FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
اتفاقا 2 تا فایل چند کیلوبایتی هم همراهش بود که دانلود کردم :D من الان واقعا متوجه نمیشم من اصلا پولی نداشتم تو حسابم چه طوری بازی دانلود شده و اجازه دانلود دادن ؟؟ اصلا جایی هم نمیاد که مثلا بگه پول بریز تو حسابت ...

من که 10 گیگو تو 120 مین دانلود کردم ;;):d

جدی ؟ یعنی تقریبا 1.5 مگ بر ثانیه فک کنم ؟ میانگین سرعت من تو شبا که مجانی هست 50 کیلوبایت هست یعنی من میتونم تو 3500 دقیقه یا 58 ساعت دانلودش کنم . خوبه مگه نه ؟

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,563
نام
Mehdi
اتفاقا 2 تا فایل چند کیلوبایتی هم همراهش بود که دانلود کردم :D من الان واقعا متوجه نمیشم من اصلا پولی نداشتم تو حسابم چه طوری بازی دانلود شده و اجازه دانلود دادن ؟؟ اصلا جایی هم نمیاد که مثلا بگه پول بریز تو حسابت ...

میگم این کنسول دارا خیلی خر شانسندااااااااااااا

ایول باء زودتر می گفتی...

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh

شما اگه روز release بازي پول توي حسابت نباشه pre order رو سوني cancel ميكنه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب ماهم پري اردر كرديم از استور امريكا
ايشالا خدا كاري كنه كه دوستاني كه قول دانلود به ما دادن زيرقولشون نزنن دانلود كنن:d
ولي گرچه اين كار واسه بعضي از ماها از جمله خود من خودزنيه ولي از اينكه پول تو حلقوم اينا نريختم در پوست خودم نميگنجم:))
راستي حجم بازي دقيقا چند گيگه؟:d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
یعنی تو روح استور آمریکا ! :| اگه عین آدم حسابی یه Pre Load میزاشت ما هم بازیرو زود دانلود میکردیم اون موقع روز عرضه دغدغه دانلود نداشتیم ! :-s

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
ولی به نظر من زیاد تفاوتی نداره چون از اون طرف تو آمریکا 3روز زودتر عرضه میشه و تو اون 3 روز دانلود کنی مثل اروپا میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر