FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوسته عزيز حرفت تا حدي درسته ولي برو تاپيكهاي فيفاي قبلي رو بخون ببين اصلا يكي از اين مسائل اونجا بود؟
اين بخاطر قيمت دلار و سواستفاده فروشنده هاست كه تاپيك به اين طرف رفته
بنده هم اصلا ناراحت نيستم بلكه خوشحالم كه تاپيك به اين سمت رفته و با اينكار جلو سواستفاده مغازه دارها روگرفته
مديرها هم همينجور ميبيني هيچكدوم ناراحت نيستن پس اگه تو اين مملكت زندگي ميكنيم و با مشكلات دوستان مواجه هستيم نبايد ناراحت بشيم تاپيك به اين سمت ميره
مگه اونكه خارج از كشور باشيم كه فرق ميكنه ولي بعضي از مديرها هم خارج از كشور هستن باز ناراحت نيستن كه تاپيك داره اين روال رو پيدا ميكنه اين نشان از فهم زياد مديرها و خصوصا اون مدير فيفا باز هست

سو استفاده فروشنده ها که بحث الان نیست بشینین حساب کنید ببینید از کجا آب می خوره...هم من و هم خیلی های دیگه این فروشنده ها می شناسن و در جواب دوست دیگر گفتم یک نظر کلی و جامع و عالی می تونه خیلی خیلی موثر باشه تا بتونه پاسخ گونه اکثر سوالات در زمینه خرید بازی دیجیتالی باشه از سوی دیگه این فروشنده ها من و شما پرو نکردیم یکی و دو تا نیستن که نام نمی برم کجا و چه کسانی ولی همین الان هستند کسانی بسیار، که فرقی نمی کند فیفا 300 تومن بشه یا 100 تومن می رن می خرن چون فکر می کنند دارن یک دونه آبنبات چوبی می خرن که یکم گرون شده اون فرونشده تا جا داره می فروشه!
مدیر ها خیلی خوبه که ناراحت نیستن!
نکته بعدی هر جور نگاه کنی یک جا می لنگه خرید دیجیتالی عالی اما برای کسی که دردسر دانلود نداشته باشه کسی که مجبور نشه صبح کنسولشو روشن کنه شب یکم بهش استراحت بده دوباره بزاره دانلود بشه برای کسی که واژه "اینترنت" براش یک واژه ای نیست که یاد غم و غصه هاش بندازه ...
به زودی تعرفه های اینترنت افزایش پیدا خواهد کرد و در کنار این شاید تفاوت قیمت یک بازی فیزیکی و دیجیتالی دیده نشه. منی که تعرفم هفت گیگ هست ماهی 40 هزار تومن مثلا بخوام فیفا دیجیتالی بخرم یک چیزی هم بدهکار می شم( دانشجو هم هستم!) این یک مثال بود من و تو و خیلی ها دوست داریم و خواهیم داشت همه چی روبه راه بشه تا این همه علاقه پایمال نشه...

siavash777

کاربر سایت
Sep 25, 2012
5
دیشب بازیرو گرفتم ، حتما خوشتون میاد ، فعلا دارم لیگ ایرانو بازی می‌کنم :d:))

24o0ebt.jpg

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
لینک میدید کجا کپی این بازیرو انلاین میفروشه ؟؟؟
صبري بسوز هكش كنن
الان تازه دو روزه بازي اومده تو ميخاي كپيشو بازي كني
اگه كپيش بود من همين امشب با 30 تومن دانگريد ميكردم با 5 تومنم بازيرو ميريختم
ديگه نميومدم 200 تومن بدم

9vin

کاربر سایت
Sep 27, 2008
124
نام
رضا
صبري بسوز هكش كنن
الان تازه دو روزه بازي اومده تو ميخاي كپيشو بازي كني
اگه كپيش بود من همين امشب با 30 تومن دانگريد ميكردم با 5 تومنم بازيرو ميريختم
ديگه نميومدم 200 تومن بدم

عزیزم واسه دانلود تو همه سایت ها هست ....سرعت نت ما جوابگو نیس وگرنه دانلود میکردم ....

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
قربونت برم اون احتمالا يا مربوطه به PC هست يا 360
بعدم بي زحمت لينكشو واسه من پ.خ ميكني ببينم
دوست گرامی بازی تقریبا یک روزی هست که فیکسش برای کنسولهای هک اومده میتونید به بخش مربوطه برای دانلود بازی و فیکسش مراجعه کنید.

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوست گرامی بازی تقریبا یک روزی هست که فیکسش برای کنسولهای هک اومده میتونید به بخش مربوطه برای دانلود بازی و فیکسش مراجعه کنید.
آره مثه اينكه اومده واسه كنسول هاي هك شده
اشتباه از من بوده

نه واسه ps3 زیاد هست ..... الان میفرستم
آقا حق با شما بود
من معذرت ميخام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر