FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
مهدی سیلوا همچین بازیکن شاخی هم تو میگی نیست :d اون حرفه ای هایی که من سیتی میشن این بچه رو بیرون میزارن!
در مورد سوالت هم جرارد و لمپارد هافبک دفاعی نیستن پس همون ژابی الونسو بگیر :d

نه اخه تو التیمیت نمیزنی شاید ندونی.تو التیمیت میتونی پست بازیکنا رو کاملا به طور تخصصی عوض کنی!ینی میشه خدیرا رو کرد مهاجم وسط.البته جرارد و لمپارد مثل اینی که گفتم نیستن!می خوام از هافبک میانی بیارمشون هافبک دفاعی

در مورد سیلوا هم تو واقعیت که شاخه حالا تو فیفا نمیدونم!چرا استفادش نمیکنن؟مگه چشه؟

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
سلام
چرا همه اینجا به رئال گیر میدن
مگه بارسا ,بایرن و من سیتی تیم 5 ستاره نیستند
مسی که خیلی بدتر از کریسه
در ضمن آدم با یه تیم راحتر میتونه بازی کنه اصلا بحث کریس نیستش اونایی که با من بازی کردن دیدن من از همه بازیکنام استفاده میکنم
تازه من خودم عاشق بازی کردن با تیم های خوزه>:d=(( هستم حتی اونموقعی که سر مربی پورتو بود من پورتو میگرفتم البته ps2:d:d
از الانم بهتر بازی میکردم چون توی این تیم ها بین بازیکناشون هماهنگی خاصی وجود داره

آخرین ویرایش:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
نه اخه تو التیمیت نمیزنی شاید ندونی.تو التیمیت میتونی پست بازیکنا رو کاملا به طور تخصصی عوض کنی!ینی میشه خدیرا رو کرد مهاجم وسط.البته جرارد و لمپارد مثل اینی که گفتم نیستن!می خوام از هافبک میانی بیارمشون هافبک دفاعی

در مورد سیلوا هم تو واقعیت که شاخه حالا تو فیفا نمیدونم!چرا استفادش نمیکنن؟مگه چشه؟
مهدی توی بازی درگیرانه سیلوا کم میاره
بره همین نمیزارنش
اما توی فوتبال واقعی که یکی از بهتریناس

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
آقابعضی از این بچه های ایرانی از این خارجیا بی جنبه تر شدن!!! امشب با یکی از به اصطلاح دوستان فرندلی زدم،(اسمش رو نمیگم که تایپیک رو متشنج نکنم، همه میشناسیدش احتمالاً) تو یک چهارتا بازی پشت سر هم باخت!!! پنجمی رو دوتا گل بهش زدم بعدش توی یک صحنه دیگه سه یا چهارتا از بازیکناشو دریبل زدم یهو از بازی اومد بیرون به من میگفت رمز زدی، بازیکنای من دریبل می خوردن راحت!!!! بعد بهش گفتم برو بچه، به ما نمی خوری اصلاً!!! بعدش شروع کرد به فحش دادن!!! یک همچین فرندایی داریم ما!!!!-
----------------------------------------------------------------------------
بچه ها خالا که فرشاد هم تقریباً حضورش پر رنگ تر از قبل شده، اگر میشه یک جام بذاریم و لذتش رو ببریم!!!(در حد یک پیشنهاد، همه ی شما خودتون استادید)

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
آقابعضی از این بچه های ایرانی از این خارجیا بی جنبه تر شدن!!! امشب با یکی از به اصطلاح دوستان فرندلی زدم،(اسمش رو نمیگم که تایپیک رو متشنج نکنم، همه میشناسیدش احتمالاً) تو یک چهارتا بازی پشت سر هم باخت!!! پنجمی رو دوتا گل بهش زدم بعدش توی یک صحنه دیگه سه یا چهارتا از بازیکناشو دریبل زدم یهو از بازی اومد بیرون به من میگفت رمز زدی، بازیکنای من دریبل می خوردن راحت!!!! بعد بهش گفتم برو بچه، به ما نمی خوری اصلاً!!! بعدش شروع کرد به فحش دادن!!! یک همچین فرندایی داریم ما!!!!-
----------------------------------------------------------------------------
بچه ها خالا که فرشاد هم تقریباً حضورش پر رنگ تر از قبل شده، اگر میشه یک جام بذاریم و لذتش رو ببریم!!!(در حد یک پیشنهاد، همه ی شما خودتون استادید)
منم موافقم با cup
اینطوری همه با هم آشنا میشن رفاقت ها هم بیشتر میشه

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد

داش حسام نظر لطفته.اما خوب اگه دوست دارید کاپ بندازین.من نباشم نمیشه مگه؟؟:)کاپ بندازین لذتشو ببرین.من معمولا اخر هفته ها بتونم آنلاین میشم نه همیشه

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
کاپ وحشتناک رو اعصابه :d
دیگه لیگ و کاپ و اینجور چیزا زیاد برگزار کردم اونجا یه سری بازیارو زیادی جدی میگیرن
بهتره کاپی باشه که بین تعداد کمی برگزار بشه از بچه های خودمون
که هم بازیشون خوب باشه هم جنبه برد و باخت داشته باشن

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
کاپ وحشتناک رو اعصابه :d
دیگه لیگ و کاپ و اینجور چیزا زیاد برگزار کردم اونجا یه سری بازیارو زیادی جدی میگیرن
بهتره کاپی باشه که بین تعداد کمی برگزار بشه از بچه های خودمون
که هم بازیشون خوب باشه هم جنبه برد و باخت داشته باشن
داداش من جنبم پایینه دلمم کوچیکه ولی برای کاپ باهاتون کنار میام:d البته اگه مارو راه بدین
سینا اون قضیه فرندلی کاپ تو psbaz چیه ؟؟

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
داداش من جنبم پایینه دلمم کوچیکه ولی برای کاپ باهاتون کنار میام:d البته اگه مارو راه بدین
سینا اون قضیه فرندلی کاپ تو psbaz چیه ؟؟
هیچی یکی از بچه ها گفت یه تاپیک براش بزنم میخواد یه سری کاپ دوستانه 4 جانبه برگزار کنه البته زیر نظر سایت نیست

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
هیچی یکی از بچه ها گفت یه تاپیک براش بزنم میخواد یه سری کاپ دوستانه 4 جانبه برگزار کنه البته زیر نظر سایت نیست
من گفتم پرچم ایتالیا رو گزاشتی جام برای تیم های ایتالیایی هستش تازه خوشحال شده بودم:d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,522
نام
میلاد
آقا این داستان چیتر و متقلبو اینا چیه!؟:d
امروز تو 2تا بازی دقیقه 2 گل زدم بعد طرف فرتی اومده بیرون هی چیتر چیتر میکنه!مگه چیتم میشه زد!؟

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
آقا این داستان چیتر و متقلبو اینا چیه!؟:d
امروز تو 2تا بازی دقیقه 2 گل زدم بعد طرف فرتی اومده بیرون هی چیتر چیتر میکنه!مگه چیتم میشه زد!؟

وقتی به یه آماتور دقیقه 2 گل میزنی نمیتونه درک کنه :d
تو هم تا میتونی مورد عنایت قرارشون بده :d

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سینا نظر شما در مورد جدول سری A رو می تونم بپرسم ؟ :D صدر نشینی با شرایط برابر نه با بازی کمتر دیگران ! لذت زیادی داره :D فقط حیف شد تنها عدد که تو جدول صفر بود بلاخره اخرای بازی ها شد 1 !! باخت هام رو می گم :D البته عیب نداره نمک جدول بیشتر شد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر