FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
به نظر من بیاید و مردونگی کنید اسم تاپیک عوض کنید بزارید " نحوه خرید فیفا 13 "
در ادامه: " کلی راهنمایی ها در مورد خرید فیفا 13 به صورت دیجیتالی از نظر حجم بازی ، زمان عرضه، قیمت تمام شده ، تعداد دفعات مجاز pause کردن بازی ، و و و قیمت تمام شده به صورت فیزیکی ، معایب و محاسن خرید فیزیکی و دیجیتالی ، میزان مفت خوری ، انصاف و مردونگی و نامردی فروشنده ها در زمینه های مختلف ، حداقل و حداکثر ترافیک لازم برای دانلود ، اعلام اولین نفر به عنوان کسی که بازی رو زودتر بازی کنه ، اعلام برندگان در زمینه دانلود بازی در سریع ترین زمان ممکن ، و ... در انتها قیمت رسمی دلار و پوند ، سکه و طلا و دیگر محصولات... و هر آنچه که باید درباره زندگی و سختی هاش بدونید "به جز" FIFA 13 و محدوده مباحث در مورد اصل بازی..."
جالبه...!

Hamed_Myth

کاربر سایت
Jun 6, 2012
107
نام
Hamed
آخه مرد مومن ما اول باید حساب جیبمونو بکنیم , حرفت درست و منطقیه ولی من دانشجو باید با هزار بدبختی شهریه مو جور کنم بعد بیام ی قرون دوزار کنم از خوراک و پوشاکم بزنم فقط به عشق گیم ولی وقتی ی عده بی ...... شدن فروشنده تکلیف ما این وسط چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 06:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:56 PM ارسال شده بود ----------

راستی کسی هست پایه باشه شریکی بازیو از PSN بگیریم؟

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
با اين وضع بدترين كارو كردي حالا اومدي مدرك جرم رو نشون ميدي سينه سپرميكني خودنمايي هم ميكني؟:d
ماكه نفري 80 تومن واسمون در نيومد

داداش ما فیزیکی میخریم با فیزیکی حال میکنیم شما هم دیجیتالی بخر حال کن هرکی یجور دوست داره.

بنده هم دوست دارم دیسک و جلدش رو داشته باشم
ولی به جای 190 تومن 71 تومن پول دادم
بحث حال نیست:D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
در ادامه: " کلی راهنمایی ها در مورد خرید فیفا 13 به صورت دیجیتالی از نظر حجم بازی ، زمان عرضه، قیمت تمام شده ، تعداد دفعات مجاز pause کردن بازی ، و و و قیمت تمام شده به صورت فیزیکی ، معایب و محاسن خرید فیزیکی و دیجیتالی ، میزان مفت خوری ، انصاف و مردونگی و نامردی فروشنده ها در زمینه های مختلف ، حداقل و حداکثر ترافیک لازم برای دانلود ، اعلام اولین نفر به عنوان کسی که بازی رو زودتر بازی کنه ، اعلام برندگان در زمینه دانلود بازی در سریع ترین زمان ممکن ، و ... در انتها قیمت رسمی دلار و پوند ، سکه و طلا و دیگر محصولات... و هر آنچه که باید درباره زندگی و سختی هاش بدونید "به جز" FIFA 13 و محدوده مباحث در مورد اصل بازی..."
جالبه...!
دوسته عزيز حرفت تا حدي درسته ولي برو تاپيكهاي فيفاي قبلي رو بخون ببين اصلا يكي از اين مسائل اونجا بود؟
اين بخاطر قيمت دلار و سواستفاده فروشنده هاست كه تاپيك به اين طرف رفته
بنده هم اصلا ناراحت نيستم بلكه خوشحالم كه تاپيك به اين سمت رفته و با اينكار جلو سواستفاده مغازه دارها روگرفته
مديرها هم همينجور ميبيني هيچكدوم ناراحت نيستن پس اگه تو اين مملكت زندگي ميكنيم و با مشكلات دوستان مواجه هستيم نبايد ناراحت بشيم تاپيك به اين سمت ميره
مگه اونكه خارج از كشور باشيم كه فرق ميكنه ولي بعضي از مديرها هم خارج از كشور هستن باز ناراحت نيستن كه تاپيك داره اين روال رو پيدا ميكنه اين نشان از فهم زياد مديرها و خصوصا اون مدير فيفا باز هست

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
اقا اگه وسط دانلود ترافيكمون تموم شه اونوقت دوباره ترافيك بگيريم بازى رو ميشه resume كرد يا بايد دوباره از اول دانلود رو شروع كنيم!!؟؟؟

نه نه نه!!!!!!!!!!!!
اگه وسط دانلود ترافیکت تموم شه یه فایل 5 کیلو بایتی به جای بازی بهت میده و دوباره باید دانلود کنی!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,848
نام
مرتضی
جالبه...!

بنظرت درباره چی بحرفیم؟؟؟ طبیعتا هروقت بازی بدستمون برسه میشه درباره بازی و گیم پلی و ... بیشتر حرف زد

---------- نوشته در 07:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:14 PM ارسال شده بود ----------

نه نه نه!!!!!!!!!!!!
اگه وسط دانلود ترافیکت تموم شه یه فایل 5 کیلو بایتی به جای بازی بهت میده و دوباره باید دانلود کنی!

یا بیژن!!! جدی؟مطمعنی؟

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,522
نام
میلاد
خدا لعنت کنه باعث و بانیه این قیمت ها رو
خداییش برق از سرم پروند! 190 و 200 و 230 ... با دلار 1000 تومن خرید میکردیم ناراضی بودیم به خاطر دلال ها و فروشنده ها,الان چی بگیم دیگه...

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
یا بیژن!!! جدی؟مطمعنی؟

شک نکن من یه بار 3 گیگ دانلود کردم ولی 500 مگابایت دیگه باید دانلود میشد ولی ترافیک تموم شد و یه فایل 5 کیلوبایتی هدیه گرفتم :d

---------- نوشته در 08:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:59 PM ارسال شده بود ----------

من پازكردم مشكلي پيش مياد؟

با ps3 پاز کنی خیلی کم پیش میاد فایل خراب شه من خودم تا الان 4 بار پاز کردم 3 بار دیگه هم مونده :d

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
من بازیرو بازی کردم.
بازی بسیار عالی و خوبه فیفا همیشه خوبه:d
مشکلی درش ندیدم همه تیم ها و لاسینس ها به درستی انجام شده لیگ عرب هم اومده توش.
خلاصه بازی چیزی کم نداره به زودی سراغ آنلاینشم میرم.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی

یا بیژن!!! جدی؟مطمعنی؟

2-3 این بلا سرم اومد:D

---------- نوشته در 08:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:06 PM ارسال شده بود ----------

من بازیرو بازی کردم.
بازی بسیار عالی و خوبه فیفا همیشه خوبه:d
مشکلی درش ندیدم همه تیم ها و لاسینس ها به درستی انجام شده لیگ عرب هم اومده توش.
خلاصه بازی چیزی کم نداره به زودی سراغ آنلاینشم میرم.
من فردا میرم سراغش
خوش به حالت:(

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
آخه مرد مومن ما اول باید حساب جیبمونو بکنیم , حرفت درست و منطقیه ولی من دانشجو باید با هزار بدبختی شهریه مو جور کنم بعد بیام ی قرون دوزار کنم از خوراک و پوشاکم بزنم فقط به عشق گیم ولی وقتی ی عده بی ...... شدن فروشنده تکلیف ما این وسط چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 06:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:56 PM ارسال شده بود ----------

راستی کسی هست پایه باشه شریکی بازیو از PSN بگیریم؟
درود بر تو دانشجو ولی بحث تاپیک خیلی خیلی خیلی دیگه کج شده! من خودم دل خوشی از این جماعت ... ندارم که کرایه ناهار و صبحونشون هم با فروش بازیشون جمع می زنند ولی یک نظر جامع از سوی یکی دو تا از دوستان در ابتدا می تونه به همه کمک کنه و همه ازش استفاده کنند تا نظرات کش دار ادامه پیدا نکنه به این حالت باشه کار هر روز ما باید بحث سر نحوه خرید بازی ها باشه از این به بعد ولی در نظر گرفتن حالت های کلی خیلی بهتر می تونه کمک کنه .

navidballack

عضو جدید
Jul 9, 2009
307
نام
Navid
پیشنهاد من خرید دیجیتالیه بازیه
برای ما نفری 70 تومن افتاد
الانم بیشتر از 80 نمیشه
فیفا از اون دست بازی هایی هست که معمولآ یک سال نگهش می دارید و موقع فروشش هم چیزی دستتون رو نمی گیره
شما 200 بخری الان سال دیگه نهایتآ 40 تومن بفروشی یعنی 160 تومن ضرر
خرید دیجیتالی کلآ 80 میدی پای بازی تازه بعدآ می تونی اکانتت رو هم بفروشی
حالا خود دانید :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر