه.

GK Kicking:
شوت دروازه بان: دقت شوت دروازه بان وقتی توپ رو در دست گرفته یا ضربه کاشته کنار دروازه رو میخواد بزنه. در ضمن این قدرت هیچ ربطی به مشت کردن و پرتاب توپ با دست نداره.

اگه جایی رو کم توضیح دادم ببخشید اما مطمئنم اشتباهی تو چیزهایی که نوشتم نیست :)

اين لوريس كيكينگش 75 هست ولي قدرت شوتش تا نصف زمين حريف ميره از كاسياس هم بهتره ولي پرتاباش مثه كاسياس نيست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر