FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
ما هم شلغم دیگههههههه:)):)):))اصلا نیستیم تو باغ:d
دیگه باهات بازی نمیکنم:d
کامنت منو کامل نخوندی ؟ گفتم که با سه چهار نفر بازی نکردم و نمی دونم در چه سطحی هستن ، شما هم جزو همون افراد هستی . ولی بازی نکرده قول می دم در سطح فرزاد نباشی :D اینو از نتایجی که بدست میاری و توی کاتالوگ های EA می نویسه می شه فهمید :D

shinji_kiami
کیانوش با بارسا من بازی نکردی :d
بزار وقت شد بزنیم فیفارو بهت نشون بدم :d
از شوخی گذشته من هنوز با فرزاد بازی نکردم اما اگه مثل 2012 باشه رقیب نداره ( البته شواهد نشون میده فرشاد هم مثل اب خوردن فرزاد میزنه پس طبیعتا اون از فرزاد قوی تره :d )
سینا تو که می دونم با کامنت من اصلا حال نکردی :D حالا یکی تو رده بندی نیومده میاد شکلک می ذاره باز می گیم یه چیزی ! ولی خوبه تو رده بندی تو رو بالاتر اعلام کردم و بازم قاطی کردی :D بارسلونا که هیچ ! منچستر سیتیتم دیدیم :D

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
از شوخی گذشته من هنوز با فرزاد بازی نکردم اما اگه مثل 2012 باشه رقیب نداره ( البته شواهد نشون میده فرشاد هم مثل اب خوردن فرزاد میزنه پس طبیعتا اون از فرزاد قوی تره :d )

دمت گرم سینا که واقعیت رو هر چند تلخه میای و میگی :))

---------- نوشته در 02:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:59 AM ارسال شده بود ----------

کامنت منو کامل نخوندی ؟ گفتم که با سه چهار نفر بازی نکردم و نمی دونم در چه سطحی هستن ، شما هم جزو همون افراد هستی . ولی بازی نکرده قول می دم در سطح فرزاد نباشی :D اینو از نتایجی که بدست میاری و توی کاتالوگ های EA می نویسه می شه فهمید :D

کدوم نتایج؟؟مگه واسه شما چی میاد؟؟

---------- نوشته در 02:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:03 AM ارسال شده بود ----------

سینا من که با فرشاد چند ساله بازی نمیکنم:>!!!
مگه اینکه توی لیگی یا همچین چیزی بهم بخوریم که اگه اونجوری هم باشه یه بار توی فیفا 13 بهم خوردیم توی مرحله حذفی (یه چمپینزلیگ خونه حمید آفلاین راه انداخته بودیم) و من بردم:dدر نتیجه==>من ازش قویترم:)):))

خواب دیدی خیره داداش.بیدار شو با هم بریم:))
خودتم یادته چطور بردی.اصغر طرقه شده بود واکاشی زوما :d

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان یه موقع نیاید بگید این دوتا داداش چرا افتادن به جون هم ها:dمن خونه نیستم وگرنه جوابشو میدادم:dاینه که دوستان به بزرگیه خودشون ببخشن و اینو نمک تاپیک بدونن;)

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
دمت گرم سینا که واقعیت رو هر چند تلخه میای و میگی :))

---------- نوشته در 02:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:59 AM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 02:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:03 AM ارسال شده بود ----------

خواب دیدی خیره داداش.بیدار شو با هم بریم:))
خودتم یادته چطور بردی.اصغر طرقه شده بود واکاشی زوما :d

من که از اون بازی فقط بردی که آوردم یادمه هر چند تلخه!!
بردن تو مثل این میمونه:pepsi:
نمیدونم چرا تلخه ولی میچسبه لامصب

یادته حمید میگفت فرزاد اگه دقت میکردی 2 3 تا دیگه جاداشت بخوره؟؟ اما امان از موقعیت خراب کنی من که همیشه عادتمه تا برای بعضی ها بشه سعادت......(تلخه نه؟؟)

هر چند بعد از زیر گرفتن تو رفتم سراغ حمید و در فینال اون رو هم شکست دادم و قهرمان شدم:d:">

.ولی بازی نکرده قول می دم در سطح فرزاد نباشی :D اینو از نتایجی که بدست میاری و توی کاتالوگ های EA می نویسه می شه فهمید :D

:p یعنی یه پیام قبل تو این پیام اومده!!! رو که نیس سنگ پای اون دانشگاهی هستش که میری(البته طبیعیه هرکی بازیه منو قبول داشته باشه تو اونجا پیدات میشه)

پس باید بگم که........... I know it's bitter :sorry: ==>:offtopic:

آخرین ویرایش:

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
همه مشکلات فیفا یه طرف ، این منگل بازیهاش هم یه طرف
امتیاز پروموشن رو کسب کردم ، یک بازیم مونده که برم برای تایتل ولی نمیزاره اون یک بازی رو انجام بدم ، حتما باید 2 بازیت مونده باشه تا بزاره برای لیگ تایتل مسابقه بدی :|

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
کدوم نتایج؟؟مگه واسه شما چی میاد؟؟
همون نتایجی که تو قسمت اخبار می نویسه دیگه . کل ادد لیستت مشخصه که دارن چیکار می کنن . شما هم معلومه داری چیکار می کنی :D در کل باید باهات بازی کنم تا نظر بدم . منتهی پیش بینی من همونه که گفتم :D ولی تا اینجا انصافا من خودم فقط با بازی فرزاد و سینا حال کردم . یعنی با این دو تا که بازی می کنم بازی ها نفس گیر و نزدیک هست و خیلی حال می ده . ولی با بقیه پامو می ندازم رو اون یکی پام :D البته بازم می گم با یه سری هنوز بازی نکردم . یا کانکت نشدیم به هم یا وقت نشده مثل خودت !

p.s : دیشب بالزارتی و روسینا رو خریدم تو اولتیمیت ، تیم یه مقدار جون گرفت . این روسینا عجب بازیکنی هست . خواستار دعوتش به تیم ملی هستیم :D

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
سلام به برو بچ عزیز،!!!! آقا من با ارادتی که از کودکی به برزیل داشتم!!! همیشه و از هر زمانی که یادمه برزیل رو بر میدارم!!! خدائیش تیم جوون و مردیه!!! شاید تو نسخه ی 13 نسبت به دوازده ضعیف تر شده باشه(نبود روبینیو، کاکا، لوسیو، جولیو سزار و ....)، ولی بازم خیلی دوستش دارم!!! دیشب و امروز با fifarsi هفت هشت دست زدیم!!! یک بازی رو اون برد، دو سه تا هم من بردم و یکی دوتا هم مساوی شد، بازیش لذت داشت سرعت کار بالا بود، با حمید الدورادو هم دو دست امروز زدم، با اینکه دوتا بازی رو بردم، ولی واقعاً خوب و هجومی بازی می کرد و من لذت بردم از بازیش!!! با فرشاد هم تو دوازده چند دستی بازی کردم، ولی تو سیزده هنوز قسمت نشده!!! یکی از باهوش ترین افرادی که باهاش بازی کردم همین فرشاده!!! بازیش رو دوست دارم چون خودش تلاش می کنه و میبره، نه اینکه تیمش کار رو براش راحت کنه!!!! رنگو هم که دوست عزیز ماست!!!! عجیب خوب و با حوصله بازی می کنه و دقت پاس هاش خیلی خوبه و اگر بخوام تو یک جمله ویژگیش رو بگم اینه که تو دفاع فوق العاده ست!!!! بقیه افرادی هم که من باهاشون بازی کردم متوسط رو به خوب بودن!!!!
ولی من با خیلی از بزرگان فیفا باز این سایت بازی نکردم!!! از همینجا خواهش می کنم دوستانی که من اونها رو add ندارم، بنده را ادد فرمایند تا در زمین مسابقه از خجالت هم در بیایم!!!
psn id: hesamtotti10
---------------------------------------------------
بعدش هم یک درخواست از دوستان با تجربه در زمینه ی برگزاری لیگ داشتم، اگر شد و زمان را مناسب دونستید یک لیگ راه بندازید که بتونیم لذت بازی ها رو چند برابر کنیم!!! متشکرم

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
اونایی که میخوان بازیشون بهتر شه :

1. یه بخش داره فیفا13 به اسم skill games .. همه قسمت هاشو تا حداقل gold برید .
2. سعی کنید با ترکیبای دیفالت خود فیفا بازی کنید، چون تو حالت کاستوم بازیکنها کاملن خنثی میشن و شما خیلی چیزا رو باید دقیق تنظیم کنید تا تقریبن بشن مثل حالت دیفالت
تو حالت دیفالت بازیکنها باهم هماهنگ ترن و راحتتر همدیگرو پیدا میکنن .
3. با تیمای مختلف بازی کنید (علی الخصوص از ریال مارید و رونالدو دوری کنید چون اونا خودشون گل میزنن و شما فکر میکنید که دارید خوب بازی میکنید و گل میزنید :d ) لذتی گلی که با بازیکن متوسطی مثل آردا توران و با پاسکاری تیمی و باصبر و حوصله می زنید چندین برابر گلیه که با تاکتیک "بنداز دررو و پنالدو و بدوبدو و گلللل " می زنید ئه :d
4. تیمای 4/5 -4 - 3/5 ستاره رو وردارید و هجومی بازی کنید تا دفاعتون قوی تر بشه . گل می خورید ؟ میبازید ؟ عیب نداره !! عوضش هربار از هرنقطه و به هرشکلی گل خوردید یاد میگیرید که سری بعد دوباره مثل اون گل رو نخورید . این شکلی بازی کنید خیلی خیلی بهتر از اینه که 6 -7 نفر جلو دروازه بچینید و اونا خودشون واستون دفاع کنن و شما فکر کنید که خیلی خوب دارید دفاع میکنید، درحالی که هم لذت بازی زیبا رو از خودتون و حریفتون میگیرید و هم طرف ممکنه از بازی کردن باهاتون دلسرد و خسته بشه و تو حالت بدش میره رو فاز دعوا و فحش و غیره .
5. از isp منطقه تون سوال کنید ببینید اگه خط تک کاربره میدن برید نت تک کاربره بگیرید، چون اکثرن یک به هشت و یک به ده و اینا میدن .. تک کاربره که بگیرید برا بازی آنلاین بهتره و اعصابتون سر لگ و اینا خورد نمیشه و بهتر میتونید بازی کنید .
6. تیم دورتموند رو بردارید باهاش بازی کنید :d
7. متنوع بازی بکنید و به یه سبک و روال عادت نکنید (مخوصن عادت کردن به فقط سانتر از جناحین ) از دادن پاس های بلند زمینی و هوایی نترسید .
8. با افراد مختلف بازی کنید .
9. دفاع لگسی رو بندازید سطل آشغال ! بادفاع تاکتیکال بازی کنید . اگه واستون سخته باید اینقد مثل من گل بخورید تا یاد بگیرید :d
10. حرکات حریفتون رو پیش بینی کنید و سعی کنید جلوتر از اون حرکاتش رو حدس بزنید.
و درآخر اینکه چون این بازی گلوکز ! زیادی از مغزتون رو مصرف میکنه و نیاز به تمرکز بالایی داره حتی الامکان قبل از بازی مواد قندی و شکلات و قهوه جات مصرف بکنید :d ردبول و هایپ و ... :d هم که باشه دیگه فبها :p
حالا اینارو گفتم پیش خودتون نگید اینو نگاه ! فکر کرده کیه که داره مثلن اینجا میاد به بقیه درس میده !:d من قبلن هم گفتم با هر کی که بازی میکنم ازش چیز یاد میگیرم .. شمام بیاید دانسته هاتون رو به اشتراک بزارید تا یاد بگیریم .. درکلsharing is caring :p

---------- نوشته در 09:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:30 PM ارسال شده بود ----------

فردا شب عجب بازیایی هست !
*** LJs LiveOnSat Football / Soccer Schedules on TV

مصطفی ! این بازی لیگمون رو اگه امکانش باشه یه ساعت زودتر بزنیم مثلن ساعت 8 .. خوبه ؟ ساعت 9 بازی بایرن - دورتموند ئه بعدش هم بارسلون و آخرشب هم رئال با اتلتیکو مادرید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

2. سعی کنید با ترکیبای دیفالت خود فیفا بازی کنید، چون تو حالت کاستوم بازیکنها کاملن خنثی میشن و شما خیلی چیزا رو باید دقیق تنظیم کنید تا تقریبن بشن مثل حالت دیفالت
3. با تیمای مختلف بازی کنید (علی الخصوص از ریال مارید و رونالدو دوری کنید چون اونا خودشون گل میزنن و شما فکر میکنید که دارید خوب بازی میکنید و گل میزنید :d ) لذتی گلی که با بازیکن متوسطی مثل آردا توران و با پاسکاری تیمی و باصبر و حوصله می زنید چندین برابر گلیه که با تاکتیک "بنداز دررو و پنالدو و بدوبدو و گلللل " می زنید ئه :d
4. تیمای 4/5 -4 - 3/5 ستاره رو وردارید و هجومی بازی کنید تا دفاعتون قوی تر بشه . گل می خورید ؟ میبازید ؟ عیب نداره !! عوضش هربار از هرنقطه و به هرشکلی گل خوردید یاد میگیرید که سری بعد دوباره مثل اون گل رو نخورید . این شکلی بازی کنید خیلی خیلی بهتر از اینه که 6 -7 نفر جلو دروازه بچینید و اونا خودشون واستون دفاع کنن و شما فکر کنید که خیلی خوب دارید دفاع میکنید، درحالی که هم لذت بازی زیبا رو از خودتون و حریفتون میگیرید و هم طرف ممکنه از بازی کردن باهاتون دلسرد و خسته بشه و تو حالت بدش میره رو فاز دعوا و فحش و غیره .
5. از isp منطقه تون سوال کنید ببینید اگه خط تک کاربره میدن برید نت تک کاربره بگیرید، چون اکثرن یک به هشت و یک به ده و اینا میدن .. تک کاربره که بگیرید برا بازی آنلاین بهتره و اعصابتون سر لگ و اینا خورد نمیشه و بهتر میتونید بازی کنید .
6. تیم دورتموند رو بردارید باهاش بازی کنید :d
7. متنوع بازی بکنید و به یه سبک و روال عادت نکنید (مخوصن عادت کردن به فقط سانتر از جناحین ) از دادن پاس های بلند زمینی و هوایی نترسید .
9. دفاع لگسی رو بندازید سطل آشغال ! بادفاع تاکتیکال بازی کنید . اگه واستون سخته باید اینقد مثل من گل بخورید تا یاد بگیرید :d
و درآخر اینکه چون این بازی گلوکز ! زیادی از مغزتون رو مصرف میکنه و نیاز به تمرکز بالایی داره حتی الامکان قبل از بازی مواد قندی و شکلات و قهوه جات مصرف بکنید :d ردبول و هایپ و ... :d هم که باشه دیگه فبها :p
حالا اینارو گفتم پیش خودتون نگید اینو نگاه ! فکر کرده کیه که داره مثلن اینجا میاد به بقیه درس میده !:d من قبلن هم گفتم با هر کی که بازی میکنم ازش چیز یاد میگیرم .. شمام بیاید دانسته هاتون رو به اشتراک بزارید تا یاد بگیریم .. درکلsharing is caring :p

---------- نوشته در 09:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:30 PM ارسال شده بود ----------

مصطفی ! این بازی لیگمون رو اگه امکانش باشه یه ساعت زودتر بزنیم مثلن ساعت 8 .. خوبه ؟ ساعت 9 بازی بایرن - دورتموند ئه بعدش هم بارسلون و آخرشب هم رئال با اتلتیکو مادرید

ساعت 8 و ربع ميزنيم

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317

3. با تیمای مختلف بازی کنید (علی الخصوص از ریال مارید و رونالدو دوری کنید چون اونا خودشون گل میزنن و شما فکر میکنید که دارید خوب بازی میکنید و گل میزنید ) لذتی گلی که با بازیکن متوسطی مثل آردا توران و با پاسکاری تیمی و باصبر و حوصله می زنید چندین برابر گلیه که با تاکتیک "بنداز دررو و پنالدو و بدوبدو و گلللل " می زنید ئه
6. تیم دورتموند رو بردارید باهاش بازی کنید
9. دفاع لگسی رو بندازید سطل آشغال ! بادفاع تاکتیکال بازی کنید . اگه واستون سخته باید اینقد مثل من گل بخورید تا یاد بگیرید
و درآخر اینکه چون این بازی گلوکز ! زیادی از مغزتون رو مصرف میکنه و نیاز به تمرکز بالایی داره حتی الامکان قبل از بازی مواد قندی و شکلات و قهوه جات مصرف بکنید ردبول و هایپ و ... هم که باشه دیگه فبها
حالا اینارو گفتم پیش خودتون نگید اینو نگاه ! فکر کرده کیه که داره مثلن اینجا میاد به بقیه درس میده ! من قبلن هم گفتم با هر کی که بازی میکنم ازش چیز یاد میگیرم .. شمام بیاید دانسته هاتون رو به اشتراک بزارید تا یاد بگیریم .. درکلsharing is caring

1. من همه رو تا اسکیل چلنج رفتم ولی اینها زیاد تو بازیت اثر نداره ، اگر میخوای رو بازیت تاثیر بزاره ، خیلی بیشتر از رسوندن به گولد باید تمرین کنی
2.واقعا درسته ، بارها گفتم نمیدونم چرا انقدر تفاوت بین ترکیب کاستوم و دیفالت بوجود اومده ، اصلا با کاستوم انگار دست و پای بازیکنات رو بستی ، دیگه مثل قبل کار نمیکنن
3. البته من یه چیزی به این قسمت اضافه کنم ، به نظر من بهتره زمانی که زیاد باختید ، برای اینکه روحیتون داغون نشه ، یه مدت با تیم های قوی بازی کنید و برد بیارید تا از فیفا زده نشید :d
4. کلا تنوع تیم خیلی خوبه ها ولی تعصب به تیم برای بعضی ها من جمله من مانع انتخاب تیم های دیگه میشه ، بدجور یوونتوس رو دوست دارم و دوست دارم همه رو با همین تیم شکست بدم ، وقتی هم که باهاش شکست میخورم ، دوست دارم یه تاکتیک جدید امتحان کنم تا بازم بتونم پیروز بشم
5.....
6. وقتی نسخه دمو اومد ، تو همین تاپیک گفتم که دورتموند قویترین تیم دموست ، حالا هم به نظرم یکی از قویترین تیم هاست ، همه چیزش با هم مچه
7. به نظرم این کار تمرکز بالایی میخواد ، باید روی سرعت تصمیم گیری هم کار کرد ، من به شخصه توی این مورد مشکل دارم ، بعضی اوقات که چند راه حل دارم گیج میشم و به بدترین شکل ممکن توپ رو از دست میدم
8. شدید لایک ولی من معمولا برای اینکه پیشرفت بازیم رو بسنجم ، از یه سنگه محک استفاده میکنم ، در بازه زمانی فعلی سنگ محک من خودتی :d
9. مگه کسی هست که هنوز لگسی بازی کنه؟ :|
10. اینم مشکل اصلی منه

یادمه اوایل که از پی ای اس اومدم به فیفا ، یکی تو لیست دوستام بود که باهاش آنلاین میزدم ، بعد این تو بازیش خیلی تو سر توپ میزد ، کلا مبنای بازیش تو سر توپ بود ، منم از پی ای اس عاشق تو سر توپ زدن بودم ، بهش گفتم میشه بهم بگی چطوری تو سر توپ بزنم ، گفت باید تمرین کنی ، گفتم خوب باشه کدوم دکمه ها را بزنم ، هی از جواب دادن سر باز میزد :| میگفتم خودت چطوری میزنی ، گفت 1000 تا بازی کردم :|

اینو گفتم که بگم فکر نکنید اگر چیزی بلدید به دیگران یاد بدید باعث میشه که عقب بیوفتید ، اتفاقا به نظر من اگر جیزی به دیگران یاد بدید ، باعث میشه که اطلاعات مختلف بینتون شیر بشه و سریعتر بازیتون پیشرفت کنه

به نظر شما در یک موقعیت تک به تک ، بهترین راه برای گل کردن توپ چیه؟

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
Rango
تقریبا همه بهم پیام دادن بازی بایرن دورتموند ساعت 9 شبه زمان بازی تغییر بده بره همین تمام بازیها ساعت 8:15 برگزار میشه :d

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
به نظر شما در یک موقعیت تک به تک ، بهترین راه برای گل کردن توپ چیه؟

skill games > advanced shoting بخش گلد به بعد یه مرحله تمرینی داره که واست چندین نوع مختلف تک به تک توپ رو میندازه و باید گلش کنی
بهرتین راه واسه بهتر شدن فینیشینگت تمرین اون قسمته .

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
حالا اینارو گفتم پیش خودتون نگید اینو نگاه ! فکر کرده کیه که داره مثلن اینجا میاد به بقیه درس میده !:d

اینو نگاه فک کرده کیه:dاومده به ما درس یاد بده>:d<
شوخی کردم.
حرفات درسته اما در مورد من صادق نیست:dمن فقط با این میلانه بدبختم راحتم!!!بلد نیستم یا حال نمیکنم با تیم دیگه ای بازی کنم.نه ریال نه بارسا نه .. هرچقدرم که قوی باشن.حال نمیده دیگه چه کنم:d
هیچ کدوم از مراحل تمریناتیه فیفا رو هم تست نکردم.حسش نیس:))دیگه سبک بازیمو بلدم.رو دستمه.اونا رو برم چیز جدیدی فک نمیکنم یاد بگیرم ازش یا اگرم یاد بگیرم بعد مدتی از یادم میره و بازیه اصلیمو میکنم.
در مورد تک به تک و موقعیت و اینا هم من خودم بستگی به شرایط داره ببینم چی بزنم گله نمیتونم درست بگم چی بهتره:dدیگه خوب و بد همینه بازیم دیگه.به پای شما نمیرسه رنگو خان;)
راستی اقا عبدالله خیلی رفتی تو نخ این دورتموند هااا.چقدر تبلیغشو میکنی:dتو ۱۲ دورتموندی نبودی!!!خوبه تیمش...

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
شما که کلن از یه سیاره دیگه اومدی :d

تو 12 پورتو بودم بیشتر با هولک عالی بود ولی رفت زنیت دیگه حال نمیده
من طرفدار یا فن هیچ تیمی نیستم به اون شکل ، هرتیمی زیبا بازی کنه نظر من به نظرش نزدیکتر میشه :d فعلنه که دورتموند چه تو فوتبال واقعی چه تو فیفا واقعن قشنگ بازی میکنن
اتلتیکومادرید هم تیم خیلی خوبیه ، کلن انعطاف پذیرم تو انتخاب تیم .. زسکاموسکو رو ورداشتم ، زنیت ، ساندرلند ، اتلتیکو بیلبائو هم توش مونیایئین هست که خیلی بازیکن دوست داشتنی ئیه ، شالکه تیم خوبیه ، کورینتیانس برزیل عالیه تیمش + سانتوس و و و .. به جز یک تیم که برش نداشتم تو 13 تا حالا چون خیلی خیلی تیم ضعیف و .. ئیه ( ریال ما رید ) :p

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان خواهشا سعي كنيد به تيمهاي همديگه توهين نكنيد
تاپيك فيفاست فوتبال نيست كه
يادش بخير اون زمان كه دبيرستان ميرفتيم همه يا رئال برميداشتن يا ميلان يا اينتر هنوز كسي نميدونست كه بارسا خوردنيه يا پوشيدني8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر