FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سينا منو مهدي الان بخوايم بيام تو پرو كلاب شما چيكا بايد بكنيم:d
بازيكنم خيلي قوي شده ولي فك كنم پرو كلاب يه نفر پاسور ميخواد يه نفر هم مهاجم
با مهدي چند دست زديم بنظرم هردوبازيكن پست داشته باشن بهتره اين گزينه any چيز شيتيه:-&
مصطفی یادم رفت بگم اصلا Any نزارین چون میزان لگ بیشتر میشه
سیستم تیمو جوری بزارین 3 نفر مثلثی جلو باشن
یکی CAM دو نفر هم جلو اون RS & LS
من با مهراد میرفتم معمولا دوتامون مهاجم میشدیم( با اینکه پست من هافبک بازیسازبود ) و جلو باهم یک دو میکردیم من موقعیت براش میساختم اونم تموم کننده بود
بعد یه چیز دیگه اینکه توی پرو کلاب اونی که کاپیتان میشه نقشش خیلی مهمه باید کامل تمرکزش روی دفاع هم باشه و به موقع پرس کنه 90% کار دفاعی روی دوش اونه

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
بعد حالا یه سوال دیگه هم دارم چون خیلی وقته دارم بهش فکر میکنماین جووینکو کجاش توی فوتبال واقعی اینقدر خوبه که توی فیفا اینقدر تخیلی شده؟؟ خود من به عنوان یه ایتالیایی خیلی دوسش دارم بازیکن خوبی هم هست اما نه در این حد ، این بچه یه زمانی قرار بود جانشین الکس کبیر بشه که اخرش قرضش دادن یه تیم دیگه بعد اینکه دوباره پیشرفت کرد برگشته یووه اما همین بازیهای اخرو ذخیره یه مهاجم درجه 2 مثل کوالیارلا شده! حالا هم بخاطر این خیلی ها میرن یووه و ایتالیا میشن مثل مهراد ، کیانوش ، امیر و ... ( که البته همشون بازیشون عالیه و خود من با اون دو نفر اولی بیشتر از هر فیفاباز دیگه ای دوستانه زدم چون بازیشون خوبه )
جووینکو دقیقا عین واقعیت ساخته شده ، اگرم کسی تو فیفا میتونه بهتر ازش بازی بگیره ، بخاطر اینه که حتی الامکان نمیزاره پای قدرت بدنی 34 جووینکو وسط بیاد ، تو واقعیت هم اگر جووینکو فقط فرار کنه و پای قدرت بدنیش وسط نباشه میترکونه ، مگه همین بازی آخر با میلان برگردونشو ندیدی ؟

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
جووینکو دقیقا عین واقعیت ساخته شده ، اگرم کسی تو فیفا میتونه بهتر ازش بازی بگیره ، بخاطر اینه که حتی الامکان نمیزاره پای قدرت بدنی 34 جووینکو وسط بیاد ، تو واقعیت هم اگر جووینکو فقط فرار کنه و پای قدرت بدنیش وسط نباشه میترکونه ، مگه همین بازی آخر با میلان برگردونشو ندیدی ؟
کمال برگردونشم دیدم رفتش توی اوت
اما هر چقدر فکر میکنم یادم نمیاد توی فوتبال واقعی جووینکو بزنه توی دفاع حریف بعد توی محوطه جریمه توی اون شلوغی با قدرت بدنی 34 از همه رد بشه بعد برخلاف جهت حرکتش یه شوت بزنه بره توی گل یا توی زاویه بسته یه شوت میزنه شانسی میره توی گل اونم جلو یکی مثل هندانوویچ
توی فیفا 12 یه سبک بود که طرفدارای چلسی ابداعش کردن و زوری میخواستن یک دو کنن برن جلو توپو بدن دروگبا یه شوت بزنه تا شاید گل بشه
بین بچه ها T_chelsea یا همون طاها خودمون عالی این کار انجام میداد و سرعت پاسکاریش عالی بود اما موضوع این بود توی محوطه جریمه به شکل تخیلی بازیکناش هر شوتی میزدن گل میشد الان توی 13 جووینکو همین وضعیت داره حالا یعنی به جز سرعت خیلی کارای دیگه میکنه که توی فوتبال واقعی اصلا اونطوری نیست
جووینکو بازیکن خوبیه اما توی فیفا خیلی قوی تر شده
الان تاکتیک خیلی ها روی جووینکو تنظیم شده من باهات بازی کردم اتفاقا برام جالب بود زیاد بازیت روی جووینکو نمیچرخه و ازش استفاده نمیکنی اما این جووینکو توی فیفا خوراک ضد خیلی از کاراس

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
دوستان در مورد مدافعان بارسا و کند بودنشون به نظر من دیگه خیلی دارین بزرگش میکنین
شاید پیکه و سونگ در مقایسه با مدافعان رئال یا من سیتی کمی کند باشن اما از خیلی از دفاعای دیگه بهترن
بعد یه مشکلی که اکثر فیفاباز ها دارن اینه کار پوشش خوب انجام نمیدن
مثلا وقتی میبینین توپو توی عمق بره رونالدو میندازن شما به جای اینکه سمت رونالدو برین باید سمت دروازه برین تا اونو پوشش بدین چون از نظر سرعتی بهش نمیرسین
نکته دیگه هم اینکه تا وقتی پاسی به رونالدو نرسه دیگه سرعت پیکه مشکل نمیشه
شما باید بلافاصله بعد اینکه توپو از دست دادین بازیکنایی که کار ضد حمله رو طراحی میکنن ( مثل اوزیل ) پرس کنین و نزارین توپو پشت مدافعا بره بازیکنای سرعتی بندازن تا وقتی هافبک هاتون بتونن کار پرس هافبک های حریف بخوبی انجام بدن دیگه کند بودن مدافعا اهمیت پیدا نمیکنه
در مورد والدز هم با کمال موافقم و واقعا عین واقعیت ساختنش همین امروز با یکی بازی کردم و والدز ستاره تیمم بود خیلی وقتا هم هر شوتی بهم میزنن این والدز نه نمیگه توی فوتبال واقعی هم همینه

حالا یه سوال از بچه های بارسایی دارم! چرا اینقدر این پیکه بی بخاره؟؟ :d باور کنین دیشب داشتم بازی میکردم جووینکو بالا سرش هد زد!!
@Mhedicage
مهدی جان در مورد ژاوی و مسی مخصوصا خواهشا مظلوم نمایی نکن :d
مسی بهترین بازیکن فیفا اما مشکل اینه بازی کردن باهاش کار هر کسی نیست
الان کسی که یه روزه دسته PS3 لمس کرده میتونه توپو بندازه با رونالدو فرار کنه اما مسی باید خیلی هوشمندانه تر باهاش بازی کرد تا بفهمیم چقدر بازیکن خوبیه ( تو هم با مسی هر شوتی میزنی گل میشه بره چی ازش راضی نیستی؟ :d )
در مورد ژاوی هم خود من فابرگاس بهش ترجیح میدم اما توی پاس های عمقی بلند هیچ تیمی بازم مثل بارسا نیست یعنی با فابرگاس واینیستا شما در جهتی پاس بلند بفرستین 99% به مقصد میرسه
مهدی تو چون بیشتر بازیت روی زمینه شاید هنوز اینو نفهمیدی

بعد حالا یه سوال دیگه هم دارم چون خیلی وقته دارم بهش فکر میکنم
این جووینکو کجاش توی فوتبال واقعی اینقدر خوبه که توی فیفا اینقدر تخیلی شده؟؟ خود من به عنوان یه ایتالیایی خیلی دوسش دارم بازیکن خوبی هم هست اما نه در این حد ، این بچه یه زمانی قرار بود جانشین الکس کبیر بشه که اخرش قرضش دادن یه تیم دیگه بعد اینکه دوباره پیشرفت کرد برگشته یووه اما همین بازیهای اخرو ذخیره یه مهاجم درجه 2 مثل کوالیارلا شده!
حالا هم بخاطر این خیلی ها میرن یووه و ایتالیا میشن مثل مهراد ، کیانوش ، امیر و ... ( که البته همشون بازیشون عالیه و خود من با اون دو نفر اولی بیشتر از هر فیفاباز دیگه ای دوستانه زدم چون بازیشون خوبه )
@mostafa682
مصطفی باید دو نفری برین توی کلاب
بیشتر از دو نفر لگ میندازه
من یه زمانی تقریبا هر شب با بهراد یا با مهراد بازی میکردیم و معمولا لگ خیلی زیاد نبود اما هر موقع 3 نفر میشدیم لگ زیاد میشد
یه بار دیگه هم با مهدی و مهراد رفتیم اما با اینکه لگ زیاد بود باز خیلی حال داد

نسبت به 12 بهتر ساختن ولی شوت های فنی مسی با سانچز فرقی نمی کنه!!!!!!!!!!اینیستا خدای دریبل هست ولی تو 13 اگه بخوای ذریبل بزنی قدرت بدنی خوبی نداره و معمولان موفق نیست
در مورد ژاوی هم من با بقیه تیما تا حالا بازی نکردم که ببینم پاسورشون در چه حده ولی میدونم حداقل پاس ژاوی با بوسکتس تفاوتی نداره یا محسوس نیست!
درمورد دفاع هم راضیم از بارسا:D (چون با دفاع های دیگه بازی نکردم:D

این پرو کلاب هم چیز هیجانی و خنده داری هست!
تا دقیقه 90 از حریف 1-0 جلو بودیم با مصطفی یارو یه شوت زد مساوی شد تروفی خشگله پرید از دستم:(

---------- نوشته در 04:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:55 PM ارسال شده بود ----------

مصطفی یادم رفت بگم اصلا Any نزارین چون میزان لگ بیشتر میشه
سیستم تیمو جوری بزارین 3 نفر مثلثی جلو باشن
یکی CAM دو نفر هم جلو اون RS & LS
من با مهراد میرفتم معمولا دوتامون مهاجم میشدیم( با اینکه پست من هافبک بازیسازبود ) و جلو باهم یک دو میکردیم من موقعیت براش میساختم اونم تموم کننده بود
بعد یه چیز دیگه اینکه توی پرو کلاب اونی که کاپیتان میشه نقشش خیلی مهمه باید کامل تمرکزش روی دفاع هم باشه و به موقع پرس کنه 90% کار دفاعی روی دوش اونه
any خوبه لگ نمی ذاره!

ولی واسه دفاع خود cpu عالی عمل میکنه!
درمورد کاپیتانی هم کاملا موافقم

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
نسبت به 12 بهتر ساختن ولی شوت های فنی مسی با سانچز فرقی نمی کنه!!!!!!!!!!اینیستا خدای دریبل هست ولی تو 13 اگه بخوای ذریبل بزنی قدرت بدنی خوبی نداره و معمولان موفق نیست
در مورد ژاوی هم من با بقیه تیما تا حالا بازی نکردم که ببینم پاسورشون در چه حده ولی میدونم حداقل پاس ژاوی با بوسکتس تفاوتی نداره یا محسوس نیست!
درمورد دفاع هم راضیم از بارسا:D (چون با دفاع های دیگه بازی نکردم:D

این پرو کلاب هم چیز هیجانی و خنده داری هست!
تا دقیقه 90 از حریف 1-0 جلو بودیم با مصطفی یارو یه شوت زد مساوی شد تروفی خشگله پرید از دستم:(
مهدی کلا فیفا توی زمینه دریبل خیلی موفق نیست
اتفاقا به نظر بین تمام کسایی که باهاشون بازی کردم بهترین کسی که توی بازی از دریبل کردن استفاده میکنه تویی با همون اینیستا عالی بازی میکنی ( داشتم با ممد ترمیناتور بازی میکردم ، مهدی من تقریبا توی موازات خط کرنر بودم و اخرین فکری که به ذهن ادم میرسه اونه از اون زاویه بسته جلو کاسیاس شوت بزنیم اما من چیپ زدم از بالا سر کاسیاس رفت توی گل اینو میخوام بگم ناشکری نکن :d باور کن یه سری کارا بارسایی ها میکنن از هیچکس دیگه ای برنمیاد ;) )

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
any خوبه لگ نمی ذاره!

ولی واسه دفاع خود cpu عالی عمل میکنه!
درمورد کاپیتانی هم کاملا موافقم
فك كنم حق با سينا باشه
من 4.3.3 نميتونم مهدي نميتونم وينگ بازي كنم از بچگي نوك حمله بودم گرچه يه نفر كشفم كرد گذاشتم دروازه و از اون به بعد پستم همين شد:d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
فك كنم حق با سينا باشه
من 4.3.3 نميتونم مهدي نميتونم وينگ بازي كنم از بچگي نوك حمله بودم گرچه يه نفر كشفم كرد گذاشتم دروازه و از اون به بعد پستم همين شد:d

تو واسه هد خوبی :D
عجب سانتر خوفی کردما:D
تو پرو کلاب 3 تا مهاجم لازمه نمی دونم چرا:D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو واسه هد خوبی :D
عجب سانتر خوفی کردما:D
تو پرو کلاب 3 تا مهاجم لازمه نمی دونم چرا:D

مهدي باوركن تو any نباشي خيلي بهتري تو اگه any نبودي من حداقل 3 تا گل زده بودم
بعدشم گل اخر واسه چي دروازه بان رو اوردي بالا :d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
مهدی کلا فیفا توی زمینه دریبل خیلی موفق نیست
اتفاقا به نظر بین تمام کسایی که باهاشون بازی کردم بهترین کسی که توی بازی از دریبل کردن استفاده میکنه تویی با همون اینیستا عالی بازی میکنی ( داشتم با ممد ترمیناتور بازی میکردم ، مهدی من تقریبا توی موازات خط کرنر بودم و اخرین فکری که به ذهن ادم میرسه اونه از اون زاویه بسته جلو کاسیاس شوت بزنیم اما من چیپ زدم از بالا سر کاسیاس رفت توی گل اینو میخوام بگم ناشکری نکن :d باور کن یه سری کارا بارسایی ها میکنن از هیچکس دیگه ای برنمیاد ;) )

نه مث که بارسا خوب ساخته شده و من غافلم:D
نمی دونم والا ولی انتظارم حداقل از اینیستا خیلی بیشتر بود!

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
اقا یه سوال
این اواخر خیلی ها این مشکل داشتن که وقتی داخل بازی میرفتن توپ معلوم نبود
منم امروز داشتم بازی لیگ با مصطفی میزدم توپ معلوم نبود و چند بار دیگه هم امتحان کردیم همینطور بود
کسی راهی سراغ نداره این مشکل برطرف کنیم؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
کیانوش حساب امثال تو و کمال و خیلی های دیگه جداس :d
مهرادم بعد من یونایتد طرفدار یوونتوسه
اما حرف من اینه کسایی که یووه یا ایتالیا میشن به هرحال تاکتیکشون بیشتر روی جووینکو همونطوری که رئالی ها بیشتر روی رونالدو مانور میدن کجا تهمت زدم :d
اما جووینکو توی فوتبال واقعی در اون حد نیست
تهمت زدی دیگه اقا جان :D این دفعه بازی کردیم من جووینکو رو می ذارم بیرون :D ولی قبول کن جووینکو فقط بنداز و در برو :D یعنی اگر جایی صحبت از قدرت بدنی باشه یا ضربه سری بخواد بزنه صفر هم یه چیزی اونور تره ! الان توی منچستر سیتی اگوئرو خیلی وحشتناکتر از جووینکو ساخته شده . همه توپاش می ره تو گل ! یا حتی توز !

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
مهدي باوركن تو any نباشي خيلي بهتري تو اگه any نبودي من حداقل 3 تا گل زده بودم
بعدشم گل اخر واسه چي دروازه بان رو اوردي بالا :d

اره هی خودم و تورو قاطی میکردم میخواستم به تو پاس بدم میدادم به خودم!اگه دقت کرده باشی یه جا داشتم تک به تک میشدم این لگ باعث شد پاس بدم:D
دروازه بانم فرقی نمی کرد بیارم یا نه مهم این بود که دیگه نمیتونستیم ببریم:D

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
با فرشاد یه هفت هشت دست زدم ( دورتموند-میلان) که خیلی بازیهای قشنگی شد , از 12 تا الان با خیلیا بازی کردم , به جرات میتونم بگم بهترین ترکیب کاستوم (ترکیبای دفاعی و تخیلی رو اصلن ترکیب حساب نمیکنم ) برا همین فرشاده , یه 4.3.3 ساخته عجیب ! دست از پا خطا کنی هم سوراخ سوراخت میکنه
butwhy.png
عین این غول های معمولی 5 - 6 تا نمیزنه که دوازده سیزده تا میزنه
waa.png

جلوش یه چهارپنج تا ترکیب مختلف رو تست کردم و ترکیبی که جلوش خوب جواب داده همون ترکیب دیفالت اتلتیکو مادرید بوده 4.3.3 )

اووووففففففففف چقدر بچه ها فعالن:dدو روز سر نزدیم به تاپیک کلی دوستان گفنگو داشتن.ایول بابا.دمتون گرم.همینجوری باشه حال میده.:)
اقا عبدااله شما هم لطف داری.!!!شکسته نفسی هم نکن.بازیه شما هم خیلی عالیه.همونطور که بهت تو psn هم گفتم با دورتموند طوری بازی میکنی که ۱۰۰ تا ریال و بارسایی نمیتونن بازی کنن.افرین.حالا منم بازیم یه نموره گرفته بود.;).بازیهایی که کردیم خیلی خوب بودن.حال داد.
۱-۲ شب پیش با دوستمون fifarsi میزدیم عجب بازیی شده بود.انگار افلاین میزدیم.سرعت بازی بالااااااااا بدون کوچکترن لگی.بسی لذت بردیم>:d<
موفق باشید...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اره هی خودم و تورو قاطی میکردم میخواستم به تو پاس بدم میدادم به خودم!اگه دقت کرده باشی یه جا داشتم تک به تک میشدم این لگ باعث شد پاس بدم:D
دروازه بانم فرقی نمی کرد بیارم یا نه مهم این بود که دیگه نمیتونستیم ببریم:D
اوكي حالا خواستي ايندفعه ميزنيم ولي تو cam باش منم مهاجم اينجوري خيلي بهتره
حريف هم اگه قوي بود من سريع ميفهمم اگه يادت باشه اون بازي با رم من فهميدم اينا خيلي قوي هستن ولي وقتي گل خورديم تو زدي بيرون

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
اقا یه سوال
این اواخر خیلی ها این مشکل داشتن که وقتی داخل بازی میرفتن توپ معلوم نبود
منم امروز داشتم بازی لیگ با مصطفی میزدم توپ معلوم نبود و چند بار دیگه هم امتحان کردیم همینطور بود
کسی راهی سراغ نداره این مشکل برطرف کنیم؟
بعله !باید همگی دعا کنیم این ea ی کوفتی یه اپدیت بده بیرون:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر