FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

mamut_haya

کاربر سایت
Sep 20, 2012
22
نام
مجتبی
اقا با منم بازی کنید 4 شنبه مسابقه حذفی دارم :) ali mag mag کیههههههههههههه اینجا نیستی رقیبه 4شنبه ؟ بچه ها ادد کنید بزنیم بازیم هم متوسطه بدش نیس :) mamut_haya

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا با منم بازی کنید 4 شنبه مسابقه حذفی دارم :) ali mag mag کیههههههههههههه اینجا نیستی رقیبه 4شنبه ؟ بچه ها ادد کنید بزنیم بازیم هم متوسطه بدش نیس :) mamut_haya

داريم خوبشم داريم:d

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
بچه ها یه سوال
توی فیفا 13 گل زدن روی کرنر خیلی راحت شده
خود من راحت روی کرنر گل میزنم اما راحت هم گل میخورم
میخواستم بدونم شما از چه راهی توی دفاع کردن استفاده میکنید؟ چون بعضی وقتا نمیدونم چرا اصلا بازیکنام هد نمیزنن

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
joupiter@
خیلی کم پیش میاد که از کرنر گل بخورم و اتفاقن نظرمن برعکسه.. نسبت به 12 بهتر شده ، هم سانتر کشیدن و هم دفاع کردنش
تنها کاری که باید بکنی واسه گل نخوردن از رو کرنر اینه که وقتی طرف سانتر کشید ( عوض کردن بازیکنا باید روی airball باشه که اوتومات خودش عوض کنه ) مدافعت رو خوب کنترل بکنی و سعی کنی با هل دادن با R2 و L2 یا یکیشون مزاحمت ایجاد بکنی رو مهاجم و اگه شد بپیچی جلوش و اول ضربه سررو بزنی.
//
این کیانوش رو هم بزن بازنده اعلامش کن بابا :d حال نداره بره سر کوچه شون isp شون رو عوض کنه :p.. سه ماهه الان ! :p

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام
من امروز گزاشتم دستگاهمو اپدیت کنم بازی رو به 1.04 بعد اخرش 100 % که شد زد error یک عددی زد با ****** هم همینطور
نمیدونم چشه
کسی لینک ****** ریجن 2 رو داره ؟
برام بزاره مرسی

mamut_haya

کاربر سایت
Sep 20, 2012
22
نام
مجتبی
بچه ها یه سوال
توی فیفا 13 گل زدن روی کرنر خیلی راحت شده
خود من راحت روی کرنر گل میزنم اما راحت هم گل میخورم
میخواستم بدونم شما از چه راهی توی دفاع کردن استفاده میکنید؟ چون بعضی وقتا نمیدونم چرا اصلا بازیکنام هد نمیزنن
1- دروازبان رو به موقع جلو بیار
2- با بازیکن که میخوای هد بزنی بجای اینکه به سمت وسط زمین هد بزنی سمت خود کرنر رو بگیر هد بزن 99% اینجوری دفاع میکنه ولی سانت کردنا افتضاهه از 2 تا یکیش گله خیلی بد شده تو کلاب هم که همه از این روش استفاده میکنن

---------- نوشته در 07:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:00 PM ارسال شده بود ----------

اطلاعات جدیدترین پچ برای PS3:

FIFA 13: late PS3 patch rolling out now, fixes listed | VG247

•باگ توپ نامرئی حل شده شده است

•مشکلات Online Seasons Match برطرف شده

•و .........
ت/پ نامرئی رو ولش من یه فرمشن ساختم 2 1 7 یکی از دفاعام نامرئیه عمرا پیداش کنید :)) باید 2 تا بازیکن رویه یه پست باشن بعد یکیش نامرئی میشه :))

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
این کیانوش رو هم بزن بازنده اعلامش کن بابا :d حال نداره بره سر کوچه شون isp شون رو عوض کنه :p.. سه ماهه الان ! :p
تو اگه به من ضمانت دادی که با تعویض isp مشکل من با اون 3 4 نفر حل می شه من همین فردا عوضش می کنم :D بعدم اینکه شنیدم با دورتموند بد جوری دور برداشتی :D ولی اصلا مهم نیست . چون قبلا هم با اتلتیکو دور برداشته بودی :D که این کارش اومد یه کاری کرد دیگه اتلتیکو بر نداری :D در مورد دورتموند هم با این کارش بازی نکردی هنوز :D

Gnome

کاربر سایت
Nov 18, 2011
180
عرض سلام و ادب دارم خدمت دوستان عزیز

بلیزارد ما رو از wow تحریم کرد می خوام بزنم تو خط فوتبال
1-پلی استیشن من هک شده 3.55 هست ایا امکان اورجینال بازی کردن هست؟
2-واسه انلاین بازی کردن pes بهتره یا fifa
3-ببینید مثلا سرورهای داخلی نمی خوام بازی کنم . واسه بازی world of warcraft یه اکانت می ساختیم و یه cd key می خریدیم و یه شارژ ماهیانه
یه توضیح هم در این مورد بدین که cd key باستی بگیرم؟شارژ ماهیانه داره یا نه؟ببخشید در این مورد کاملا noob هستم
اگر جای مطرح کردن سوال ها اینجا نیست لینک تایپیک مربوطه رو محبت بفرمایید

سپاسگذار

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
چک نکردم ببینم با این آپدیتشون سیزن رو میتونم بازی کنم یا نه، ولی امروز زنگ زدم isp م ازش پرسیدم خط تک کاربره میدن، اونم گفت آره ..الان باوجود اینکه ping نتم خوبه و زیر صده اما ضریب اشتراک نتم یک به ده ئه ! :( این ping ئه یهو نوسان پیدا میکنه حال گیری میکنه یهو وسط بازی .. با چندتا از بچه ها تکو توک یکم لگ داره بازیم و سیزن رو هم نمیتونم برم ، فردا پس فردا این نتم رو سر و سامون بدم و اگه سیزن خوب جواب بده دیگه مجبور نیستم هی فرندلی بزنم :p

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
عرض سلام و ادب دارم خدمت دوستان عزیز

بلیزارد ما رو از wow تحریم کرد می خوام بزنم تو خط فوتبال
1-پلی استیشن من هک شده 3.55 هست ایا امکان اورجینال بازی کردن هست؟
2-واسه انلاین بازی کردن pes بهتره یا fifa
3-ببینید مثلا سرورهای داخلی نمی خوام بازی کنم . واسه بازی world of warcraft یه اکانت می ساختیم و یه cd key می خریدیم و یه شارژ ماهیانه
یه توضیح هم در این مورد بدین که cd key باستی بگیرم؟شارژ ماهیانه داره یا نه؟ببخشید در این مورد کاملا noob هستم
اگر جای مطرح کردن سوال ها اینجا نیست لینک تایپیک مربوطه رو محبت بفرمایید

سپاسگذار
سلام
اول اینو بگم این حرکت بلیزارد واقعا ضد حال بود و بعضی از دوستان من هنوز در شوک این خبر هستن
دوم اینکه الان مثل اینکه کپی بازها میتونن انلاین بشن اما ریسکش بالاس و سونی احتمالا بزودی اونارو بن میکنه بره همین من بهت ارجینال توصیه میکنم و فقط هم فیفا
فیفا از دو نظر از PES به سرتره ( از بعد انلاین نه گیم پلی )
اول از نظر سرور که نسبت به PES بهتره
دوم هم از نظر تعدا بالای ایرانیها که هیچوقت احساس تنهایی نمیکنی!
در مورد سوال اخرت نه بره انلاین بازی کردن اون مراحل نداره
برو PS3 اپدیت کن تا کپی خورش بپره و دیسک اورجینال فیفا رو بخر
قبل اینکه بری توی بازی یه اکانت توی PSN بساز ( ترجیحا امریکا ) و بعد میتونی بری فیفارو انلاین بزنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر