FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
سلام دوستان
یک سری خوشحالی پس از گل تو فیف هست که اگه کسی بلد هست بگه
یکی عینو میمون میرقصن
یکی هیکل بالوتلی
یکی هم عین اسگل ها میفته زمین :d
اگه چیز باحال هم دارید خودتون اضافه کنید
مرسی

خوشحالی زیاده داداش چی دوست داری:d
اونی که میگی مثل اسگل ها میوفته زمین که فک کنم منظورت این باشه==>L2 رو بگیر و R3 رو به سمت چپ نگه دار(نگه داری ها فقط یه بار نزن)
یه سری خوشحالی دیگه هم هست مثل شنا رفتن-رقص مایکل جکسون:-o و...
این مایکل جکسونه خیلی باحاله.باید برای زدن خوشحالیش بخریش.رفته رو مخم:d

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سلام دوستان
یک سری خوشحالی پس از گل تو فیف هست که اگه کسی بلد هست بگه
یکی عینو میمون میرقصن
یکی هیکل بالوتلی
یکی هم عین اسگل ها میفته زمین :d
اگه چیز باحال هم دارید خودتون اضافه کنید
مرسی
r1 رو که نگه داری و انالوگ سمت راست رو دو بار به سمت پایین بزنی همونجوری می رقصن ! در مورد فیگور بالوتلی هم باز باید r1 رو نگه داری و یک بار انالوگ سمت راست رو بدی پایین دوباره بالا و ودوباره پایین ، کلا اکثر خوشحالی های عجیب و غریب با استفاده از r1 انجام می شه ! مخصوصا اونهایی که می خرید .

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
این قسمت H2H هم واس ما شده مشکل

هر بار که میرم بازی فقط به ریال میخورم دیگه واقعا تهوع آور شده به خدا
حدود ۱۰ بازیه پشت سر هم هستش که فقط به ریال میخورم حتی اگه مثلا زیر دقیقه ی ۵ هم بیام بیرون دوباره بازی کنم فقط به ریال میخورم

به خدا دیگه اصلا این H2H نیس که شده الکلاسیکو (حداقل واسه من)

داداشم با میلان به همه ی تیم های متنوع میخوره چلسی منچستر دورتموند و... اما من به تیمی که خوشم نمیاد میخورم و شده تنها گزینم!

توی فیفا ۱۲ از هرچی ریال و کسی که ریال ور میداشت دوری میکردیم توی H2H حالا دیگه شده بلای جون

من هم که اعصاب اینو ندارم که همش موقعیت هایی که واسشون کلی آدم زحمت میکشه رو ببینم که کاسیاس میگیره بعد از اون طرف حریف با ۳ تا پاس راحت گل میزنه واقعا روی اعصابه
خدایی توپ هایی گل میخوره این والدز از ریال توی این H2H، که من اصلا نمیشوتم به سمت دروازه ی ریال

این مسئله واقعا داره میره روی اعصابم راهی هم واسش ندارم!!!!! فک کن بدونی هر دفعه که میری H2H فقط به یه تیم بخوری و یه سناریوی تکراری اجرا بشه(موقعیتات گل نشه و حریف با چندتا پاس گل بزنه) ادم اصلا زده میشه:-/

آخرین ویرایش:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دقیقا مثل من یعنی واقعا دچار تهوع شدم از بس با R.MADRID بازی کردم اه خسته شدم دیگه .
یعنی 10 تا بازی 9 تاش مادرید هست یک دونشم من سیتی هیچ تیم دیگه ای در کار نیست .
با هر رعال ماردیدی بازی می کنم دفاع داره در حد اتوبوس و یک دونه حمله می زارن .90 دقیقه حمله می کنم گل نمی شه یا به تیر می خوره یا جناب دروازبان می گیره بعدش یک پاس می دن رونالدو مثل جت می ره می زنه تو گل !
سیستم بازی ها خیلی مسخره شده همه رفتن در لک پاس های متعدد و پرتعداد و تک ضرب هیچ تنش خاصی نیست و خوابم می گیره من! دوست دارن همه تا حلق دروازبان پیش بیان بعد گل بزنن این کارو رونالدو خوب بلده!
سیستم مزخرف بعدی هم این شروع دروازبان ها با پاس های کوتاه هستش اصلا جهت سرشون نمی شه یا حریف می یاد می گیره فرت (!) می زنه تو گل یا می رسه دست مدافع اسکل اون توپ یا استپ بلد نیست کنه یا اینکه زرت(!) از دست می ده باز بنزما می ره می زنه تو گل!

ا

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان اگه از هد تو هد خسته شديد بيايد تو قسمت اولتيمت تيم خدايي خيلي باحاله ديگه از رئال و بارسا و منچستر سيتي هم خبري نيست
درضمن اون كسايي كه ديگه دوست ندارن به رئال و منچستر سيتي بخورن تيمشونو 5 ستاره انتخاب نكنن خب

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
این قسمت H2H هم واس ما شده مشکل

هر بار که میرم بازی فقط به ریال میخورم دیگه واقعا تهوع آور شده به خدا
حدود ۱۰ بازیه پشت سر هم هستش که فقط به ریال میخورم حتی اگه مثلا زیر دقیقه ی ۵ هم بیام بیرون دوباره بازی کنم فقط به ریال میخورم

به خدا دیگه اصلا این H2H نیس که شده الکلاسیکو (حداقل واسه من)

داداشم با میلان به همه ی تیم های متنوع میخوره چلسی منچستر دورتموند و... اما من به تیمی که خوشم نمیاد میخورم و شده تنها گزینم!

توی فیفا ۱۲ از هرچی ریال و کسی که ریال ور میداشت دوری میکردیم توی H2H حالا دیگه شده بلای جون

من هم که اعصاب اینو ندارم که همش موقعیت هایی که واسشون کلی آدم زحمت میکشه رو ببینم که کاسیاس میگیره بعد از اون طرف حریف با ۳ تا پاس راحت گل میزنه واقعا روی اعصابه
خدایی توپ هایی گل میخوره این والدز از ریال توی این H2H، که من اصلا نمیشوتم به سمت دروازه ی ریال

این مسئله واقعا داره میره روی اعصابم راهی هم واسش ندارم!!!!! فک کن بدونی هر دفعه که میری H2H فقط به یه تیم بخوری و یه سناریوی تکراری اجرا بشه(موقعیتات گل نشه و حریف با چندتا پاس گل بزنه) ادم اصلا زده میشه:-/

دقیقا مثل من یعنی واقعا دچار تهوع شدم از بس با R.MADRID بازی کردم اه خسته شدم دیگه .
یعنی 10 تا بازی 9 تاش مادرید هست یک دونشم من سیتی هیچ تیم دیگه ای در کار نیست .
با هر رعال ماردیدی بازی می کنم دفاع داره در حد اتوبوس و یک دونه حمله می زارن .90 دقیقه حمله می کنم گل نمی شه یا به تیر می خوره یا جناب دروازبان می گیره بعدش یک پاس می دن رونالدو مثل جت می ره می زنه تو گل !
سیستم بازی ها خیلی مسخره شده همه رفتن در لک پاس های متعدد و پرتعداد و تک ضرب هیچ تنش خاصی نیست و خوابم می گیره من! دوست دارن همه تا حلق دروازبان پیش بیان بعد گل بزنن این کارو رونالدو خوب بلده!
سیستم مزخرف بعدی هم این شروع دروازبان ها با پاس های کوتاه هستش اصلا جهت سرشون نمی شه یا حریف می یاد می گیره فرت (!) می زنه تو گل یا می رسه دست مدافع اسکل اون توپ یا استپ بلد نیست کنه یا اینکه زرت(!) از دست می ده باز بنزما می ره می زنه تو گل!

ا

funny.png

bitch please !

برا من اصلن نمیره تو بازی کلن ! دی:

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
دوستان اگه از هد تو هد خسته شديد بيايد تو قسمت اولتيمت تيم خدايي خيلي باحاله ديگه از رئال و بارسا و منچستر سيتي هم خبري نيست
درضمن اون كسايي كه ديگه دوست ندارن به رئال و منچستر سيتي بخورن تيمشونو 5 ستاره انتخاب نكنن خب
خدایی راست میگه ترکونده اولتیمیت تیم الان ارزوم اینه که 2 میلیون جمع کنم بشه رونالدو رو خرید هی وای من

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
از همونی گفتید خسته نشدیم از بازی با مادرید خسته شدیم در کنارش من تمایل دارم با تیم محبوبم بازی کنم که 5 ستاره هستش ... از طرف دیگه خیلی ها رو می شناسم با تیم های 5 ستاره بازی می کنند و به تیم هایی متفاوت می خورن جالبه من خودم با تیم های 5 ستاره دیگه تست کردم بازی ها متنوع تر می شد در کنارش اتفاقا من خوشحال می شم با مادرید بازی کنم ولی نه دیگه 10 تا بازی پشت سر هم !
می دونی حس می کنم برای بایرن و بارسا حریفی بهتر از مادرید در سطح خودشون وجود نداره ! هر چند که مادرید اصلا در سطح تیم های فوق نیست ولی خب کاچی به از هیچی! ( اینو من نمی گم فقط خود بازی جلوتر از من تصمیم می گیره ! )
وضع عجیبی خلاصه روی پیشونیه H2H ما نوشتن : مادرید تا ابد! شکست های مفتی همین نزدیکی ها!

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
خدایی راست میگه ترکونده اولتیمیت تیم الان ارزوم اینه که 2 میلیون جمع کنم بشه رونالدو رو خرید هی وای من
ارزوت حتما ردیف میشه .فقط باید یه بند تا fifa15-16 بازی کنی:D(البته اگه اصلا pول فیتنس و کانترکت و کوفت ندی:D)

التیمیت خیلی خوبه ولی نه واسه ایرانیا !!!!!این خارجیا هم که میبینین رونالدو و مسی و فلانو دارن....همه این قدر fifa points خریدن و pack باز کردن که که تو مثلا 160 امین pack مسی درومده!(شاید )
ولی ما بخوایم points بگیریم به صرفه نیست!
coins هم بخوایم بدیم مثل دوست بالایی باید تا 2 سال مدام بازی کنیم!!!!!والا!!!!!!!!!

تازه دارم میفهمم fifa12 خیلی خوب تر بود!!!!!!!!!!!!!!!چیه بابا سرعت توp )pنداره سیستم:D) از موشکم بیشتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دروازه بان:)) توp داره قل میخوره بpره بغلش....یه دفعه دوتا دستاش رو همچین از هم باز میکنه که انگار داره از یه برج pرت میشه!!!!!!!!!!!!!!!!
توp که تو فرندلی غیب میشه:D
خیلی جالبه اگه بری جلو دروازه بغل pا توp رو ناز کنی 98٪ گله و وقتی محکم میزنی 60٪ دروازه بان میگیره!!!!!!!!!!!!
درضمن فقط کافیه دوتا سرعتی گوش بزاری...تاک تیک ماک تیک یختی:D!!!!!!!!!!!

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
امروز بازی کردم کلی با توپ غیب یک توهمی بود که نگو توپو فرض میکردیم کجا هست
واقعا باید روی ماه عمه ی سازنده بازی رو بوسید >:d

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
از همونی گفتید خسته نشدیم از بازی با مادرید خسته شدیم در کنارش من تمایل دارم با تیم محبوبم بازی کنم که 5 ستاره هستش ... از طرف دیگه خیلی ها رو می شناسم با تیم های 5 ستاره بازی می کنند و به تیم هایی متفاوت می خورن جالبه من خودم با تیم های 5 ستاره دیگه تست کردم بازی ها متنوع تر می شد در کنارش اتفاقا من خوشحال می شم با مادرید بازی کنم ولی نه دیگه 10 تا بازی پشت سر هم !
می دونی حس می کنم برای بایرن و بارسا حریفی بهتر از مادرید در سطح خودشون وجود نداره ! هر چند که مادرید اصلا در سطح تیم های فوق نیست ولی خب کاچی به از هیچی! ( اینو من نمی گم فقط خود بازی جلوتر از من تصمیم می گیره ! )
وضع عجیبی خلاصه روی پیشونیه H2H ما نوشتن : مادرید تا ابد! شکست های مفتی همین نزدیکی ها!

توی یه جمله فقط بگم که (حرف دلم رو گفتی).........

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
سلام
من یک مشکلی دارم
بازی دانلود کردم ولی تو یک قسمت گیر میکنه و جلوتر نمیره
هرچی هم گشتم چیزی متوجه نشدم
فریمور دستگاه
[h=3]CFW 4.30 Rogero V3 [/h]و کنسول SLIM 320
بازی این قسمت میرسه تو صفر گیر میکنه جلو نمیره

CHECKING TROPHIES

اول هنگ میکرد باید خاموش میکردم کنسول
ولی بازی اپدیت کردم دیگه هنگ نمکینه کنسول ولی از صفر هم جلوتر نمیره
لطفا کمک کنید
ممنون

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
دوستان یه سوال:
برای بازی کردن با Friend ها هم آنلاین پس لازمه یا نه؟ اگه لازم نیست اد کنید ما رو یه چند دست بازی کنیم ببینیم چی به چیه :D کلا آنلاین پس به چه کاری میاد دقیقا؟ :D
آیدیم هم همین Behnam_Yakuza

FiFaR

کاربر سایت
Oct 2, 2011
3
FiFarsi
بچه هایی که علاقه دارن با تیمای مختلف و کم ستاره بازی کنیم به صورت ویژه اد کنند .
خداییش لذت می برم از بازی با همه .
موفق باشید

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ارزوت حتما ردیف میشه .فقط باید یه بند تا fifa15-16 بازی کنی:D(البته اگه اصلا pول فیتنس و کانترکت و کوفت ندی:D)

التیمیت خیلی خوبه ولی نه واسه ایرانیا !!!!!این خارجیا هم که میبینین رونالدو و مسی و فلانو دارن....همه این قدر fifa points خریدن و pack باز کردن که که تو مثلا 160 امین pack مسی درومده!(شاید )
ولی ما بخوایم points بگیریم به صرفه نیست!
coins هم بخوایم بدیم مثل دوست بالایی باید تا 2 سال مدام بازی کنیم!!!!!والا!!!!!!!!!

تازه دارم میفهمم fifa12 خیلی خوب تر بود!!!!!!!!!!!!!!!چیه بابا سرعت توp )pنداره سیستم:D) از موشکم بیشتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دروازه بان:)) توp داره قل میخوره بpره بغلش....یه دفعه دوتا دستاش رو همچین از هم باز میکنه که انگار داره از یه برج pرت میشه!!!!!!!!!!!!!!!!
توp که تو فرندلی غیب میشه:D
خیلی جالبه اگه بری جلو دروازه بغل pا توp رو ناز کنی 98٪ گله و وقتی محکم میزنی 60٪ دروازه بان میگیره!!!!!!!!!!!!
درضمن فقط کافیه دوتا سرعتی گوش بزاری...تاک تیک ماک تیک یختی:D!!!!!!!!!!!

منظورت منم؟
محض اطلاع من عشقم اولتيميت تيمه
راستي من الان بيش از 400 بازي در اولتميت تيم زدم تاحالا نديدم كسي مسي يا رونالدو رو داشته باشه پس بهانه نياريد كشكي
كسي كه داره واسه پلات اولتيميت تيم ميزنه با كسي كه داره واسه لذت بردن اولتيمت تيم ميزنه فرق ميكنه
دوستان یه سوال:
برای بازی کردن با Friend ها هم آنلاین پس لازمه یا نه؟ اگه لازم نیست اد کنید ما رو یه چند دست بازی کنیم ببینیم چی به چیه :biggrin1: کلا آنلاین پس به چه کاری میاد دقیقا؟ :biggrin1:
آیدیم هم همین Behnam_Yakuza
بهنام جان فك كنم بخواد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر