FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,848
نام
مرتضی
از البا خیلی خوشم نمیاد مارتینز هم همینطور کروس فیکسه مولر اولویت دومه حالا چندبار با ترکیب تو بازی میکنیم ببینیم چی میشه:d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
از البا خیلی خوشم نمیاد مارتینز هم همینطور کروس فیکسه مولر اولویت دومه حالا چندبار با ترکیب تو بازی میکنیم ببینیم چی میشه:d

پسر آلابا عین هلو با ریبری از کناره ها میرن جلو :d امروز با رافینیا بازی کردم اونم باحال بود ! حالا یا رافینیا یا آلابا بنظرم فرق نمیکنه اما اگه بادشتوبر رو بزاری از کناره ها واقعاً عقب میوفتی چون سرعتش افتضاحه !
مارتینز هم عالیه ! سرعتش پایینه اما میانه میدان رو خوب نگه میداره ! Strength ـش 92 ـه ! :d کروس هم اگه حریفت مهلت شوت زنی بده 70% شوتاش گُله ! :d

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
آقا من اعتراض دارم! چرا اسکولز رو شبیه غاز درست کردن؟؟؟=((
اصلا فیفا رو ظاهر بازیکن ها خوب کار نمیکنه!!!بعضی هاشون خوبن اما عالی نبوده هیچ وقت.چهره ی بازیکن در pes قدری بهتره!!!دیگه فیفا با این همه ادعا باید به خودش زحمت میداد حداقل چهره ی بازیکن های معروف رو درست میساخت!!!نکردن موهای راموس رو کوتاه کنن!!!موهای مکسس رو کوتاه کنن.چهره ی نوچرینو رو یه نموره هم که شده شبیه بسازن!!!بد بخت به همه چی شبیه الا واقعییتش! ور داشتن ظاهر فیفا ۱۲ رو تو ۱۳ کپی کردن!!رو چهره بازیکن های بارسا یه خورده کار کردن
و چند مورد دیگه....

Hamid Ejdeha

کاربر سایت
Feb 8, 2012
60
وارد نیست!!:d

یعنی چی شبیه غاز ساختن؟قیافشو میگی یا بازیشو!!؟

ازون حرفا بودا.
قیافشو میگم دیگه. کیو دیدی برای بازی طرف مثال غاز بزنه؟;)
اسکولز انقدر بازیکن بزرگی هست که فرگوسن زمانی که او 15 سالش بود وقتی دید پدر مادرش نمیذارن فوتبال بازی کنه و بیاد منچستر شخصا رفت خونشون و اجازشو گفت.:>

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
برو بچ عزیز اگر شرایط رو محیا دونستید یک جام برگزار کنیم!!!! البته می دونم تو قسمت آنلاین باید این درخواست رو می دادم، ولی نمی دونم چرا اونجا فیفا حذف شده!!!

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
سوال

سلام به همگی
بچه های گل کسی هست که فایل دانلود شده ریجن 1 فیفا 13 داشته باشه برای من روی dvd بزنه پست کنه چون من تا حالا 6 بار برای دانلود گزاشتم ولی همش اخراش ارور میده هم با pc و هم با ps3 انجام دادم ولی نشد اگه کسی بود لطفا به من پیغام بده هزینش هرچی باشه تقدیم میکنم من بچه گرگانم اگه کسی از اینجاهم بود حضوری میام خدمتش ممنون

البته میدونم اینجا جای این سوال نیست ولی راه دیگه ای نداشتم

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سلام من می خوام نسخه آنلان رو بخرم چطوریاست چقدر هست ریجن 2 می خوام
میشه یه با مرام توضیح بده
مرسی
نسخه دیجیتالی بازی الان 60 دلاره
الان PSN کارت ها حدودا با دلار 3500 فروخته میشن یعنی احتمالا باید نزدیک 200 تومن خرج کنین
این مقدار هم تنها در صورتی بره شما میصرفه که بصورت شریکی بازیو بخرین تا نفری 100 تومن براتون بیوفته اما اگه کسی پیدا نکردی به نظر من نسخه فیزیکی بخر که زیر 200 هم میتونی پیدا کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر